Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
28
Προβλέψεις για αύριο
69
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
403
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
726
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
50
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
123
Αμερική
127
Αφρική
10
Ασία
77
Αυστραλία
44
Διεθνές
17
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
9
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Charlotte FC
47%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
CHA - ORL,
01:30
Us1
DC United
40%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
DCU - ATL,
01:30
Us1
Columbus Crew
47%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
INM - COL,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
MTL - NYR,
01:30
Us1
Toronto FC
37%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:30
TFC - NAS,
01:30
Us1
FC Cincinnati
41%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 01:45
CIN - PHI,
01:45
Us1
Saint Louis City
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 02:30
SLC - CLR,
02:30
Us1
Real Salt Lake
49%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
SKC - RSL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 02:30
HOU - SEA,
02:30
Us1
Minnesota United
39%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
DAL - MIN,
02:30
Us1
Los Angeles FC
56%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
AUS - LAF,
02:30
Us1
New York City FC
43%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 04:30
LAG - NYC,
04:30
Us1
Portland Timbers
44%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 04:30
SJE - POT,
04:30
Us1
Atlético GO
41%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 00:00
ACG - CRI,
00:00
Br1
São Paulo
45%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:00
SAP - CUE,
01:00
Br1
Fortaleza
51%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:00
FOR - GRE,
01:00
Br1
Juventude
48%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 01:00
JUV - VDG,
01:00
Br1
Internacional
46%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 02:30
INL - CTH,
02:30
Br1
Cruzeiro
61%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 02:30
CRZ - FLU,
02:30
Br1
Atlético Mineiro
49%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 23:30
VIT - ATM,
23:30
Br1
Flamengo
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
21/06/2024 01:00
FLA - BAH,
01:00
Br1
Palmeiras
38%
Πιθανότητα ισοπαλίας
21/06/2024 02:30
PAL - RBB,
02:30
Br1
Slovenia
38%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 15:00
SVN - SRB,
15:00
Eu
England
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 18:00
DNK - ENG,
18:00
Eu
Spain
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 21:00
ESP - ITA,
21:00
Eu
FK Tukums 2000
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
20/06/2024 17:00
TUK - LIE,
17:00
Lv1
Valmieras FK
56%
Πιθανότητα νίκης
20/06/2024 18:00
VAL - MLR,
18:00
Lv1
Argentina
76%
Πιθανότητα νίκης
21/06/2024 02:00
ARJ - CAN,
02:00
Ca
json_m
Πρόβλεψη
Chavdar Etropole
-
OFK Kostinbrod 2012
6°C
L
W
L
D
W
W
08/04/2023 16:00 GMT
1
3 - 2
FT
L
L
L
W
W
W
Βουλγαρία Third League - South-West
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
43
23
34
1
1
-
0
1 - 0
1.50
6°
-
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
70
30
Κάτω
1.50
1 - 0
1.50
6°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
39
43
18
X
6°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
18%
X
1
1
-
0
1 - 0
6°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
50
50
Όχι
1
-
0
1 - 0
1.50
6°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
77%
12
1
-
0
1 - 0
1.50
6°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
43%
Γηπεδούχος -0.5
1
-
0
1 - 0
1.50
6°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Promotion Group
Bg3
Chavdar Etropole
OFK Kostinbrod 2012
08/04/2023 16:00
1
-
0
1 - 0
1.50
6°
FT
3 - 2
(2 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
26/02
2022
Chavdar Etropole
1 - 2
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
14/08
2021
OFK Kostinbrod 2012
0 - 0
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
Chavdar Etropole
0
0%
Ισοπαλίες
1
50%
OFK Kostinbrod 2012
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_693":[null,1,1,2],"lg_693_6":[null,1,1,2]}
Βαθμολογία 08/04/2023
Group A
Group A
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Marek Dupnitsa
48
20
15
3
2
56
15
41
2
Chavdar Etropole
44
20
14
2
4
43
19
24
3
Balkan Botevgrad
40
20
13
1
6
43
28
15
4
FK Bansko
34
20
10
4
6
31
21
10
5
Slivnishki Geroy
32
20
9
5
6
27
31
-4
6
Slavia Sofia II
29
20
9
2
9
40
41
-1
7
Septemvri Sofia II
23
20
6
5
9
28
31
-3
8
CSKA 1948 Sofia III
23
20
6
5
9
27
32
-5
9
Botev Ihtiman
15
20
5
0
15
24
41
-17
10
Levski Rakovski
15
20
4
3
13
19
47
-28
11
Pirin Gotse Delchev
12
20
4
0
16
22
54
-32
Championship Group
Relegation Group
Group B
Group B
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vihren Sandanski
44
20
13
5
2
40
20
20
2
OFK Kostinbrod 2012
44
20
14
2
4
31
15
16
3
Kyustendil
43
20
12
7
1
41
12
29
4
CSKA II Sofia
29
20
8
5
7
37
20
17
5
FK Septemvri Simitli
28
20
7
7
6
28
23
5
6
Rilski Sportist
27
20
7
6
7
33
29
4
7
FC Oborishte
27
20
8
3
9
20
30
-10
8
Levski Sofia II
26
20
7
5
8
29
27
2
9
Pirin Razlog
16
20
4
4
12
19
38
-19
10
Granit Vladaya
14
20
3
5
12
14
39
-25
11
Nadezhda Dobroslavci
5
20
0
5
15
16
55
-39
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Marek Dupnitsa
25
2
1
1
0
2
0
2
2
Kyustendil
19
2
1
1
0
3
1
2
3
Vihren Sandanski
18
2
2
0
0
4
1
3
4
Chavdar Etropole
16
2
1
0
1
1
2
-1
5
OFK Kostinbrod 2012
13
2
0
0
2
0
2
-2
6
Balkan Botevgrad
11
2
1
1
0
2
1
1
7
Slivnishki Geroy
11
2
1
0
1
2
2
0
8
FK Bansko
11
2
1
0
1
1
2
-1
9
CSKA II Sofia
10
2
0
1
1
0
1
-1
10
FK Septemvri Simitli
6
2
0
0
2
0
3
-3
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
11
Rilski Sportist
28
3
2
0
1
3
3
0
12
Slavia Sofia II
27
3
3
0
0
6
2
4
13
Botev Ihtiman
24
3
3
0
0
7
2
5
14
FC Oborishte
24
3
1
1
1
5
4
1
15
Septemvri Sofia II
20
3
0
2
1
1
2
-1
16
Levski Sofia II
20
2
1
0
1
1
2
-1
17
Pirin Razlog
17
3
1
1
1
1
1
0
18
Levski Rakovski
16
3
1
0
2
4
5
-1
19
CSKA 1948 Sofia III
15
2
0
1
1
1
2
-1
20
Granit Vladaya
12
3
1
1
1
2
2
0
21
Pirin Gotse Delchev
10
3
0
1
2
0
2
-2
22
Nadezhda Dobroslavci
5
3
0
1
2
3
7
-4
Relegation
CHA
παιχνίδια
Όλα
Third League - South-West
Bulgarian Cup
25/03
2023
Kyustendil
2 - 0
(1 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
18/03
2023
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
CSKA II Sofia
Bg3
11/03
2023
Chavdar Etropole
0 - 1
(0 - 0)
CSKA 1948 Sofia III
Bg3
04/03
2023
Slivnishki Geroy
1 - 1
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
25/02
2023
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Botev Ihtiman
Bg3
22/02
2023
Slavia Sofia II
3 - 4
(2 - 0)
Chavdar Etropole
Bg3
18/02
2023
Levski Rakovski
1 - 2
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
08/12
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
Marek Dupnitsa
Bg3
04/12
2022
Chavdar Etropole
2 - 2
( - )
Septemvri Sofia II
Bg3
01/12
2022
Balkan Botevgrad
3 - 2
(0 - 1)
Chavdar Etropole
Bg3
27/11
2022
Spartak Varna
0 - 0
(0 - 0)
Chavdar Etropole
BgC
23/11
2022
Chavdar Etropole
6 - 0
(2 - 0)
Pirin Gotse Delchev
Bg3
19/11
2022
Chavdar Etropole
2 - 0
(2 - 0)
Pirin Blagoevgrad
BgC
12/11
2022
FK Bansko
0 - 3
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
15/10
2022
CSKA 1948 Sofia III
1 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
08/10
2022
Chavdar Etropole
0 - 1
( - )
Slivnishki Geroy
Bg3
30/09
2022
Botev Ihtiman
0 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
25/09
2022
Chavdar Etropole
2 - 1
( - )
Levski Rakovski
Bg3
22/09
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
Belasitsa Petrich
BgC
17/09
2022
Septemvri Sofia II
0 - 3
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
10/09
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Balkan Botevgrad
Bg3
03/09
2022
Pirin Gotse Delchev
0 - 2
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
31/08
2022
Spartak Peshtera
0 - 6
(0 - 3)
Chavdar Etropole
BgC
27/08
2022
Chavdar Etropole
2 - 0
( - )
FK Bansko
Bg3
24/08
2022
Botev Ihtiman
2 - 3
(1 - 2)
Chavdar Etropole
BgC
13/08
2022
Marek Dupnitsa
2 - 0
( - )
Chavdar Etropole
Bg3
10/08
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Balkan Botevgrad
BgC
06/08
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Slavia Sofia II
Bg3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[20,3,5,28],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_693":[15,2,5,22],"lg_693_6":[3,1,2,6],"lg_307":[5,1,null,6],"lg_307_6":[5,1,null,6]}
OFK
παιχνίδια
Όλα
25/03
2023
OFK Kostinbrod 2012
0 - 1
(0 - 0)
Balkan Botevgrad
Bg3
18/03
2023
FK Bansko
1 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
11/03
2023
Kyustendil
2 - 1
(1 - 0)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
04/03
2023
OFK Kostinbrod 2012
2 - 1
(2 - 1)
FC Oborishte
Bg3
25/02
2023
Granit Vladaya
0 - 4
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
22/02
2023
OFK Kostinbrod 2012
2 - 1
( - )
CSKA II Sofia
Bg3
18/02
2023
OFK Kostinbrod 2012
4 - 1
( - )
Rilski Sportist
Bg3
11/02
2023
Levski Sofia II
4 - 1
(2 - 1)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
03/12
2022
FK Septemvri Simitli
0 - 0
(0 - 0)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
12/11
2022
OFK Kostinbrod 2012
2 - 1
( - )
Pirin Razlog
Bg3
05/11
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
22/10
2022
OFK Kostinbrod 2012
1 - 0
( - )
Nadezhda Dobroslavci
Bg3
15/10
2022
OFK Kostinbrod 2012
1 - 3
( - )
Kyustendil
Bg3
08/10
2022
FC Oborishte
0 - 4
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
30/09
2022
OFK Kostinbrod 2012
1 - 0
( - )
Granit Vladaya
Bg3
24/09
2022
Rilski Sportist
0 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
17/09
2022
OFK Kostinbrod 2012
2 - 0
( - )
FK Septemvri Simitli
Bg3
09/09
2022
CSKA II Sofia
0 - 1
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
03/09
2022
OFK Kostinbrod 2012
2 - 0
( - )
Levski Sofia II
Bg3
27/08
2022
Pirin Razlog
0 - 1
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
20/08
2022
OFK Kostinbrod 2012
1 - 0
( - )
Vihren Sandanski
Bg3
06/08
2022
Nadezhda Dobroslavci
0 - 1
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[14,2,6,22],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_693":[14,2,6,22],"lg_693_6":[3,null,3,6]}
CHA
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Third League - South-West
Bulgarian Cup
18/03
2023
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
CSKA II Sofia
Bg3
11/03
2023
Chavdar Etropole
0 - 1
(0 - 0)
CSKA 1948 Sofia III
Bg3
25/02
2023
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Botev Ihtiman
Bg3
08/12
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
Marek Dupnitsa
Bg3
04/12
2022
Chavdar Etropole
2 - 2
( - )
Septemvri Sofia II
Bg3
23/11
2022
Chavdar Etropole
6 - 0
(2 - 0)
Pirin Gotse Delchev
Bg3
19/11
2022
Chavdar Etropole
2 - 0
(2 - 0)
Pirin Blagoevgrad
BgC
08/10
2022
Chavdar Etropole
0 - 1
( - )
Slivnishki Geroy
Bg3
25/09
2022
Chavdar Etropole
2 - 1
( - )
Levski Rakovski
Bg3
22/09
2022
Chavdar Etropole
1 - 0
(0 - 0)
Belasitsa Petrich
BgC
10/09
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Balkan Botevgrad
Bg3
27/08
2022
Chavdar Etropole
2 - 0
( - )
FK Bansko
Bg3
10/08
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Balkan Botevgrad
BgC
06/08
2022
Chavdar Etropole
3 - 1
( - )
Slavia Sofia II
Bg3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[11,1,2,14],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_693":[8,1,2,11],"lg_693_6":[4,1,1,6],"lg_307":[3,null,null,3],"lg_307_6":[3,null,null,3]}
OFK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
18/03
2023
FK Bansko
1 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
11/03
2023
Kyustendil
2 - 1
(1 - 0)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
25/02
2023
Granit Vladaya
0 - 4
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
11/02
2023
Levski Sofia II
4 - 1
(2 - 1)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
03/12
2022
FK Septemvri Simitli
0 - 0
(0 - 0)
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
05/11
2022
Vihren Sandanski
2 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
08/10
2022
FC Oborishte
0 - 4
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
24/09
2022
Rilski Sportist
0 - 0
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
09/09
2022
CSKA II Sofia
0 - 1
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
27/08
2022
Pirin Razlog
0 - 1
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
06/08
2022
Nadezhda Dobroslavci
0 - 1
( - )
OFK Kostinbrod 2012
Bg3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,2,4,11],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_693":[5,2,4,11],"lg_693_6":[1,1,4,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Chavdar Etropole
Αγώνες:
28
OFK Kostinbrod 2012
Αγώνες:
22
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
59
2.11
0.86
24
31
1.41
0.77
17
Πάνω/κάτω
1.5
6
22
21%
79%
10
12
45%
55%
2.5
13
15
46%
54%
13
9
59%
41%
3.5
18
10
64%
36%
17
5
77%
23%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
12
16
43%
57%
7
15
32%
68%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
12
16
43%
57%
12
10
55%
45%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
23
5
82%
18%
17
5
77%
23%
CHA
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
OFK
Ανετα 1
δύσκολος 5
OFK Kostinbrod 2012 (Γ)
Bg3
08/04/2023
Vihren Sandanski (Φ)
Bg3
12/04/2023
FK Septemvri Simitli (Γ)
Bg3
22/04/2023
2
CSKA II Sofia (Φ)
Bg3
29/04/2023
Kyustendil (Γ)
Bg3
06/05/2023
Chavdar Etropole (Φ)
Bg3
08/04/2023
Marek Dupnitsa (Γ)
Bg3
12/04/2023
2
Slivnishki Geroy (Φ)
Bg3
22/04/2023
FK Bansko (Γ)
Bg3
29/04/2023
Balkan Botevgrad (Φ)
Bg3
06/05/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα