Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
404
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
9
Προβλέψεις για αύριο
315
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
626
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
54
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
86
Αμερική
120
Αφρική
20
Ασία
50
Αυστραλία
10
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Atlanta United
41%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
ATL - HOU,
01:30
Us1
Toronto FC
41%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
TFC - CHI,
01:30
Us1
Inter Miami CF
44%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
PHI - INM,
01:30
Us1
Los Angeles FC
52%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
ORL - LAF,
01:30
Us1
New York Red Bulls
43%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
NYR - NAS,
01:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
NER - VAN,
01:30
Us1
Real Salt Lake
39%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
MTL - RSL,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 01:30
CHA - DCU,
01:30
Us1
FC Dallas
48%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 02:30
DAL - SLC,
02:30
Us1
Colorado Rapids
39%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 03:30
CLR - AUS,
03:30
Us1
Los Angeles Galaxy
55%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 04:30
LAG - SKC,
04:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 04:30
SJE - CIN,
04:30
Us1
Minnesota United
38%
Πιθανότητα νίκης
16/06/2024 04:30
SEA - MIN,
04:30
Us1
RB Bragantino
46%
Πιθανότητα ισοπαλίας
15/06/2024 23:30
RBB - JUV,
23:30
Br1
Fluminense
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/06/2024 02:00
FLU - ACG,
02:00
Br1
Nacional (URU)
46%
Πιθανότητα νίκης
15/06/2024 22:30
NAC - LIV,
22:30
Uy1
CA Rentistas
37%
Πιθανότητα νίκης
15/06/2024 23:00
REN - ASC,
23:00
Uy2
json_m
Πρόβλεψη
Teteks Tetovo
-
FK Korab
21°C
L
L
W
L
L
W
22/08/2020 17:00 GMT
1
Teteks Tetovo πιθανότητα νίκης
50%
W
L
L
W
D
W
Π.Γ.Δ.Μ. Division 1
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
50
29
20
1
1
-
0
1 - 0
1.88
21°
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
62
38
Κάτω
1.88
1 - 0
1.88
21°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
18
73
10
X
21°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
37%
X
1
1
-
0
1 - 0
21°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
53
47
Όχι
1
-
0
1 - 0
1.88
21°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
79%
1X
1
-
0
1 - 0
1.88
21°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
50%
Γηπεδούχος -0.5
1
-
0
1 - 0
1.88
21°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, West
Mk2
Teteks Tetovo
FK Korab
22/08/2020
1
-
0
1 - 0
1.88
21°
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
12/10
2019
FK Korab
2 - 1
(1 - 0)
Teteks Tetovo
Mk2
04/05
2019
Teteks Tetovo
1 - 0
(0 - 0)
FK Korab
Mk2
02/04
2019
Teteks Tetovo
1 - 0
(0 - 0)
FK Korab
Mk2
23/03
2019
Teteks Tetovo
2 - 1
(1 - 0)
FK Korab
Mk2
27/10
2018
FK Korab
0 - 0
(0 - 0)
Teteks Tetovo
Mk2
07/10
2018
FK Korab
2 - 1
(1 - 1)
Teteks Tetovo
Mk2
25/08
2018
Teteks Tetovo
0 - 0
(0 - 0)
FK Korab
Mk2
Teteks Tetovo
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
FK Korab
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,2,2,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_256":[3,2,2,7],"lg_256_6":[3,1,2,6]}
Βαθμολογία 22/08/2020
East
East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Belasica
40
16
13
1
2
37
9
28
2
Bregalnica Stip
37
16
11
4
1
39
9
30
3
Tikves Kavadarci
31
16
9
4
3
30
12
18
4
FK Pehchevo
31
16
9
4
3
23
13
10
5
FK Kozuv
30
16
9
3
4
26
16
10
6
FK Sasa
23
16
7
2
7
26
23
3
7
FK Plačkovica
13
16
3
4
9
17
30
-13
8
Pobeda Prilep
12
16
3
3
10
17
29
-12
9
Osogovo Kocani
6
16
2
0
14
12
44
-32
10
Pitu Guli
4
16
1
1
14
11
53
-42
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
West
West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Pelister Bitola
33
16
10
3
3
32
14
18
2
FK Skopje
29
16
9
2
5
21
14
7
3
Teteks Tetovo
27
16
8
3
5
25
18
7
4
Vlazrimi Kicevo
27
16
8
3
5
18
19
-1
5
FK Gostivar
23
16
6
5
5
21
19
2
6
FK Korab
21
16
6
3
7
24
23
1
7
FK Drita
21
16
6
3
7
19
20
-1
8
Vardari Forino
20
16
6
2
8
23
24
-1
9
FK Ohrid 2004
14
16
4
2
10
15
29
-14
10
Kadino
10
16
2
4
10
15
33
-18
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
TET
παιχνίδια
Όλα
Vtora Liga
Kup na Makedonija
08/03
2020
FK Gostivar
2 - 1
(2 - 1)
Teteks Tetovo
Mk2
04/03
2020
Teteks Tetovo
1 - 4
(0 - 3)
Bregalnica Stip
Mk1
01/03
2020
Teteks Tetovo
3 - 2
(1 - 1)
FK Ohrid 2004
Mk2
04/12
2019
Bregalnica Stip
1 - 0
(0 - 0)
Teteks Tetovo
Mk1
30/11
2019
FK Drita
1 - 0
(0 - 0)
Teteks Tetovo
Mk2
23/11
2019
Teteks Tetovo
2 - 0
(0 - 0)
FK Skopje
Mk2
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_256":[2,null,2,4],"lg_256_6":[2,null,2,4],"lg_326":[null,null,2,2],"lg_326_6":[null,null,2,2]}
FK
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
FK Korab
4 - 0
(0 - 0)
Kadino
Mk2
29/02
2020
Pelister Bitola
3 - 0
(2 - 0)
FK Korab
Mk2
30/11
2019
Vlazrimi Kicevo
1 - 0
(0 - 0)
FK Korab
Mk2
23/11
2019
FK Korab
2 - 1
(1 - 1)
FK Gostivar
Mk2
10/11
2019
FK Ohrid 2004
1 - 1
(1 - 0)
FK Korab
Mk2
02/11
2019
FK Korab
2 - 1
(1 - 1)
FK Drita
Mk2
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_256":[3,1,2,6],"lg_256_6":[3,1,2,6]}
TET
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Vtora Liga
Kup na Makedonija
04/03
2020
Teteks Tetovo
1 - 4
(0 - 3)
Bregalnica Stip
Mk1
01/03
2020
Teteks Tetovo
3 - 2
(1 - 1)
FK Ohrid 2004
Mk2
23/11
2019
Teteks Tetovo
2 - 0
(0 - 0)
FK Skopje
Mk2
Νίκες
2
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_256":[2,null,null,2],"lg_256_6":[2,null,null,2],"lg_326":[null,null,1,1],"lg_326_6":[null,null,1,1]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
29/02
2020
Pelister Bitola
3 - 0
(2 - 0)
FK Korab
Mk2
30/11
2019
Vlazrimi Kicevo
1 - 0
(0 - 0)
FK Korab
Mk2
10/11
2019
FK Ohrid 2004
1 - 1
(1 - 0)
FK Korab
Mk2
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_256":[null,1,2,3],"lg_256_6":[null,1,2,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Teteks Tetovo
Αγώνες:
6
FK Korab
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
7
1.17
1.67
10
9
1.5
1.17
7
Πάνω/κάτω
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
3.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
TET
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Korab (Γ)
Mk2
22/08/2020
2
FK Korab (Γ)
Mk2
23/08/2020
2
FK Gostivar (Γ)
Mk2
29/08/2020
1
KF Veleshta (Φ)
Mk2
12/09/2020
2
FK Drita (Γ)
Mk2
20/09/2020
1
Sileks Kratovo (Φ)
Mk1
23/09/2020
4
Teteks Tetovo (Φ)
Mk2
22/08/2020
1
Teteks Tetovo (Φ)
Mk2
23/08/2020
1
Vlazrimi Kicevo (Γ)
Mk2
30/08/2020
2
FK Gostivar (Φ)
Mk2
12/09/2020
1
Vardari Forino (Γ)
Mk2
19/09/2020
2
KF Veleshta (Φ)
Mk2
26/09/2020
2
FK Skopje (Φ)
Mk2
26/09/2020
3
Vlazrimi Kicevo (Γ)
Mk2
04/10/2020
2
Vardari Forino (Φ)
Mk2
10/10/2020
2
Kadino (Γ)
Mk2
18/10/2020
1
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
24/10/2020
2
FK Korab (Φ)
Mk2
08/11/2020
2
FK Gostivar (Φ)
Mk2
14/11/2020
1
KF Veleshta (Γ)
Mk2
21/11/2020
2
FK Drita (Φ)
Mk2
25/11/2020
1
FK Skopje (Γ)
Mk2
28/11/2020
3
Vlazrimi Kicevo (Φ)
Mk2
05/12/2020
2
Vardari Forino (Γ)
Mk2
13/12/2020
2
Rabotnicki Skopje (Φ)
Cfr
23/01/2021
2
Borec Veles (Φ)
Cfr
27/01/2021
1
FK Jagodina (Γ)
Cfr
30/01/2021
2
FC Struga (Φ)
Cfr
01/02/2021
3
Bregalnica Stip (Γ)
Cfr
18/02/2021
2
Kadino (Φ)
Mk2
27/02/2021
1
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
06/03/2021
2
FK Gostivar (Φ)
Mk2
13/03/2021
1
KF Veleshta (Γ)
Mk2
21/03/2021
2
FK Skopje (Φ)
Mk2
03/04/2021
3
Kadino (Γ)
Mk2
10/04/2021
1
Vlazrimi Kicevo (Φ)
Mk2
17/04/2021
2
FK Drita (Φ)
Mk2
24/04/2021
1
FK Korab (Φ)
Mk2
08/05/2021
2
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
15/05/2021
2
FK Skopje (Φ)
Cfr
21/07/2021
3
KF Veleshta (Γ)
Mk2
25/08/2021
2
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
29/08/2021
3
Kadino (Γ)
Mk2
12/09/2021
1
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
18/09/2021
2
Sileks Kratovo (Γ)
Mk2
25/09/2021
4
FK Gostivar (Γ)
Mk2
03/10/2021
1
FK Korab (Φ)
Mk2
16/10/2021
2
Vardar Skopje (Γ)
Mk2
23/10/2021
1
Voska Sport (Φ)
Mk2
30/10/2021
2
KF Veleshta (Φ)
Mk2
07/11/2021
2
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
20/11/2021
3
Kadino (Φ)
Mk2
27/11/2021
1
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
04/12/2021
2
Sileks Kratovo (Φ)
Mk2
07/12/2021
4
FK Gostivar (Φ)
Mk2
14/12/2021
1
FK Korab (Γ)
Mk2
19/02/2022
2
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
26/02/2022
1
Voska Sport (Γ)
Mk2
05/03/2022
2
KF Veleshta (Γ)
Mk2
12/03/2022
2
Kadino (Φ)
Mk2
20/03/2022
1
FK Gostivar (Γ)
Mk2
02/04/2022
1
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
09/04/2022
3
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
16/04/2022
1
Voska Sport (Γ)
Mk2
23/04/2022
2
Sileks Kratovo (Φ)
Mk2
30/04/2022
4
FK Korab (Γ)
Mk2
07/05/2022
2
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
14/05/2022
2
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
20/08/2022
2
FK Detonit Junior (Γ)
Mk2
27/08/2022
2
Borec Veles (Φ)
Mk2
03/09/2022
1
FK Karaorman (Γ)
Mk2
10/09/2022
1
Academy Pandev (Γ)
Mk1
14/09/2022
3
FK Pehchevo (Φ)
Mk2
18/09/2022
2
FK Sasa (Γ)
Mk2
01/10/2022
1
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
08/10/2022
3
FK Gostivar (Γ)
Mk2
16/10/2022
1
Voska Sport (Φ)
Mk2
23/10/2022
2
Sloga Vinica (Γ)
Mk2
30/10/2022
2
Belasica (Φ)
Mk2
05/11/2022
2
Pelister Bitola (Φ)
Mk2
13/11/2022
3
Vardar Skopje (Γ)
Mk2
26/11/2022
1
FK Kozuv (Φ)
Mk2
03/12/2022
2
Aresimi (Γ)
Mk2
10/12/2022
4
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
18/02/2023
2
FK Detonit Junior (Φ)
Mk2
25/02/2023
2
Borec Veles (Γ)
Mk2
04/03/2023
1
FK Karaorman (Φ)
Mk2
09/03/2023
1
FK Pehchevo (Γ)
Mk2
12/03/2023
2
FK Sasa (Φ)
Mk2
19/03/2023
1
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
01/04/2023
3
FK Gostivar (Φ)
Mk2
08/04/2023
1
Voska Sport (Γ)
Mk2
15/04/2023
2
Sloga Vinica (Φ)
Mk2
23/04/2023
2
Belasica (Γ)
Mk2
26/04/2023
2
Pelister Bitola (Γ)
Mk2
29/04/2023
3
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
06/05/2023
1
FK Kozuv (Γ)
Mk2
09/05/2023
2
Aresimi (Φ)
Mk2
13/05/2023
4
Pobeda Prilep (Φ)
Mk2
12/08/2023
1
Osogovo Kocani (Γ)
Mk2
19/08/2023
1
Belasica (Φ)
Mk2
26/08/2023
2
FK Novaci (Γ)
Mk2
03/09/2023
4
FK Sasa (Φ)
Mk2
16/09/2023
1
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
20/09/2023
2
FK Detonit Junior (Γ)
Mk2
23/09/2023
2
FK Kozuv (Φ)
Mk2
30/09/2023
2
FK Karaorman (Γ)
Mk2
08/10/2023
1
Vardar Negotino (Φ)
Mk2
21/10/2023
1
FK Skopje (Γ)
Mk2
29/10/2023
3
Aresimi (Φ)
Mk2
04/11/2023
4
Pelister Bitola (Γ)
Mk2
12/11/2023
3
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
25/11/2023
3
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
02/12/2023
2
Bashkimi Kumanovo (Γ)
Mk2
09/12/2023
4
Pobeda Prilep (Γ)
Mk2
17/02/2024
1
Osogovo Kocani (Φ)
Mk2
24/02/2024
1
Belasica (Γ)
Mk2
02/03/2024
2
FK Novaci (Φ)
Mk2
05/03/2024
4
FK Sasa (Γ)
Mk2
09/03/2024
1
FK Detonit Junior (Φ)
Mk2
17/03/2024
2
FK Kozuv (Γ)
Mk2
30/03/2024
2
FK Karaorman (Φ)
Mk2
06/04/2024
1
Vardar Negotino (Γ)
Mk2
13/04/2024
1
FK Skopje (Φ)
Mk2
20/04/2024
3
Aresimi (Γ)
Mk2
27/04/2024
4
Pelister Bitola (Φ)
Mk2
30/04/2024
3
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
04/05/2024
3
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
11/05/2024
2
Bashkimi Kumanovo (Φ)
Mk2
18/05/2024
4
Kadino (Γ)
Mk2
04/10/2020
1
FK Drita (Φ)
Mk2
10/10/2020
1
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
17/10/2020
2
FK Skopje (Φ)
Mk2
24/10/2020
3
Teteks Tetovo (Γ)
Mk2
08/11/2020
1
Vlazrimi Kicevo (Φ)
Mk2
14/11/2020
2
FK Gostivar (Γ)
Mk2
21/11/2020
1
Vardari Forino (Φ)
Mk2
25/11/2020
2
KF Veleshta (Γ)
Mk2
28/11/2020
2
Kadino (Φ)
Mk2
05/12/2020
1
FK Drita (Γ)
Mk2
12/12/2020
1
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
27/02/2021
2
FK Skopje (Γ)
Mk2
06/03/2021
3
Vlazrimi Kicevo (Γ)
Mk2
27/03/2021
2
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
03/04/2021
2
FK Gostivar (Γ)
Mk2
10/04/2021
1
KF Veleshta (Φ)
Mk2
17/04/2021
2
FK Skopje (Γ)
Mk2
24/04/2021
3
Kadino (Φ)
Mk2
01/05/2021
1
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
08/05/2021
2
Teteks Tetovo (Γ)
Mk2
08/05/2021
1
FK Drita (Φ)
Mk2
15/05/2021
1
Vardar Skopje (Γ)
Mk2
25/08/2021
1
Voska Sport (Φ)
Mk2
29/08/2021
2
KF Veleshta (Γ)
Mk2
12/09/2021
2
Belasica (Γ)
Mk1
15/09/2021
2
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
18/09/2021
3
Kadino (Γ)
Mk2
25/09/2021
1
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
03/10/2021
2
Teteks Tetovo (Γ)
Mk2
16/10/2021
1
FK Gostivar (Φ)
Mk2
23/10/2021
1
Sileks Kratovo (Γ)
Mk2
30/10/2021
4
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
07/11/2021
1
Voska Sport (Γ)
Mk2
20/11/2021
2
KF Veleshta (Φ)
Mk2
27/11/2021
2
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
04/12/2021
3
Kadino (Φ)
Mk2
07/12/2021
1
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
14/12/2021
2
Teteks Tetovo (Φ)
Mk2
19/02/2022
1
FK Gostivar (Γ)
Mk2
26/02/2022
1
Sileks Kratovo (Φ)
Mk2
05/03/2022
4
Voska Sport (Φ)
Mk2
12/03/2022
2
Sileks Kratovo (Γ)
Mk2
20/03/2022
4
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
02/04/2022
3
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
09/04/2022
2
KF Veleshta (Γ)
Mk2
16/04/2022
2
Kadino (Φ)
Mk2
23/04/2022
1
FK Gostivar (Γ)
Mk2
30/04/2022
1
Teteks Tetovo (Φ)
Mk2
07/05/2022
1
Vardar Skopje (Γ)
Mk2
14/05/2022
1
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα