Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
95
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
5
Προβλέψεις για αύριο
276
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
559
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
814
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
50
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
112
Αμερική
157
Αφρική
10
Ασία
82
Αυστραλία
33
Διεθνές
14
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
6
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
5
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Tabor Sezana
-
FC Koper
20°C
W
L
W
W
D
W
30/05/2020 11:00 GMT
2
1 - 5
FT
D
D
W
L
W
W
7th θέση Prva Liga (Σλοβενία)
Club Friendly
2. Liga (Σλοβενία)
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
36
23
41
2
2
-
3
2 - 3
3.58
20°
-
-
-
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
28
72
Πάνω
3.58
2 - 3
3.58
20°
-
-
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
10
45
45
2
20°
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
18%
2
2
2
-
3
2 - 3
20°
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
20
80
Ναι
2
-
3
2 - 3
3.58
20°
-
-
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
77%
21
2
-
3
2 - 3
3.58
20°
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
%
Φιλοξενούμενη
2
-
3
2 - 3
3.58
20°
-
FT
1 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
Tabor Sezana
FC Koper
30/05/2020 11:00
2
-
3
2 - 3
3.58
20°
FT
1 - 5
(1 - 2)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
Prva Liga
Hervis Pokal
17/09
2014
Tabor Sezana
0 - 1
( - )
FC Koper
SiC
29/04
2001
Tabor Sezana
0 - 3
( - )
FC Koper
Si1
26/11
2000
Tabor Sezana
1 - 1
( - )
FC Koper
Si1
09/09
2000
FC Koper
2 - 1
( - )
Tabor Sezana
Si1
Tabor Sezana
0
0%
Ισοπαλίες
1
25%
FC Koper
3
75%
{"lg_-1":[0,1,3,4],"lg_-1_6":[0,1,3,4],"lg_52":[null,1,2,3],"lg_52_6":[null,1,2,3],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1]}
TAB
παιχνίδια
Όλα
Prva Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
26/05
2020
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 2)
ND Gorica
Cfr
26/05
2020
HNK Gorica
4 - 1
(2 - 1)
Tabor Sezana
Cfr
08/03
2020
Rudar Velenje
0 - 1
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
05/03
2020
Tabor Sezana
3 - 1
(1 - 1)
ND Triglav
Si1
29/02
2020
NK Maribor
0 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
26/02
2020
Tabor Sezana
2 - 1
(1 - 1)
NK Domzale
Si1
23/02
2020
NK Bravo
2 - 1
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
04/12
2019
Tabor Sezana
0 - 4
(0 - 2)
NK CM Celje
Si1
30/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(1 - 0)
NK Aluminij
Si1
24/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(0 - 0)
ND Mura
Si1
10/11
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
03/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(0 - 0)
Rudar Velenje
Si1
26/10
2019
ND Triglav
3 - 2
(2 - 2)
Tabor Sezana
Si1
20/10
2019
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 1)
NK Maribor
Si1
05/10
2019
NK Domzale
1 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
29/09
2019
Tabor Sezana
3 - 1
(0 - 0)
NK Bravo
Si1
26/09
2019
NK CM Celje
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
21/09
2019
NK Aluminij
3 - 0
(2 - 0)
Tabor Sezana
Si1
18/09
2019
NK Aluminij
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
SiC
15/09
2019
ND Mura
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
31/08
2019
Tabor Sezana
1 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
25/08
2019
Rudar Velenje
2 - 2
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
17/08
2019
Tabor Sezana
2 - 0
(1 - 0)
ND Triglav
Si1
14/08
2019
NK Videm
1 - 4
(1 - 1)
Tabor Sezana
SiC
10/08
2019
NK Maribor
4 - 2
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
04/08
2019
Tabor Sezana
2 - 1
(2 - 0)
NK Domzale
Si1
28/07
2019
NK Bravo
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
20/07
2019
Tabor Sezana
1 - 0
(1 - 0)
NK CM Celje
Si1
13/07
2019
Tabor Sezana
0 - 2
(0 - 2)
NK Aluminij
Si1
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[10,5,14,29],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_52":[8,5,12,25],"lg_52_6":[3,1,2,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
FC
παιχνίδια
Όλα
2. Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
27/05
2020
NK Maribor
2 - 2
(1 - 1)
FC Koper
Cfr
07/03
2020
FC Koper
1 - 1
(0 - 0)
NK Brežice
Si2
23/11
2019
Nafta Lendava
0 - 3
(0 - 1)
FC Koper
Si2
16/11
2019
FC Koper
0 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si2
10/11
2019
NK Brda
0 - 7
(0 - 2)
FC Koper
Si2
03/11
2019
FC Koper
4 - 0
(3 - 0)
NK Krka
Si2
29/10
2019
FC Koper
3 - 2
(2 - 1)
NK Aluminij
SiC
25/10
2019
FC Koper
4 - 0
(1 - 0)
NK Dekani
Si2
19/10
2019
NK Fuzinar
2 - 1
(1 - 1)
FC Koper
Si2
16/10
2019
NK Aluminij
1 - 0
(0 - 0)
FC Koper
SiC
12/10
2019
FC Koper
3 - 0
(0 - 0)
NK Rogaška
Si2
05/10
2019
NK Krsko
1 - 2
(0 - 0)
FC Koper
Si2
29/09
2019
FC Koper
1 - 0
(1 - 0)
ND Bilje
Si2
25/09
2019
NK Dob
1 - 1
(1 - 1)
FC Koper
Si2
22/09
2019
FC Koper
1 - 1
(0 - 0)
NŠ Drava
Si2
18/09
2019
FC Koper
3 - 2
(1 - 1)
NK Maribor
SiC
15/09
2019
NK Radomlje
0 - 2
(0 - 2)
FC Koper
Si2
07/09
2019
NK Dravograd
0 - 2
(0 - 2)
FC Koper
Si2
31/08
2019
FC Koper
2 - 0
(1 - 0)
ND Beltinci
Si2
24/08
2019
NK Brežice
0 - 1
(0 - 1)
FC Koper
Si2
18/08
2019
FC Koper
2 - 1
(2 - 0)
Nafta Lendava
Si2
14/08
2019
FC Koper
6 - 0
(2 - 0)
ND Beltinci
SiC
10/08
2019
ND Gorica
1 - 2
(1 - 1)
FC Koper
Si2
03/08
2019
FC Koper
1 - 1
(0 - 0)
NK Brda
Si2
27/07
2019
NK Krka
2 - 2
(0 - 1)
FC Koper
Si2
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[16,6,3,25],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_194":[13,5,2,20],"lg_194_6":[4,1,1,6],"lg_339":[3,null,1,4],"lg_339_6":[3,null,1,4],"lg_370":[null,1,null,1],"lg_370_6":[null,1,null,1]}
TAB
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Prva Liga
Club Friendly
26/05
2020
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 2)
ND Gorica
Cfr
05/03
2020
Tabor Sezana
3 - 1
(1 - 1)
ND Triglav
Si1
26/02
2020
Tabor Sezana
2 - 1
(1 - 1)
NK Domzale
Si1
04/12
2019
Tabor Sezana
0 - 4
(0 - 2)
NK CM Celje
Si1
30/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(1 - 0)
NK Aluminij
Si1
24/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(0 - 0)
ND Mura
Si1
03/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(0 - 0)
Rudar Velenje
Si1
20/10
2019
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 1)
NK Maribor
Si1
29/09
2019
Tabor Sezana
3 - 1
(0 - 0)
NK Bravo
Si1
31/08
2019
Tabor Sezana
1 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
17/08
2019
Tabor Sezana
2 - 0
(1 - 0)
ND Triglav
Si1
04/08
2019
Tabor Sezana
2 - 1
(2 - 0)
NK Domzale
Si1
20/07
2019
Tabor Sezana
1 - 0
(1 - 0)
NK CM Celje
Si1
13/07
2019
Tabor Sezana
0 - 2
(0 - 2)
NK Aluminij
Si1
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[8,3,3,14],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_52":[7,3,3,13],"lg_52_6":[2,3,1,6],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
FC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
2. Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
27/05
2020
NK Maribor
2 - 2
(1 - 1)
FC Koper
Cfr
23/11
2019
Nafta Lendava
0 - 3
(0 - 1)
FC Koper
Si2
10/11
2019
NK Brda
0 - 7
(0 - 2)
FC Koper
Si2
19/10
2019
NK Fuzinar
2 - 1
(1 - 1)
FC Koper
Si2
16/10
2019
NK Aluminij
1 - 0
(0 - 0)
FC Koper
SiC
05/10
2019
NK Krsko
1 - 2
(0 - 0)
FC Koper
Si2
25/09
2019
NK Dob
1 - 1
(1 - 1)
FC Koper
Si2
15/09
2019
NK Radomlje
0 - 2
(0 - 2)
FC Koper
Si2
07/09
2019
NK Dravograd
0 - 2
(0 - 2)
FC Koper
Si2
24/08
2019
NK Brežice
0 - 1
(0 - 1)
FC Koper
Si2
10/08
2019
ND Gorica
1 - 2
(1 - 1)
FC Koper
Si2
27/07
2019
NK Krka
2 - 2
(0 - 1)
FC Koper
Si2
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,3,2,12],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_194":[7,2,1,10],"lg_194_6":[4,1,1,6],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1],"lg_370":[null,1,null,1],"lg_370_6":[null,1,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Tabor Sezana
Αγώνες:
29
FC Koper
Αγώνες:
25
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
38
1.31
1.52
44
56
2.24
0.8
20
Πάνω/κάτω
1.5
7
22
24%
76%
3
22
12%
88%
2.5
14
15
48%
52%
11
14
44%
56%
3.5
19
10
66%
34%
17
8
68%
32%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
16
13
55%
45%
12
13
48%
52%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
25
14%
86%
11
14
44%
56%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
19
10
66%
34%
23
2
92%
8%
TAB
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FC
Ανετα 1
δύσκολος 5
FC Koper (Γ)
Cfr
30/05/2020
ND Bilje (Φ)
Cfr
30/05/2020
NK Dekani (Γ)
Cfr
02/06/2020
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
06/06/2020
ND Mura (Φ)
Si1
13/06/2020
NK Aluminij (Φ)
Si1
17/06/2020
Tabor Sezana (Φ)
Cfr
30/05/2020
MTK Budapest (Γ)
Cfr
25/07/2020
Budafoki LC (Γ)
Cfr
27/07/2020
Ferencvaros TC (Γ)
Cfr
05/08/2020
NK CM Celje (Φ)
Cfr
12/08/2020
Tabor Sezana (Φ)
Si1
22/08/2020
NK CM Celje (Φ)
Si1
20/06/2020
NK Bravo (Γ)
Si1
27/06/2020
NK Domzale (Φ)
Si1
03/07/2020
NK Maribor (Γ)
Si1
09/07/2020
ND Triglav (Φ)
Si1
12/07/2020
Rudar Velenje (Γ)
Si1
16/07/2020
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
19/07/2020
ND Mura (Γ)
Si1
22/07/2020
Ferencvaros TC (Γ)
Cfr
04/08/2020
NK Bravo (Φ)
Cfr
07/08/2020
NK Primorje (Φ)
Cfr
08/08/2020
NK Bravo (Φ)
Cfr
18/08/2020
FC Koper (Γ)
Si1
22/08/2020
ND Mura (Φ)
Si1
30/08/2020
NK Bistrica (Φ)
SiC
02/09/2020
San Luigi (Γ)
Cfr
09/09/2020
NK Aluminij (Γ)
Si1
13/09/2020
Triestina (Φ)
Cfr
17/09/2020
NK Domzale (Φ)
Si1
20/09/2020
NK Maribor (Γ)
Si1
26/09/2020
NK CM Celje (Φ)
Si1
04/10/2020
NK Domzale (Φ)
Cfr
09/10/2020
NK Bravo (Γ)
Si1
18/10/2020
NK Radomlje (Φ)
SiC
21/10/2020
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
25/10/2020
ND Gorica (Φ)
Si1
28/10/2020
FC Koper (Φ)
Si1
03/11/2020
ND Mura (Γ)
Si1
07/11/2020
FC Koper (Φ)
Cfr
13/11/2020
NK Aluminij (Φ)
Si1
22/11/2020
NK Domzale (Γ)
Si1
25/11/2020
NK Maribor (Φ)
Si1
28/11/2020
NK CM Celje (Γ)
Si1
09/12/2020
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
12/12/2020
ND Gorica (Γ)
Si1
16/12/2020
FC Koper (Γ)
Si1
19/12/2020
NK Bravo (Φ)
Si1
06/02/2021
ND Mura (Φ)
Si1
11/02/2021
NK Aluminij (Γ)
Si1
14/02/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
21/02/2021
NK Maribor (Γ)
Si1
24/02/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
27/02/2021
NK Bravo (Γ)
Si1
07/03/2021
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
11/03/2021
ND Gorica (Φ)
Si1
15/03/2021
FC Koper (Φ)
Si1
17/04/2021
ND Mura (Γ)
Si1
21/04/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
25/04/2021
NK Domzale (Γ)
Si1
01/05/2021
NK Maribor (Φ)
Si1
04/05/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
08/05/2021
NK Bravo (Φ)
Si1
15/05/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
19/05/2021
ND Gorica (Γ)
Si1
22/05/2021
Radnicki Nis (Γ)
Cfr
03/07/2021
Zalaegerszegi TE (Γ)
Cfr
07/07/2021
HNK Gorica (Γ)
Cfr
10/07/2021
ND Mura (Φ)
Si1
17/07/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
23/07/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
01/08/2021
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
08/08/2021
NK Maribor (Φ)
Si1
14/08/2021
NK Radomlje (Φ)
Si1
21/08/2021
FC Koper (Γ)
Si1
28/08/2021
Shooting Stars (Φ)
Cfr
01/09/2021
NK Bravo (Φ)
Si1
12/09/2021
NK CM Celje (Γ)
SiC
15/09/2021
NK Aluminij (Γ)
Si1
19/09/2021
ND Mura (Γ)
Si1
23/09/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
27/09/2021
NK Domzale (Γ)
Si1
02/10/2021
Udinese (Φ)
Cfr
09/10/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
17/10/2021
NK Maribor (Γ)
Si1
24/10/2021
NK Radomlje (Γ)
Si1
30/10/2021
FC Koper (Φ)
Si1
06/11/2021
Venezia FC (Γ)
Cfr
13/11/2021
NK Bravo (Γ)
Si1
21/11/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
27/11/2021
ND Mura (Φ)
Si1
04/12/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
11/12/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
12/02/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
20/02/2022
NK Maribor (Φ)
Si1
26/02/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
02/03/2022
FC Koper (Γ)
Si1
06/03/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
09/03/2022
NK Aluminij (Γ)
Si1
13/03/2022
ND Mura (Γ)
Si1
19/03/2022
NK CM Celje (Φ)
Si1
02/04/2022
NK Domzale (Γ)
Si1
10/04/2022
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
16/04/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
23/04/2022
NK Radomlje (Γ)
Si1
30/04/2022
FC Koper (Φ)
Si1
06/05/2022
NK Bravo (Γ)
Si1
14/05/2022
NK Aluminij (Φ)
Si1
21/05/2022
ND Triglav (Γ)
Si1
26/05/2022
ND Triglav (Φ)
Si1
29/05/2022
FC Koper (Φ)
Si1
15/07/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
24/07/2022
NK Domzale (Φ)
Si1
30/07/2022
NK CM Celje (Γ)
Si1
05/08/2022
ND Mura (Φ)
Si1
13/08/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
19/08/2022
NK Bravo (Γ)
Si1
26/08/2022
NK Maribor (Φ)
Si1
03/09/2022
ND Gorica (Γ)
Si1
10/09/2022
FC Koper (Γ)
Si1
17/09/2022
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
01/10/2022
NK Domzale (Γ)
Si1
08/10/2022
NK CM Celje (Φ)
Si1
14/10/2022
Komen (Γ)
SiC
19/10/2022
ND Mura (Γ)
Si1
23/10/2022
NK Radomlje (Γ)
Si1
29/10/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
06/11/2022
NK Sencur (Γ)
SiC
10/11/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
13/11/2022
ND Gorica (Φ)
Si1
29/11/2022
FC Koper (Φ)
Si1
07/12/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
11/12/2022
NK Domzale (Φ)
Si1
12/02/2023
NK CM Celje (Γ)
Si1
18/02/2023
ND Mura (Φ)
Si1
21/02/2023
NK Radomlje (Φ)
Si1
25/02/2023
NK Bravo (Γ)
Si1
05/03/2023
NK Rogaška (Γ)
SiC
08/03/2023
NK Maribor (Φ)
Si1
11/03/2023
ND Gorica (Γ)
Si1
16/03/2023
FC Koper (Γ)
Si1
19/03/2023
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
02/04/2023
NK Domzale (Γ)
Si1
08/04/2023
NK CM Celje (Φ)
Si1
15/04/2023
ND Mura (Γ)
Si1
22/04/2023
NK Radomlje (Γ)
Si1
30/04/2023
NK Bravo (Φ)
Si1
04/05/2023
NK Maribor (Γ)
Si1
14/05/2023
ND Gorica (Φ)
Si1
19/05/2023
ND Triglav (Γ)
Si2
29/07/2023
Grosuplje (Γ)
Si2
12/08/2023
ND Bilje (Φ)
Si2
20/08/2023
Rudar Velenje (Γ)
Si2
02/09/2023
ND Beltinci (Γ)
Si2
06/09/2023
Nafta Lendava (Φ)
Si2
09/09/2023
NK Dekani (Γ)
Si2
16/09/2023
ND Dravinja (Φ)
Si2
20/09/2023
NK Krka (Γ)
Si2
23/09/2023
NK Bistrica (Φ)
Si2
30/09/2023
ND Ilirija (Γ)
Si2
08/10/2023
ND Gorica (Φ)
Si2
13/10/2023
NK Fuzinar (Γ)
Si2
20/10/2023
NK Tolmin (Φ)
Si2
25/10/2023
NK Primorje (Φ)
Si2
28/10/2023
MNK Izola (Φ)
SiC
31/10/2023
ND Triglav (Φ)
Si2
04/11/2023
ND Beltinci (Φ)
Si2
12/11/2023
NK Tolmin (Γ)
Si2
18/11/2023
Podvinci (Φ)
SiC
25/11/2023
Grosuplje (Φ)
Si2
02/03/2024
ND Bilje (Γ)
Si2
09/03/2024
Rudar Velenje (Φ)
Si2
17/03/2024
Nafta Lendava (Γ)
Si2
22/03/2024
NK Dekani (Φ)
Si2
29/03/2024
ND Dravinja (Γ)
Si2
06/04/2024
NK Krka (Φ)
Si2
12/04/2024
NK Bistrica (Γ)
Si2
21/04/2024
ND Ilirija (Φ)
Si2
26/04/2024
ND Gorica (Γ)
Si2
04/05/2024
NK Fuzinar (Φ)
Si2
11/05/2024
NK Primorje (Γ)
Si2
19/05/2024
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
30/08/2020
NK Bohinj (Φ)
SiC
02/09/2020
Triestina (Φ)
Cfr
06/09/2020
ND Gorica (Φ)
Si1
13/09/2020
NK Bravo (Φ)
Si1
19/09/2020
ND Mura (Γ)
Si1
27/09/2020
NK Aluminij (Φ)
Si1
13/10/2020
NK Domzale (Γ)
Si1
17/10/2020
NK Aluminij (Γ)
SiC
21/10/2020
NK Maribor (Φ)
Si1
24/10/2020
NK CM Celje (Γ)
Si1
28/10/2020
Tabor Sezana (Γ)
Si1
03/11/2020
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
07/11/2020
Tabor Sezana (Γ)
Cfr
13/11/2020
ND Gorica (Γ)
Si1
21/11/2020
NK Bravo (Γ)
Si1
24/11/2020
ND Mura (Φ)
Si1
28/11/2020
NK Aluminij (Γ)
Si1
02/12/2020
NK Domzale (Φ)
Si1
05/12/2020
NK Maribor (Γ)
Si1
12/12/2020
NK CM Celje (Φ)
Si1
16/12/2020
Tabor Sezana (Φ)
Si1
19/12/2020
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
10/02/2021
ND Gorica (Φ)
Si1
13/02/2021
NK Bravo (Φ)
Si1
20/02/2021
ND Mura (Γ)
Si1
25/02/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
01/03/2021
NK Domzale (Γ)
Si1
06/03/2021
NK Maribor (Φ)
Si1
11/03/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
14/03/2021
Tabor Sezana (Γ)
Si1
17/04/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
21/04/2021
ND Gorica (Γ)
Si1
24/04/2021
NŠ Drava (Φ)
SiC
28/04/2021
NK Bravo (Γ)
Si1
01/05/2021
ND Mura (Φ)
Si1
05/05/2021
NK Aluminij (Γ)
Si1
09/05/2021
NK CM Celje (Φ)
SiC
13/05/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
16/05/2021
NK Maribor (Γ)
Si1
19/05/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
22/05/2021
NK Krka (Φ)
Si1
30/05/2021
NK Krka (Γ)
Si1
02/06/2021
FK Partizan (Φ)
Cfr
30/06/2021
Istra 1961 (Φ)
Cfr
11/07/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
17/07/2021
ND Mura (Γ)
Si1
24/07/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
31/07/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
15/08/2021
NK Maribor (Γ)
Si1
21/08/2021
Tabor Sezana (Φ)
Si1
28/08/2021
NK Radomlje (Φ)
Si1
12/09/2021
NK Aluminij (Φ)
SiC
16/09/2021
NK Bravo (Γ)
Si1
19/09/2021
NK Aluminij (Γ)
Si1
23/09/2021
ND Mura (Φ)
Si1
26/09/2021
NK Domzale (Γ)
Si1
29/09/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
03/10/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
17/10/2021
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
23/10/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
SiC
27/10/2021
NK Maribor (Φ)
Si1
01/11/2021
Tabor Sezana (Γ)
Si1
06/11/2021
Udinese (Φ)
Cfr
13/11/2021
NK Radomlje (Γ)
Si1
21/11/2021
NK Bravo (Φ)
Si1
28/11/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
04/12/2021
ND Mura (Γ)
Si1
12/12/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
12/02/2022
NK Domzale (Γ)
Si1
20/02/2022
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
27/02/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
03/03/2022
Tabor Sezana (Φ)
Si1
06/03/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
09/03/2022
NK Bravo (Γ)
Si1
13/03/2022
NK Aluminij (Γ)
Si1
20/03/2022
ND Mura (Φ)
Si1
03/04/2022
NK CM Celje (Γ)
Si1
10/04/2022
NK Domzale (Φ)
Si1
16/04/2022
NK CM Celje (Γ)
SiC
21/04/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
24/04/2022
NK Maribor (Φ)
Si1
30/04/2022
Tabor Sezana (Γ)
Si1
06/05/2022
NK Bravo (Γ)
SiC
11/05/2022
NK Radomlje (Γ)
Si1
16/05/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
22/05/2022
Tabor Sezana (Γ)
Si1
15/07/2022
FC Vaduz (Γ)
ECL
21/07/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
24/07/2022
FC Vaduz (Φ)
ECL
28/07/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
31/07/2022
ND Gorica (Φ)
Si1
08/08/2022
NK Radomlje (Γ)
Si1
13/08/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
20/08/2022
NK Domzale (Φ)
Si1
27/08/2022
NK CM Celje (Γ)
Si1
02/09/2022
ND Mura (Φ)
Si1
11/09/2022
Tabor Sezana (Φ)
Si1
17/09/2022
NK Bravo (Γ)
Si1
01/10/2022
NK Maribor (Φ)
Si1
08/10/2022
ND Gorica (Γ)
Si1
15/10/2022
MNK Izola (Φ)
SiC
19/10/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
24/10/2022
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
30/10/2022
NK Domzale (Γ)
Si1
04/11/2022
Cirkulane (Γ)
SiC
10/11/2022
NK CM Celje (Φ)
Si1
13/11/2022
ND Mura (Γ)
Si1
30/11/2022
Tabor Sezana (Γ)
Si1
07/12/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
10/12/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
12/02/2023
ND Gorica (Φ)
Si1
18/02/2023
NK Radomlje (Γ)
Si1
21/02/2023
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
25/02/2023
NK Domzale (Φ)
Si1
04/03/2023
NK Domzale (Γ)
SiC
07/03/2023
NK CM Celje (Γ)
Si1
11/03/2023
ND Mura (Φ)
Si1
16/03/2023
Tabor Sezana (Φ)
Si1
19/03/2023
NK Bravo (Γ)
Si1
01/04/2023
NK Aluminij (Φ)
SiC
05/04/2023
NK Maribor (Φ)
Si1
08/04/2023
ND Gorica (Γ)
Si1
14/04/2023
NK Radomlje (Φ)
Si1
22/04/2023
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
30/04/2023
NK Domzale (Γ)
Si1
04/05/2023
NK CM Celje (Φ)
Si1
13/05/2023
ND Mura (Γ)
Si1
20/05/2023
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
22/07/2023
NK Radomlje (Γ)
Si1
29/07/2023
ND Mura (Γ)
Si1
14/08/2023
NK Bravo (Φ)
Si1
18/08/2023
NK Rogaška (Γ)
Si1
26/08/2023
NK Domzale (Φ)
Si1
02/09/2023
NK CM Celje (Γ)
Si1
17/09/2023
NK Maribor (Φ)
Si1
24/09/2023
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
28/09/2023
NK Radomlje (Φ)
Si1
01/10/2023
NK Aluminij (Γ)
Si1
08/10/2023
ND Mura (Φ)
Si1
22/10/2023
NK Bravo (Γ)
Si1
28/10/2023
Komen (Φ)
SiC
31/10/2023
NK Rogaška (Φ)
Si1
04/11/2023
NK Domzale (Γ)
Si1
11/11/2023
NK Odranci (Φ)
SiC
22/11/2023
NK Aluminij (Φ)
Si1
26/11/2023
NK Maribor (Γ)
Si1
06/12/2023
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
10/12/2023
NK CM Celje (Φ)
Si1
16/12/2023
NK Radomlje (Γ)
Si1
10/02/2024
NK Aluminij (Φ)
Si1
16/02/2024
NK Bravo (Φ)
Si1
26/02/2024
NK Rogaška (Γ)
Si1
03/03/2024
Olimpija Ljubljana (Φ)
SiC
07/03/2024
NK CM Celje (Γ)
Si1
14/03/2024
NK Maribor (Φ)
Si1
17/03/2024
ND Mura (Γ)
Si1
23/03/2024
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
30/03/2024
ND Mura (Γ)
SiC
03/04/2024
NK Radomlje (Φ)
Si1
06/04/2024
NK Aluminij (Γ)
Si1
11/04/2024
ND Mura (Φ)
Si1
14/04/2024
NK Domzale (Φ)
Si1
18/04/2024
NK Bravo (Γ)
Si1
21/04/2024
NK Rogaška (Φ)
Si1
28/04/2024
NK Domzale (Γ)
Si1
04/05/2024
NK CM Celje (Φ)
Si1
12/05/2024
NK Maribor (Γ)
Si1
19/05/2024
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα