Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
103
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
21
Προβλέψεις για αύριο
105
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
474
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1048
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
142
Αμερική
103
Αφρική
36
Ασία
73
Αυστραλία
38
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Juventude
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Tunisia
52%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Syria
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Πρόβλεψη
FK Kobrin
-
Agro-Pelishche
W
W
W
L
L
L
03/06/2023 17:00 GMT
1
1 - 3
FT
L
W
L
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
38
25
37
1
2
-
0
2 - 0
1.86
-
-
-
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
63
37
Κάτω
1.86
2 - 0
1.86
-
-
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
56
22
22
1
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
21%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
74
26
Όχι
2
-
0
2 - 0
1.86
-
-
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
75%
12
2
-
0
2 - 0
1.86
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
38%
Γηπεδούχος -0.75
2
-
0
2 - 0
1.86
-
FT
1 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 7, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Agro-Pelishche
03/06/2023 17:00
2
-
0
2 - 0
1.86
FT
1 - 3
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 03/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
9
4
3
0
1
9
4
5
2
Torpedo Minsk
7
3
2
1
0
10
4
6
3
SDJuShOR-3
6
3
2
0
1
8
3
5
4
FK Krumkachy
6
3
2
0
1
8
5
3
5
BGU Minsk
6
3
2
0
1
7
4
3
6
Uni Minsk
4
4
1
1
2
5
7
-2
7
Serebryanka
3
4
1
0
3
8
13
-5
8
Urozhaynaya
2
3
0
2
1
6
8
-2
9
Energetik
0
3
0
0
3
0
13
-13
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
17
4
13
2
Livadija
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Viktoriya Maryina Horka
4
2
1
1
0
13
3
10
4
FK Kolos
4
2
1
1
0
11
1
10
5
Molodechno-2018 II
3
2
1
0
1
8
4
4
6
Berezino
0
2
0
0
2
1
14
-13
7
Viliya Vileyka
0
2
0
0
2
3
18
-15
8
FK Krupki
0
2
0
0
2
2
18
-16
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bobovnya
9
3
3
0
0
11
1
10
2
Partizan Salihorsk
6
2
2
0
0
19
0
19
3
Neman Stolbtsy
6
2
2
0
0
10
1
9
4
FS Respect
6
3
2
0
1
8
5
3
5
FK Lyuban
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Starye Dorogi
1
2
0
1
1
2
10
-8
7
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
2
14
-12
8
FK Kletsk
0
3
0
0
3
1
16
-15
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gorki
9
3
3
0
0
33
0
33
2
Klimovichy
9
3
3
0
0
15
1
14
3
Servolyuks
9
3
3
0
0
12
1
11
4
Dribin
6
3
2
0
1
7
14
-7
5
Sozh Krichev
4
3
1
1
1
13
7
6
6
FK Kostyukovichi
3
3
1
0
2
5
7
-2
7
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
2
17
-15
8
Niva Chavusy
1
3
0
1
2
3
5
-2
9
Slavgorod
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
Vikhra
0
3
0
0
3
3
26
-23
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
17
3
14
2
Torpeda
6
2
2
0
0
22
1
21
3
Spartak Shklov
3
2
1
0
1
2
2
0
4
Drut Belynichi
3
3
1
0
2
6
7
-1
5
Zarya Krugloe
3
3
1
0
2
3
8
-5
6
Kolos Kirovsk
3
3
1
0
2
9
15
-6
7
Bykhov
3
3
1
0
2
4
25
-21
8
Ptich
0
1
0
0
1
0
2
-2
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
30
1
29
2
Pripyat Olshany
12
4
4
0
0
23
4
19
3
Gantsevichi
12
5
4
0
1
28
11
17
4
Volna Pinsk II
7
4
2
1
1
7
7
0
5
Nadezhda Gorodishche
6
4
2
0
2
11
11
0
6
FK Luninets
4
3
1
1
1
12
7
5
7
FC Mikashevichi
2
4
0
2
2
3
9
-6
8
DUSSH Stolin
2
5
0
2
3
5
18
-13
9
FK Ivanovo
1
4
0
1
3
5
13
-8
10
Volat Lyakhavichi
1
6
0
1
5
5
48
-43
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
12
4
4
0
0
16
1
15
2
Vertikal Kalinkovichi
10
4
3
1
0
14
4
10
3
MNPZ Mozyr
9
4
3
0
1
27
2
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
7
4
2
1
1
7
4
3
5
Iput DYuSSh
6
4
2
0
2
7
4
3
6
Svetlogorsk
3
4
1
0
3
5
10
-5
7
FK Zhlobin
0
4
0
0
4
2
21
-19
8
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
4
36
-32
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
6
2
2
0
0
7
4
3
2
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
4
2
2
3
Smorgon II
4
2
1
1
0
2
0
2
4
Fakel Novogrudok
3
2
1
0
1
7
4
3
5
Ostrovets II
3
3
1
0
2
3
4
-1
6
FK Lida-2
1
2
0
1
1
1
3
-2
7
FK Oshmyany
0
2
0
0
2
0
7
-7
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
6
2
2
0
0
6
2
4
2
Chayka Zelva
6
3
2
0
1
3
2
1
3
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Smena Volkovysk
3
3
1
0
2
5
7
-2
5
FK Svislach
3
3
1
0
2
4
6
-2
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
1
1
0
7
FSK Grodnensky
1
3
0
1
2
1
3
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
9
0
9
2
FK Miory
9
3
3
0
0
10
6
4
3
FK Senno
7
3
2
1
0
16
2
14
4
DYuSSh Orsha
4
3
1
1
1
4
4
0
5
FC Polotsk
3
3
1
0
2
9
5
4
6
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
3
5
-2
7
FK Lepel
3
3
1
0
2
3
15
-12
8
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Gorodok lions
0
3
0
0
3
4
14
-10
10
FK Glubokoe
0
2
0
0
2
1
11
-10
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
15
5
5
0
0
43
0
43
2
FK Vysokoe
12
4
4
0
0
20
6
14
3
Krechet Bereza
12
5
4
0
1
22
10
12
4
Ivatsevichi
9
4
3
0
1
26
4
22
5
FK Kobrin
9
4
3
0
1
15
11
4
6
Agro-Pelishche
6
4
2
0
2
16
10
6
7
Kommunalnik Beloozersk
3
6
1
0
5
2
23
-21
8
FK Drohichyn
3
4
1
0
3
4
28
-24
9
Port SK
0
5
0
0
5
4
31
-27
10
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
5
34
-29
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
FK
παιχνίδια
Όλα
27/05
2023
Port SK
2 - 7
( - )
FK Kobrin
By3
06/05
2023
FK Kobrin
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
23/04
2023
FK Kobrin
6 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
27/08
2022
DUSSH Stolin
3 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
13/08
2022
FK Kobrin
1 - 3
(0 - 3)
Ivatsevichi
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
AGR
παιχνίδια
Όλα
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
07/05
2023
Agro-Pelishche
8 - 2
( - )
FK Drohichyn
By3
22/04
2023
FK Vysokoe
3 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
15/04
2023
Agro-Pelishche
4 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,2,4],"lg_373_6":[2,null,2,4]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
06/05
2023
FK Kobrin
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
23/04
2023
FK Kobrin
6 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
13/08
2022
FK Kobrin
1 - 3
(0 - 3)
Ivatsevichi
By3
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,2,4],"lg_373_6":[2,null,2,4]}
AGR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
22/04
2023
FK Vysokoe
3 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Kobrin
Αγώνες:
6
Agro-Pelishche
Αγώνες:
4
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
16
2.67
2.83
17
16
4
2.5
10
Πάνω/κάτω
1.5
0
6
0%
100%
0
4
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
0
4
0%
100%
3.5
2
4
33%
67%
0
4
0%
100%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
3
1
75%
25%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
5
17%
83%
1
3
25%
75%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
4
0
100%
0%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
AGR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Agro-Pelishche (Γ)
By3
03/06/2023
Krechet Bereza (Φ)
By3
11/06/2023
FK Kobrin (Φ)
By3
03/06/2023
Tsentr Futbola (Γ)
By3
10/06/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα