Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
68
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
10
Προβλέψεις για αύριο
97
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
506
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
793
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
28
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
109
Αμερική
150
Αφρική
12
Ασία
85
Αυστραλία
38
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Dnepr Rogachev
-
Svetlogorsk
L
L
L
L
L
L
07/08/2022 16:00 GMT
2
2 - 5
FT
W
L
D
L
W
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
23
14
63
2
0
-
8
0 - 8
9.00
-
-
-
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
1
99
Πάνω
9.00
0 - 8
9.00
-
-
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
51
16
33
1
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
32%
1
2
0
-
8
0 - 8
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
51
49
Όχι
0
-
8
0 - 8
9.00
-
-
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
86%
21
0
-
8
0 - 8
9.00
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
24%
Φιλοξενούμενη -2
0
-
8
0 - 8
9.00
-
FT
2 - 5
(1 - 2)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Svetlogorsk
07/08/2022 16:00
0
-
8
0 - 8
9.00
FT
2 - 5
(1 - 2)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
21/05
2022
Svetlogorsk
14 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 07/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Uni Minsk
21
10
7
0
3
24
13
11
3
Torpedo Minsk
18
9
5
3
1
15
7
8
4
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
5
Energetik-BGATU
15
10
4
3
3
21
20
1
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
BGU Minsk
7
9
2
1
6
9
15
-6
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
4
9
1
1
7
11
36
-25
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Viktoriya Maryina Horka
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
30
11
10
0
1
41
5
36
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Neman Stolbtsy
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
18
10
5
3
2
23
20
3
5
FK Kletsk
11
11
3
2
6
18
28
-10
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
10
1
2
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Pripyat Olshany
25
11
8
1
2
49
19
30
3
Nadezhda Gorodishche
19
10
6
1
3
19
16
3
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
10
3
2
5
15
33
-18
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Granit Mikashevichi
0
11
0
0
11
8
60
-52
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
43
3
40
2
Ivatsevichi
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
8
30
-22
6
FK Kobrin
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
27
10
9
0
1
81
5
76
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
GOLHU Gomel
21
10
7
0
3
49
8
41
4
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
5
Vertikal Kalinkovichi
19
10
6
1
3
25
15
10
6
FK Zhlobin
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
16
10
4
4
2
23
16
7
5
FK Shchuchyn
15
10
4
3
3
14
10
4
6
FK Slonim Siti
14
10
4
2
4
18
14
4
7
Neman Mosty
11
10
3
2
5
17
23
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Chayka Zelva
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
33
12
11
0
1
69
13
56
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
23
11
7
2
2
37
19
18
4
Gorodok lions
22
11
7
1
3
41
22
19
5
DYuSSh Orsha
14
11
4
2
5
11
19
-8
6
FC Polotsk
12
11
3
3
5
28
33
-5
7
Postavy
12
12
3
3
6
17
38
-21
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
6
12
1
3
8
17
41
-24
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
DNE
παιχνίδια
Όλα
30/07
2022
FK Zhlobin
3 - 0
(1 - 0)
Dnepr Rogachev
By3
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
09/07
2022
DUSSH-2 Rechitsa
10 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
03/07
2022
Dnepr Rogachev
0 - 20
(0 - 8)
Bumprom
By3
25/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
19/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
( - )
MNPZ Mozyr
By3
12/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 2
( - )
Iput DYuSSh
By3
05/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 23
( - )
GOLHU Gomel
By3
21/05
2022
Svetlogorsk
14 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
6
100%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[0,0,10,10],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,10,10],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
SVE
παιχνίδια
Όλα
30/07
2022
Svetlogorsk
2 - 0
(1 - 0)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
16/07
2022
Svetlogorsk
2 - 4
(1 - 4)
Bumprom
By3
09/07
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 2
(2 - 0)
Svetlogorsk
By3
02/07
2022
Svetlogorsk
0 - 3
(0 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
25/06
2022
Svetlogorsk
4 - 0
( - )
Iput DYuSSh
By3
18/06
2022
Svetlogorsk
0 - 5
( - )
GOLHU Gomel
By3
11/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 5
( - )
Svetlogorsk
By3
04/06
2022
FK Zhlobin
1 - 2
( - )
Svetlogorsk
By3
21/05
2022
Svetlogorsk
14 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
07/05
2022
DUSSH-2 Rechitsa
0 - 1
( - )
Svetlogorsk
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,1,3,10],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[6,1,3,10],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
DNE
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
03/07
2022
Dnepr Rogachev
0 - 20
(0 - 8)
Bumprom
By3
19/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
( - )
MNPZ Mozyr
By3
12/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 2
( - )
Iput DYuSSh
By3
05/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 23
( - )
GOLHU Gomel
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
SVE
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
09/07
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 2
(2 - 0)
Svetlogorsk
By3
11/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 5
( - )
Svetlogorsk
By3
04/06
2022
FK Zhlobin
1 - 2
( - )
Svetlogorsk
By3
07/05
2022
DUSSH-2 Rechitsa
0 - 1
( - )
Svetlogorsk
By3
Νίκες
3
75%
Ισοπαλίες
1
25%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_373":[3,1,null,4],"lg_373_6":[3,1,null,4]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Dnepr Rogachev
Αγώνες:
10
Svetlogorsk
Αγώνες:
10
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
1
0.1
10.1
101
32
3.2
1.5
15
Πάνω/κάτω
1.5
0
10
0%
100%
1
9
10%
90%
2.5
1
9
10%
90%
2
8
20%
80%
3.5
2
8
20%
80%
4
6
40%
60%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
1
9
10%
90%
3
7
30%
70%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
10
0%
100%
5
5
50%
50%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
1
9
10%
90%
8
2
80%
20%
DNE
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
SVE
Ανετα 1
δύσκολος 5
Svetlogorsk (Γ)
By3
07/08/2022
GOLHU Gomel (Φ)
By3
14/08/2022
Iput DYuSSh (Φ)
By3
20/08/2022
MNPZ Mozyr (Φ)
By3
27/08/2022
Vertikal Kalinkovichi (Γ)
By3
04/09/2022
Bumprom (Φ)
By3
10/09/2022
1
Dnepr Rogachev (Φ)
By3
07/08/2022
FK Zhlobin (Γ)
By3
13/08/2022
1
GOLHU Gomel (Φ)
By3
28/08/2022
Iput DYuSSh (Φ)
By3
03/09/2022
MNPZ Mozyr (Φ)
By3
10/09/2022
Vertikal Kalinkovichi (Γ)
By3
18/09/2022
DUSSH-2 Rechitsa (Γ)
By3
18/09/2022
Vetka DYuSSh (Φ)
By3
24/09/2022
Bumprom (Φ)
By3
24/09/2022
1
Vetka DYuSSh (Γ)
By3
02/10/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα