Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
33
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
35
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
42
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
256
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
49
Αμερική
56
Αφρική
4
Ασία
13
Αυστραλία
Διεθνές
13
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
5
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
5
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Palmeiras
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
18/06/2024 01:30
ATM - PAL,
01:30
Br1
Belgium
60%
Πιθανότητα νίκης
17/06/2024 18:00
BEL - SVK,
18:00
Eu
France
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
17/06/2024 21:00
AUT - FRA,
21:00
Eu
Ukraine
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
17/06/2024 15:00
ROM - UKR,
15:00
Eu
Trelleborgs FF
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
17/06/2024 19:00
TRE - IK ,
19:00
Se2
Boston River
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
17/06/2024 22:00
BOR - CEL,
22:00
Uy1
FC AGMK
53%
Πιθανότητα νίκης
17/06/2024 17:00
OLY - AGM,
17:00
Uz1
Dinamo Samarkand
48%
Πιθανότητα ισοπαλίας
17/06/2024 17:00
LOK - DIN,
17:00
Uz1
json_m
Πρόβλεψη
Oliveira do Hospital
-
GRAP
18°C
W
D
L
L
L
L
15/11/2020 12:00 GMT
1
1 - 0
FT
L
L
L
L
L
W
Πορτογαλία Campeonato de Portugal
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
64
14
22
1
2
-
0
2 - 0
1.00
18°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
80
20
Κάτω
1.00
2 - 0
1.00
18°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
14
53
33
X
18°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
34%
X
1
2
-
0
2 - 0
18°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
75
25
Όχι
2
-
0
2 - 0
1.00
18°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
86%
12
2
-
0
2 - 0
1.00
18°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
57%
Γηπεδούχος -1.5
2
-
0
2 - 0
1.00
18°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Série E
Pt3
Oliveira do Hospital
GRAP
15/11/2020 12:00
2
-
0
2 - 0
1.00
18°
FT
1 - 0
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 15/11/2020
Série A
Série A
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Braga B
15
5
5
0
0
19
3
16
2
SC Mirandela
11
5
3
2
0
8
3
5
3
Merelinense FC
10
5
3
1
1
5
1
4
4
CDC Montalegre
10
5
3
1
1
3
2
1
5
Vidago FC
6
5
1
3
1
5
6
-1
6
Vilaverdense FC
6
5
1
3
1
5
7
-2
7
Maria da Fonte
5
5
1
2
2
6
10
-4
8
CD Cerveira
4
5
1
1
3
3
5
-2
9
GD Bragança
4
5
1
1
3
2
6
-4
10
SC Vianense
4
5
1
1
3
2
8
-6
11
Pedras Salgadas
3
5
0
3
2
5
7
-2
12
Águia FC Vimioso
2
5
0
2
3
3
8
-5
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Berco SC
9
3
3
0
0
7
2
5
2
AD Fafe
7
4
2
1
1
6
4
2
3
Rio Ave B
6
2
2
0
0
6
3
3
4
Brito SC
6
4
2
0
2
5
6
-1
5
Pevidém SC
6
4
2
0
2
5
7
-2
6
Vitória Guimarães B
4
3
1
1
1
4
3
1
7
FC Felgueiras
4
4
1
1
2
4
5
-1
8
São Martinho
4
5
1
1
3
6
9
-3
9
FC Tirsense
3
2
1
0
1
2
3
-1
10
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
11
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Mondinense FC
0
3
0
0
3
1
4
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CD Trofense
8
4
2
2
0
5
2
3
2
Gondomar SC
8
6
2
2
2
6
5
1
3
Leça FC
7
3
2
1
0
3
0
3
4
Pedras Rubras
6
3
2
0
1
3
3
0
5
SC Salgueiros
5
3
1
2
0
2
1
1
6
SC Coimbrões
5
6
1
2
3
4
6
-2
7
Amarante
4
4
1
1
2
3
4
-1
8
USC Paredes
4
4
1
1
2
2
3
-1
9
Marítimo B
3
2
1
0
1
5
4
1
10
SC Vila Real
1
3
0
1
2
1
6
-5
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CF Canelas 2010
12
4
4
0
0
11
0
11
2
SC Beira-Mar
12
5
4
0
1
10
2
8
3
AD Sanjoanense
8
5
2
2
1
8
4
4
4
Anadia FC
8
4
2
2
0
4
2
2
5
São João de Ver
7
4
2
1
1
10
3
7
6
Castro Daire
7
5
2
1
2
3
6
-3
7
Recreio de Águeda
6
5
2
0
3
3
5
-2
8
Lusitânia FC
4
4
1
1
2
4
6
-2
9
SC Espinho
3
5
1
0
4
9
7
2
10
Valadares Gaia
3
2
1
0
1
2
3
-1
11
Vila Cortês do Mondego
3
5
1
0
4
2
25
-23
12
Lusitano FCV
1
4
0
1
3
3
6
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Sernache
9
5
2
3
0
16
7
9
2
ARC Oleiros
9
6
2
3
1
14
9
5
3
Sertanense FC
8
5
2
2
1
9
6
3
4
AC Marinhense
8
5
2
2
1
7
4
3
5
Clube Condeixa
8
4
2
2
0
6
3
3
6
Mortágua FC
6
4
1
3
0
7
2
5
7
Uniao Leiria
5
4
1
2
1
6
4
2
8
Carapinheirense
5
4
1
2
1
4
4
0
9
Benfica C. Branco
4
3
1
1
1
1
1
0
10
Oliveira do Hospital
4
4
1
1
2
3
7
-4
11
CD Alcains
3
5
0
3
2
4
12
-8
12
GRAP
0
5
0
0
5
2
20
-18
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Alverca
15
5
5
0
0
15
2
13
2
Caldas SC
10
5
3
1
1
10
5
5
3
União Torreense
9
3
3
0
0
6
0
6
4
Pêro Pinheiro
9
4
3
0
1
3
3
0
5
Sacavenense
7
4
2
1
1
7
4
3
6
Loures
4
3
1
1
1
2
3
-1
7
UFC Almeirim
3
4
1
0
3
4
7
-3
8
UD Santarém
1
2
0
1
1
1
4
-3
9
SU 1º Dezembro
1
3
0
1
2
4
9
-5
10
Lourinhanense
1
5
0
1
4
1
9
-8
11
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
12
SU Sintrense
0
4
0
0
4
1
8
-7
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Estrela Amadora
13
5
4
1
0
10
2
8
2
Sporting Lisboa B
13
5
4
1
0
9
2
7
3
Rabo de Peixe
8
4
2
2
0
3
1
2
4
SC Ideal
8
5
2
2
1
8
7
1
5
CO do Montijo
4
2
1
1
0
3
2
1
6
GD Fontinhas
4
4
1
1
2
6
6
0
7
Real SC
4
4
1
1
2
5
6
-1
8
Oriental Dragon
4
4
1
1
2
2
3
-1
9
Belenenses B
4
5
1
1
3
2
7
-5
10
SC Praiense
3
4
0
3
1
1
3
-2
11
Fabril Barreiro
3
5
0
3
2
5
8
-3
12
Clube Oriental
1
5
0
1
4
2
9
-7
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Amora FC
10
4
3
1
0
5
2
3
2
SC Olhanense
9
4
3
0
1
8
4
4
3
Esperança de Lagos
7
3
2
1
0
6
2
4
4
Vitória Setúbal
7
3
2
1
0
4
2
2
5
Lusitano de Évora
6
4
2
0
2
4
2
2
6
Juventude de Évora
4
4
1
1
2
6
8
-2
7
CD Pinhalnovense
4
4
1
1
2
3
8
-5
8
Louletano
3
3
1
0
2
6
3
3
9
Lusitano GC
3
4
1
0
3
3
4
-1
10
SCM Aljustrelense
3
5
1
0
4
2
11
-9
11
Moura AC
1
2
0
1
1
2
3
-1
12
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
OLI
παιχνίδια
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
08/11
2020
Carapinheirense
0 - 1
(0 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
18/10
2020
Mortágua FC
1 - 1
(1 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
04/10
2020
Oliveira do Hospital
1 - 3
(1 - 2)
Sertanense FC
Pt3
26/09
2020
SC Beira-Mar
1 - 0
(0 - 0)
Oliveira do Hospital
PtC
20/09
2020
Vitória Sernache
3 - 0
(1 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
08/03
2020
AC Marinhense
1 - 0
(0 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_259":[1,1,3,5],"lg_259_6":[1,1,3,5],"lg_333":[null,null,1,1],"lg_333_6":[null,null,1,1]}
GRA
παιχνίδια
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
08/11
2020
GRAP
1 - 3
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
25/10
2020
GRAP
0 - 5
(0 - 2)
Mortágua FC
Pt3
18/10
2020
Sertanense FC
2 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
11/10
2020
GRAP
1 - 4
(0 - 0)
CD Cova Piedade
PtC
04/10
2020
GRAP
1 - 7
(0 - 4)
Vitória Sernache
Pt3
27/09
2020
GRAP
2 - 1
(2 - 1)
Alqueidão
PtC
20/09
2020
AC Marinhense
3 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
83%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[1,0,6,7],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_259":[null,null,5,5],"lg_259_6":[null,null,5,5],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
OLI
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
04/10
2020
Oliveira do Hospital
1 - 3
(1 - 2)
Sertanense FC
Pt3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_259":[null,null,1,1],"lg_259_6":[null,null,1,1]}
GRA
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
18/10
2020
Sertanense FC
2 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
20/09
2020
AC Marinhense
3 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_259":[null,null,2,2],"lg_259_6":[null,null,2,2]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Oliveira do Hospital
Αγώνες:
6
GRAP
Αγώνες:
7
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
3
0.5
1.5
9
5
0.71
3.57
25
Πάνω/κάτω
1.5
3
3
50%
50%
0
7
0%
100%
2.5
4
2
67%
33%
1
6
14%
86%
3.5
5
1
83%
17%
3
4
43%
57%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
4
3
57%
43%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
5
17%
83%
0
7
0%
100%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
4
3
57%
43%
OLI
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
GRA
Ανετα 1
δύσκολος 5
GRAP (Γ)
Pt3
15/11/2020
1
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
22/11/2020
2
Benfica C. Branco (Γ)
Pt3
29/11/2020
5
ARC Oleiros (Φ)
Pt3
06/12/2020
3
CD Alcains (Γ)
Pt3
20/12/2020
1
Uniao Leiria (Φ)
Pt3
02/01/2021
5
Oliveira do Hospital (Φ)
Pt3
15/11/2020
2
Carapinheirense (Γ)
Pt3
29/11/2020
2
Benfica C. Branco (Φ)
Pt3
06/12/2020
5
Uniao Leiria (Γ)
Pt3
10/01/2021
3
CD Alcains (Φ)
Pt3
13/01/2021
1
AC Marinhense (Γ)
Pt3
17/01/2021
4
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα