Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
69
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
403
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
718
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
45
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
123
Αμερική
124
Αφρική
10
Ασία
77
Αυστραλία
44
Διεθνές
17
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
9
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
5
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Charlotte FC
47%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
CHA - ORL,
01:30
Us1
DC United
40%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
DCU - ATL,
01:30
Us1
Columbus Crew
47%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
INM - COL,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
MTL - NYR,
01:30
Us1
Toronto FC
37%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
TFC - NAS,
01:30
Us1
FC Cincinnati
41%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 01:45
CIN - PHI,
01:45
Us1
Saint Louis City
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 02:30
SLC - CLR,
02:30
Us1
Real Salt Lake
49%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
SKC - RSL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 02:30
HOU - SEA,
02:30
Us1
Minnesota United
39%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
DAL - MIN,
02:30
Us1
Los Angeles FC
56%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
AUS - LAF,
02:30
Us1
New York City FC
43%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 04:30
LAG - NYC,
04:30
Us1
Portland Timbers
44%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 04:30
SJE - POT,
04:30
Us1
Internacional
46%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 02:30
INL - CTH,
02:30
Br1
Cruzeiro
61%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
CRZ - FLU,
02:30
Br1
Atlético Mineiro
49%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 23:30
VIT - ATM,
23:30
Br1
Flamengo
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
21/06/2024 01:00
FLA - BAH,
01:00
Br1
Palmeiras
38%
Πιθανότητα ισοπαλίας
21/06/2024 02:30
PAL - RBB,
02:30
Br1
Slovenia
38%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 15:00
SVN - SRB,
15:00
Eu
England
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 18:00
DNK - ENG,
18:00
Eu
Spain
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 21:00
ESP - ITA,
21:00
Eu
FK Tukums 2000
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 17:00
TUK - LIE,
17:00
Lv1
Valmieras FK
56%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 18:00
VAL - MLR,
18:00
Lv1
Argentina
76%
Πιθανότητα νίκης
21/06/2024 02:00
ARJ - CAN,
02:00
Ca
json_m
Πρόβλεψη
Torpedo Vladimir
-
Zorkyi Krasnogorsk
D
W
L
W
D
W
15/05/2023 17:00 GMT
X
2 - 0
FT
D
W
W
D
D
D
Ρωσία Division 2 - δυτικά
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
21
52
27
X
1
-
1
1 - 1
2.00
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
60
40
Κάτω
2.00
1 - 1
2.00
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
22
48
31
X
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
25%
X
X
1
-
1
1 - 1
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
45
55
Ναι
1
-
1
1 - 1
2.00
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
79%
X2
1
-
1
1 - 1
2.00
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
73%
Γηπεδούχος +0.5
1
-
1
1 - 1
2.00
-
FT
2 - 0
(1 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Promotion Group
Ru3
Torpedo Vladimir
Zorkyi Krasnogorsk
15/05/2023 17:00
1
-
1
1 - 1
2.00
FT
2 - 0
(1 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
15/04
2023
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
0
0%
Ισοπαλίες
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_279":[null,1,null,1],"lg_279_6":[null,1,null,1]}
Βαθμολογία 15/05/2023
Group 1
Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Leningradets
17
7
5
2
0
11
3
8
2
FC Chertanovo
14
7
4
2
1
17
7
10
3
Spartak Kostroma
14
7
4
2
1
10
5
5
4
Torpedo Vladimir
14
7
4
2
1
9
5
4
5
FK Murom
14
7
4
2
1
11
9
2
6
Zorkyi Krasnogorsk
10
7
2
4
1
12
9
3
7
Tekstilshchik Iv.
10
7
2
4
1
10
7
3
8
Zvezda SPb
5
7
1
2
4
9
11
-2
9
Dynamo Vologda
5
7
1
2
4
6
13
-7
10
Baltika-BFU
5
7
1
2
4
3
10
-7
11
Luki-Energiya
2
7
0
2
5
4
13
-9
12
FK Yenisey-2
2
7
0
2
5
7
17
-10
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
17
7
5
2
0
16
5
11
2
Dynamo Petersburg
16
7
5
1
1
11
8
3
3
Znamya Truda
10
7
2
4
1
8
5
3
4
Zenit-2
10
7
2
4
1
9
8
1
5
Dynamo-2 Moscow
8
6
2
2
2
14
6
8
6
Torpedo-2 Moscow
8
7
2
2
3
11
12
-1
7
Yadro St. Petersburg
8
7
2
2
3
8
9
-1
8
FC Tver
7
7
2
1
4
7
9
-2
9
Rodina-M Moscow
7
7
1
4
2
5
8
-3
10
FK Elektron
0
6
0
0
6
4
23
-19
Relegation
TOR
παιχνίδια
Όλα
Division 2 - West
Kubok
10/05
2023
Baltika-BFU
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
05/05
2023
Torpedo Vladimir
2 - 1
(2 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
29/04
2023
FK Leningradets
2 - 1
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
22/04
2023
Torpedo Vladimir
3 - 1
(1 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
15/04
2023
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
08/04
2023
Torpedo Vladimir
1 - 0
(1 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
02/04
2023
Zvezda SPb
0 - 1
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
13/11
2022
Torpedo Vladimir
1 - 3
(1 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
09/11
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 3
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
05/11
2022
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
30/10
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
24/10
2022
FC Tver
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
19/10
2022
Spartak Kostroma
2 - 1
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
08/10
2022
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
05/10
2022
Torpedo Vladimir
0 - 1
(0 - 0)
Akron Togliatti
RuC
01/10
2022
Torpedo Vladimir
2 - 2
(1 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
26/09
2022
Torpedo Vladimir
1 - 4
(1 - 2)
FK Murom
Ru3
22/09
2022
FC Chertanovo
0 - 1
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
18/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
14/09
2022
FK Murom
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo Vladimir
RuC
10/09
2022
Torpedo-2 Moscow
1 - 2
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
04/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
31/08
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
RuC
27/08
2022
Torpedo Vladimir
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
21/08
2022
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
10/08
2022
Znamya Truda
0 - 3
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
06/08
2022
Tekstilshchik Iv.
4 - 0
(2 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
30/07
2022
FK Murom
5 - 0
(2 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
24/07
2022
Torpedo Vladimir
1 - 2
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
16/07
2022
Dynamo-2 Moscow
2 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[13,7,10,30],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_279":[12,6,9,27],"lg_279_6":[3,2,1,6],"lg_335":[1,1,1,3],"lg_335_6":[1,1,1,3]}
ZOR
παιχνίδια
Όλα
Division 2 - West
Kubok
10/05
2023
Zorkyi Krasnogorsk
2 - 2
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
06/05
2023
Zorkyi Krasnogorsk
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
29/04
2023
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(1 - 0)
FK Murom
Ru3
22/04
2023
Spartak Kostroma
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
15/04
2023
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
08/04
2023
FC Chertanovo
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
02/04
2023
Tekstilshchik Iv.
3 - 0
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
13/11
2022
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
09/11
2022
Dynamo Petersburg
1 - 1
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
05/11
2022
Rodina-M Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
30/10
2022
FK Yenisey-2
2 - 3
(2 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
24/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 2
(2 - 2)
Yadro St. Petersburg
Ru3
19/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
08/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
0 - 0
(0 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
02/10
2022
Zvezda SPb
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
26/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
22/09
2022
Luki-Energiya
2 - 1
(1 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
18/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
3 - 1
(1 - 1)
Dynamo Petersburg
Ru3
10/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(3 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
04/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
27/08
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
21/08
2022
FK Leningradets
1 - 2
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
16/08
2022
Amkal
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
RuC
10/08
2022
Baltika-BFU
1 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
06/08
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 3
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
30/07
2022
FK Elektron
0 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
27/07
2022
Zorkyi Krasnogorsk
0 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
24/07
2022
Zorkyi Krasnogorsk
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
4
67%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[11,10,7,28],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_279":[11,9,7,27],"lg_279_6":[2,4,null,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
TOR
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Division 2 - West
Kubok
05/05
2023
Torpedo Vladimir
2 - 1
(2 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
22/04
2023
Torpedo Vladimir
3 - 1
(1 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
08/04
2023
Torpedo Vladimir
1 - 0
(1 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
13/11
2022
Torpedo Vladimir
1 - 3
(1 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
05/11
2022
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
08/10
2022
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
05/10
2022
Torpedo Vladimir
0 - 1
(0 - 0)
Akron Togliatti
RuC
01/10
2022
Torpedo Vladimir
2 - 2
(1 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
26/09
2022
Torpedo Vladimir
1 - 4
(1 - 2)
FK Murom
Ru3
18/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
04/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
31/08
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
RuC
27/08
2022
Torpedo Vladimir
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
21/08
2022
Torpedo Vladimir
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
24/07
2022
Torpedo Vladimir
1 - 2
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,4,4,15],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_279":[6,4,3,13],"lg_279_6":[3,2,1,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
ZOR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Division 2 - West
Kubok
22/04
2023
Spartak Kostroma
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
08/04
2023
FC Chertanovo
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
02/04
2023
Tekstilshchik Iv.
3 - 0
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
13/11
2022
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
09/11
2022
Dynamo Petersburg
1 - 1
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
05/11
2022
Rodina-M Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
30/10
2022
FK Yenisey-2
2 - 3
(2 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
02/10
2022
Zvezda SPb
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
22/09
2022
Luki-Energiya
2 - 1
(1 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
27/08
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
21/08
2022
FK Leningradets
1 - 2
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
16/08
2022
Amkal
1 - 1
(0 - 1)
Zorkyi Krasnogorsk
RuC
10/08
2022
Baltika-BFU
1 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
30/07
2022
FK Elektron
0 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
4
67%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,7,3,14],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_279":[4,6,3,13],"lg_279_6":[1,4,1,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Torpedo Vladimir
Αγώνες:
30
Zorkyi Krasnogorsk
Αγώνες:
28
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
35
1.17
1.23
37
45
1.61
1.11
31
Πάνω/κάτω
1.5
10
20
33%
67%
5
23
18%
82%
2.5
14
16
47%
53%
14
14
50%
50%
3.5
23
7
77%
23%
19
9
68%
32%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
15
15
50%
50%
18
10
64%
36%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
11
19
37%
63%
7
21
25%
75%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
22
8
73%
27%
24
4
86%
14%
TOR
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
ZOR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Zorkyi Krasnogorsk (Γ)
Ru3
15/05/2023
1
FK Yenisey-2 (Φ)
Ru3
21/05/2023
2
FK Leningradets (Γ)
Ru3
28/05/2023
5
Luki-Energiya (Φ)
Ru3
04/06/2023
1
Zvezda SPb (Γ)
Ru3
10/06/2023
3
Torpedo Vladimir (Φ)
Ru3
15/05/2023
4
Spartak Kostroma (Γ)
Ru3
21/05/2023
FK Murom (Φ)
Ru3
28/05/2023
4
Dynamo Vologda (Φ)
Ru3
04/06/2023
Tekstilshchik Iv. (Γ)
Ru3
10/06/2023
1
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα