Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
1
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
8
Προβλέψεις για αύριο
84
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
437
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1061
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
45
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
440
Αμερική
49
Αφρική
34
Ασία
123
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Manchester United
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Πρόβλεψη
Gigant Saedinenie
-
Botev II Plovdiv
20°C
L
W
D
L
W
W
27/04/2024 16:00 GMT
1
2 - 2
FT
L
D
W
W
W
W
Βουλγαρία Third League - South-East
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
45
28
26
1
2
-
0
2 - 0
2.17
20°
-
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
57
43
Κάτω
2.17
2 - 0
2.17
20°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
51
24
25
1
20°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
23%
1
1
2
-
0
2 - 0
20°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
51
49
Όχι
2
-
0
2 - 0
2.17
20°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
73%
1X
2
-
0
2 - 0
2.17
20°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
36%
Γηπεδούχος -1
2
-
0
2 - 0
2.17
20°
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 32
Bg3
Gigant Saedinenie
Botev II Plovdiv
27/04/2024 16:00
2
-
0
2 - 0
2.17
20°
FT
2 - 2
(2 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
15/10
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_692":[1,null,null,1],"lg_692_6":[1,null,null,1]}
Βαθμολογία 27/04/2024
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Spartak Plovdiv
77
31
24
5
2
101
18
83
2
Sayana Haskovo
75
31
24
3
4
77
23
54
3
PFK Nesebar
74
31
22
8
1
93
36
57
4
Gigant Saedinenie
60
31
18
6
7
70
32
38
5
Zagorets
54
30
16
6
8
65
34
31
6
FK Dimitrovgrad
54
31
15
9
7
48
34
14
7
Rozova Dolina
53
31
17
2
12
58
36
22
8
Botev II Plovdiv
47
30
14
5
11
62
41
21
9
Rodopa Smolyan
46
31
14
4
13
57
45
12
10
Atletik Kuklen
43
31
13
4
14
49
62
-13
11
Asenovets
40
31
12
4
15
45
56
-11
12
FK Sozopol
39
31
10
9
12
47
40
7
13
Lokomotiv Plovdiv II
37
31
11
4
16
48
51
-3
14
Karnobat
33
31
11
0
20
40
76
-36
15
OFK Levski Karlovo
32
31
9
5
17
49
70
-21
16
Yambol 1915
29
31
7
8
16
39
70
-31
17
Sekirovo
26
31
7
5
19
39
69
-30
18
Sokol Markovo
25
31
8
1
22
32
72
-40
19
Beroe II
19
31
6
1
24
24
90
-66
20
FK Sliven
17
31
4
5
22
29
117
-88
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
GIG
παιχνίδια
Όλα
20/04
2024
Rodopa Smolyan
1 - 0
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
17/04
2024
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
13/04
2024
PFK Nesebar
1 - 1
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
06/04
2024
Gigant Saedinenie
1 - 2
(0 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
03/04
2024
Beroe II
0 - 1
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
30/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
23/03
2024
Yambol 1915
4 - 1
(0 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
16/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
09/03
2024
Asenovets
2 - 6
(1 - 3)
Gigant Saedinenie
Bg3
02/03
2024
OFK Levski Karlovo
3 - 2
(2 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
24/02
2024
Gigant Saedinenie
4 - 1
(0 - 0)
Sekirovo
Bg3
17/02
2024
FK Sliven
0 - 0
(0 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
25/11
2023
FK Dimitrovgrad
0 - 0
(0 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
18/11
2023
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
11/11
2023
Zagorets
3 - 0
(2 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
03/11
2023
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
26/10
2023
Karnobat
0 - 3
(0 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
21/10
2023
Gigant Saedinenie
2 - 0
(1 - 0)
Atletik Kuklen
Bg3
15/10
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
11/10
2023
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
07/10
2023
Sokol Markovo
1 - 5
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
30/09
2023
Gigant Saedinenie
2 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
27/09
2023
Sayana Haskovo
1 - 1
(1 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
23/09
2023
Gigant Saedinenie
4 - 2
(1 - 1)
Beroe II
Bg3
16/09
2023
FK Sozopol
3 - 2
(2 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
09/09
2023
Gigant Saedinenie
1 - 1
(1 - 0)
Yambol 1915
Bg3
03/09
2023
Spartak Plovdiv
3 - 0
(1 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
26/08
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Asenovets
Bg3
19/08
2023
Gigant Saedinenie
7 - 0
(3 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
12/08
2023
Sekirovo
1 - 5
(0 - 4)
Gigant Saedinenie
Bg3
05/08
2023
Gigant Saedinenie
11 - 0
(5 - 0)
FK Sliven
Bg3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[18,6,7,31],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_692":[18,6,7,31],"lg_692_6":[3,1,2,6]}
BOT
παιχνίδια
Όλα
24/04
2024
Lokomotiv Plovdiv II
2 - 0
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
20/04
2024
Botev II Plovdiv
0 - 0
(0 - 0)
Sekirovo
Bg3
17/04
2024
FK Sliven
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
13/04
2024
Botev II Plovdiv
4 - 0
(3 - 0)
FK Dimitrovgrad
Bg3
30/03
2024
Rozova Dolina
0 - 1
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
23/03
2024
Botev II Plovdiv
8 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
16/03
2024
Atletik Kuklen
1 - 4
( - )
Botev II Plovdiv
Bg3
09/03
2024
Botev II Plovdiv
3 - 5
(3 - 3)
OFK Levski Karlovo
Bg3
03/03
2024
Botev II Plovdiv
5 - 0
(3 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
24/02
2024
Sokol Markovo
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
18/02
2024
Botev II Plovdiv
1 - 3
(0 - 0)
PFK Nesebar
Bg3
02/12
2023
Yambol 1915
0 - 2
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
25/11
2023
Botev II Plovdiv
3 - 4
(2 - 2)
Sayana Haskovo
Bg3
18/11
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
11/11
2023
Botev II Plovdiv
4 - 2
(3 - 1)
FK Sozopol
Bg3
27/10
2023
Botev II Plovdiv
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
21/10
2023
Asenovets
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
15/10
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
11/10
2023
Sekirovo
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
07/10
2023
Botev II Plovdiv
7 - 1
(1 - 0)
FK Sliven
Bg3
01/10
2023
FK Dimitrovgrad
3 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
27/09
2023
Botev II Plovdiv
1 - 2
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
23/09
2023
Zagorets
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
17/09
2023
Botev II Plovdiv
0 - 2
(0 - 1)
Rozova Dolina
Bg3
10/09
2023
Karnobat
2 - 1
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
02/09
2023
Botev II Plovdiv
1 - 2
(0 - 1)
Atletik Kuklen
Bg3
26/08
2023
OFK Levski Karlovo
0 - 2
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
19/08
2023
Rodopa Smolyan
2 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
13/08
2023
Botev II Plovdiv
2 - 1
(1 - 1)
Sokol Markovo
Bg3
05/08
2023
PFK Nesebar
4 - 0
(3 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[14,5,11,30],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_692":[14,5,11,30],"lg_692_6":[4,1,1,6]}
GIG
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
17/04
2024
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
06/04
2024
Gigant Saedinenie
1 - 2
(0 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
30/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
FK Sozopol
Bg3
16/03
2024
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
24/02
2024
Gigant Saedinenie
4 - 1
(0 - 0)
Sekirovo
Bg3
18/11
2023
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
03/11
2023
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
21/10
2023
Gigant Saedinenie
2 - 0
(1 - 0)
Atletik Kuklen
Bg3
11/10
2023
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Rodopa Smolyan
Bg3
30/09
2023
Gigant Saedinenie
2 - 1
(1 - 1)
PFK Nesebar
Bg3
23/09
2023
Gigant Saedinenie
4 - 2
(1 - 1)
Beroe II
Bg3
09/09
2023
Gigant Saedinenie
1 - 1
(1 - 0)
Yambol 1915
Bg3
26/08
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Asenovets
Bg3
19/08
2023
Gigant Saedinenie
7 - 0
(3 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
05/08
2023
Gigant Saedinenie
11 - 0
(5 - 0)
FK Sliven
Bg3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[12,2,1,15],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_692":[12,2,1,15],"lg_692_6":[4,1,1,6]}
BOT
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
24/04
2024
Lokomotiv Plovdiv II
2 - 0
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
17/04
2024
FK Sliven
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
30/03
2024
Rozova Dolina
0 - 1
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
16/03
2024
Atletik Kuklen
1 - 4
( - )
Botev II Plovdiv
Bg3
24/02
2024
Sokol Markovo
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
02/12
2023
Yambol 1915
0 - 2
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
18/11
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
21/10
2023
Asenovets
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
11/10
2023
Sekirovo
0 - 0
(0 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
01/10
2023
FK Dimitrovgrad
3 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
23/09
2023
Zagorets
1 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
10/09
2023
Karnobat
2 - 1
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
26/08
2023
OFK Levski Karlovo
0 - 2
(0 - 1)
Botev II Plovdiv
Bg3
19/08
2023
Rodopa Smolyan
2 - 2
(1 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
05/08
2023
PFK Nesebar
4 - 0
(3 - 0)
Botev II Plovdiv
Bg3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[8,3,4,15],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_692":[8,3,4,15],"lg_692_6":[5,null,1,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
Πλήρης χρόνος
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Όλα Πρωταθλήματα
Third League - South-East
Αγώνες
GIG
31
BOT
30
Γ.
Γκολ Υπέρ
70
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
2.26
Γκολ Κατά
32
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
1.03
Γκολ Υπέρ
62
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
2.07
Γκολ Κατά
41
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
1.37
Στο τελευταίο
31
παιχνίδια
Εβαλε ένα γκολ
Στο τελευταίο
30
παιχνίδια
Ναι
Όχι
26
(84%)
5
(16%)
Ναι
Όχι
23
(77%)
7
(23%)
Κάτω
Πάνω
GIG
Πρόσφατες αγώνες
BOT
Κάτω
/Πάνω
9
22
29%
71%
1.5
Γ.
Κάτω
/Πάνω
4
26
13%
87%
Κάτω
/Πάνω
15
16
48%
52%
2.5
Γ.
Κάτω
/Πάνω
12
18
40%
60%
Κάτω
/Πάνω
20
11
65%
35%
3.5
Γ.
Κάτω
/Πάνω
18
12
60%
40%
Και οι δύο σκόραραν (Ναι/Όχι)
Ναι
15
48%
52%
Όχι
16
Ναι
15
50%
50%
Όχι
15
GIG
Γκολ ανά χρονική περίοδο
BOT
Scored
Conceded
Γ.
0
0
0
0
0
0
0
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Γ.
0
0
0
0
0
0
0
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Σουτ
GIG
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
Συνολικά σουτ
0
0
Μπλοκαρισμένα σουτ
0
0
NAN%
Σουτ εκτός στόχου
NAN%
Σουτ εντός στόχου
BOT
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
Συνολικά σουτ
0
0
Μπλοκαρισμένα σουτ
0
0
NAN%
Σουτ εκτός στόχου
NAN%
Σουτ εντός στόχου
GIG
Κατοχή μπαλας
BOT
Κατοχή της μπάλας
-%
Κατοχή μπαλας
-%
GIG
Μ.Ο. χρόνου πρώτου γκολ
0'
0'
0'
15'
30'
ΠΗ
60'
75'
FT
BOT
Γκολ Υπέρ
Γκολ Κατά
0'
0'
0'
15'
30'
ΠΗ
60'
75'
FT
GIG
Συνολικές επιθέσεις
BOT
Gigant Saedinenie
0
Μ.Ο.
0
Botev II Plovdiv
0
Μ.Ο.
0
GIG
Επικίνδυνες επιθέσεις
BOT
Gigant Saedinenie
0
Μ.Ο.
0
Botev II Plovdiv
0
Μ.Ο.
0
Άλλα
GIG
31
Αγώνες
30
BOT
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
Σύνολο
Σύνολο
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
0.42
13
Δεν επιτρέπεται στόχος
11
0.37
0
0
Κόρνερ
0
0
0
-
Οφσάιντ
-
0
0
0
/
0
Πέναλτι
0
/
0
0
GIG
Διοικητικός
BOT
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
Σύνολο
Σύνολο
Μ.Ο.
ανά παιχνίδι
0
0
Κόκκινη κάρτα
0
0
0
0
Κίτρινη κάρτα
0
0
0
-
Φάουλ
-
0
0
-
Τάκλιν
-
0
GIG
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
BOT
Ανετα 1
δύσκολος 5
Botev II Plovdiv (Γ)
Bg3
27/04/2024
1
Atletik Kuklen (Φ)
Bg3
02/05/2024
Karnobat (Γ)
Bg3
11/05/2024
Rozova Dolina (Φ)
Bg3
15/05/2024
Zagorets (Γ)
Bg3
18/05/2024
Lokomotiv Plovdiv II (Φ)
Bg3
26/05/2024
Gigant Saedinenie (Φ)
Bg3
27/04/2024
Asenovets (Γ)
Bg3
02/05/2024
Spartak Plovdiv (Φ)
Bg3
12/05/2024
Yambol 1915 (Γ)
Bg3
15/05/2024
FK Sozopol (Φ)
Bg3
18/05/2024
2
Beroe II (Γ)
Bg3
25/05/2024
FK Dimitrovgrad (Γ)
Bg3
01/06/2024
Sayana Haskovo (Φ)
Bg3
01/06/2024
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα