Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
131
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
10
Προβλέψεις για αύριο
193
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
823
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1487
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
56
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
360
Αμερική
87
Αφρική
61
Ασία
104
Αυστραλία
39
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Charleston Battery
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Πιθανότητα νίκης
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Πιθανότητα νίκης
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Πιθανότητα νίκης
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Πιθανότητα νίκης
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Πιθανότητα νίκης
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Πρόβλεψη
Sokol Brozany
-
FK Prepere
10°C
W
L
L
L
W
L
15/03/2020 14:30 GMT
2
FK Prepere πιθανότητα νίκης
63%
W
L
D
L
W
L
Τσεχική Δημοκρατία CFL
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
30
8
63
2
0
-
3
0 - 3
2.50
10°
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
50
50
Πάνω
2.50
0 - 3
2.50
10°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
23
49
29
X
10°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
31%
X
2
0
-
3
0 - 3
10°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
50
50
Όχι
0
-
3
0 - 3
2.50
10°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
93%
21
0
-
3
0 - 3
2.50
10°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
29%
Φιλοξενούμενη -2
0
-
3
0 - 3
2.50
10°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group B
Cz3
Sokol Brozany
FK Prepere
15/03/2020
38%
19%
16%
Volf
Synek
Novotny
0
-
3
0 - 3
2.50
10°
-
-
-
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
17/08
2019
FK Prepere
2 - 0
(0 - 0)
Sokol Brozany
Cz3
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_264":[null,null,1,1],"lg_264_6":[null,null,1,1]}
SOK
παιχνίδια
Όλα
08/03
2020
Bohemians 1905 B
0 - 2
(0 - 2)
Sokol Brozany
Cz3
16/11
2019
Mlada Boleslav B
7 - 0
(4 - 0)
Sokol Brozany
Cz3
10/11
2019
Sokol Brozany
1 - 3
(0 - 0)
FK Jablonec B
Cz3
02/11
2019
Teplice B
4 - 1
(3 - 1)
Sokol Brozany
Cz3
27/10
2019
Sokol Brozany
1 - 0
(0 - 0)
Slovan Liberec B
Cz3
19/10
2019
Slovan Velvary
1 - 0
(0 - 0)
Sokol Brozany
Cz3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_264":[2,null,4,6],"lg_264_6":[2,null,4,6]}
FK
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
FK Prepere
1 - 0
(0 - 0)
Pardubice B
Cz3
16/11
2019
FK Prepere
1 - 2
(0 - 0)
SK Zápy
Cz3
09/11
2019
Sokol Zivanice
1 - 1
(1 - 0)
FK Prepere
Cz3
02/11
2019
FK Prepere
3 - 4
(0 - 2)
Dukla Praha B
Cz3
26/10
2019
FK Zbuzany
0 - 2
(0 - 2)
FK Prepere
Cz3
20/10
2019
Bohemians 1905 B
3 - 0
(1 - 0)
FK Prepere
Cz3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_264":[2,1,3,6],"lg_264_6":[2,1,3,6]}
SOK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
10/11
2019
Sokol Brozany
1 - 3
(0 - 0)
FK Jablonec B
Cz3
27/10
2019
Sokol Brozany
1 - 0
(0 - 0)
Slovan Liberec B
Cz3
Νίκες
1
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_264":[1,null,1,2],"lg_264_6":[1,null,1,2]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
09/11
2019
Sokol Zivanice
1 - 1
(1 - 0)
FK Prepere
Cz3
26/10
2019
FK Zbuzany
0 - 2
(0 - 2)
FK Prepere
Cz3
20/10
2019
Bohemians 1905 B
3 - 0
(1 - 0)
FK Prepere
Cz3
Νίκες
1
33%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_264":[1,1,1,3],"lg_264_6":[1,1,1,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Sokol Brozany
Αγώνες:
6
FK Prepere
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
5
0.83
2.5
15
8
1.33
1.67
10
Πάνω/κάτω
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
3.5
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
SOK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Prepere (Γ)
Cz3
15/03/2020
1
Dukla Praha B (Φ)
Cz3
22/03/2020
3
Sokol Zivanice (Γ)
Cz3
29/03/2020
2
SK Zápy (Φ)
Cz3
05/04/2020
4
Pardubice B (Γ)
Cz3
12/04/2020
2
FK Zbuzany (Φ)
Cz3
19/04/2020
1
Sokol Brozany (Φ)
Cz3
15/03/2020
5
Hradec Kralove B (Γ)
Cz3
22/03/2020
3
FK Chlumec (Φ)
Cz3
29/03/2020
4
Jiskra Usti nad Orlici (Γ)
Cz3
05/04/2020
1
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
12/04/2020
5
Slovan Liberec B (Γ)
Cz3
19/04/2020
1
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
26/04/2020
3
FK Chlumec (Γ)
Cz3
03/05/2020
4
Jiskra Usti nad Orlici (Φ)
Cz3
10/05/2020
1
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
17/05/2020
5
Slovan Liberec B (Φ)
Cz3
24/05/2020
1
Teplice B (Γ)
Cz3
31/05/2020
3
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
07/06/2020
2
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
14/06/2020
3
Usti nad Labem (Γ)
Cfr
05/08/2020
2
Teplice B (Γ)
Cz3
23/08/2020
3
FK Prepere (Φ)
Cz3
30/08/2020
1
Dukla Praha B (Γ)
Cz3
06/09/2020
3
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
12/09/2020
2
SK Zápy (Γ)
Cz3
20/09/2020
4
Pardubice B (Φ)
Cz3
27/09/2020
2
FK Zbuzany (Γ)
Cz3
04/10/2020
1
Hradec Kralove B (Γ)
Cz3
11/10/2020
3
FK Chlumec (Φ)
Cz3
18/10/2020
4
Jiskra Usti nad Orlici (Γ)
Cz3
25/10/2020
1
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
31/10/2020
5
Slovan Liberec B (Γ)
Cz3
08/11/2020
1
Bohemians 1905 B (Φ)
Cz3
15/11/2020
5
FK Jablonec B (Γ)
Cz3
22/11/2020
2
Mlada Boleslav B (Φ)
Cz3
29/11/2020
3
Pardubice B (Φ)
Cz3
01/08/2021
2
FK Prepere (Γ)
Cz3
08/08/2021
1
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
15/08/2021
3
FK Chlumec (Γ)
Cz3
22/08/2021
4
Jiskra Usti nad Orlici (Φ)
Cz3
28/08/2021
1
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
05/09/2021
5
Slovan Liberec B (Φ)
Cz3
12/09/2021
1
Bohemians 1905 B (Γ)
Cz3
19/09/2021
5
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
25/09/2021
2
SK Zápy (Γ)
Cz3
28/09/2021
4
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
03/10/2021
3
Teplice B (Φ)
Cz3
09/10/2021
3
FK Zbuzany (Φ)
Cz3
16/10/2021
1
Dukla Praha B (Γ)
Cz3
24/10/2021
3
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
30/10/2021
2
Pardubice B (Γ)
Cz3
13/03/2022
2
FK Prepere (Φ)
Cz3
19/03/2022
1
Hradec Kralove B (Γ)
Cz3
27/03/2022
3
FK Chlumec (Φ)
Cz3
03/04/2022
4
Jiskra Usti nad Orlici (Γ)
Cz3
10/04/2022
1
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
16/04/2022
5
Bohemians 1905 B (Φ)
Cz3
01/05/2022
5
FK Jablonec B (Γ)
Cz3
08/05/2022
2
Slovan Liberec B (Γ)
Cz3
11/05/2022
1
Mlada Boleslav B (Φ)
Cz3
15/05/2022
3
Teplice B (Γ)
Cz3
22/05/2022
3
FK Zbuzany (Γ)
Cz3
29/05/2022
1
SK Zápy (Φ)
Cz3
01/06/2022
4
Dukla Praha B (Φ)
Cz3
04/06/2022
3
Sokol Zivanice (Γ)
Cz3
11/06/2022
2
Arsenal Ceska Lipa (Φ)
Cfr
23/07/2022
Teplice B (Φ)
Cz3
07/08/2022
3
FK Chlumec (Γ)
Cz3
14/08/2022
4
FK Varnsdorf (Γ)
CzC
17/08/2022
1
Banik Most - Sous (Φ)
Cz3
20/08/2022
3
FK Kolín (Φ)
Cz3
27/08/2022
4
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
04/09/2022
5
Mlada Boleslav B (Φ)
Cz3
10/09/2022
3
Viktoria Zizkov (Γ)
Cz3
18/09/2022
2
Usti nad Labem (Φ)
Cz3
24/09/2022
2
Pardubice B (Γ)
Cz3
02/10/2022
2
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
08/10/2022
2
SK Zápy (Γ)
Cz3
16/10/2022
4
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
22/10/2022
2
FK Prepere (Γ)
Cz3
30/10/2022
1
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
06/11/2022
3
SK Benešov (Γ)
Cz3
12/11/2022
1
Teplice B (Γ)
Cz3
05/03/2023
3
Banik Most - Sous (Γ)
Cz3
19/03/2023
3
FK Kolín (Γ)
Cz3
26/03/2023
4
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
07/04/2023
3
Viktoria Zizkov (Φ)
Cz3
15/04/2023
2
FK Chlumec (Φ)
Cz3
19/04/2023
4
Usti nad Labem (Γ)
Cz3
23/04/2023
2
Pardubice B (Φ)
Cz3
30/04/2023
2
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
03/05/2023
5
Sokol Zivanice (Γ)
Cz3
07/05/2023
2
SK Zápy (Φ)
Cz3
14/05/2023
4
FK Jablonec B (Γ)
Cz3
21/05/2023
2
FK Prepere (Φ)
Cz3
27/05/2023
1
Hradec Kralove B (Γ)
Cz3
04/06/2023
3
SK Benešov (Φ)
Cz3
10/06/2023
1
Arsenal Ceska Lipa (Γ)
Cz3
06/08/2023
Chomutov (Φ)
CzC
09/08/2023
Teplice B (Φ)
Cz3
13/08/2023
3
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
20/08/2023
5
FK Prepere (Φ)
Cz3
26/08/2023
1
Teplice (Γ)
CzC
30/08/2023
3
SK Zápy (Γ)
Cz3
03/09/2023
4
Usti nad Labem (Φ)
Cz3
09/09/2023
2
Pardubice B (Γ)
Cz3
16/09/2023
2
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
23/09/2023
2
Banik Most - Sous (Γ)
Cz3
30/09/2023
3
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
07/10/2023
2
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
14/10/2023
3
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
21/10/2023
3
Slovan Liberec B (Γ)
Cz3
28/10/2023
1
FK Chlumec (Φ)
Cz3
05/11/2023
4
FK Kolín (Γ)
Cz3
11/11/2023
4
Teplice B (Φ)
Cz3
26/04/2020
3
FK Jablonec B (Γ)
Cz3
03/05/2020
2
Mlada Boleslav B (Φ)
Cz3
10/05/2020
3
Bohemians 1905 B (Γ)
Cz3
17/05/2020
5
FK Zbuzany (Γ)
Cz3
24/05/2020
1
Dukla Praha B (Φ)
Cz3
31/05/2020
3
Sokol Zivanice (Γ)
Cz3
07/06/2020
2
SK Zápy (Φ)
Cz3
14/06/2020
4
Slovan Liberec (Γ)
Cfr
01/08/2020
3
Hradec Kralove (Γ)
Cfr
05/08/2020
2
FK Varnsdorf (Γ)
CzC
26/08/2020
1
Sokol Brozany (Γ)
Cz3
30/08/2020
5
Pardubice B (Φ)
Cz3
02/09/2020
2
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
06/09/2020
3
FK Chlumec (Γ)
Cz3
12/09/2020
4
Vysoké Mýto (Φ)
CzC
16/09/2020
Jiskra Usti nad Orlici (Φ)
Cz3
19/09/2020
1
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
26/09/2020
5
Viktoria Plzen (Γ)
CzC
30/09/2020
4
Slovan Liberec B (Φ)
Cz3
04/10/2020
1
Bohemians 1905 B (Γ)
Cz3
10/10/2020
5
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
17/10/2020
2
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
24/10/2020
3
Teplice B (Φ)
Cz3
01/11/2020
3
FK Zbuzany (Φ)
Cz3
07/11/2020
1
Dukla Praha B (Γ)
Cz3
14/11/2020
3
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
21/11/2020
2
SK Zápy (Γ)
Cz3
28/11/2020
4
Viktoria Plzen (Φ)
CzC
10/02/2021
4
FK Varnsdorf (Φ)
Cfr
07/07/2021
1
Teplice B (Γ)
Cz3
31/07/2021
3
Sokol Brozany (Φ)
Cz3
08/08/2021
5
OEZ Letohrad (Φ)
CzC
11/08/2021
Dukla Praha B (Γ)
Cz3
14/08/2021
3
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
21/08/2021
2
FC Pisek (Γ)
CzC
24/08/2021
3
SK Zápy (Γ)
Cz3
28/08/2021
4
Pardubice B (Φ)
Cz3
04/09/2021
2
FK Zbuzany (Γ)
Cz3
11/09/2021
1
Hradec Kralove B (Γ)
Cz3
18/09/2021
3
FK Jablonec (Γ)
CzC
22/09/2021
1
FK Chlumec (Φ)
Cz3
25/09/2021
4
Mlada Boleslav B (Φ)
Cz3
28/09/2021
3
Jiskra Usti nad Orlici (Γ)
Cz3
02/10/2021
1
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
09/10/2021
5
Slovan Liberec B (Γ)
Cz3
16/10/2021
1
Bohemians 1905 B (Φ)
Cz3
24/10/2021
5
FK Jablonec B (Γ)
Cz3
30/10/2021
2
Teplice B (Φ)
Cz3
13/03/2022
3
Sokol Brozany (Γ)
Cz3
19/03/2022
5
Dukla Praha B (Φ)
Cz3
27/03/2022
3
Sokol Zivanice (Γ)
Cz3
02/04/2022
2
SK Zápy (Φ)
Cz3
10/04/2022
4
Pardubice B (Γ)
Cz3
16/04/2022
2
FK Zbuzany (Φ)
Cz3
23/04/2022
1
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
01/05/2022
3
FK Chlumec (Γ)
Cz3
07/05/2022
4
Jiskra Usti nad Orlici (Φ)
Cz3
14/05/2022
1
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
21/05/2022
5
Slovan Liberec B (Φ)
Cz3
28/05/2022
1
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
01/06/2022
3
Bohemians 1905 B (Γ)
Cz3
04/06/2022
5
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
11/06/2022
2
Viktoria Zizkov (Γ)
Cz3
06/08/2022
2
Usti nad Labem (Φ)
Cz3
13/08/2022
2
SK Union 2013 (Φ)
CzC
17/08/2022
Pardubice B (Γ)
Cz3
20/08/2022
2
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
27/08/2022
2
SK Zápy (Γ)
Cz3
03/09/2022
4
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
10/09/2022
2
Taborsko (Γ)
CzC
14/09/2022
4
FK Kolín (Γ)
Cz3
17/09/2022
4
Hradec Kralove B (Γ)
Cz3
24/09/2022
3
SK Benešov (Φ)
Cz3
01/10/2022
1
Teplice B (Γ)
Cz3
08/10/2022
3
FK Chlumec (Φ)
Cz3
15/10/2022
4
Banik Most - Sous (Γ)
Cz3
22/10/2022
3
Sokol Brozany (Φ)
Cz3
30/10/2022
5
Slovan Velvary (Γ)
Cz3
05/11/2022
5
Mlada Boleslav B (Φ)
Cz3
12/11/2022
3
Viktoria Zizkov (Φ)
Cz3
05/03/2023
2
Pardubice B (Φ)
Cz3
18/03/2023
2
Sokol Zivanice (Γ)
Cz3
25/03/2023
2
FK Jablonec B (Γ)
Cz3
08/04/2023
2
Usti nad Labem (Γ)
Cz3
19/04/2023
2
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
23/04/2023
3
SK Benešov (Γ)
Cz3
29/04/2023
1
SK Zápy (Φ)
Cz3
03/05/2023
4
Teplice B (Φ)
Cz3
07/05/2023
3
FK Chlumec (Γ)
Cz3
13/05/2023
4
FK Kolín (Φ)
Cz3
17/05/2023
4
Banik Most - Sous (Φ)
Cz3
20/05/2023
3
Sokol Brozany (Γ)
Cz3
27/05/2023
5
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
03/06/2023
5
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
10/06/2023
3
Hradec Kralove B (Φ)
Cz3
06/08/2023
3
Slovan Liberec B (Γ)
Cz3
12/08/2023
1
Velke Hamry (Φ)
CzC
16/08/2023
FK Chlumec (Φ)
Cz3
20/08/2023
4
Sokol Brozany (Γ)
Cz3
26/08/2023
5
Arsenal Ceska Lipa (Φ)
Cz3
01/09/2023
Teplice B (Γ)
Cz3
09/09/2023
3
Slovan Velvary (Φ)
Cz3
16/09/2023
5
FK Kolín (Φ)
Cz3
23/09/2023
4
SK Zápy (Γ)
Cz3
30/09/2023
4
Usti nad Labem (Φ)
Cz3
07/10/2023
2
Pardubice B (Γ)
Cz3
14/10/2023
2
Sokol Zivanice (Φ)
Cz3
21/10/2023
2
Banik Most - Sous (Γ)
Cz3
28/10/2023
3
FK Jablonec B (Φ)
Cz3
04/11/2023
2
Mlada Boleslav B (Γ)
Cz3
11/11/2023
3
Προβολή Όλων
Povltavska FA - Dukla Praha B
24/05/2024 18:00
X
FK Kraluv Dvur - Bohemians 1905 B
24/05/2024 18:00
2
Sokol Hostouň - Taborsko B
24/05/2024 18:00
2
Loko Vltavin - Motorlet Praha
25/05/2024 10:15
1
D. Ceske Budejovice B - Viktoria Plzen B
25/05/2024 10:30
1
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα