Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
295
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
21
Προβλέψεις για αύριο
30
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
470
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
69
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
85
Αμερική
85
Αφρική
20
Ασία
19
Αυστραλία
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Internacional
46%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 21:00
VIT - INL,
21:00
Br1
São Paulo
41%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 21:00
CTH - SAP,
21:00
Br1
Atlético PR
35%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 21:00
APR - FLA,
21:00
Br1
Botafogo
43%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 23:30
GRE - BOT,
23:30
Br1
Bahia
59%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 23:30
CRI - BAH,
23:30
Br1
Cruzeiro
47%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 23:30
VDG - CRZ,
23:30
Br1
Fortaleza
41%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 23:30
CUE - FOR,
23:30
Br1
Espanyol
48%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 18:30
RLO - ESP,
18:30
Es2
Denmark
62%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 18:00
SVN - DNK,
18:00
Eu
England
64%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 21:00
SRB - ENG,
21:00
Eu
Netherlands
62%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 15:00
POL - NLD,
15:00
Eu
FC Kuressaare
49%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 13:00
KUR - NOU,
13:00
Ee1
Wuhan Three Towns
35%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 14:00
QIN - WTT,
14:00
Cn1
Shijiazhuang
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 13:00
SHI - QIN,
13:00
Cn1
Chengdu Qianbao
38%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 13:35
SHS - CHE,
13:35
Cn1
json_m
Πρόβλεψη
Zagorets
-
Beroe II
19°C
D
W
L
D
W
W
06/05/2023 17:00 GMT
1
2 - 0
FT
W
L
W
W
D
W
Βουλγαρία Third League - South-East
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
62
17
21
1
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
47
53
Πάνω
2.67
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
29
60
11
X
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
37%
X
1
2
-
1
2 - 1
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
42
58
Ναι
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
83%
12
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
62%
Γηπεδούχος -0.75
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
FT
2 - 0
(1 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
30/04
2022
Beroe II
0 - 3
( - )
Zagorets
Bg3
23/10
2021
Zagorets
2 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
Zagorets
3
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Beroe II
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_692":[3,null,null,3],"lg_692_6":[3,null,null,3]}
Βαθμολογία 06/05/2023
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
PFK Nesebar
73
32
23
4
5
71
27
44
2
Gigant Saedinenie
70
32
21
7
4
61
21
40
3
Chernomorets Burgas
68
32
20
8
4
68
20
48
4
Zagorets
61
32
17
10
5
50
17
33
5
Asenovets
60
33
18
6
9
63
31
32
6
Sayana Haskovo
59
32
17
8
7
60
26
34
7
Rozova Dolina
58
33
17
7
9
59
26
33
8
Spartak Plovdiv
57
32
17
6
9
58
34
24
9
Lokomotiv Plovdiv II
55
32
17
4
11
51
29
22
10
Yambol 1915
47
32
13
8
11
46
42
4
11
Rodopa Smolyan
44
32
13
5
14
40
44
-4
12
Sokol Markovo
41
32
13
2
17
44
45
-1
13
FK Dimitrovgrad
40
32
12
4
16
40
41
-1
14
OFK Levski Karlovo
38
32
11
5
16
38
51
-13
15
FK Sliven
31
32
9
4
19
49
72
-23
16
Beroe II
31
32
9
4
19
33
64
-31
17
Karnobat
30
32
8
6
18
26
50
-24
18
Atletik Kuklen
27
32
8
3
21
31
75
-44
19
Borislav 2009
20
32
5
5
22
28
78
-50
20
FC Vereya
0
32
0
0
32
16
139
-123
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
ZAG
παιχνίδια
Όλα
Third League - South-East
Bulgarian Cup
29/04
2023
FK Dimitrovgrad
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
22/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
19/04
2023
Chernomorets Burgas
1 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
13/04
2023
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
08/04
2023
PFK Nesebar
2 - 3
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
05/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
31/03
2023
FK Sliven
0 - 3
(0 - 1)
Zagorets
Bg3
25/03
2023
Zagorets
2 - 1
(0 - 0)
Yambol 1915
Bg3
18/03
2023
Zagorets
1 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
11/03
2023
Rozova Dolina
1 - 1
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
04/03
2023
Zagorets
5 - 0
(1 - 0)
FC Vereya
Bg3
25/02
2023
Atletik Kuklen
0 - 2
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
18/02
2023
Zagorets
1 - 4
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
26/11
2022
Zagorets
3 - 0
(2 - 0)
Borislav 2009
Bg3
19/11
2022
Rodopa Smolyan
1 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
12/11
2022
Zagorets
5 - 0
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
05/11
2022
Asenovets
2 - 0
(2 - 0)
Zagorets
Bg3
29/10
2022
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
22/10
2022
Zagorets
2 - 1
(0 - 1)
FK Dimitrovgrad
Bg3
15/10
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
08/10
2022
Zagorets
1 - 1
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
04/10
2022
Sayana Haskovo
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
28/09
2022
Zagorets
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
24/09
2022
Sokol Markovo
0 - 1
( - )
Zagorets
Bg3
17/09
2022
Zagorets
4 - 0
( - )
FK Sliven
Bg3
10/09
2022
Yambol 1915
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
03/09
2022
Karnobat
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
27/08
2022
Zagorets
0 - 2
( - )
Rozova Dolina
Bg3
24/08
2022
Rozova Dolina
1 - 1
(0 - 1)
Zagorets
BgC
20/08
2022
FC Vereya
0 - 4
( - )
Zagorets
Bg3
13/08
2022
Zagorets
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
07/08
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[17,11,5,33],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_692":[17,10,5,32],"lg_692_6":[3,2,1,6],"lg_307":[null,1,null,1],"lg_307_6":[null,1,null,1]}
BER
παιχνίδια
Όλα
29/04
2023
Beroe II
2 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
22/04
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
19/04
2023
Beroe II
3 - 0
(0 - 0)
FC Vereya
Bg3
13/04
2023
Atletik Kuklen
0 - 4
(0 - 1)
Beroe II
Bg3
08/04
2023
Beroe II
2 - 2
(1 - 2)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
05/04
2023
Borislav 2009
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
31/03
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 1)
Rodopa Smolyan
Bg3
26/03
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
18/03
2023
Beroe II
3 - 1
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
11/03
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
04/03
2023
Yambol 1915
2 - 1
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
25/02
2023
Beroe II
1 - 0
( - )
FK Dimitrovgrad
Bg3
18/02
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
26/11
2022
Chernomorets Burgas
0 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
19/11
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Sayana Haskovo
Bg3
13/11
2022
PFK Nesebar
8 - 0
(4 - 0)
Beroe II
Bg3
05/11
2022
Beroe II
0 - 3
(0 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
30/10
2022
FK Sliven
2 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
04/10
2022
Beroe II
2 - 2
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
24/09
2022
Beroe II
0 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
10/09
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
27/08
2022
Beroe II
2 - 4
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
20/08
2022
Beroe II
0 - 5
( - )
Yambol 1915
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
06/08
2022
Beroe II
1 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,4,19,32],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_692":[9,4,19,32],"lg_692_6":[4,1,1,6]}
ZAG
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
22/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
13/04
2023
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
05/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
25/03
2023
Zagorets
2 - 1
(0 - 0)
Yambol 1915
Bg3
18/03
2023
Zagorets
1 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
04/03
2023
Zagorets
5 - 0
(1 - 0)
FC Vereya
Bg3
18/02
2023
Zagorets
1 - 4
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
26/11
2022
Zagorets
3 - 0
(2 - 0)
Borislav 2009
Bg3
12/11
2022
Zagorets
5 - 0
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
29/10
2022
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
22/10
2022
Zagorets
2 - 1
(0 - 1)
FK Dimitrovgrad
Bg3
08/10
2022
Zagorets
1 - 1
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
28/09
2022
Zagorets
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
17/09
2022
Zagorets
4 - 0
( - )
FK Sliven
Bg3
27/08
2022
Zagorets
0 - 2
( - )
Rozova Dolina
Bg3
13/08
2022
Zagorets
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[11,3,2,16],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_692":[11,3,2,16],"lg_692_6":[5,1,null,6]}
BER
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
22/04
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
13/04
2023
Atletik Kuklen
0 - 4
(0 - 1)
Beroe II
Bg3
05/04
2023
Borislav 2009
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/03
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
11/03
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
04/03
2023
Yambol 1915
2 - 1
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
18/02
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
26/11
2022
Chernomorets Burgas
0 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
13/11
2022
PFK Nesebar
8 - 0
(4 - 0)
Beroe II
Bg3
30/10
2022
FK Sliven
2 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,1,10,16],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_692":[5,1,10,16],"lg_692_6":[2,null,4,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Zagorets
Αγώνες:
33
Beroe II
Αγώνες:
32
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
51
1.55
0.55
18
33
1.03
2
64
Πάνω/κάτω
1.5
13
20
39%
61%
6
26
19%
81%
2.5
21
12
64%
36%
12
20
38%
63%
3.5
26
7
79%
21%
19
13
59%
41%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
8
25
24%
76%
13
19
41%
59%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
21
12
64%
36%
9
23
28%
72%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
21
12
64%
36%
20
12
63%
38%
ZAG
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
BER
Ανετα 1
δύσκολος 5
Beroe II (Γ)
Bg3
06/05/2023
OFK Levski Karlovo (Φ)
Bg3
10/05/2023
Asenovets (Γ)
Bg3
13/05/2023
Spartak Plovdiv (Φ)
Bg3
21/05/2023
Rodopa Smolyan (Γ)
Bg3
27/05/2023
Borislav 2009 (Φ)
Bg3
03/06/2023
Zagorets (Φ)
Bg3
06/05/2023
FK Sliven (Γ)
Bg3
10/05/2023
Sokol Markovo (Φ)
Bg3
13/05/2023
PFK Nesebar (Γ)
Bg3
20/05/2023
2
Sayana Haskovo (Φ)
Bg3
28/05/2023
Chernomorets Burgas (Γ)
Bg3
03/06/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα