Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
404
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
22
Προβλέψεις για αύριο
315
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
626
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
54
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
86
Αμερική
120
Αφρική
20
Ασία
50
Αυστραλία
10
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Atlanta United
41%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
ATL - HOU,
01:30
Us1
Toronto FC
41%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
TFC - CHI,
01:30
Us1
Inter Miami CF
44%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
PHI - INM,
01:30
Us1
Los Angeles FC
52%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
ORL - LAF,
01:30
Us1
New York Red Bulls
43%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
NYR - NAS,
01:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
NER - VAN,
01:30
Us1
Real Salt Lake
39%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
MTL - RSL,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
CHA - DCU,
01:30
Us1
FC Dallas
48%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 02:30
DAL - SLC,
02:30
Us1
Colorado Rapids
39%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 03:30
CLR - AUS,
03:30
Us1
Los Angeles Galaxy
55%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 04:30
LAG - SKC,
04:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 04:30
SJE - CIN,
04:30
Us1
Minnesota United
38%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 04:30
SEA - MIN,
04:30
Us1
RB Bragantino
46%
Πιθανότητα ισοπαλίας
15/06/2024 23:30
RBB - JUV,
23:30
Br1
Fluminense
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 02:00
FLU - ACG,
02:00
Br1
Nacional (URU)
46%
Πιθανότητα νίκης
15/06/2024 22:30
NAC - LIV,
22:30
Uy1
CA Rentistas
37%
Πιθανότητα νίκης
15/06/2024 23:00
REN - ASC,
23:00
Uy2
json_m
Πρόβλεψη
Urozhaynaya
-
Traktor Minsk
L
D
L
W
D
L
30/07/2022 17:00 GMT
1
0 - 1
FT
L
W
W
L
D
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
43
16
41
1
3
-
0
3 - 0
2.50
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
50
50
Πάνω
2.50
3 - 0
2.50
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
30
41
29
X
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
18%
X
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
80
20
Όχι
3
-
0
3 - 0
2.50
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
84%
12
3
-
0
3 - 0
2.50
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
34%
Γηπεδούχος -1.5
3
-
0
3 - 0
2.50
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Minsk
By3
Urozhaynaya
Traktor Minsk
30/07/2022 17:00
3
-
0
3 - 0
2.50
FT
0 - 1
(0 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 30/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
13
7
6
3
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
4
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
5
Uni Minsk
12
7
4
0
3
14
12
2
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
7
1
0
6
6
27
-21
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
24
9
8
0
1
55
7
48
2
Viktoriya Maryina Horka
21
10
7
0
3
40
11
29
3
FK Kolos
20
9
6
2
1
34
14
20
4
Livadija
18
8
6
0
2
36
9
27
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
9
1
2
6
13
23
-10
7
Berezino
4
9
1
1
7
7
57
-50
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
24
10
8
0
2
34
7
27
2
Bobovnya
22
10
7
1
2
30
7
23
3
Neman Stolbtsy
21
10
7
0
3
26
17
9
4
Starye Dorogi
17
9
5
2
2
22
19
3
5
FK Kletsk
11
10
3
2
5
18
25
-7
6
FK Uzda
10
10
3
1
6
15
29
-14
7
FS Respect
4
9
1
1
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
4
10
1
1
8
6
29
-23
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
27
9
9
0
0
63
7
56
2
Pripyat Olshany
22
10
7
1
2
38
18
20
3
Nadezhda Gorodishche
16
9
5
1
3
14
14
0
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
9
3
2
4
13
28
-15
6
DUSSH Stolin
5
9
1
2
6
11
40
-29
7
Granit Mikashevichi
0
10
0
0
10
7
49
-42
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
39
4
35
2
Ivatsevichi
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
21
25
-4
4
Dinamo Brest Malorita
10
5
3
1
1
20
10
10
5
FK Drohichyn
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
10
29
-19
7
FK Kobrin
3
9
1
0
8
11
32
-21
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
27
9
9
0
0
81
4
77
2
MNPZ Mozyr
21
9
7
0
2
36
13
23
3
Vertikal Kalinkovichi
19
9
6
1
2
23
10
13
4
GOLHU Gomel
18
9
6
0
3
48
8
40
5
Svetlogorsk
16
9
5
1
3
30
15
15
6
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
4
0
5
25
17
8
7
FK Zhlobin
10
9
3
1
5
21
27
-6
8
Vetka DYuSSh
5
9
1
2
6
7
39
-32
9
Iput DYuSSh
4
9
1
1
7
8
49
-41
10
Dnepr Rogachev
0
9
0
0
9
1
98
-97
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
20
9
6
2
1
28
15
13
2
FSK Grodnensky
17
9
5
2
2
21
16
5
3
FK Svislach
16
9
5
1
3
24
16
8
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
Chayka Zelva
8
9
2
2
5
11
24
-13
9
FSK Dyatlovo
7
9
2
1
6
13
23
-10
10
Fakel Novogrudok
6
9
1
3
5
11
23
-12
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
30
11
10
0
1
63
13
50
2
Gazovik Vitebsk
23
10
7
2
1
23
10
13
3
FK Miory
20
10
6
2
2
35
19
16
4
Gorodok lions
19
10
6
1
3
38
21
17
5
DYuSSh Orsha
14
10
4
2
4
11
17
-6
6
Postavy
14
11
4
2
5
17
29
-12
7
FC Polotsk
12
10
3
3
4
27
30
-3
8
FK Lepel
7
11
2
1
8
15
41
-26
9
FK Senno
5
11
1
2
8
14
37
-23
10
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
38
-26
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
URO
παιχνίδια
Όλα
26/06
2022
SDJuShOR-3
3 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
18/06
2022
Urozhaynaya
0 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
05/06
2022
Urozhaynaya
5 - 1
( - )
Serebryanka
By3
22/05
2022
Torpedo Minsk
0 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
09/05
2022
Urozhaynaya
0 - 1
( - )
FK Krumkachy
By3
23/04
2022
Urozhaynaya
2 - 0
( - )
BGU Minsk
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,2,4,8],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[2,2,4,8],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
TRA
παιχνίδια
Όλα
03/07
2022
Traktor Minsk
0 - 1
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
19/06
2022
Traktor Minsk
8 - 1
( - )
SDJuShOR-3
By3
10/06
2022
Energetik-BGATU
3 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
05/06
2022
Traktor Minsk
1 - 3
( - )
Uni Minsk
By3
26/05
2022
Traktor Minsk
1 - 1
( - )
Torpedo Minsk
By3
22/05
2022
Serebryanka
1 - 5
( - )
Traktor Minsk
By3
23/04
2022
FK Krumkachy
2 - 0
(0 - 0)
Traktor Minsk
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,3,8],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[4,1,3,8],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
URO
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
18/06
2022
Urozhaynaya
0 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
05/06
2022
Urozhaynaya
5 - 1
( - )
Serebryanka
By3
09/05
2022
Urozhaynaya
0 - 1
( - )
FK Krumkachy
By3
23/04
2022
Urozhaynaya
2 - 0
( - )
BGU Minsk
By3
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
1
25%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
TRA
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
10/06
2022
Energetik-BGATU
3 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
22/05
2022
Serebryanka
1 - 5
( - )
Traktor Minsk
By3
23/04
2022
FK Krumkachy
2 - 0
(0 - 0)
Traktor Minsk
By3
Νίκες
2
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Urozhaynaya
Αγώνες:
8
Traktor Minsk
Αγώνες:
8
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
8
1
1.38
11
24
3
1.5
12
Πάνω/κάτω
1.5
4
4
50%
50%
1
7
13%
88%
2.5
5
3
63%
38%
3
5
38%
63%
3.5
5
3
63%
38%
3
5
38%
63%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
2
6
25%
75%
5
3
63%
38%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
5
38%
63%
1
7
13%
88%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
3
5
38%
63%
6
2
75%
25%
URO
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
TRA
Ανετα 1
δύσκολος 5
Traktor Minsk (Γ)
By3
30/07/2022
BGU Minsk (Φ)
By3
07/08/2022
2
FK Krumkachy (Φ)
By3
14/08/2022
4
Torpedo Minsk (Γ)
By3
20/08/2022
1
Serebryanka (Φ)
By3
27/08/2022
Uni Minsk (Γ)
By3
03/09/2022
Urozhaynaya (Φ)
By3
30/07/2022
FK Krumkachy (Γ)
By3
05/08/2022
4
Torpedo Minsk (Φ)
By3
13/08/2022
1
Serebryanka (Γ)
By3
19/08/2022
Uni Minsk (Φ)
By3
28/08/2022
Energetik-BGATU (Γ)
By3
04/09/2022
1
Energetik-BGATU (Φ)
By3
10/09/2022
1
SDJuShOR-3 (Γ)
By3
17/09/2022
SDJuShOR-3 (Φ)
By3
08/09/2022
BGU Minsk (Φ)
By3
25/09/2022
2
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα