Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
160
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
5
Προβλέψεις για αύριο
352
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1651
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2262
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
65
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
32
Τοπ Ευρώπη
64
Ευρώπη
567
Αμερική
213
Αφρική
77
Ασία
126
Αυστραλία
43
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
6
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Taawoun FC
43%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 17:00
ALR - TAA,
17:00
Sa1
json_m
Πρόβλεψη
FC Novosibirsk
-
Dynamo Barnaul
11°C
L
D
W
W
L
L
09/09/2019 14:00 GMT
1
1 - 1
FT
L
L
L
W
W
L
Ρωσία Division 2 - East
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
61
21
19
1
2
-
1
2 - 1
2.83
11°
-
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
43
57
Πάνω
2.83
2 - 1
2.83
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
24
54
22
X
11°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
33%
X
1
2
-
1
2 - 1
11°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
44
56
Ναι
2
-
1
2 - 1
2.83
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
82%
1X
2
-
1
2 - 1
2.83
11°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
61%
Γηπεδούχος -0.75
2
-
1
2 - 1
2.83
11°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8
Ru3
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
09/09/2019 14:00
46%
21%
21%
Belyaev
Druzin
Dorozhkin
2
-
1
2 - 1
2.83
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
Division 2 - East
Kubok
25/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 2
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
28/07
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
FC Novosibirsk
RuC
1
50%
Ισοπαλίες
1
50%
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_274":[1,null,null,1],"lg_274_6":[1,null,null,1],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Βαθμολογία 09/09/2019
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Irtysh Omsk
16
6
5
1
0
10
1
9
2
FK Chita
10
6
3
1
2
6
5
1
3
Sakhalin Y-Sakh.
10
6
3
1
2
5
6
-1
4
FC Novosibirsk
7
6
2
1
3
9
10
-1
5
Dynamo Barnaul
6
6
2
0
4
5
7
-2
6
Zenit Irkutsk
3
6
1
0
5
2
8
-6
Promotion
Relegation
FC
παιχνίδια
Όλα
Division 2 - East
Kubok
06/09
2019
FC Novosibirsk
0 - 1
(0 - 1)
Irtysh Omsk
Ru3
28/08
2019
Irtysh Omsk
1 - 1
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
25/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 2
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
17/08
2019
FC Novosibirsk
3 - 1
(1 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
06/08
2019
Zenit Irkutsk
2 - 1
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
03/08
2019
FK Chita
4 - 2
(3 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
28/07
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
FC Novosibirsk
RuC
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,2,3,7],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_274":[2,1,3,6],"lg_274_6":[2,1,3,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
DYN
παιχνίδια
Όλα
Division 2 - East
Kubok
06/09
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
28/08
2019
Dynamo Barnaul
0 - 1
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
25/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 2
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
17/08
2019
Dynamo Barnaul
2 - 0
(1 - 0)
Zenit Irkutsk
Ru3
14/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
09/08
2019
Irtysh Omsk
3 - 0
(2 - 0)
Dynamo Barnaul
RuC
06/08
2019
Irtysh Omsk
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
28/07
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
FC Novosibirsk
RuC
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_274":[2,null,4,6],"lg_274_6":[2,null,4,6],"lg_335":[null,1,1,2],"lg_335_6":[null,1,1,2]}
FC
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
06/09
2019
FC Novosibirsk
0 - 1
(0 - 1)
Irtysh Omsk
Ru3
17/08
2019
FC Novosibirsk
3 - 1
(1 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
Νίκες
1
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_274":[1,null,1,2],"lg_274_6":[1,null,1,2]}
DYN
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Division 2 - East
Kubok
06/09
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
09/08
2019
Irtysh Omsk
3 - 0
(2 - 0)
Dynamo Barnaul
RuC
06/08
2019
Irtysh Omsk
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_274":[null,null,2,2],"lg_274_6":[null,null,2,2],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FC Novosibirsk
Αγώνες:
7
Dynamo Barnaul
Αγώνες:
8
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
9
1.29
1.43
10
5
0.63
1.25
10
Πάνω/κάτω
1.5
2
5
29%
71%
3
5
38%
63%
2.5
3
4
43%
57%
5
3
63%
38%
3.5
5
2
71%
29%
8
0
100%
0%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
5
2
71%
29%
2
6
25%
75%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
6
14%
86%
3
5
38%
63%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
5
2
71%
29%
4
4
50%
50%
FC
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
DYN
Ανετα 1
δύσκολος 5
Dynamo Barnaul (Γ)
Ru3
09/09/2019
1
Sakhalin Y-Sakh. (Φ)
Ru3
20/09/2019
3
Zenit Irkutsk (Γ)
Ru3
29/09/2019
1
FK Chita (Γ)
Ru3
02/10/2019
2
FK Chita (Φ)
Ru3
10/10/2019
2
Zenit Irkutsk (Φ)
Ru3
13/10/2019
1
FC Novosibirsk (Φ)
Ru3
09/09/2019
4
Zenit Irkutsk (Φ)
Ru3
17/09/2019
1
FK Chita (Φ)
Ru3
20/09/2019
2
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
28/09/2019
3
Irtysh Omsk (Φ)
Ru3
06/10/2019
3
FK Chita (Γ)
Ru3
11/04/2020
2
Sakhalin Y-Sakh. (Φ)
Ru3
14/04/2020
3
Dynamo Barnaul (Γ)
Ru3
22/04/2020
1
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
25/04/2020
3
Irtysh Omsk (Φ)
Ru3
04/05/2020
3
Dynamo Barnaul (Φ)
Ru3
07/05/2020
1
Sakhalin Y-Sakh. (Γ)
Ru3
18/05/2020
3
Zenit Irkutsk (Γ)
Ru3
26/05/2020
1
FK Chita (Γ)
Ru3
29/05/2020
2
Tom Tomsk (Γ)
Cfr
21/07/2020
2
FK Orenburg-2 (Φ)
Ru3
09/08/2020
2
NoSta Novotroitsk (Φ)
Ru3
12/08/2020
2
Dynamo Barnaul (Γ)
RuC
19/08/2020
1
FK Tyumen (Γ)
Ru3
23/08/2020
5
Zvezda Perm (Γ)
Ru3
26/08/2020
4
Zenit Irkutsk (Φ)
RuC
02/09/2020
1
FK Chelyabinsk (Φ)
Ru3
07/09/2020
5
FK Ural-2 (Φ)
Ru3
10/09/2020
3
Zenit-Izhevsk (Γ)
Ru3
21/09/2020
1
KAMAZ N. Chelny (Γ)
Ru3
24/09/2020
2
Dynamo Barnaul (Φ)
Ru3
29/09/2020
1
Volna Nizhegorodskaya (Φ)
Ru3
04/10/2020
3
Volga Ulyanovsk (Φ)
Ru3
07/10/2020
5
Lada Dimitrovgrad (Γ)
Ru3
14/10/2020
2
Lada Togliatti (Γ)
Ru3
17/10/2020
1
Krylia-2 Sovetov (Φ)
Ru3
28/10/2020
1
Dynamo Barnaul (Γ)
Ru3
07/11/2020
1
Chernomorets Od. (Γ)
Cfr
25/02/2021
1
Kuban Holding (Φ)
Cfr
28/02/2021
4
FK Kaluga (Γ)
Cfr
05/03/2021
3
Avangard Kursk (Γ)
Cfr
08/03/2021
3
NoSta Novotroitsk (Γ)
Cfr
27/03/2021
2
Lada Togliatti (Φ)
Ru3
07/04/2021
1
Lada Dimitrovgrad (Φ)
Ru3
10/04/2021
2
Volga Ulyanovsk (Γ)
Ru3
17/04/2021
5
Volna Nizhegorodskaya (Γ)
Ru3
20/04/2021
3
KAMAZ N. Chelny (Φ)
Ru3
27/04/2021
2
Zenit-Izhevsk (Φ)
Ru3
30/04/2021
1
FK Ural-2 (Γ)
Ru3
07/05/2021
3
FK Chelyabinsk (Γ)
Ru3
10/05/2021
5
Zvezda Perm (Φ)
Ru3
19/05/2021
4
FK Tyumen (Φ)
Ru3
22/05/2021
5
Krylia-2 Sovetov (Γ)
Ru3
31/05/2021
1
NoSta Novotroitsk (Γ)
Ru3
12/06/2021
2
FK Orenburg-2 (Γ)
Ru3
15/06/2021
2
Dynamo Barnaul (Φ)
RuC
14/07/2021
1
Zvezda Perm (Φ)
Ru3
20/07/2021
4
FK Tyumen (Φ)
Ru3
24/07/2021
5
FK Ural-2 (Γ)
Ru3
01/08/2021
3
FK Chelyabinsk (Γ)
Ru3
07/08/2021
5
Spartak Tuymazy (Φ)
Ru3
18/08/2021
3
Torpedo Miass (Φ)
Ru3
21/08/2021
2
Lada Togliatti (Γ)
Ru3
29/08/2021
1
Volga Ulyanovsk (Γ)
Ru3
05/09/2021
5
Zenit-Izhevsk (Φ)
Ru3
12/09/2021
1
Amkar Perm (Φ)
Ru3
16/09/2021
5
NoSta Novotroitsk (Φ)
Ru3
26/09/2021
2
FK Orenburg-2 (Φ)
Ru3
30/09/2021
2
Dynamo Barnaul (Φ)
Ru3
09/10/2021
1
Irtysh Omsk (Φ)
Ru3
13/10/2021
3
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
20/10/2021
3
Dynamo Barnaul (Γ)
Ru3
02/11/2021
1
FK Orenburg-2 (Γ)
Ru3
09/11/2021
2
NoSta Novotroitsk (Γ)
Ru3
14/11/2021
2
Amkar Perm (Γ)
Ru3
03/04/2022
5
Zenit-Izhevsk (Γ)
Ru3
09/04/2022
1
Volga Ulyanovsk (Φ)
Ru3
17/04/2022
5
Lada Togliatti (Φ)
Ru3
21/04/2022
1
Torpedo Miass (Γ)
Ru3
30/04/2022
2
FK Chelyabinsk (Φ)
Ru3
15/05/2022
5
FK Ural-2 (Φ)
Ru3
19/05/2022
3
FK Chelyabinsk (Γ)
Ru3
24/07/2022
5
Zenit-Izhevsk (Φ)
Ru3
30/07/2022
1
Torpedo Miass (Γ)
Ru3
07/08/2022
2
FK Tyumen (Φ)
Ru3
14/08/2022
5
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
21/08/2022
3
Dynamo Barnaul (Φ)
Ru3
27/08/2022
1
Dinamo Vladivostok (Φ)
RuC
31/08/2022
4
NoSta Novotroitsk (Φ)
Ru3
03/09/2022
2
FK Ural-2 (Γ)
Ru3
10/09/2022
3
Khimik-Avgust (Φ)
Ru3
18/09/2022
Amkar Perm (Φ)
Ru3
25/09/2022
5
FK Orenburg-2 (Γ)
Ru3
02/10/2022
2
FK Orenburg-2 (Φ)
Ru3
08/10/2022
2
Amkar Perm (Γ)
Ru3
16/10/2022
5
Khimik-Avgust (Γ)
Ru3
23/10/2022
FK Ural-2 (Φ)
Ru3
30/10/2022
3
NoSta Novotroitsk (Γ)
Ru3
06/11/2022
2
Dynamo Barnaul (Γ)
Ru3
13/11/2022
1
Irtysh Omsk (Φ)
Ru3
02/04/2023
3
FK Tyumen (Γ)
Ru3
09/04/2023
5
Torpedo Miass (Φ)
Ru3
16/04/2023
2
Zenit-Izhevsk (Γ)
Ru3
23/04/2023
1
FK Chelyabinsk (Φ)
Ru3
29/04/2023
5
Zenit Irkutsk (Γ)
Ru3
14/04/2020
1
FC Novosibirsk (Φ)
Ru3
22/04/2020
4
Sakhalin Y-Sakh. (Φ)
Ru3
25/04/2020
3
Sakhalin Y-Sakh. (Γ)
Ru3
04/05/2020
3
FC Novosibirsk (Γ)
Ru3
07/05/2020
4
Zenit Irkutsk (Φ)
Ru3
15/05/2020
1
FK Chita (Φ)
Ru3
18/05/2020
2
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
29/05/2020
3
NoSta Novotroitsk (Φ)
Ru3
09/08/2020
2
FK Orenburg-2 (Φ)
Ru3
12/08/2020
2
FC Novosibirsk (Φ)
RuC
19/08/2020
4
Zvezda Perm (Γ)
Ru3
23/08/2020
4
FK Tyumen (Γ)
Ru3
26/08/2020
5
FK Ural-2 (Φ)
Ru3
07/09/2020
3
FK Chelyabinsk (Φ)
Ru3
10/09/2020
5
KAMAZ N. Chelny (Γ)
Ru3
21/09/2020
2
Zenit-Izhevsk (Γ)
Ru3
24/09/2020
1
FC Novosibirsk (Γ)
Ru3
29/09/2020
4
Volga Ulyanovsk (Φ)
Ru3
04/10/2020
5
Volna Nizhegorodskaya (Φ)
Ru3
07/10/2020
3
Lada Togliatti (Γ)
Ru3
14/10/2020
1
Lada Dimitrovgrad (Γ)
Ru3
17/10/2020
2
FC Novosibirsk (Φ)
Ru3
07/11/2020
4
Lada Dimitrovgrad (Φ)
Ru3
07/04/2021
2
Lada Togliatti (Φ)
Ru3
10/04/2021
1
Krylia-2 Sovetov (Φ)
Ru3
13/04/2021
1
Volna Nizhegorodskaya (Γ)
Ru3
17/04/2021
3
Volga Ulyanovsk (Γ)
Ru3
20/04/2021
5
Zenit-Izhevsk (Φ)
Ru3
27/04/2021
1
KAMAZ N. Chelny (Φ)
Ru3
30/04/2021
2
FK Chelyabinsk (Γ)
Ru3
07/05/2021
5
FK Ural-2 (Γ)
Ru3
10/05/2021
3
FK Tyumen (Φ)
Ru3
19/05/2021
5
Zvezda Perm (Φ)
Ru3
22/05/2021
4
Krylia-2 Sovetov (Γ)
Ru3
03/06/2021
1
FK Orenburg-2 (Γ)
Ru3
12/06/2021
2
NoSta Novotroitsk (Γ)
Ru3
15/06/2021
2
FC Novosibirsk (Γ)
RuC
14/07/2021
4
Amkar Perm (Γ)
Ru3
20/07/2021
5
Zenit-Izhevsk (Γ)
Ru3
23/07/2021
1
Irtysh Omsk (Φ)
RuC
28/07/2021
3
FK Orenburg-2 (Φ)
Ru3
04/08/2021
2
NoSta Novotroitsk (Φ)
Ru3
07/08/2021
2
FC Saransk (Γ)
RuC
11/08/2021
4
FK Tyumen (Γ)
RuC
12/08/2021
5
FK Tyumen (Γ)
Ru3
18/08/2021
5
Zvezda Perm (Γ)
Ru3
21/08/2021
4
Fakel Voronezh (Γ)
RuC
25/08/2021
5
FK Chelyabinsk (Φ)
Ru3
02/09/2021
5
FK Ural-2 (Φ)
Ru3
05/09/2021
3
Volga Ulyanovsk (Γ)
Ru3
08/09/2021
5
Torpedo Miass (Γ)
Ru3
14/09/2021
2
Spartak Tuymazy (Γ)
Ru3
17/09/2021
3
FK Nizhny Novgorod (Γ)
RuC
22/09/2021
2
Volga Ulyanovsk (Φ)
Ru3
27/09/2021
5
Lada Togliatti (Φ)
Ru3
30/09/2021
1
FC Novosibirsk (Γ)
Ru3
09/10/2021
4
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
17/10/2021
3
Irtysh Omsk (Φ)
Ru3
30/10/2021
3
FC Novosibirsk (Φ)
Ru3
02/11/2021
4
Lada Togliatti (Γ)
Ru3
09/11/2021
1
Torpedo Miass (Φ)
Ru3
10/04/2022
2
Spartak Tuymazy (Φ)
Ru3
13/04/2022
3
FK Ural-2 (Γ)
Ru3
21/04/2022
3
FK Chelyabinsk (Γ)
Ru3
24/04/2022
5
Zvezda Perm (Φ)
Ru3
05/05/2022
4
FK Tyumen (Φ)
Ru3
08/05/2022
5
NoSta Novotroitsk (Γ)
Ru3
18/05/2022
2
FK Orenburg-2 (Γ)
Ru3
21/05/2022
2
Zenit-Izhevsk (Φ)
Ru3
01/06/2022
1
Amkar Perm (Φ)
Ru3
04/06/2022
5
FK Orenburg-2 (Φ)
Ru3
24/07/2022
2
NoSta Novotroitsk (Φ)
Ru3
27/07/2022
2
Amkar Perm (Γ)
Ru3
10/08/2022
5
Zenit-Izhevsk (Γ)
Ru3
13/08/2022
1
Temp Barnaul (Φ)
RuC
17/08/2022
Khimik-Avgust (Φ)
Ru3
21/08/2022
FC Novosibirsk (Γ)
Ru3
27/08/2022
4
Torpedo Miass (Γ)
Ru3
06/09/2022
2
FK Tyumen (Γ)
Ru3
09/09/2022
5
FK Ural-2 (Φ)
Ru3
21/09/2022
3
FK Chelyabinsk (Φ)
Ru3
24/09/2022
5
Irtysh Omsk (Φ)
Ru3
02/10/2022
3
Irtysh Omsk (Γ)
Ru3
09/10/2022
3
FK Chelyabinsk (Γ)
Ru3
16/10/2022
5
FK Ural-2 (Γ)
Ru3
22/10/2022
3
FK Tyumen (Φ)
Ru3
29/10/2022
5
Torpedo Miass (Φ)
Ru3
01/11/2022
2
FC Novosibirsk (Φ)
Ru3
13/11/2022
4
Zenit-Izhevsk (Φ)
Ru3
13/04/2023
1
Amkar Perm (Φ)
Ru3
16/04/2023
5
NoSta Novotroitsk (Γ)
Ru3
26/04/2023
2
FK Orenburg-2 (Γ)
Ru3
29/04/2023
2
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα