Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
52
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
20
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
209
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
558
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
95
Amerykański
94
Afrykanin
1
Azjatycki
64
Australijski
38
Międzynarodowy
4
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
Arandina CF
-
Gimnástica Seg.
10°C
D
D
W
W
W
W
21/02/2021 17:00 GMT
2
1 - 1
FT
W
W
W
W
W
W
Hiszpania Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
29
30
41
2
1
-
3
1 - 3
3.05
10°
-
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
39
61
Pow.
3.05
1 - 3
3.05
10°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
25
36
39
2
10°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
16%
2
2
1
-
3
1 - 3
10°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
17
83
Tak
1
-
3
1 - 3
3.05
10°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
71%
2X
1
-
3
1 - 3
3.05
10°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
39%
Goście -1
1
-
3
1 - 3
3.05
10°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Group B
Es5
Arandina CF
Gimnástica Seg.
21/02/2021 17:00
1
-
3
1 - 3
3.05
10°
FT
1 - 1
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Segunda B Grupo 2
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon
Tercera Division - Promotion Play-Offs
29/11
2020
Gimnástica Seg.
5 - 1
(2 - 1)
Arandina CF
Es5
19/07
2020
Gimnástica Seg.
0 - 0
(0 - 0)
Arandina CF
Es4
13/10
2019
Gimnástica Seg.
1 - 3
(1 - 0)
Arandina CF
Es5
28/04
2019
Arandina CF
1 - 1
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
13/12
2018
Gimnástica Seg.
0 - 1
( - )
Arandina CF
Es5
08/03
2015
Arandina CF
1 - 0
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
19/10
2014
Gimnástica Seg.
1 - 0
( - )
Arandina CF
Es5
04/05
2014
Arandina CF
0 - 0
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
22/12
2013
Gimnástica Seg.
3 - 3
( - )
Arandina CF
Es5
24/02
2013
Gimnástica Seg.
1 - 2
( - )
Arandina CF
Es5
07/10
2012
Arandina CF
2 - 0
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
11/03
2012
Gimnástica Seg.
1 - 2
( - )
Arandina CF
Es4
16/10
2011
Arandina CF
5 - 0
( - )
Gimnástica Seg.
Es4
Arandina CF
3
50%
Remisy
2
33%
Gimnástica Seg.
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,4,2,13],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_206":[2,null,null,2],"lg_206_6":[2,null,null,2],"lg_510":[5,3,2,10],"lg_510_6":[3,1,2,6],"lg_568":[null,1,null,1],"lg_568_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 21/02/2021
Group A
Group A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Palencia Cristo Atl.
35
16
11
2
3
24
9
15
2
Cultural Leonesa B
28
16
7
7
2
23
17
6
3
Atlético Astorga
25
15
7
4
4
22
10
12
4
Atlético Bembibre
22
15
5
7
3
14
12
2
5
La Virgen del Camino
21
15
5
6
4
15
13
2
6
Atlético Tordesillas
21
16
6
3
7
18
19
-1
7
UD Santa Marta
19
15
5
4
6
11
11
0
8
La Bañeza
17
15
4
5
6
18
21
-3
9
Salamanca CF UDS B
17
15
4
5
6
13
22
-9
10
CD Becerril Campos
13
16
3
4
9
9
18
-9
11
CD Peñaranda
12
16
3
3
10
10
25
-15
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Group B
Group B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gimnástica Seg.
48
17
16
0
1
45
7
38
2
CD Numancia B
30
17
9
3
5
32
22
10
3
Arandina CF
29
17
8
5
4
34
26
8
4
Real Ávila
27
17
8
3
6
21
16
5
5
Burgos Promesas
25
17
6
7
4
19
11
8
6
CD Mirandés B
24
17
6
6
5
23
19
4
7
CD Colegios
23
17
7
2
8
18
29
-11
8
SD Almazán
21
17
6
3
8
20
28
-8
9
CD La Granja
17
17
5
2
10
21
27
-6
10
Real Burgos CF
15
17
3
6
8
12
26
-14
11
Cultural Cebrereña
13
17
3
4
10
11
27
-16
12
Beroil Bupolsa
11
17
2
5
10
12
30
-18
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Second Stage
Second Stage
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Arandina CF
29
17
8
5
4
34
26
8
2
Real Ávila
27
17
8
3
6
21
16
5
3
CD Mirandés B
24
17
6
6
5
23
19
4
4
Atlético Bembibre
22
15
5
7
3
14
12
2
5
La Virgen del Camino
21
15
5
6
4
15
13
2
6
Atlético Tordesillas
21
16
6
3
7
18
19
-1
Promotion Play-off
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gimnástica Seg.
48
17
16
0
1
45
7
38
2
Palencia Cristo Atl.
35
16
11
2
3
24
9
15
3
CD Numancia B
30
17
9
3
5
32
22
10
4
Cultural Leonesa B
28
16
7
7
2
23
17
6
5
Atlético Astorga
25
15
7
4
4
22
10
12
6
Burgos Promesas
25
17
6
7
4
19
11
8
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
CD Colegios
23
17
7
2
8
18
29
-11
2
SD Almazán
21
17
6
3
8
20
28
-8
3
UD Santa Marta
19
15
5
4
6
11
11
0
4
La Bañeza
17
15
4
5
6
18
21
-3
5
CD La Granja
17
17
5
2
10
21
27
-6
6
Salamanca CF UDS B
17
15
4
5
6
13
22
-9
7
Real Burgos CF
15
17
3
6
8
12
26
-14
8
CD Becerril Campos
13
16
3
4
9
9
18
-9
9
Cultural Cebrereña
13
17
3
4
10
11
27
-16
10
CD Peñaranda
12
16
3
3
10
10
25
-15
11
Beroil Bupolsa
11
17
2
5
10
12
30
-18
Relegation
ARA
meczy
Wszystkie
17/02
2021
Arandina CF
2 - 2
(0 - 0)
CD La Granja
Es5
14/02
2021
Burgos Promesas
1 - 1
(0 - 1)
Arandina CF
Es5
07/02
2021
Arandina CF
3 - 2
(3 - 0)
Real Ávila
Es5
03/02
2021
Arandina CF
6 - 0
(3 - 0)
CD Colegios
Es5
30/01
2021
Beroil Bupolsa
0 - 1
(0 - 1)
Arandina CF
Es5
24/01
2021
Arandina CF
3 - 2
(2 - 1)
CD Mirandés B
Es5
20/01
2021
Cultural Cebrereña
3 - 2
(2 - 1)
Arandina CF
Es5
27/12
2020
Arandina CF
2 - 1
(0 - 0)
Cultural Cebrereña
Es5
20/12
2020
Real Burgos CF
0 - 3
(0 - 0)
Arandina CF
Es5
13/12
2020
Arandina CF
0 - 0
(0 - 0)
CD Numancia B
Es5
08/12
2020
CD La Granja
0 - 3
( - )
Arandina CF
Es5
05/12
2020
Arandina CF
1 - 2
(0 - 1)
SD Almazán
Es5
29/11
2020
Gimnástica Seg.
5 - 1
(2 - 1)
Arandina CF
Es5
22/11
2020
Arandina CF
1 - 1
(1 - 0)
Burgos Promesas
Es5
15/11
2020
Real Ávila
1 - 1
(0 - 0)
Arandina CF
Es5
08/11
2020
Arandina CF
4 - 3
(2 - 2)
Beroil Bupolsa
Es5
31/10
2020
CD Mirandés B
3 - 0
(0 - 0)
Arandina CF
Es5
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,5,4,17],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_510":[8,5,4,17],"lg_510_6":[4,2,null,6]}
GIM
meczy
Wszystkie
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon
Copa del Rey
14/02
2021
SD Almazán
0 - 1
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
10/02
2021
Gimnástica Seg.
2 - 1
(1 - 1)
CD La Granja
Es5
09/02
2021
Gimnástica Seg.
2 - 1
(1 - 1)
CD La Granja
Es5
06/02
2021
Gimnástica Seg.
1 - 0
(0 - 0)
Burgos Promesas
Es5
03/02
2021
Gimnástica Seg.
2 - 1
(1 - 1)
Cultural Cebrereña
Es5
30/01
2021
Real Ávila
1 - 3
(1 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
24/01
2021
Gimnástica Seg.
5 - 0
(2 - 0)
Beroil Bupolsa
Es5
20/12
2020
CD Colegios
0 - 4
(0 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
17/12
2020
Gimnástica Seg.
0 - 2
(0 - 1)
Girona FC
EsC
12/12
2020
Gimnástica Seg.
4 - 0
(2 - 0)
Real Burgos CF
Es5
05/12
2020
CD Numancia B
0 - 3
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
29/11
2020
Gimnástica Seg.
5 - 1
(2 - 1)
Arandina CF
Es5
22/11
2020
Gimnástica Seg.
3 - 0
(2 - 0)
SD Almazán
Es5
15/11
2020
Burgos Promesas
0 - 1
(0 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
08/11
2020
Gimnástica Seg.
1 - 0
(0 - 0)
Real Ávila
Es5
31/10
2020
Beroil Bupolsa
0 - 3
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
25/10
2020
Gimnástica Seg.
6 - 1
( - )
CD Mirandés B
Es5
18/10
2020
Cultural Cebrereña
0 - 1
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,0,1,18],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_510":[17,null,null,17],"lg_510_6":[6,null,null,6],"lg_209":[null,null,1,1],"lg_209_6":[null,null,1,1]}
ARA
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
17/02
2021
Arandina CF
2 - 2
(0 - 0)
CD La Granja
Es5
07/02
2021
Arandina CF
3 - 2
(3 - 0)
Real Ávila
Es5
03/02
2021
Arandina CF
6 - 0
(3 - 0)
CD Colegios
Es5
24/01
2021
Arandina CF
3 - 2
(2 - 1)
CD Mirandés B
Es5
27/12
2020
Arandina CF
2 - 1
(0 - 0)
Cultural Cebrereña
Es5
13/12
2020
Arandina CF
0 - 0
(0 - 0)
CD Numancia B
Es5
05/12
2020
Arandina CF
1 - 2
(0 - 1)
SD Almazán
Es5
22/11
2020
Arandina CF
1 - 1
(1 - 0)
Burgos Promesas
Es5
08/11
2020
Arandina CF
4 - 3
(2 - 2)
Beroil Bupolsa
Es5
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,3,1,9],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_510":[5,3,1,9],"lg_510_6":[4,2,null,6]}
GIM
mecze w roli gościa:
Wszystkie
14/02
2021
SD Almazán
0 - 1
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
30/01
2021
Real Ávila
1 - 3
(1 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
20/12
2020
CD Colegios
0 - 4
(0 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
05/12
2020
CD Numancia B
0 - 3
( - )
Gimnástica Seg.
Es5
15/11
2020
Burgos Promesas
0 - 1
(0 - 1)
Gimnástica Seg.
Es5
31/10
2020
Beroil Bupolsa
0 - 3
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
18/10
2020
Cultural Cebrereña
0 - 1
(0 - 0)
Gimnástica Seg.
Es5
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,0,0,7],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_510":[7,null,null,7],"lg_510_6":[6,null,null,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Arandina CF
Rozegrane mecze:
17
Gimnástica Seg.
Rozegrane mecze:
18
Bramki
(Strzelone/Stracone)
34
2
1.53
26
47
2.61
0.44
8
Pon./Pow.
1.5
2
15
12%
88%
5
13
28%
72%
2.5
5
12
29%
71%
6
12
33%
67%
3.5
10
7
59%
41%
12
6
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
11
6
65%
35%
6
12
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
5
12
29%
71%
11
7
61%
39%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
15
2
88%
12%
17
1
94%
6%
ARA
następne mecze
Trudność
GIM
Łatwo 1
Ciężko 5
Gimnástica Seg. (G)
Es5
21/02/2021
3
SD Almazán (G)
Es5
28/02/2021
3
CD Numancia B (G)
Es5
07/03/2021
1
Real Burgos CF (G)
Es5
14/03/2021
1
CD Colegios (G)
Es5
20/03/2021
1
Atlético Bembibre (G)
Es5
03/04/2021
3
Arandina CF (G)
Es5
21/02/2021
3
CD Mirandés B (G)
Es5
24/02/2021
1
CD Numancia B (G)
Es5
28/02/2021
1
Real Burgos CF (G)
Es5
07/03/2021
1
CD Colegios (G)
Es5
14/03/2021
1
CD La Granja (G)
Es5
20/03/2021
1
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program