Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
1004
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2646
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
179
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Everton
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 21:00
LUT - EVE,
21:00
EPL
Getafe
43%
Prawdopodobieństwo remisu
03/05/2024 21:00
GET - ATB,
21:00
Es1
Bologna
50%
Prawdopodobieństwo remisu
03/05/2024 20:45
TOR - BOL,
20:45
It1
RB Leipzig
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 20:30
TSG - RBL,
20:30
De1
Montpellier
39%
Prawdopodobieństwo remisu
03/05/2024 19:00
TOU - MPL,
19:00
Fr1
Lens
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
03/05/2024 21:00
LEN - LOR,
21:00
Fr1
json_m
Prognoza
Barnet
-
Dover Athletic
7°C
D
L
L
L
L
L
13/04/2021 20:45 GMT
1
Barnet prawdopodobieństwo wygranej
34%
L
W
L
L
D
L
Anglia National League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
34
34
32
1
2
-
0
2 - 0
1.77
7°
-
-
-
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
65
35
Pon.
1.77
2 - 0
1.77
7°
-
-
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
25
31
43
2
7°
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
15%
2
1
2
-
0
2 - 0
7°
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
66
34
Nie
2
-
0
2 - 0
1.77
7°
-
-
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
68%
1X
2
-
0
2 - 0
1.77
7°
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
34%
Gospodarze -0.75
2
-
0
2 - 0
1.77
7°
-
Cancl.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 42, Regular Season
NL
Barnet
Dover Athletic
13/04/2021 20:45
2
-
0
2 - 0
1.77
7°
Cancl.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
26/01
2021
Dover Athletic
3 - 1
(3 - 0)
Barnet
NL
13/08
2019
Barnet
0 - 1
(0 - 0)
Dover Athletic
NL
22/12
2018
Barnet
2 - 0
(0 - 0)
Dover Athletic
NL
01/09
2018
Dover Athletic
1 - 2
(0 - 2)
Barnet
NL
28/12
2014
Barnet
2 - 2
(0 - 2)
Dover Athletic
NL
10/09
2014
Dover Athletic
0 - 3
(0 - 2)
Barnet
NL
15/12
2001
Dover Athletic
2 - 2
( - )
Barnet
NL
21/08
2001
Barnet
2 - 0
( - )
Dover Athletic
NL
Barnet
3
50%
Remisy
1
17%
Dover Athletic
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,2,8],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_61":[4,2,2,8],"lg_61_6":[3,1,2,6]}
Klasyfikacja 13/04/2021
Regular Season
Regular Season
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torquay United
66
34
20
6
8
56
32
24
2
Hartlepool Utd
64
35
18
10
7
47
31
16
3
Sutton United
63
31
18
9
4
51
26
25
4
Stockport County
58
33
16
10
7
50
26
24
5
Notts County
55
32
16
7
9
42
29
13
6
Chesterfield
54
32
17
3
12
46
32
14
7
Halifax
53
32
15
8
9
51
38
13
8
Eastleigh
50
33
13
11
9
38
31
7
9
Boreham Wood
48
34
11
15
8
43
35
8
10
Wrexham FC
47
33
13
8
12
40
34
6
11
Maidenhead Utd
46
32
13
7
12
49
41
8
12
Bromley FC
46
33
12
10
11
47
44
3
13
Altrincham
44
35
12
8
15
41
45
-4
14
Yeovil Town
42
33
12
6
15
51
53
-2
15
Aldershot Town
42
33
12
6
15
42
47
-5
16
Solihull Moors
39
31
11
6
14
32
37
-5
17
Dagenham & Red.
37
32
10
7
15
29
41
-12
18
Weymouth
33
34
9
6
19
38
52
-14
19
Wealdstone
33
33
9
6
18
42
72
-30
20
Woking
32
31
8
8
15
28
37
-9
21
King's Lynn
28
32
7
7
18
37
65
-28
22
Barnet
15
31
3
6
22
22
72
-50
23
Macclesfield
0
0
0
0
0
0
0
0
24
Dover Athletic
0
1
0
0
1
0
2
-2
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
BRT
meczy
Wszystkie
10/04
2021
Maidenhead Utd
0 - 0
(0 - 0)
Barnet
NL
05/04
2021
Wealdstone
5 - 1
(2 - 0)
Barnet
NL
02/04
2021
Barnet
0 - 2
(0 - 1)
Solihull Moors
NL
27/03
2021
Yeovil Town
3 - 1
(3 - 0)
Barnet
NL
20/03
2021
Barnet
0 - 2
(0 - 1)
Chesterfield
NL
16/03
2021
Stockport County
2 - 1
(1 - 0)
Barnet
NL
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_61":[null,1,5,6],"lg_61_6":[null,1,5,6]}
DAT
meczy
Wszystkie
30/01
2021
Yeovil Town
3 - 1
(1 - 1)
Dover Athletic
NL
26/01
2021
Dover Athletic
3 - 1
(3 - 0)
Barnet
NL
23/01
2021
Dover Athletic
0 - 2
(0 - 1)
Solihull Moors
NL
16/01
2021
Wrexham FC
3 - 1
(1 - 1)
Dover Athletic
NL
12/01
2021
Dover Athletic
1 - 1
(0 - 1)
Boreham Wood
NL
26/12
2020
Dover Athletic
0 - 1
(0 - 0)
Dagenham & Redbridge
NL
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_61":[1,1,4,6],"lg_61_6":[1,1,4,6]}
BRT
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
02/04
2021
Barnet
0 - 2
(0 - 1)
Solihull Moors
NL
20/03
2021
Barnet
0 - 2
(0 - 1)
Chesterfield
NL
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_61":[null,null,2,2],"lg_61_6":[null,null,2,2]}
DAT
mecze w roli gościa:
Wszystkie
30/01
2021
Yeovil Town
3 - 1
(1 - 1)
Dover Athletic
NL
16/01
2021
Wrexham FC
3 - 1
(1 - 1)
Dover Athletic
NL
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_61":[null,null,2,2],"lg_61_6":[null,null,2,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Barnet
Rozegrane mecze:
6
Dover Athletic
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
3
0.5
2.33
14
6
1
1.83
11
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
3.5
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
BRT
następne mecze
Trudność
DAT
Łatwo 1
Ciężko 5
Dover Athletic (G)
NL
13/04/2021
1
Aldershot Town (G)
NL
17/04/2021
4
Boreham Wood (G)
NL
20/04/2021
3
Altrincham (G)
NL
24/04/2021
3
Sutton United (G)
NL
27/04/2021
1
Dagenham & Redbridge (G)
NL
01/05/2021
3
Barnet (G)
NL
13/04/2021
5
Weymouth (G)
NL
17/04/2021
2
Bromley FC (G)
NL
01/05/2021
4
Aldershot Town (G)
NL
03/05/2021
4
Stockport County (G)
NL
08/05/2021
4
Notts County (G)
NL
15/05/2021
2
Weymouth (G)
NL
03/05/2021
2
Notts County (G)
NL
08/05/2021
2
Eastleigh (G)
NL
15/05/2021
3
Solihull Moors (G)
NL
19/05/2021
4
Torquay United (G)
NL
22/05/2021
3
Maidenhead Utd (G)
NL
25/05/2021
2
Sutton United (G)
NL
29/05/2021
1
Swindon Town (G)
Cfr
27/07/2021
3
Sutton United (G)
Cfr
31/07/2021
1
Harrow Borough (G)
Cfr
10/08/2021
2
Notts County (G)
NL
21/08/2021
2
Solihull Moors (G)
NL
28/08/2021
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
30/08/2021
3
Grimsby Town (G)
NL
04/09/2021
2
Eastleigh (G)
NL
11/09/2021
3
Chesterfield (G)
NL
14/09/2021
5
Bromley FC (G)
NL
18/09/2021
4
Weymouth (G)
NL
25/09/2021
2
Halifax (G)
NL
02/10/2021
4
King's Lynn (G)
NL
05/10/2021
1
Dover Athletic (G)
NL
09/10/2021
1
Boreham Wood (G)
FA
16/10/2021
3
Wrexham FC (G)
NL
23/10/2021
4
Stockport County (G)
NL
26/10/2021
4
Aldershot Town (G)
NL
30/10/2021
4
Wealdstone (G)
NL
13/11/2021
2
Torquay United (G)
NL
20/11/2021
3
Woking (G)
NL
27/11/2021
3
Maidenhead Utd (G)
NL
04/12/2021
2
Yeovil Town (G)
NL
11/12/2021
5
Boreham Wood (G)
FAT
18/12/2021
3
Boreham Wood (G)
NL
02/01/2022
3
Altrincham (G)
NL
08/01/2022
3
Chesterfield (G)
NL
15/01/2022
5
Stockport County (G)
NL
29/01/2022
4
Southend Utd (G)
NL
01/02/2022
4
Aldershot Town (G)
NL
05/02/2022
4
Notts County (G)
NL
08/02/2022
2
Wealdstone (G)
NL
12/02/2022
2
Torquay United (G)
NL
19/02/2022
3
King's Lynn (G)
NL
22/02/2022
1
Halifax (G)
NL
26/02/2022
4
Dover Athletic (G)
NL
05/03/2022
1
Boreham Wood (G)
NL
15/03/2022
3
Woking (G)
NL
19/03/2022
3
Maidenhead Utd (G)
NL
26/03/2022
2
Yeovil Town (G)
NL
02/04/2022
5
Wrexham FC (G)
NL
05/04/2022
4
Solihull Moors (G)
NL
09/04/2022
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
15/04/2022
3
Southend Utd (G)
NL
18/04/2022
4
Eastleigh (G)
NL
23/04/2022
3
Grimsby Town (G)
NL
30/04/2022
2
Altrincham (G)
NL
02/05/2022
3
Weymouth (G)
NL
07/05/2022
2
Bromley FC (G)
NL
15/05/2022
4
Milton Keynes Dons (G)
Cfr
23/07/2022
4
St Albans City (G)
Cfr
30/07/2022
2
Halifax (G)
NL
06/08/2022
4
Gateshead (G)
NL
13/08/2022
4
Yeovil Town (G)
NL
16/08/2022
5
Woking (G)
NL
20/08/2022
3
Chesterfield (G)
NL
26/08/2022
5
Eastleigh (G)
NL
29/08/2022
3
Aldershot Town (G)
NL
03/09/2022
4
Dorking Wanderers (G)
NL
13/09/2022
2
Solihull Moors (G)
NL
17/09/2022
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
24/09/2022
3
York City (G)
NL
01/10/2022
1
Maidstone United (G)
NL
04/10/2022
4
Wrexham FC (G)
NL
08/10/2022
4
Weston-s-Mare (G)
FA
15/10/2022
1
Maidenhead Utd (G)
NL
22/10/2022
2
Bromley FC (G)
NL
25/10/2022
4
Scunthorpe Utd (G)
NL
28/10/2022
4
Southend Utd (G)
NL
01/11/2022
4
Chelmsford (G)
FA
05/11/2022
3
Altrincham (G)
NL
08/11/2022
3
Oldham Athletic (G)
NL
12/11/2022
4
Chelmsford (G)
FA
14/11/2022
3
Torquay United (G)
NL
19/11/2022
3
Accrington Stanley (G)
FA
26/11/2022
2
Wealdstone (G)
NL
03/12/2022
2
Plymouth Parkway (G)
FAT
20/12/2022
2
Boreham Wood (G)
NL
26/12/2022
3
Boreham Wood (G)
NL
02/01/2023
3
Gateshead (G)
NL
07/01/2023
4
Solihull Moors (G)
FAT
14/01/2023
4
Chesterfield (G)
NL
28/01/2023
5
Eastleigh (G)
NL
31/01/2023
3
Scunthorpe Utd (G)
NL
03/02/2023
4
Halifax (G)
NL
07/02/2023
4
Torquay United (G)
FAT
11/02/2023
3
Notts County (G)
NL
14/02/2023
2
Torquay United (G)
NL
18/02/2023
3
Altrincham (G)
NL
21/02/2023
3
Aldershot Town (G)
NL
25/02/2023
4
Oldham Athletic (G)
NL
28/02/2023
4
Southend Utd (G)
NL
03/03/2023
4
Dorking Wanderers (G)
NL
07/03/2023
2
Maidstone United (G)
FAT
11/03/2023
4
Yeovil Town (G)
NL
14/03/2023
5
Notts County (G)
NL
18/03/2023
2
Wealdstone (G)
NL
25/03/2023
2
Woking (G)
NL
28/03/2023
3
Gateshead (G)
FAT
01/04/2023
4
York City (G)
NL
03/04/2023
1
Bromley FC (G)
NL
07/04/2023
4
Maidstone United (G)
NL
10/04/2023
4
Wrexham FC (G)
NL
15/04/2023
4
Solihull Moors (G)
NL
18/04/2023
4
Maidenhead Utd (G)
NL
22/04/2023
2
Dagenham & Redbridge (G)
NL
29/04/2023
3
Boreham Wood (G)
NL
02/05/2023
3
Hartlepool Utd (G)
NL
05/08/2023
3
Bromley FC (G)
NL
12/08/2023
4
Eastleigh (G)
NL
15/08/2023
3
Woking (G)
NL
19/08/2023
3
Dagenham & Redbridge (G)
NL
26/08/2023
3
Ebbsfleet Utd (G)
NL
28/08/2023
1
Boreham Wood (G)
NL
02/09/2023
3
Altrincham (G)
NL
09/09/2023
3
Rochdale (G)
NL
16/09/2023
3
Aldershot Town (G)
NL
19/09/2023
4
Halifax (G)
NL
23/09/2023
4
York City (G)
NL
26/09/2023
1
Kidderminster (G)
NL
30/09/2023
2
AFC Fylde (G)
NL
03/10/2023
1
Dorking Wanderers (G)
NL
07/10/2023
2
Aveley FC (G)
FA
14/10/2023
1
Aveley FC (G)
FA
17/10/2023
1
Maidenhead Utd (G)
NL
21/10/2023
2
Solihull Moors (G)
NL
24/10/2023
4
Oxford City (G)
NL
28/10/2023
1
Curzon Ashton (G)
FA
04/11/2023
1
Chesterfield (G)
NL
11/11/2023
5
Gateshead (G)
NL
18/11/2023
4
Oldham Athletic (G)
NL
22/11/2023
4
Wealdstone (G)
NL
25/11/2023
2
Newport County (G)
FA
02/12/2023
3
Maidstone United (G)
FAT
09/12/2023
4
Newport County (G)
FA
12/12/2023
3
Ebbsfleet Utd (G)
NL
16/12/2023
1
Boreham Wood (G)
NL
23/12/2023
3
Southend Utd (G)
NL
26/12/2023
4
Southend Utd (G)
NL
30/12/2023
4
Altrincham (G)
NL
06/01/2024
3
Dagenham & Redbridge (G)
NL
09/01/2024
3
Radcliffe Borough (G)
FAT
13/01/2024
3
Oldham Athletic (G)
NL
23/01/2024
4
Gateshead (G)
NL
27/01/2024
4
Wealdstone (G)
NL
03/02/2024
2
Welling Utd (G)
FAT
10/02/2024
2
AFC Fylde (G)
NL
17/02/2024
1
Aldershot Town (G)
NL
20/02/2024
4
York City (G)
NL
24/02/2024
1
Chesterfield (G)
NL
27/02/2024
5
Hartlepool Utd (G)
NL
02/03/2024
3
Rochdale (G)
NL
05/03/2024
3
Bromley FC (G)
NL
09/03/2024
4
Bromley FC (G)
FAT
09/03/2024
4
Eastleigh (G)
NL
12/03/2024
3
Woking (G)
NL
16/03/2024
3
Dorking Wanderers (G)
NL
23/03/2024
2
Solihull Moors (G)
NL
29/03/2024
4
Oxford City (G)
NL
01/04/2024
1
Maidenhead Utd (G)
NL
06/04/2024
2
Halifax (G)
NL
13/04/2024
4
Kidderminster (G)
NL
20/04/2024
2
Yeovil Town (G)
NL
22/05/2021
5
Hartlepool Utd (G)
NL
29/05/2021
3
Ashford United (G)
Cfr
17/07/2021
Deal Town (G)
Cfr
20/07/2021
Folkestone Invicta (G)
Cfr
24/07/2021
2
K Sports (G)
Cfr
26/07/2021
Stevenage (G)
Cfr
31/07/2021
3
Whitstable Town (G)
Cfr
03/08/2021
Tonbridge Angels (G)
Cfr
07/08/2021
3
Maidenhead Utd (G)
NL
28/08/2021
2
Maidenhead Utd (G)
NL
28/08/2021
2
Boreham Wood (G)
NL
30/08/2021
3
Altrincham (G)
NL
04/09/2021
3
Chesterfield (G)
NL
11/09/2021
5
Eastleigh (G)
NL
14/09/2021
3
Weymouth (G)
NL
18/09/2021
2
Solihull Moors (G)
NL
21/09/2021
4
Bromley FC (G)
NL
25/09/2021
4
Grimsby Town (G)
NL
02/10/2021
2
Aldershot Town (G)
NL
05/10/2021
4
Barnet (G)
NL
09/10/2021
5
Yate Town (G)
FA
16/10/2021
2
Yate Town (G)
FA
26/10/2021
2
Yate Town (G)
FA
26/10/2021
2
Stockport County (G)
NL
30/10/2021
4
Southend Utd (G)
NL
02/11/2021
4
Torquay United (G)
NL
13/11/2021
3
Halifax (G)
NL
20/11/2021
4
Wealdstone (G)
NL
23/11/2021
2
Yeovil Town (G)
NL
27/11/2021
5
Wrexham FC (G)
NL
04/12/2021
4
King's Lynn (G)
NL
11/12/2021
3
Bromley FC (G)
FAT
18/12/2021
4
Dagenham & Redbridge (G)
NL
26/12/2021
3
Woking (G)
NL
28/12/2021
3
Dagenham & Redbridge (G)
NL
02/01/2022
3
Wealdstone (G)
NL
15/01/2022
2
Solihull Moors (G)
NL
22/01/2022
4
Eastleigh (G)
NL
25/01/2022
3
Southend Utd (G)
NL
29/01/2022
4
Stockport County (G)
NL
05/02/2022
4
Torquay United (G)
NL
12/02/2022
3
Aldershot Town (G)
NL
22/02/2022
4
Grimsby Town (G)
NL
26/02/2022
2
Barnet (G)
NL
05/03/2022
5
Halifax (G)
NL
12/03/2022
4
Yeovil Town (G)
NL
19/03/2022
5
Wrexham FC (G)
NL
26/03/2022
4
King's Lynn (G)
NL
02/04/2022
3
Maidenhead Utd (G)
NL
09/04/2022
2
Boreham Wood (G)
NL
15/04/2022
3
Woking (G)
NL
18/04/2022
3
Chesterfield (G)
NL
23/04/2022
5
Notts County (G)
NL
26/04/2022
2
Altrincham (G)
NL
30/04/2022
3
Notts County (G)
NL
02/05/2022
2
Bromley FC (G)
NL
07/05/2022
4
Weymouth (G)
NL
15/05/2022
2
Worthing FC (G)
NLs
06/08/2022
5
Hungerford Town (G)
NLs
13/08/2022
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
16/08/2022
3
Havant & Waterlooville (G)
NLs
20/08/2022
2
Hemel Hempstead (G)
NLs
27/08/2022
2
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
29/08/2022
3
Eastbourne (G)
NLs
03/09/2022
2
Dartford (G)
NLs
13/09/2022
2
Ebbsfleet Utd (G)
FA
17/09/2022
3
Weymouth (G)
NLs
24/09/2022
2
Welling Utd (G)
NLs
27/09/2022
2
Braintree Town (G)
NLs
08/10/2022
5
Slough Town (G)
NLs
15/10/2022
4
Farnborough FC (G)
NLs
22/10/2022
3
Concord Rangers (G)
NLs
25/10/2022
2
Bath City (G)
NLs
29/10/2022
4
Chelmsford (G)
NLs
07/11/2022
5
Chippenham (G)
NLs
12/11/2022
3
Oxford City (G)
NLs
15/11/2022
1
Uxbridge (G)
FAT
19/11/2022
Hampton FC (G)
NLs
26/11/2022
4
St Albans City (G)
NLs
03/12/2022
4
Cheshunt FC (G)
NLs
06/12/2022
2
Dulwich Hamlet (G)
NLs
26/12/2022
4
Dulwich Hamlet (G)
NLs
01/01/2023
4
Hungerford Town (G)
NLs
07/01/2023
4
Taunton (G)
NLs
10/01/2023
2
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
14/01/2023
3
Tonbridge Angels (G)
NLs
24/01/2023
3
Hemel Hempstead (G)
NLs
28/01/2023
2
Worthing FC (G)
NLs
31/01/2023
5
Slough Town (G)
NLs
04/02/2023
4
Eastbourne (G)
NLs
11/02/2023
2
Chelmsford (G)
NLs
18/02/2023
5
Taunton (G)
NLs
25/02/2023
2
Havant & Waterlooville (G)
NLs
28/02/2023
2
Bath City (G)
NLs
04/03/2023
4
Cheshunt FC (G)
NLs
07/03/2023
2
Chippenham (G)
NLs
11/03/2023
3
Hampton FC (G)
NLs
18/03/2023
4
St Albans City (G)
NLs
25/03/2023
4
Braintree Town (G)
NLs
01/04/2023
5
Welling Utd (G)
NLs
07/04/2023
2
Dartford (G)
NLs
10/04/2023
2
Oxford City (G)
NLs
15/04/2023
1
Concord Rangers (G)
NLs
18/04/2023
2
Farnborough FC (G)
NLs
22/04/2023
3
Weymouth (G)
NLs
29/04/2023
2
Torquay United (G)
NLs
05/08/2023
3
Slough Town (G)
NLs
12/08/2023
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
15/08/2023
3
Braintree Town (G)
NLs
19/08/2023
5
Worthing FC (G)
NLs
26/08/2023
5
Dartford (G)
NLs
28/08/2023
2
Chippenham (G)
NLs
02/09/2023
3
St Albans City (G)
NLs
05/09/2023
4
Weymouth (G)
NLs
09/09/2023
2
Hastings United (G)
FA
16/09/2023
2
Bath City (G)
NLs
23/09/2023
4
Haringey Borough (G)
FA
30/09/2023
1
Taunton (G)
NLs
07/10/2023
2
Eastleigh (G)
FA
14/10/2023
3
Hemel Hempstead (G)
NLs
21/10/2023
2
Chelmsford (G)
NLs
23/10/2023
5
Farnborough FC (G)
NLs
28/10/2023
3
Hampton FC (G)
NLs
04/11/2023
4
Welling Utd (G)
NLs
07/11/2023
2
Yeovil Town (G)
NLs
11/11/2023
5
Maidstone United (G)
NLs
14/11/2023
4
Weymouth (G)
FAT
18/11/2023
2
Eastbourne (G)
NLs
21/11/2023
2
Weston-s-Mare (G)
NLs
25/11/2023
1
Havant & Waterlooville (G)
NLs
02/12/2023
2
Bath City (G)
NLs
16/12/2023
4
Weymouth (G)
NLs
23/12/2023
2
Aveley FC (G)
NLs
26/12/2023
1
Aveley FC (G)
NLs
30/12/2023
1
Truro City (G)
NLs
06/01/2024
2
Taunton (G)
NLs
13/01/2024
2
Torquay United (G)
NLs
20/01/2024
3
Tonbridge Angels (G)
NLs
23/01/2024
3
Slough Town (G)
NLs
27/01/2024
4
Braintree Town (G)
NLs
03/02/2024
5
Worthing FC (G)
NLs
10/02/2024
5
Truro City (G)
NLs
13/02/2024
2
Dartford (G)
NLs
17/02/2024
2
St Albans City (G)
NLs
20/02/2024
4
Chippenham (G)
NLs
24/02/2024
3
Maidstone United (G)
NLs
02/03/2024
4
Weston-s-Mare (G)
NLs
09/03/2024
1
Eastbourne (G)
NLs
12/03/2024
2
Havant & Waterlooville (G)
NLs
16/03/2024
2
Farnborough FC (G)
NLs
23/03/2024
3
Welling Utd (G)
NLs
29/03/2024
2
Chelmsford (G)
NLs
01/04/2024
5
Hemel Hempstead (G)
NLs
06/04/2024
2
Hampton FC (G)
NLs
13/04/2024
4
Yeovil Town (G)
NLs
20/04/2024
5
Pokaż wszystkie
Bromley FC - Solihull Moors
05/05/2024 16:00
2
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program