Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
166
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
34
Προβλέψεις για αύριο
346
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1407
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2057
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
53
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
30
Τοπ Ευρώπη
57
Ευρώπη
523
Αμερική
189
Αφρική
52
Ασία
120
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
8
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Leeds United
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Πρόβλεψη
Neman Stolbtsy
-
Molodechno-2018 II
22°C
L
L
L
L
W
L
23/09/2023 13:00 GMT
1
2 - 4
FT
L
L
D
W
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
38
29
33
1
1
-
0
1 - 0
0.75
22°
-
-
-
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
85
15
Κάτω
0.75
1 - 0
0.75
22°
-
-
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
28
45
28
X
22°
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
17%
X
1
1
-
0
1 - 0
22°
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
51
49
Όχι
1
-
0
1 - 0
0.75
22°
-
-
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
71%
12
1
-
0
1 - 0
0.75
22°
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
38%
Γηπεδούχος 0
1
-
0
1 - 0
0.75
22°
-
FT
2 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 23, Group Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Molodechno-2018 II
23/09/2023 13:00
1
-
0
1 - 0
0.75
22°
FT
2 - 4
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 23/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
25
12
8
1
3
44
18
26
2
Traktor Minsk
25
11
8
1
2
28
15
13
3
Torpedo Minsk
25
13
7
4
2
28
29
-1
4
Uni Minsk
23
12
7
2
3
28
16
12
5
BGU Minsk
22
13
7
1
5
33
20
13
6
SDJuShOR-3
14
11
4
2
5
17
14
3
7
Urozhaynaya
11
12
3
2
7
24
27
-3
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
46
17
15
1
1
79
5
74
2
Bobovnya
33
17
9
6
2
32
20
12
3
Neman Stolbtsy
20
16
6
2
8
35
34
1
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
60
20
20
0
0
87
14
73
2
Gorki
48
18
16
0
2
103
6
97
3
Klimovichy
37
19
12
1
6
56
33
23
4
FK Krasnopole
33
18
11
0
7
49
35
14
5
Sozh Krichev
21
18
6
3
9
51
48
3
6
Niva Chavusy
19
18
5
4
9
25
34
-9
7
FK Kostyukovichi
19
18
6
1
11
26
37
-11
8
Dribin
16
19
5
1
13
28
76
-48
9
Vikhra
11
18
3
2
13
27
90
-63
10
Slavgorod
8
18
2
2
14
15
89
-74
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
38
16
12
2
2
66
15
51
2
Torpeda
29
14
9
2
3
67
17
50
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Spartak Shklov
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
10
14
3
1
10
17
46
-29
8
Bykhov
4
14
1
1
12
12
78
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
19
8
6
5
62
44
18
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
16
19
4
4
11
31
60
-29
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
7
20
2
1
17
19
144
-125
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
54
20
18
0
2
85
11
74
2
MNPZ Mozyr
52
20
17
1
2
85
18
67
3
Vertikal Kalinkovichi
35
20
11
2
7
63
35
28
4
DUSSH-2 Rechitsa
27
20
8
3
9
41
39
2
5
FK Zhlobin
21
20
7
0
13
31
73
-42
6
Iput DYuSSh
20
20
6
2
12
30
56
-26
7
Dnepr Rogachev
14
20
4
2
14
41
84
-43
8
Svetlogorsk
12
20
4
0
16
22
82
-60
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
36
17
11
3
3
57
29
28
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
14
7
3
4
29
30
-1
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
14
3
2
9
19
36
-17
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
35
16
11
2
3
52
22
30
2
Smena Volkovysk
31
15
10
1
4
51
23
28
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
44
17
14
2
1
59
10
49
2
FK Miory
43
17
14
1
2
82
26
56
3
DYuSSh Orsha
30
17
9
3
5
53
26
27
4
Postavy
29
17
9
2
6
36
21
15
5
FK Senno
28
17
8
4
5
59
28
31
6
Niva Tolochin
24
17
8
0
9
35
40
-5
7
Gorodok lions
19
17
6
1
10
50
51
-1
8
FC Polotsk
12
17
4
0
13
28
66
-38
9
FK Glubokoe
11
17
3
2
12
25
69
-44
10
FK Lepel
7
17
2
1
14
10
100
-90
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
54
20
17
3
0
151
8
143
2
Krechet Bereza
42
20
14
0
6
71
48
23
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
19
10
2
7
66
42
24
6
Kommunalnik Beloozersk
19
19
6
1
12
31
61
-30
7
FK Kobrin
19
20
6
1
13
41
77
-36
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
9
19
3
0
16
24
91
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
NEM
παιχνίδια
Όλα
16/09
2023
Viktoriya Maryina Horka
2 - 1
( - )
Neman Stolbtsy
By3
10/09
2023
Neman Stolbtsy
0 - 3
( - )
FK Kolos
By3
16/08
2023
Starye Dorogi
3 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
12/08
2023
Neman Stolbtsy
0 - 4
( - )
Partizan Salihorsk
By3
05/08
2023
FK Kletsk
2 - 3
( - )
Neman Stolbtsy
By3
29/07
2023
Neman Stolbtsy
1 - 3
( - )
Bobovnya
By3
22/07
2023
FK Lyuban
4 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
15/07
2023
FS Respect
1 - 1
( - )
Neman Stolbtsy
By3
08/07
2023
Neman Stolbtsy
6 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
01/07
2023
Neman Stolbtsy
2 - 2
( - )
FK Slutsk-2
By3
25/06
2023
Partizan Salihorsk
5 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
17/06
2023
Neman Stolbtsy
7 - 1
( - )
FK Kletsk
By3
11/06
2023
Bobovnya
3 - 2
(3 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
03/06
2023
Neman Stolbtsy
2 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
27/05
2023
Neman Stolbtsy
3 - 1
( - )
FS Respect
By3
07/05
2023
FK Slutsk-2
0 - 7
( - )
Neman Stolbtsy
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
83%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,2,8,16],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[6,2,8,16],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
MOL
παιχνίδια
Όλα
16/09
2023
Molodechno-2018 II
1 - 2
( - )
Partizan Salihorsk
By3
09/09
2023
Molodechno-2018 II
1 - 2
( - )
Bobovnya
By3
30/08
2023
Partizan Salihorsk
0 - 0
( - )
Molodechno-2018 II
By3
16/08
2023
Berezino
0 - 3
( - )
Molodechno-2018 II
By3
12/08
2023
Molodechno-2018 II
12 - 2
( - )
FK Krupki
By3
06/08
2023
Livadija
0 - 2
( - )
Molodechno-2018 II
By3
29/07
2023
Viktoriya Maryina Horka
2 - 0
( - )
Molodechno-2018 II
By3
23/07
2023
Molodechno-2018 II
1 - 2
( - )
FK Kolos
By3
15/07
2023
Viliya Vileyka
1 - 8
( - )
Molodechno-2018 II
By3
08/07
2023
Molodechno-2018 II
6 - 0
( - )
Berezino
By3
01/07
2023
Molodechno-2018 II
3 - 0
( - )
Falko Cherkassy
By3
24/06
2023
FK Krupki
1 - 3
( - )
Molodechno-2018 II
By3
18/06
2023
Molodechno-2018 II
6 - 2
( - )
Livadija
By3
10/06
2023
Molodechno-2018 II
1 - 3
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
04/06
2023
FK Kolos
2 - 0
( - )
Molodechno-2018 II
By3
27/05
2023
Molodechno-2018 II
6 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
07/05
2023
Falko Cherkassy
3 - 2
( - )
Molodechno-2018 II
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,1,7,17],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[9,1,7,17],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
NEM
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
10/09
2023
Neman Stolbtsy
0 - 3
( - )
FK Kolos
By3
12/08
2023
Neman Stolbtsy
0 - 4
( - )
Partizan Salihorsk
By3
29/07
2023
Neman Stolbtsy
1 - 3
( - )
Bobovnya
By3
08/07
2023
Neman Stolbtsy
6 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
01/07
2023
Neman Stolbtsy
2 - 2
( - )
FK Slutsk-2
By3
17/06
2023
Neman Stolbtsy
7 - 1
( - )
FK Kletsk
By3
03/06
2023
Neman Stolbtsy
2 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
27/05
2023
Neman Stolbtsy
3 - 1
( - )
FS Respect
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,3,8],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[4,1,3,8],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
MOL
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
30/08
2023
Partizan Salihorsk
0 - 0
( - )
Molodechno-2018 II
By3
16/08
2023
Berezino
0 - 3
( - )
Molodechno-2018 II
By3
06/08
2023
Livadija
0 - 2
( - )
Molodechno-2018 II
By3
29/07
2023
Viktoriya Maryina Horka
2 - 0
( - )
Molodechno-2018 II
By3
15/07
2023
Viliya Vileyka
1 - 8
( - )
Molodechno-2018 II
By3
24/06
2023
FK Krupki
1 - 3
( - )
Molodechno-2018 II
By3
04/06
2023
FK Kolos
2 - 0
( - )
Molodechno-2018 II
By3
07/05
2023
Falko Cherkassy
3 - 2
( - )
Molodechno-2018 II
By3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,3,8],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,3,8],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Neman Stolbtsy
Αγώνες:
16
Molodechno-2018 II
Αγώνες:
17
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
35
2.19
2.13
34
55
3.24
1.35
23
Πάνω/κάτω
1.5
0
16
0%
100%
1
16
6%
94%
2.5
2
14
13%
88%
4
13
24%
76%
3.5
5
11
31%
69%
9
8
53%
47%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
8
8
50%
50%
10
7
59%
41%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
13
19%
81%
5
12
29%
71%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
11
5
69%
31%
14
3
82%
18%
NEM
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
MOL
Ανετα 1
δύσκολος 5
Molodechno-2018 II (Γ)
By3
23/09/2023
Neman Stolbtsy (Φ)
By3
23/09/2023
1
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα