Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
589
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
444
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1248
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
146
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
4
Ευρώπη
165
Αμερική
168
Αφρική
78
Ασία
101
Αυστραλία
40
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Columbus Crew
36%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Πρόβλεψη
Dnepr Mogilev II
-
Gorki
W
W
W
W
W
W
14/07/2021 18:00 GMT
1
1 - 0
FT
W
W
W
L
W
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
56
15
29
1
3
-
1
3 - 1
4.50
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
10
90
Πάνω
4.50
3 - 1
4.50
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
56
19
26
1
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
31%
1
1
3
-
1
3 - 1
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
8
92
Ναι
3
-
1
3 - 1
4.50
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
85%
12
3
-
1
3 - 1
4.50
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
55%
Γηπεδούχος -1.5
3
-
1
3 - 1
4.50
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 12, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Gorki
14/07/2021 18:00
3
-
1
3 - 1
4.50
FT
1 - 0
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Βαθμολογία 14/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ivatsevichi
22
8
7
1
0
32
3
29
2
DYuSSh-3 Pinsk
19
7
6
1
0
37
4
33
3
FK Luninets
18
8
6
0
2
18
10
8
4
FK Ivanovo
10
8
3
1
4
16
29
-13
5
Pripyat Olshany
9
7
3
0
4
18
24
-6
6
Nadezhda Gorodishche
7
8
2
1
5
10
14
-4
7
Granit Mikashevichi
4
8
1
1
6
13
25
-12
8
DUSSH Stolin
1
8
0
1
7
6
41
-35
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
24
8
8
0
0
54
3
51
2
Niva Dolbizno
19
8
6
1
1
48
7
41
3
BZHS Brest
14
8
4
2
2
39
12
27
4
Krechet Bereza
11
8
3
2
3
9
17
-8
5
FK Kobrin
10
7
3
1
3
16
16
0
6
FK Vysokoe
6
8
1
3
4
9
38
-29
7
FK Drohichyn
4
8
1
1
6
9
42
-33
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
MKK-Dnepr
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
30
10
10
0
0
82
4
78
2
HCS-Olympia
19
10
5
4
1
29
19
10
3
FK Slonim Siti
17
10
5
2
3
26
19
7
4
FK Shchuchyn
16
10
4
4
2
23
26
-3
5
FSK Grodnensky
16
10
5
1
4
17
34
-17
6
Cementnik
15
10
4
3
3
20
14
6
7
Smena Volkovysk
15
10
4
3
3
27
24
3
8
FK Lida-2
15
10
4
3
3
19
27
-8
9
FK Svislach
15
11
4
3
4
19
31
-12
10
Chayka Zelva
12
10
4
0
6
18
22
-4
11
Neman Mosty
10
10
3
1
6
11
20
-9
12
FK Oshmyany
6
11
2
0
9
13
40
-27
13
Belaya Rus
0
10
0
0
10
7
31
-24
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Molodechno
27
10
9
0
1
53
8
45
2
FK Kolos
25
10
8
1
1
31
6
25
3
SMI Autotrans
22
11
7
1
3
49
27
22
4
FK Uzda
20
10
6
2
2
34
18
16
5
Falko Cherkassy
19
11
6
1
4
25
21
4
6
FC Smolevichi
15
11
5
0
6
36
21
15
7
Livadija
10
11
3
1
7
19
44
-25
8
Viliya Vileyka
7
11
2
1
8
21
23
-2
9
FK Krupki
7
11
2
1
8
19
53
-34
10
Berezino
3
10
1
0
9
8
74
-66
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BGU Minsk
26
10
8
2
0
39
4
35
2
Neman Stolbtsy
21
10
7
0
3
36
14
22
3
Partizan Salihorsk
18
9
5
3
1
22
6
16
4
Viktoriya Maryina Horka
17
10
5
2
3
29
20
9
5
FK Kletsk
15
10
4
3
3
13
18
-5
6
Energetik-BGATU
14
10
4
2
4
22
23
-1
7
Stroitel Kopyl
11
10
3
2
5
16
20
-4
8
Starye Dorogi
10
10
2
4
4
15
21
-6
9
FK Lyuban
7
10
2
1
7
18
31
-13
10
FK Slutsk-2
7
10
1
4
5
18
38
-20
11
FC Veras Nesvizh
4
9
1
1
7
6
39
-33
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
21
7
7
0
0
27
5
22
2
FK Osipovichi
18
8
6
0
2
33
10
23
3
Gorki
15
7
5
0
2
18
8
10
4
Belshina II
9
7
3
0
4
12
12
0
5
FK Krasnopole
9
7
3
0
4
10
18
-8
6
Spartak Shklov
3
8
1
0
7
9
26
-17
7
FK Kostyukovichi
3
8
1
0
7
5
35
-30
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
24
8
8
0
0
44
2
42
2
Gorodok lions
16
8
5
1
2
7
12
-5
3
Dorozhnik Orsha
15
8
5
0
3
16
15
1
4
Prodtsentr Vitebsk
8
8
2
2
4
18
14
4
5
Niva Tolochin
4
8
1
1
6
12
22
-10
6
FK Chashniki
3
8
1
0
7
4
36
-32
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Senno
17
8
5
2
1
17
9
8
2
FK Miory
16
8
5
1
2
15
14
1
3
FC Polotsk
10
8
3
1
4
13
15
-2
4
PMC Pastavy
9
8
2
3
3
14
13
1
5
FK Glubokoe
8
8
2
2
4
13
18
-5
6
FK Lepel
7
8
2
1
5
13
16
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
DNE
παιχνίδια
Όλα
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
27/06
2021
Dnepr Mogilev II
9 - 1
(4 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
19/06
2021
Belshina II
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Νίκες
6
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,0,0,7],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[7,null,null,7],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
GOR
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
26/06
2021
Gorki
4 - 0
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
19/06
2021
FK Kostyukovichi
1 - 3
( - )
Gorki
By3
13/06
2021
Gorki
0 - 3
(0 - 1)
Belshina II
By3
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
06/06
2020
Gorki
0 - 3
(0 - 2)
FK Oshmyany
ByC
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,0,3,8],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[5,null,2,7],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
DNE
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
27/06
2021
Dnepr Mogilev II
9 - 1
(4 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Νίκες
4
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_373":[4,null,null,4],"lg_373_6":[4,null,null,4]}
GOR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
19/06
2021
FK Kostyukovichi
1 - 3
( - )
Gorki
By3
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
Νίκες
3
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Dnepr Mogilev II
Αγώνες:
7
Gorki
Αγώνες:
8
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
27
3.86
0.71
5
18
2.25
1.38
11
Πάνω/κάτω
1.5
0
7
0%
100%
0
8
0%
100%
2.5
1
6
14%
86%
1
7
13%
88%
3.5
2
5
29%
71%
5
3
63%
38%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
4
3
57%
43%
3
5
38%
63%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
4
43%
57%
2
6
25%
75%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
7
0
100%
0%
5
3
63%
38%
DNE
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
GOR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Gorki (Γ)
By3
14/07/2021
1
FK Osipovichi (Φ)
By3
24/07/2021
3
FK Krasnopole (Φ)
By3
28/07/2021
Belshina II (Γ)
By3
31/07/2021
FK Kostyukovichi (Φ)
By3
07/08/2021
FK Krasnopole (Φ)
By3
15/08/2021
Dnepr Mogilev II (Φ)
By3
14/07/2021
FK Osipovichi (Γ)
By3
17/07/2021
3
Belshina II (Φ)
By3
24/07/2021
FK Kostyukovichi (Γ)
By3
31/07/2021
FK Krasnopole (Φ)
By3
07/08/2021
Spartak Shklov (Φ)
By3
14/08/2021
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα