Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
74
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
77
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
412
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
959
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
119
Αμερική
98
Αφρική
41
Ασία
82
Αυστραλία
37
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
18
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
6
World Cup Qual. CAF
21
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Niger
53%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 23:00
ERI - NIG,
23:00
WCQ
Botswana
36%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 15:00
SOM - BOT,
15:00
WCQ
Equatorial Guinea
42%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 15:00
EQG - MAL,
15:00
WCQ
Burkina Faso
44%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 18:00
BFA - SIE,
18:00
WCQ
Egypt
52%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
GNB - EGY ,
18:00
WCQ
Nigeria
46%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
BEN - NGA,
18:00
WCQ
Algeria
41%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
UGA - ALG ,
18:00
WCQ
Guinea
39%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 21:00
GUI - MOZ,
21:00
WCQ
Ghana
65%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 21:00
GHA - CAR,
21:00
WCQ
Claypole
39%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 20:00
CLA - MER,
20:00
Ar4
Deportivo Espanol
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 20:00
DES - CLU,
20:00
Ar4
Centro Español
38%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 20:00
CES - ELP,
20:00
Ar4
Mogadishu City
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 14:30
ELM - MOG,
14:30
So1
Kon Tum
46%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 10:00
PVF - KON,
10:00
Vn3
Hồ Chí Minh II
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 11:00
Hồ - TIE,
11:00
Vn3
Naft Gachsaran
60%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
NAF - SHA,
18:15
Ir2
Fajr Sepasi
47%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
PAR - FAJ,
18:15
Ir2
Chadormalu SC
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 18:15
CHA - DAR,
18:15
Ir2
Naft M. Soleyman
69%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
NAF - KHO,
18:15
Ir2
Kheybar Khorramabad
66%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
SHA - KHE,
18:15
Ir2
Mes Kerman
42%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
MES - MES,
18:15
Ir2
json_m
Πρόβλεψη
Viliya Vileyka
-
FC Molodechno
D
L
L
L
W
W
01/07/2021 17:30 GMT
2
1 - 2
FT
W
L
W
W
L
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
30
27
43
2
0
-
1
0 - 1
1.88
-
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
62
38
Κάτω
1.88
0 - 1
1.88
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
26
27
47
2
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
20%
2
2
0
-
1
0 - 1
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
63
37
Όχι
0
-
1
0 - 1
1.88
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
73%
21
0
-
1
0 - 1
1.88
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
43%
Φιλοξενούμενη -0.5
0
-
1
0 - 1
1.88
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 9, Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
FC Molodechno
01/07/2021 17:30
0
-
1
0 - 1
1.88
FT
1 - 2
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 01/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Ivatsevichi
16
6
5
1
0
23
2
21
3
FK Luninets
15
6
5
0
1
16
6
10
4
Pripyat Olshany
9
7
3
0
4
18
24
-6
5
Nadezhda Gorodishche
7
7
2
1
4
10
13
-3
6
FK Ivanovo
7
7
2
1
4
13
27
-14
7
Granit Mikashevichi
4
7
1
1
5
11
22
-11
8
DUSSH Stolin
1
6
0
1
5
6
25
-19
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
18
6
6
0
0
45
3
42
2
Niva Dolbizno
16
7
5
1
1
38
6
32
3
BZHS Brest
14
7
4
2
1
39
10
29
4
FK Kobrin
10
6
3
1
2
16
9
7
5
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
6
FK Vysokoe
5
7
1
2
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
4
7
1
1
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
MKK-Dnepr
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Bumprom
13
6
4
1
1
17
2
15
3
GOLHU Gomel
11
6
3
2
1
11
9
2
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
21
7
7
0
0
57
3
54
2
FK Slonim Siti
16
8
5
1
2
21
13
8
3
HCS-Olympia
15
8
4
3
1
22
14
8
4
FSK Grodnensky
13
7
4
1
2
11
23
-12
5
FK Svislach
11
8
3
2
3
16
20
-4
6
FK Lida-2
11
7
3
2
2
15
21
-6
7
FK Shchuchyn
10
7
2
4
1
15
12
3
8
Neman Mosty
10
8
3
1
4
11
12
-1
9
Smena Volkovysk
10
7
3
1
3
19
22
-3
10
Chayka Zelva
9
7
3
0
4
12
15
-3
11
Cementnik
6
7
1
3
3
10
13
-3
12
FK Oshmyany
3
8
1
0
7
10
32
-22
13
Belaya Rus
0
7
0
0
7
5
24
-19
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
SMI Autotrans
19
9
6
1
2
42
21
21
2
FK Kolos
19
8
6
1
1
25
6
19
3
FC Molodechno
18
7
6
0
1
38
7
31
4
Falko Cherkassy
16
9
5
1
3
20
18
2
5
FK Uzda
14
8
4
2
2
28
17
11
6
FC Smolevichi
12
9
4
0
5
33
19
14
7
Viliya Vileyka
7
8
2
1
5
19
17
2
8
Livadija
7
9
2
1
6
16
38
-22
9
FK Krupki
7
9
2
1
6
19
43
-24
10
Berezino
3
8
1
0
7
7
61
-54
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman Stolbtsy
21
9
7
0
2
36
11
25
2
BGU Minsk
20
8
6
2
0
28
3
25
3
FK Kletsk
15
8
4
3
1
12
10
2
4
Viktoriya Maryina Horka
14
8
4
2
2
24
14
10
5
Energetik-BGATU
13
8
4
1
3
20
19
1
6
Partizan Salihorsk
12
7
3
3
1
14
6
8
7
Stroitel Kopyl
8
8
2
2
4
8
16
-8
8
Starye Dorogi
7
8
1
4
3
12
16
-4
9
FK Slutsk-2
6
8
1
3
4
17
32
-15
10
FK Lyuban
4
8
1
1
6
14
24
-10
11
FC Veras Nesvizh
1
8
0
1
7
3
37
-34
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
24
5
19
2
FK Osipovichi
12
6
4
0
2
19
9
10
3
Gorki
12
6
4
0
2
12
7
5
4
Belshina II
9
6
3
0
3
11
10
1
5
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
9
11
-2
6
Spartak Shklov
3
6
1
0
5
8
17
-9
7
FK Kostyukovichi
0
6
0
0
6
3
27
-24
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
6
6
0
0
39
1
38
2
Dorozhnik Orsha
15
7
5
0
2
15
13
2
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
7
6
2
1
3
14
7
7
5
Niva Tolochin
3
7
1
0
6
8
18
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Miory
16
7
5
1
1
13
7
6
2
FK Senno
11
6
3
2
1
11
8
3
3
FK Lepel
7
6
2
1
3
9
8
1
4
FC Polotsk
7
7
2
1
4
10
14
-4
5
PMC Pastavy
6
6
1
3
2
7
10
-3
6
FK Glubokoe
5
6
1
2
3
7
10
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
VIL
παιχνίδια
Όλα
27/06
2021
FK Krupki
1 - 1
(1 - 0)
Viliya Vileyka
By3
20/06
2021
Viliya Vileyka
2 - 3
(0 - 1)
Livadija
By3
13/06
2021
Viliya Vileyka
1 - 2
(0 - 1)
FK Uzda
By3
06/06
2021
SMI Autotrans
6 - 2
(3 - 1)
Viliya Vileyka
By3
02/06
2021
Falko Cherkassy
0 - 1
(0 - 0)
Viliya Vileyka
By3
22/05
2021
Viliya Vileyka
11 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
16/05
2021
Viliya Vileyka
0 - 1
(0 - 0)
FK Kolos
By3
01/05
2021
Viliya Vileyka
1 - 3
( - )
FC Smolevichi
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,5,8],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
FC
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
26/06
2021
FK Uzda
1 - 4
(0 - 2)
FC Molodechno
By3
22/06
2021
FC Molodechno
0 - 4
(0 - 1)
Energetik-BGU
ByC
19/06
2021
FC Molodechno
3 - 0
(0 - 0)
SMI Autotrans
By3
15/06
2021
FC Molodechno
4 - 0
(2 - 0)
FC Smolevichi
By3
12/06
2021
Falko Cherkassy
5 - 3
(4 - 2)
FC Molodechno
By3
06/06
2021
FC Molodechno
3 - 0
(1 - 0)
FK Kolos
By3
02/06
2021
FC Molodechno
14 - 0
(4 - 0)
FK Krupki
By3
30/05
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(1 - 1)
FC Molodechno
ByC
16/05
2021
Livadija
1 - 7
(0 - 3)
FC Molodechno
By3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[6,null,1,7],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
VIL
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
20/06
2021
Viliya Vileyka
2 - 3
(0 - 1)
Livadija
By3
13/06
2021
Viliya Vileyka
1 - 2
(0 - 1)
FK Uzda
By3
22/05
2021
Viliya Vileyka
11 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
16/05
2021
Viliya Vileyka
0 - 1
(0 - 0)
FK Kolos
By3
01/05
2021
Viliya Vileyka
1 - 3
( - )
FC Smolevichi
By3
Νίκες
1
20%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5]}
FC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
26/06
2021
FK Uzda
1 - 4
(0 - 2)
FC Molodechno
By3
12/06
2021
Falko Cherkassy
5 - 3
(4 - 2)
FC Molodechno
By3
30/05
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(1 - 1)
FC Molodechno
ByC
16/05
2021
Livadija
1 - 7
(0 - 3)
FC Molodechno
By3
Νίκες
3
75%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[3,0,1,4],"lg_-1_6":[3,0,1,4],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Viliya Vileyka
Αγώνες:
8
FC Molodechno
Αγώνες:
9
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
19
2.38
2.13
17
40
4.44
1.33
12
Πάνω/κάτω
1.5
2
6
25%
75%
0
9
0%
100%
2.5
3
5
38%
63%
0
9
0%
100%
3.5
4
4
50%
50%
3
6
33%
67%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
6
2
75%
25%
4
5
44%
56%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
7
13%
88%
4
5
44%
56%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
7
1
88%
13%
8
1
89%
11%
VIL
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FC
Ανετα 1
δύσκολος 5
FC Molodechno (Γ)
By3
01/07/2021
3
FC Smolevichi (Φ)
By3
04/07/2021
1
FK Kolos (Φ)
By3
11/07/2021
Falko Cherkassy (Γ)
By3
17/07/2021
FC Molodechno (Φ)
By3
24/07/2021
3
SMI Autotrans (Γ)
By3
01/08/2021
3
Viliya Vileyka (Φ)
By3
01/07/2021
Berezino (Φ)
By3
03/07/2021
Livadija (Γ)
By3
10/07/2021
FK Krupki (Φ)
By3
18/07/2021
Viliya Vileyka (Γ)
By3
24/07/2021
FK Kolos (Φ)
By3
01/08/2021
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα