Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
68
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
13
Προβλέψεις για αύριο
97
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
506
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
787
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
26
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
109
Αμερική
150
Αφρική
10
Ασία
85
Αυστραλία
38
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Falko Cherkassy
-
Livadija
01/05/2021 15:00 GMT
1
5 - 0
FT
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
83
10
7
1
5
-
0
5 - 0
2.50
-
-
-
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
50
50
Πάνω
2.50
5 - 0
2.50
-
-
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
33
33
33
1
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
27%
1
1
5
-
0
5 - 0
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
75
25
Όχι
5
-
0
5 - 0
2.50
-
-
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
93%
1X
5
-
0
5 - 0
2.50
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
42%
Γηπεδούχος -2
5
-
0
5 - 0
2.50
-
FT
5 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 1, Minsk Region North
By3
Falko Cherkassy
Livadija
01/05/2021 15:00
5
-
0
5 - 0
2.50
FT
5 - 0
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 01/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Granit Mikashevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
2
DYuSSh-3 Pinsk
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pripyat Olshany
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DUSSH Stolin
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Nadezhda Gorodishche
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Ivanovo
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Kobrin
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
3
BZHS Brest
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Pruzhany
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Drohichyn
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Krechet Bereza
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Dolbizno
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Vysokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Khimik Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Vertikal Kalinkovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Zhlobin
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Bumprom
0
0
0
0
0
0
0
0
5
MKK-Dnepr
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Montazhnik
0
0
0
0
0
0
0
0
7
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Oshmyany
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Neman Mosty
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FSK Grodnensky
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Ostrovets FC
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Chayka Zelva
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Cementnik
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Shchuchyn
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HCS-Olympia
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Smena Volkovysk
0
0
0
0
0
0
0
0
11
FK Svislach
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Belaya Rus
0
0
0
0
0
0
0
0
13
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Molodechno
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Smolevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SMI Autotrans
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Uzda
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman Stolbtsy
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Veras Nesvizh
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Energetik-BGATU
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kletsk
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Viktoriya Maryina Horka
0
0
0
0
0
0
0
0
6
BGU Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Stroitel Kopyl
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
9
FK Lyuban
0
0
0
0
0
0
0
0
10
FK Slutsk-2
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Osipovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Spartak Shklov
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorki
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Belshina II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Dnepr Mogilev II
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kostyukovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Krasnopole
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Prodtsentr Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Chashniki
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Polotsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Glubokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FAL
παιχνίδια
Όλα
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
LIV
παιχνίδια
Όλα
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
FAL
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
LIV
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Falko Cherkassy
Αγώνες:
0
Livadija
Αγώνες:
0
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
0
0
0
0
0
0
0
0
Πάνω/κάτω
1.5
0
0
0%
0%
0
0
0%
0%
2.5
0
0
0%
0%
0
0
0%
0%
3.5
0
0
0%
0%
0
0
0%
0%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
0
0
0%
0%
0
0
0%
0%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
0
0%
0%
0
0
0%
0%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
0
0
0%
0%
0
0
0%
0%
FAL
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
LIV
Ανετα 1
δύσκολος 5
Livadija (Γ)
By3
01/05/2021
FK Krupki (Φ)
By3
16/05/2021
FK Kolos (Φ)
By3
30/05/2021
Viliya Vileyka (Γ)
By3
02/06/2021
FC Smolevichi (Γ)
By3
05/06/2021
1
FC Molodechno (Γ)
By3
12/06/2021
3
Falko Cherkassy (Φ)
By3
01/05/2021
FC Molodechno (Γ)
By3
16/05/2021
3
SMI Autotrans (Φ)
By3
02/06/2021
3
Berezino (Φ)
By3
05/06/2021
FC Smolevichi (Φ)
By3
12/06/2021
1
FK Krupki (Γ)
By3
16/06/2021
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα