Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
166
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
53
Προβλέψεις για αύριο
346
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1408
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2057
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
53
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
30
Τοπ Ευρώπη
57
Ευρώπη
523
Αμερική
189
Αφρική
52
Ασία
120
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
8
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Leeds United
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Πιθανότητα νίκης
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Πρόβλεψη
Benfica C. Branco
-
SC Praiense
9°C
W
W
W
L
W
D
15/03/2020 16:00 GMT
X
Πιθανότητα ισοπαλίας
40%
W
D
D
W
D
W
Πορτογαλία Campeonato de Portugal
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
27
40
32
X
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
57
43
Κάτω
2.13
1 - 1
2.13
9°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
10
81
9
X
9°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
32%
X
X
1
-
1
1 - 1
9°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
38
62
Ναι
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
72%
X2
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
67%
Γηπεδούχος +0.25
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26, Série C
Pt3
Benfica C. Branco
SC Praiense
15/03/2020
1
-
1
1 - 1
2.13
9°
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
03/11
2019
SC Praiense
2 - 1
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
30/04
2016
Benfica C. Branco
2 - 2
( - )
SC Praiense
Pt3
13/03
2016
SC Praiense
1 - 1
( - )
Benfica C. Branco
Pt3
Benfica C. Branco
0
0%
Ισοπαλίες
2
67%
SC Praiense
1
33%
{"lg_-1":[0,2,1,3],"lg_-1_6":[0,2,1,3],"lg_259":[null,2,1,3],"lg_259_6":[null,2,1,3]}
Βαθμολογία 15/03/2020
Série A
Série A
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Série B
Série B
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Série C
Série C
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Série D
Série D
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
BEN
παιχνίδια
Όλα
08/03
2020
Benfica C. Branco
1 - 0
(0 - 0)
Uniao Leiria
Pt3
01/03
2020
Caldas SC
0 - 2
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
23/02
2020
Benfica C. Branco
2 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
16/02
2020
Anadia FC
2 - 1
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
09/02
2020
Benfica C. Branco
6 - 0
(0 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
02/02
2020
Recreio de Águeda
0 - 0
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_259":[4,1,1,6],"lg_259_6":[4,1,1,6]}
SC
παιχνίδια
Όλα
08/03
2020
SC Praiense
3 - 2
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
01/03
2020
Uniao Leiria
0 - 0
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
23/02
2020
SC Praiense
1 - 1
(0 - 0)
Recreio de Águeda
Pt3
16/02
2020
Caldas SC
0 - 2
(0 - 2)
SC Praiense
Pt3
09/02
2020
SC Praiense
1 - 1
(1 - 1)
CD Fátima
Pt3
02/02
2020
SC Beira-Mar
0 - 1
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[3,3,0,6],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_259":[3,3,null,6],"lg_259_6":[3,3,null,6]}
BEN
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
08/03
2020
Benfica C. Branco
1 - 0
(0 - 0)
Uniao Leiria
Pt3
23/02
2020
Benfica C. Branco
2 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
09/02
2020
Benfica C. Branco
6 - 0
(0 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
Νίκες
3
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_259":[3,null,null,3],"lg_259_6":[3,null,null,3]}
SC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
01/03
2020
Uniao Leiria
0 - 0
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
16/02
2020
Caldas SC
0 - 2
(0 - 2)
SC Praiense
Pt3
02/02
2020
SC Beira-Mar
0 - 1
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
Νίκες
2
67%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_259":[2,1,null,3],"lg_259_6":[2,1,null,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Benfica C. Branco
Αγώνες:
6
SC Praiense
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
12
2
0.33
2
8
1.33
0.67
4
Πάνω/κάτω
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
BEN
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
SC
Ανετα 1
δύσκολος 5
SC Praiense (Γ)
Pt3
15/03/2020
3
Vitória Sernache (Φ)
Pt3
22/03/2020
3
Sertanense FC (Γ)
Pt3
29/03/2020
3
AC Marinhense (Φ)
Pt3
05/04/2020
4
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
11/04/2020
2
SC Ideal (Φ)
Pt3
19/04/2020
2
Benfica C. Branco (Φ)
Pt3
15/03/2020
4
Clube Condeixa (Φ)
Pt3
22/03/2020
2
SC Ideal (Γ)
Pt3
29/03/2020
2
Sertanense FC (Φ)
Pt3
05/04/2020
3
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
11/04/2020
3
Vitória Sernache (Φ)
Pt3
19/04/2020
3
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
26/04/2020
3
União Torreense (Φ)
Pt3
03/05/2020
3
SC Beira-Mar (Γ)
Pt3
10/05/2020
5
CD Alcains (Φ)
Pt3
20/09/2020
1
Sertanense FC (Φ)
PtC
27/09/2020
3
Uniao Leiria (Γ)
Pt3
04/10/2020
1
AC Marinhense (Φ)
Pt3
18/10/2020
4
Vitória Sernache (Γ)
Pt3
15/11/2020
3
Sertanense FC (Φ)
Pt3
22/11/2020
3
Oliveira do Hospital (Φ)
Pt3
29/11/2020
2
GRAP (Γ)
Pt3
06/12/2020
1
Mortágua FC (Γ)
Pt3
13/12/2020
3
CD Alcains (Γ)
Pt3
17/01/2021
1
Uniao Leiria (Φ)
Pt3
26/01/2021
1
AC Marinhense (Γ)
Pt3
30/01/2021
4
Clube Condeixa (Φ)
Pt3
03/02/2021
2
Sertanense FC (Γ)
Pt3
12/02/2021
3
Carapinheirense (Φ)
Pt3
16/02/2021
2
Mortágua FC (Φ)
Pt3
21/02/2021
3
Oliveira do Hospital (Γ)
Pt3
27/02/2021
2
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
04/03/2021
3
GRAP (Φ)
Pt3
07/03/2021
1
Carapinheirense (Γ)
Pt3
14/03/2021
2
Vitória Sernache (Φ)
Pt3
21/03/2021
3
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
03/04/2021
2
ARC Oleiros (Φ)
Pt3
10/04/2021
3
Oliveira do Hospital (Γ)
Pt3
24/04/2021
2
Loures (Γ)
Pt3
02/05/2021
3
Caldas SC (Φ)
Pt3
09/05/2021
2
Oliveira do Hospital (Φ)
Pt3
16/05/2021
2
Loures (Φ)
Pt3
23/05/2021
3
Caldas SC (Γ)
Pt3
29/05/2021
2
União Idanhense (Φ)
Pt3
29/08/2021
3
Matamourisquense (Γ)
PtC
11/09/2021
Vitória Sernache (Γ)
Pt3
19/09/2021
3
São Martinho (Φ)
PtC
25/09/2021
2
SC Praiense (Φ)
Pt3
03/10/2021
3
FC Penafiel (Γ)
PtC
17/10/2021
2
GD Peniche (Γ)
Pt3
24/10/2021
2
ARC Oleiros (Φ)
Pt3
01/11/2021
3
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
07/11/2021
2
GD Fontinhas (Γ)
Pt3
28/11/2021
3
AC Marinhense (Φ)
Pt3
05/12/2021
4
Sertanense FC (Γ)
Pt3
12/12/2021
3
União Idanhense (Γ)
Pt3
19/12/2021
3
SC Praiense (Γ)
Pt3
16/01/2022
3
GD Peniche (Φ)
Pt3
23/01/2022
2
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
29/01/2022
3
GD Fontinhas (Φ)
Pt3
13/02/2022
3
Clube Condeixa (Φ)
Pt3
16/02/2022
2
AC Marinhense (Γ)
Pt3
20/02/2022
4
Vitória Sernache (Φ)
Pt3
23/02/2022
3
Sertanense FC (Φ)
Pt3
06/03/2022
3
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
20/03/2022
3
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
03/04/2022
2
União Idanhense (Φ)
Pt3
10/04/2022
3
ARC Oleiros (Φ)
Pt3
24/04/2022
3
Clube Condeixa (Φ)
Pt3
01/05/2022
2
União Idanhense (Γ)
Pt3
08/05/2022
3
Águias do Moradal (Γ)
PtC
11/09/2022
UD Santarém (Γ)
Pt3
18/09/2022
5
SU Sintrense (Φ)
Pt3
25/09/2022
3
SC Farense (Γ)
PtC
01/10/2022
2
GD O Coruchense (Γ)
Pt3
09/10/2022
3
Pêro Pinheiro (Φ)
Pt3
23/10/2022
1
Loures (Γ)
Pt3
30/10/2022
3
CD Alcains (Φ)
Pt3
06/11/2022
1
Sertanense FC (Γ)
Pt3
13/11/2022
3
UD da Serra (Φ)
Pt3
20/11/2022
2
Mortágua FC (Γ)
Pt3
27/11/2022
3
SU 1º Dezembro (Φ)
Pt3
04/12/2022
4
AC Marinhense (Γ)
Pt3
11/12/2022
4
Rio Maior SC (Φ)
Pt3
17/12/2022
1
Arronches e Benfica (Γ)
Pt3
08/01/2023
2
UD Santarém (Φ)
Pt3
15/01/2023
5
SU Sintrense (Γ)
Pt3
22/01/2023
3
GD O Coruchense (Φ)
Pt3
29/01/2023
3
Pêro Pinheiro (Γ)
Pt3
05/02/2023
1
Loures (Φ)
Pt3
12/02/2023
3
CD Alcains (Γ)
Pt3
19/02/2023
1
Sertanense FC (Φ)
Pt3
26/02/2023
3
UD da Serra (Γ)
Pt3
05/03/2023
2
Mortágua FC (Φ)
Pt3
12/03/2023
3
SU 1º Dezembro (Γ)
Pt3
19/03/2023
4
AC Marinhense (Φ)
Pt3
02/04/2023
4
Rio Maior SC (Γ)
Pt3
08/04/2023
1
Arronches e Benfica (Φ)
Pt3
16/04/2023
2
AC Marinhense (Φ)
Pt3
20/08/2023
4
UD Santarém (Γ)
Pt3
27/08/2023
5
Mortágua FC (Φ)
Pt3
03/09/2023
3
FC Alverca II (Γ)
Pt3
17/09/2023
UD Oliveirense (Γ)
PtC
24/09/2023
3
União de Tomar (Φ)
Pt3
01/10/2023
GD Fontinhas (Γ)
Pt3
08/10/2023
3
Rabo de Peixe (Φ)
Pt3
28/10/2023
4
SC Lusitânia (Γ)
Pt3
01/11/2023
CF União de Coimbra 1919 (Φ)
Pt3
05/11/2023
3
Vitória Sernache (Γ)
Pt3
12/11/2023
3
CD Gouveia (Φ)
Pt3
03/12/2023
1
Sertanense FC (Φ)
Pt3
10/12/2023
3
GD Peniche (Γ)
Pt3
17/12/2023
2
AC Marinhense (Γ)
Pt3
07/01/2024
4
UD Santarém (Φ)
Pt3
14/01/2024
5
Mortágua FC (Γ)
Pt3
21/01/2024
3
FC Alverca II (Φ)
Pt3
28/01/2024
União de Tomar (Γ)
Pt3
04/02/2024
GD Fontinhas (Φ)
Pt3
11/02/2024
3
Rabo de Peixe (Γ)
Pt3
18/02/2024
4
SC Lusitânia (Φ)
Pt3
25/02/2024
CF União de Coimbra 1919 (Γ)
Pt3
03/03/2024
3
Vitória Sernache (Φ)
Pt3
10/03/2024
3
CD Gouveia (Γ)
Pt3
17/03/2024
1
Sertanense FC (Γ)
Pt3
24/03/2024
3
GD Peniche (Φ)
Pt3
07/04/2024
2
União Torreense (Γ)
Pt3
26/04/2020
3
AC Marinhense (Φ)
Pt3
03/05/2020
4
Anadia FC (Γ)
Pt3
10/05/2020
2
Pêro Pinheiro (Φ)
PtC
27/09/2020
1
Sporting Lisboa B (Φ)
Pt3
04/10/2020
3
Fabril Barreiro (Γ)
Pt3
18/10/2020
4
Rabo de Peixe (Φ)
Pt3
24/10/2020
4
SC Ideal (Φ)
Pt3
07/11/2020
2
CO do Montijo (Γ)
Pt3
15/11/2020
1
Real SC (Γ)
Pt3
29/11/2020
2
Clube Oriental (Φ)
Pt3
07/12/2020
2
Estrela Amadora (Φ)
Pt3
10/12/2020
1
GD Fontinhas (Φ)
Pt3
20/12/2020
3
Oriental Dragon (Γ)
Pt3
03/01/2021
3
Belenenses B (Φ)
Pt3
11/01/2021
2
CO do Montijo (Φ)
Pt3
14/01/2021
1
Sporting Lisboa B (Γ)
Pt3
24/01/2021
3
Fabril Barreiro (Φ)
Pt3
30/01/2021
4
Rabo de Peixe (Γ)
Pt3
07/02/2021
4
Estrela Amadora (Γ)
Pt3
14/02/2021
1
SC Ideal (Γ)
Pt3
21/02/2021
2
Real SC (Φ)
Pt3
28/02/2021
2
Clube Oriental (Γ)
Pt3
07/03/2021
2
GD Fontinhas (Γ)
Pt3
14/03/2021
3
Oriental Dragon (Φ)
Pt3
03/04/2021
3
Belenenses B (Γ)
Pt3
11/04/2021
2
Real SC (Γ)
Pt3
25/04/2021
2
SC Olhanense (Γ)
Pt3
02/05/2021
1
Amora FC (Φ)
Pt3
09/05/2021
3
Real SC (Φ)
Pt3
16/05/2021
2
SC Olhanense (Φ)
Pt3
22/05/2021
1
Amora FC (Γ)
Pt3
30/05/2021
3
SC Ideal (Γ)
PtC
11/09/2021
2
ARC Oleiros (Φ)
Pt3
19/09/2021
3
Benfica C. Branco (Γ)
Pt3
03/10/2021
4
GD Fontinhas (Φ)
Pt3
24/10/2021
3
AC Marinhense (Γ)
Pt3
31/10/2021
4
Sertanense FC (Φ)
Pt3
07/11/2021
3
GD Peniche (Γ)
Pt3
14/11/2021
2
União Idanhense (Γ)
Pt3
28/11/2021
3
Vitória Sernache (Φ)
Pt3
05/12/2021
3
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
12/12/2021
2
GD Peniche (Φ)
Pt3
19/12/2021
2
Benfica C. Branco (Φ)
Pt3
16/01/2022
4
GD Fontinhas (Γ)
Pt3
23/01/2022
3
AC Marinhense (Φ)
Pt3
29/01/2022
4
União Idanhense (Φ)
Pt3
12/02/2022
3
Vitória Sernache (Γ)
Pt3
20/02/2022
3
Sertanense FC (Γ)
Pt3
23/02/2022
3
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
27/02/2022
3
Clube Condeixa (Φ)
Pt3
06/03/2022
2
Rabo de Peixe (Φ)
Pt3
19/03/2022
4
Rabo de Peixe (Γ)
Pt3
24/04/2022
4
Operário dos Açores (Φ)
Pt3
01/05/2022
4
SC Ideal (Γ)
Pt3
08/05/2022
2
SC Lusitânia (Φ)
PtC
09/09/2022
FC Ferreiras (Φ)
Pt3
18/09/2022
2
Imortal Albufeira (Γ)
Pt3
25/09/2022
4
GD Fontinhas (Φ)
PtC
02/10/2022
3
Esperança de Lagos (Φ)
Pt3
09/10/2022
2
Juventude de Évora (Γ)
Pt3
23/10/2022
4
Lusitano de Évora (Φ)
Pt3
30/10/2022
3
FC Serpa (Γ)
Pt3
06/11/2022
2
Atlético CP (Φ)
Pt3
13/11/2022
5
SC Angrense (Γ)
Pt3
20/11/2022
1
Rabo de Peixe (Φ)
Pt3
27/11/2022
4
Fabril Barreiro (Γ)
Pt3
04/12/2022
4
SC Olhanense (Φ)
Pt3
11/12/2022
1
Vasco da Gama (POR) (Φ)
Pt3
07/01/2023
3
Oriental Dragon (Γ)
Pt3
11/01/2023
3
FC Ferreiras (Γ)
Pt3
15/01/2023
2
Imortal Albufeira (Φ)
Pt3
22/01/2023
4
Esperança de Lagos (Γ)
Pt3
29/01/2023
2
Juventude de Évora (Φ)
Pt3
05/02/2023
4
Lusitano de Évora (Γ)
Pt3
12/02/2023
3
FC Serpa (Φ)
Pt3
19/02/2023
2
Atlético CP (Γ)
Pt3
26/02/2023
5
SC Angrense (Φ)
Pt3
04/03/2023
1
Fabril Barreiro (Φ)
Pt3
19/03/2023
4
Rabo de Peixe (Γ)
Pt3
25/03/2023
4
SC Olhanense (Γ)
Pt3
02/04/2023
1
Oriental Dragon (Φ)
Pt3
08/04/2023
3
Vasco da Gama (POR) (Γ)
Pt3
19/04/2023
3
Προβολή Όλων
Amarante - Pevidém SC
19/05/2024 18:00
1
São João de Ver - AD Os Limianos
19/05/2024 18:00
X
Lusitano GC - SC Lusitânia
19/05/2024 13:00
2
UD Santarém - Vitória Setúbal
19/05/2024 18:00
2
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα