Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
131
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
14
Προβλέψεις για αύριο
193
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
823
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1502
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
59
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
361
Αμερική
87
Αφρική
62
Ασία
111
Αυστραλία
39
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
10.05.2024 | Πάνω/Κάτω 9.5 Κόρνερ προβλέψεις
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
9.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός Κόρνερ
Ώρα
Απόδοση
Κόρνερ
10.05.2024
Mx1
UNAM Pumas
Cruz Azul
10/05/2024 03:00
48
52
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.06
26°
-
FT
7 - 2
Bb1
Empire Club
UWI Blackbirds
10/05/2024 03:00
89
11
Κάτω
0
-
4
0 - 4
1.94
30°
-
FT
Sv1
CD FAS
CD Águila
10/05/2024 03:30
59
41
Κάτω
3
-
6
3 - 6
8.30
26°
-
FT
4 - 7
CS
Univ Católica Quito
Unión La Calera
10/05/2024 04:00
59
41
Κάτω
7
-
3
7 - 3
9.50
12°
-
FT
8 - 2
CS
Deportivo Garcilaso
CA Lanús
10/05/2024 04:00
51
49
Κάτω
5
-
4
5 - 4
9.47
7°
-
FT
16 - 1
Mx1
Tigres UANL
CF Monterrey
10/05/2024 05:10
57
43
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.77
37°
-
FT
2 - 0
Nz2
West Coast Rangers
Eastern Suburbs (NZL)
10/05/2024 09:30
28
72
Πάνω
5
-
11
5 - 11
12.05
11°
-
FT
7 - 5
Jp1
Yokohama Marinos
Sanfrecce
10/05/2024
41
59
Πάνω
5
-
7
5 - 7
11.25
9°
-
Postp.
Ua2
Viktoriya Mykolaivka
Epitsentr Dunayivtsi
10/05/2024 11:00
47
53
Πάνω
7
-
4
7 - 4
9.92
-
FT
4 - 2
DzU
NC Magra U21
JS Saoura U21
10/05/2024 11:00
44
56
Πάνω
3
-
7
3 - 7
10.69
17°
-
FT
4 - 4
AuN
Manly United
Sydney United
10/05/2024 11:30
40
60
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.90
19°
-
FT
2 - 3
AuV
Melbourne Knights
Green Gully SC
10/05/2024 11:30
39
61
Πάνω
5
-
7
5 - 7
10.78
15°
-
FT
4 - 2
Au1
Sydney FC
CC Mariners
10/05/2024 11:45
46
54
Πάνω
7
-
4
7 - 4
9.72
-
FT
3 - 3
AuV
Dandenong City
Heidelberg United
10/05/2024 11:45
65
35
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.02
14°
-
FT
2 - 8
AuS
Adelaide City
N.E. MetroStars
10/05/2024 12:00
35
65
Πάνω
6
-
7
6 - 7
10.35
14°
-
FT
6 - 1
AuS
SA Panthers
Adelaide Olympic
10/05/2024 12:00
37
63
Πάνω
4
-
6
4 - 6
10.85
14°
-
FT
6 - 2
AuN
Broadmeadow
New Lambton
10/05/2024 12:00
55
45
Κάτω
7
-
2
7 - 2
9.33
17°
-
FT
9 - 3
Bd1
Abahani Dhaka
Bangladesh Police
10/05/2024 12:00
59
41
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.68
29°
-
FT
4 - 6
Bd1
Rahmatganj MFS
Sheikh Russel KC
10/05/2024 12:00
66
34
Κάτω
3
-
3
3 - 3
6.30
29°
-
FT
3 - 5
Ua2
Inhulets Petrove
FC Ahrobiznes
10/05/2024 12:30
64
36
Κάτω
5
-
2
5 - 2
7.52
13°
-
FT
Cn1
Qingdao Jonoon
Nantong Zhiyun
10/05/2024 13:00
38
62
Πάνω
6
-
4
6 - 4
12.10
15°
-
FT
7 - 8
Tr2
Keçiörengücü
Altay SK Izmir
10/05/2024 13:00
49
51
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.74
24°
-
FT
1 - 1
Vn2
Bình Phước
Pho Hien FC
10/05/2024 13:00
67
33
Κάτω
-
-
7.91
30°
-
FT
7 - 1
Kg1
Kara-Balta
FC Dordoi
10/05/2024 13:00
59
41
Κάτω
2
-
6
2 - 6
7.72
18°
-
FT
3 - 3
SyC
Hutteen Latakia
Wahda Damascus
10/05/2024 13:00
58
42
Κάτω
4
-
3
4 - 3
6.95
-
FT
Mn1
Bayanzürkh Sporting
Bavarians
10/05/2024 13:15
45
55
Πάνω
8
-
2
8 - 2
10.45
5°
-
FT
7 - 0
Cn1
Chengdu Qianbao
Henan Jianye
10/05/2024 13:35
40
60
Πάνω
7
-
5
7 - 5
10.64
23°
-
FT
7 - 3
Sg1
Hougang United
Lion City
10/05/2024 13:45
66
34
Κάτω
2
-
3
2 - 3
7.72
30°
-
FT
1 - 7
Am1
Alashkert
Shirak FC
10/05/2024 14:00
69
31
Κάτω
5
-
3
5 - 3
6.78
23°
-
FT
3 - 4
Ge1
Gagra Tbilisi
FC Samtredia
10/05/2024 14:00
52
48
Κάτω
5
-
1
5 - 1
9.36
21°
-
FT
3 - 4
Cn1
Shanghai SIPG
Changchun YaTai
10/05/2024 14:00
56
44
Κάτω
8
-
1
8 - 1
8.50
21°
-
FT
4 - 2
Th1
Bangkok Glass
Khon Kaen United
10/05/2024 14:00
47
53
Πάνω
7
-
3
7 - 3
10.45
32°
-
FT
2 - 5
Gr2
Makedonikos FC
AEK Athens B
10/05/2024 14:00
53
47
Κάτω
3
-
4
3 - 4
9.39
20°
-
FT
5 - 5
Tj1
FK Khujand
Pandjsher Rumi
10/05/2024 14:00
95
5
Κάτω
1
-
2
1 - 2
0.91
19°
-
FT
Tj1
Khosilot F.
Barqi Tojik Dushanbe
10/05/2024 14:00
99
1
Κάτω
2
-
0
2 - 0
0.40
24°
-
FT
5 - 1
Ke2
Naivas
Mathare United
10/05/2024 14:00
47
53
Πάνω
5
-
6
5 - 6
10.07
21°
-
FT
8 - 4
Et1
Kedus Giorgis
Ethiopian Medhin
10/05/2024 14:00
46
54
Πάνω
7
-
3
7 - 3
9.65
23°
-
FT
4 - 4
Ua2
Livyi Bereh Kyiv
Prykarpattya
10/05/2024 14:30
48
52
Πάνω
7
-
4
7 - 4
10.11
-
FT
8 - 4
Ru1
Krylia Sovetov
Akhmat Grozny
10/05/2024 15:00
57
43
Κάτω
4
-
5
4 - 5
7.84
9°
-
FT
8 - 3
Eg1
Ceramica Cleopatra
Tala'ea Al Jaish
10/05/2024 15:00
44
56
Πάνω
6
-
4
6 - 4
11.02
33°
-
FT
1 - 11
By2
Shakhtyor Petrikov
Dinamo Minsk II
10/05/2024 15:00
52
48
Κάτω
4
-
4
4 - 4
9.42
11°
-
FT
4 - 6
My1
Darul Takzim
Selangor FA
10/05/2024 15:00
75
25
Κάτω
0
-
0
0 - 0
7.94
29°
-
FT
Il2
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Afula
10/05/2024 15:00
66
34
Κάτω
4
-
4
4 - 4
6.18
32°
-
FT
4 - 1
Il2
Ihud Bnei Shfaram
Hapoel Acre
10/05/2024 15:00
56
44
Κάτω
2
-
3
2 - 3
8.32
24°
-
FT
Il2
Hapoel Ramat Gan
Kafr Qasim
10/05/2024 15:00
55
45
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.24
31°
-
FT
6 - 3
Il2
Hapoel Ironi Rishon
Sektzia Nes Tziona
10/05/2024 15:00
63
37
Κάτω
2
-
7
2 - 7
6.98
31°
-
FT
5 - 2
Il2
Ramat HaSharon
Hapoel Umm Al Fahm
10/05/2024 15:00
52
48
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.15
31°
-
FT
9 - 5
Il2
Maccabi Herzliya
Bnei Yehuda
10/05/2024 15:00
44
56
Πάνω
4
-
7
4 - 7
10.95
30°
-
FT
5 - 14
Il2
Maccabi Kabilio Jaffa
Ironi Kiryat Shmona
10/05/2024 15:00
63
37
Κάτω
3
-
3
3 - 3
7.60
30°
-
FT
1 - 5
Il2
Ironi Tiberias
FC Nazareth Ilit
10/05/2024 15:00
51
49
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.13
34°
-
FT
4 - 7
Lb
Racing Beirut
Al Bourj Beirut
10/05/2024 15:00
62
38
Κάτω
3
-
3
3 - 3
7.26
-
FT
8 - 2
Gr2
Panachaiki FC
Diagoras Rhodes
10/05/2024 15:00
62
38
Κάτω
4
-
2
4 - 2
6.62
17°
-
FT
9 - 4
Tz1
Namungo
Geita Gold
10/05/2024 15:00
69
31
Κάτω
3
-
2
3 - 2
7.63
21°
-
FT
Tr4
Efeler 09 Spor
Anadolu Üniv.
10/05/2024 15:00
76
24
Κάτω
4
-
3
4 - 3
4.49
24°
-
FT
8 - 7
Tr4
Ayvalıkgücü BS
Yeni Orduspor
10/05/2024 15:00
73
27
Κάτω
5
-
2
5 - 2
6.03
19°
-
FT
3 - 1
Tr4
Mus Menderesspor
Tokat Belediye
10/05/2024 15:00
59
41
Κάτω
2
-
4
2 - 4
8.61
15°
-
AET
FT
Tr4
Kusadasıspor
Kutahyaspor
10/05/2024 15:00
56
44
Κάτω
3
-
5
3 - 5
7.66
24°
-
FT
3 - 2
Rw1
Gasogi United
Etincelles FC
10/05/2024 15:00
41
59
Πάνω
4
-
7
4 - 7
11.52
20°
-
FT
3 - 8
Dj1
ASAS Djibouti Télécom
Port
10/05/2024 15:00
71
29
Κάτω
4
-
5
4 - 5
6.79
33°
-
FT
6 - 3
Bg1
CSKA 1948
Slavia Sofia
10/05/2024 15:45
54
46
Κάτω
3
-
5
3 - 5
9.00
11°
-
FT
5 - 3
Hr2
NK Sesvete
HNK Sibenik
10/05/2024 15:50
37
63
Πάνω
5
-
6
5 - 6
10.31
22°
-
FT
3 - 12
Cy1
Doxa Katokopia
Ethnikos Achnas
10/05/2024 16:00
52
48
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.90
-
FT
2 - 4
Tr2
Giresunspor
Ümraniyespor
10/05/2024 16:00
56
44
Κάτω
3
-
3
3 - 3
8.08
16°
-
FT
1 - 4
Tn1
EGS Gafsa
Slimane
10/05/2024 16:00
78
22
Κάτω
3
-
3
3 - 3
4.83
24°
-
FT
By2
FC Molodechno
FK Orsha
10/05/2024 16:00
54
46
Κάτω
3
-
6
3 - 6
8.64
9°
-
FT
3 - 5
Tn2
Esperance Zarzis
Rogba Tataouine
10/05/2024 16:00
95
5
Κάτω
1
-
0
1 - 0
1.58
21°
-
FT
Tn2
SC Ben Arous
CS Tabarka
10/05/2024 16:00
81
19
Κάτω
4
-
0
4 - 0
3.31
24°
-
FT
5 - 1
Tn2
AS Gabès
AS Rejiche
10/05/2024 16:00
89
11
Κάτω
2
-
1
2 - 1
2.08
24°
-
FT
Tn2
EM Mahdia
Stade Gabésien
10/05/2024 16:00
79
21
Κάτω
6
-
0
6 - 0
3.52
22°
-
FT
Tn2
AS Jelma
Sporting Club de Moknine
10/05/2024 16:00
95
5
Κάτω
0
-
1
0 - 1
1.68
-
FT
Ae2
Al Thaid
Dubba Al Husun
10/05/2024 16:05
60
40
Κάτω
4
-
5
4 - 5
7.29
30°
-
FT
1 - 4
Ae2
Al Taawun
Al Jazira Al Hamra
10/05/2024 16:05
58
42
Κάτω
3
-
5
3 - 5
7.50
-
FT
6 - 1
Ae2
Dubai City Club
Al Arabi (UAE)
10/05/2024 16:05
60
40
Κάτω
2
-
4
2 - 4
8.52
27°
-
FT
1 - 5
Ae2
Dubai United
Al Hamriyah
10/05/2024 16:05
54
46
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.63
27°
-
FT
6 - 4
Ae1
Jazira Abu Dhabi
Khor Fakkan Club
10/05/2024 16:10
23
77
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.78
27°
-
FT
8 - 2
Ae1
Ajman Club
Bataeh SC
10/05/2024 16:10
53
47
Κάτω
5
-
3
5 - 3
8.78
28°
-
FT
10 - 4
Ly1
Al Sadaka
Hilal Benghazi
10/05/2024 16:30
93
7
Κάτω
0
-
3
0 - 3
1.38
13°
-
FT
Cz3
Frydlant
TJ Tatran Bohunice
10/05/2024 16:30
51
49
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.90
15°
-
FT
4 - 5
Dj1
Guelleh / GR
Arta/Solar7
10/05/2024 16:30
78
22
Κάτω
1
-
5
1 - 5
4.08
33°
-
FT
Fi1
KuPS Kuopio
VPS Vaasa
10/05/2024 17:00
34
66
Πάνω
5
-
7
5 - 7
11.11
3°
-
FT
5 - 6
Az1
Neftchi Baku
Kapaz PFK
10/05/2024 17:00
47
53
Πάνω
6
-
5
6 - 5
10.04
18°
-
FT
9 - 2
Ge1
Dila Gori
Torpedo Kutaisi
10/05/2024 17:00
46
54
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.57
13°
-
FT
2 - 2
Lv1
Rigas Futbola skola
FK Liepaja
10/05/2024 17:00
36
64
Πάνω
9
-
4
9 - 4
11.76
9°
-
FT
8 - 0
Sa1
Abha Club
Dhamak
10/05/2024 17:00
58
42
Κάτω
2
-
2
2 - 2
8.54
18°
-
FT
3 - 5
By2
Energetik-BGU
Torpedo BelAZ II
10/05/2024 17:00
32
68
Πάνω
6
-
4
6 - 4
12.41
9°
-
FT
5 - 7
JO1
Ramtha Club
Wihdat Amman
10/05/2024 17:00
55
45
Κάτω
3
-
6
3 - 6
9.48
27°
-
FT
4 - 3
JO1
Sahab Club
Ma'an SC
10/05/2024 17:00
69
31
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.41
29°
-
FT
6 - 9
Sk2
KFC Komarno
Petrzalka
10/05/2024 17:00
55
45
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.19
21°
-
FT
1 - 9
Sk2
Spisska Nova Ves
OFK Malženice
10/05/2024 17:00
62
38
Κάτω
3
-
2
3 - 2
7.23
17°
-
FT
Sk2
Spartak Myjava
STK Samorin
10/05/2024 17:00
47
53
Πάνω
5
-
6
5 - 6
9.90
18°
-
FT
Sk2
MSK Zilina B
Slavoj Trebisov
10/05/2024 17:00
49
51
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.92
18°
-
FT
5 - 14
Sk2
Tatran Presov
Dolny Kubin
10/05/2024 17:00
61
39
Κάτω
5
-
3
5 - 3
6.98
15°
-
FT
4 - 2
Sk2
Liptovsky Mikulas
FK Humenné
10/05/2024 17:00
54
46
Κάτω
3
-
6
3 - 6
9.17
15°
-
FT
5 - 12
Sk2
FK Pohronie
FK Puchov
10/05/2024 17:00
52
48
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.88
18°
-
FT
4 - 9
Sk2
Slovan Bratislava Youth
MŠK Považská Bystrica
10/05/2024 17:00
47
53
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.69
19°
-
FT
8 - 4
Ba3
BSK Banja Luka
FK Slavija
10/05/2024 17:00
90
10
Κάτω
3
-
2
3 - 2
1.88
22°
-
FT
2 - 7
Cz3
RSM Hodonin
Hlucin
10/05/2024 17:00
42
58
Πάνω
4
-
7
4 - 7
12.12
19°
-
FT
6 - 7
Tz1
Coastal Union
Singida Big Stars
10/05/2024 17:00
72
28
Κάτω
5
-
1
5 - 1
7.27
27°
-
FT
4 - 3
Et1
Wolkite Ketema
Ethiopia Nigd Bank
10/05/2024 17:00
64
36
Κάτω
4
-
4
4 - 4
8.11
16°
-
FT
2 - 0
Kg1
FC Talant
Ilbirs Bishkek
10/05/2024 17:00
88
12
Κάτω
2
-
1
2 - 1
1.88
-
FT
6 - 2
Cz3
Jiskra Domazlice
Taborsko B
10/05/2024 17:30
44
56
Πάνω
6
-
5
6 - 5
10.77
18°
-
FT
5 - 4
OmC
Al Nahda (OMA)
Dhofar Salalah
10/05/2024 17:30
77
23
Κάτω
5
-
3
5 - 3
4.85
28°
-
FT
13 - 2
Pl1
Piast Gliwice
LKS Lodz
10/05/2024 18:00
45
55
Πάνω
6
-
4
6 - 4
10.61
19°
-
FT
5 - 5
Cy1
AEL Limassol
Karmiotissa
10/05/2024 18:00
49
51
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.89
24°
-
FT
4 - 8
Hr1
HNK Gorica
Rudeš Zagreb
10/05/2024 18:00
49
51
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.68
23°
-
FT
7 - 4
Pl2
Motor Lublin
Znicz Pruszkow
10/05/2024 18:00
49
51
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.81
13°
-
FT
6 - 5
Dz1
USM Alger
MC El Bayadh
10/05/2024 18:00
62
38
Κάτω
3
-
6
3 - 6
7.32
22°
-
FT
8 - 5
Ge1
Kolkheti Poti
Samgurali Tsqaltubo
10/05/2024 18:00
60
40
Κάτω
3
-
2
3 - 2
8.46
16°
-
FT
5 - 8
Eg1
Future FC
NBE SC
10/05/2024 18:00
54
46
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.46
28°
-
FT
2 - 1
Eg1
El Gouna
Pharco FC
10/05/2024 18:00
49
51
Πάνω
7
-
3
7 - 3
9.93
33°
-
FT
3 - 2
By1
FK Vitebsk
FK Smorgon
10/05/2024 18:00
87
13
Κάτω
1
-
1
1 - 1
2.47
10°
-
FT
Si2
NK Krka
ND Bilje
10/05/2024 18:00
51
49
Κάτω
2
-
4
2 - 4
8.56
21°
-
FT
6 - 8
Cz3
FK Kraluv Dvur
Dukla Praha B
10/05/2024 18:00
38
62
Πάνω
6
-
4
6 - 4
10.26
20°
-
FT
4 - 4
Cz3
Sokol Hostouň
Bohemians 1905 B
10/05/2024 18:00
34
66
Πάνω
6
-
5
6 - 5
12.34
18°
-
FT
6 - 9
Lt2
Neptunas Klaipeda
FK Babrungas
10/05/2024 18:00
60
40
Κάτω
6
-
3
6 - 3
7.89
8°
-
FT
7 - 3
AtL
Göfis
Andelsbuch
10/05/2024 18:00
100
0
Κάτω
0
-
0
0 - 0
0.02
20°
-
FT
AtL
Red Star-Penzing
Mannswörth
10/05/2024 18:00
72
28
Κάτω
4
-
2
4 - 2
5.56
20°
-
FT
3 - 2
Cz4
SK Slany
Chomutov
10/05/2024 18:00
46
54
Πάνω
4
-
6
4 - 6
10.77
19°
-
FT
At2
Admira
Leoben
10/05/2024 18:10
54
46
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.49
20°
-
FT
1 - 6
At2
FC Liefering
First Vienna
10/05/2024 18:10
48
52
Πάνω
7
-
4
7 - 4
10.69
14°
-
FT
13 - 5
At2
Bregenz
SV Stripfing/Angern
10/05/2024 18:10
54
46
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.73
21°
-
FT
9 - 5
Bg1
Krumovgrad
Lokomotiv Plovdiv
10/05/2024 18:15
60
40
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.13
-
FT
3 - 6
De2
Magdeburg
Greuther Fürth
10/05/2024 18:30
45
55
Πάνω
5
-
7
5 - 7
9.97
17°
-
FT
1 - 2
De2
Paderborn
Hamburger SV
10/05/2024 18:30
49
51
Πάνω
6
-
7
6 - 7
10.03
20°
-
FT
4 - 9
Tn1
CS Sfaxien
Stade Tunisien
10/05/2024 18:30
72
28
Κάτω
5
-
3
5 - 3
6.27
23°
-
FT
Tn1
US Monastir
Club Africain Tunis
10/05/2024 18:30
76
24
Κάτω
3
-
3
3 - 3
4.68
21°
-
FT
Mr1
Kaedi
Ksar
10/05/2024 18:30
74
26
Κάτω
2
-
2
2 - 2
5.71
43°
-
FT
De4
VfB Oldenburg
FC St. Pauli II
10/05/2024 18:30
45
55
Πάνω
6
-
5
6 - 5
10.89
17°
-
FT
9 - 9
Ml1
Onze Créateurs
Cercle Olympique
10/05/2024 18:30
69
31
Κάτω
3
-
3
3 - 3
7.51
43°
-
FT
De5
VfB Eichstätt
Neumarkt Germany
10/05/2024 18:30
76
24
Κάτω
5
-
3
5 - 3
5.56
19°
-
FT
De6
Mainz U19
Hoffenheim U19
10/05/2024 18:30
41
59
Πάνω
5
-
6
5 - 6
12.10
23°
-
FT
9 - 2
DeW
RB Leipzig W
Hoffenheim W
10/05/2024 18:30
49
51
Πάνω
4
-
6
4 - 6
9.81
22°
-
FT
5 - 1
EsW
Villarreal W
Eibar W
10/05/2024 18:30
57
43
Κάτω
3
-
5
3 - 5
8.35
23°
-
FT
3 - 1
AtL
SV Schwechat
ASV 13
10/05/2024 18:30
66
34
Κάτω
6
-
1
6 - 1
5.37
20°
-
FT
5 - 6
Gm1
Waa Banjul Football
Brikama United
10/05/2024 18:30
67
33
Κάτω
3
-
3
3 - 3
7.46
32°
-
FT
5 - 11
Gm1
Samger
Wallidan FC
10/05/2024 18:30
67
33
Κάτω
2
-
4
2 - 4
6.95
32°
-
FT
6 - 2
Gm1
Team Rhino
Falcons
10/05/2024 18:30
66
34
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.93
32°
-
FT
Gm1
Marimoo
Fortune
10/05/2024 18:30
60
40
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.63
32°
-
FT
6 - 5
Dk1
Odense BK
Lyngby BK
10/05/2024 19:00
38
62
Πάνω
6
-
4
6 - 4
11.48
12°
-
FT
2 - 2
Se2
Östers IF
IK Oddevold
10/05/2024 19:00
36
64
Πάνω
8
-
7
8 - 7
10.59
15°
-
FT
4 - 5
Pt2
Belenenses
SL Benfica B
10/05/2024 19:00
43
57
Πάνω
7
-
5
7 - 5
9.72
25°
-
FT
Dk2
Hillerod
FC Helsingor
10/05/2024 19:00
61
39
Κάτω
5
-
4
5 - 4
6.78
14°
-
FT
0 - 6
Dk2
B93 København
HB Koge
10/05/2024 19:00
53
47
Κάτω
3
-
3
3 - 3
9.17
14°
-
FT
5 - 7
Dk2
AC Horsens
Næstved BK
10/05/2024 19:00
51
49
Κάτω
4
-
3
4 - 3
9.09
14°
-
FT
3 - 11
Dz1
ES Sétif
US Souf
10/05/2024 19:00
64
36
Κάτω
4
-
1
4 - 1
8.35
22°
-
FT
4 - 2
Ge1
Dinamo Tbilisi
FC Saburtalo
10/05/2024 19:00
36
64
Πάνω
7
-
6
7 - 6
12.47
17°
-
FT
2 - 4
Lv1
Riga FC
Valmieras FK
10/05/2024 19:00
32
68
Πάνω
9
-
7
9 - 7
11.00
8°
-
FT
10 - 3
De3
RW Essen
TSV 1860
10/05/2024 19:00
44
56
Πάνω
4
-
6
4 - 6
9.72
21°
-
FT
6 - 3
Ae1
Baniyas
Sharjah SC
10/05/2024 19:00
21
79
Πάνω
7
-
6
7 - 6
10.81
29°
-
FT
2 - 3
Mr1
Nouakchott King's
Inter Nouakchott
10/05/2024 19:00
66
34
Κάτω
4
-
5
4 - 5
7.02
28°
-
FT
11 - 6
De4
SV Lippstadt
Paderborn 07 II
10/05/2024 19:00
72
28
Κάτω
3
-
3
3 - 3
4.60
21°
-
FT
3 - 6
De4
Memmingen
Wacker Burghausen
10/05/2024 19:00
66
34
Κάτω
3
-
4
3 - 4
7.19
18°
-
FT
1 - 4
De4
SpVgg Bayreuth
1. FC Nurnberg II
10/05/2024 19:00
64
36
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.25
19°
-
FT
De5
SC Eltersdorf
Feucht
10/05/2024 19:00
84
16
Κάτω
5
-
0
5 - 0
4.17
21°
-
FT
12 - 1
De5
Kornburg
Cham
10/05/2024 19:00
93
7
Κάτω
3
-
3
3 - 3
0.87
-
FT
De5
Ingolstadt II
Donaustauf
10/05/2024
81
19
Κάτω
3
-
1
3 - 1
3.65
20°
-
Postp.
De5
Neudrossenfeld
Fortuna Regensburg
10/05/2024 19:00
95
5
Κάτω
0
-
4
0 - 4
0.59
-
FT
AtE
FC Mannsdorf
Favoritner AC
10/05/2024 19:00
57
43
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.09
19°
-
FT
4 - 4
AtC
LASK Juniors
SC Weiz
10/05/2024 19:00
70
30
Κάτω
3
-
5
3 - 5
5.71
21°
-
FT
8 - 8
AtC
ASK Voitsberg
USV Allerheiligen
10/05/2024 19:00
71
29
Κάτω
6
-
2
6 - 2
5.81
19°
-
FT
8 - 0
AtC
FC Gleisdorf 09
Union Gurten
10/05/2024 19:00
61
39
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.21
19°
-
FT
2 - 4
AtC
Vorwärts Steyr
DSC
10/05/2024 19:00
81
19
Κάτω
2
-
2
2 - 2
2.75
19°
-
FT
AtL
Bad Schallerbach
Union Edelweiss
10/05/2024 19:00
86
14
Κάτω
2
-
3
2 - 3
2.72
20°
-
FT
3 - 4
AtL
ASKÖ Oedt
St. Valentin
10/05/2024 19:00
98
2
Κάτω
4
-
0
4 - 0
0.27
21°
-
FT
AtL
Fürstenfeld
Frauental
10/05/2024 19:00
75
25
Κάτω
6
-
1
6 - 1
4.45
19°
-
FT
10 - 3
AtL
SC Bruck an der Mur
Wildon
10/05/2024 19:00
71
29
Κάτω
3
-
3
3 - 3
4.76
17°
-
FT
AtL
SC Kalsdorf
Lafnitz II
10/05/2024 19:00
68
32
Κάτω
5
-
4
5 - 4
5.54
20°
-
FT
AtL
Tillmitsch
Fehring
10/05/2024 19:00
74
26
Κάτω
3
-
5
3 - 5
3.95
16°
-
FT
4 - 2
AtL
Koflach
FSC Hochegger Dächer
10/05/2024 19:00
88
12
Κάτω
2
-
3
2 - 3
2.43
-
FT
AtL
Schladming
Ilz
10/05/2024 19:00
86
14
Κάτω
1
-
3
1 - 3
1.69
14°
-
FT
AtL
TuS Heiligenkreuz
Gnas
10/05/2024 19:00
65
35
Κάτω
4
-
3
4 - 3
5.69
20°
-
FT
AtL
Kundl SC
SV Wörgl
10/05/2024 19:00
93
7
Κάτω
1
-
2
1 - 2
1.33
18°
-
FT
Dj1
Hayabley
SDC Group/Hôpital Balbala
10/05/2024 19:00
73
27
Κάτω
2
-
1
2 - 1
6.06
33°
-
FT
3 - 2
AtW
SC Schwaz
Silz / Mötz
10/05/2024 19:00
81
19
Κάτω
4
-
4
4 - 4
3.06
17°
-
FT
2 - 4
Tz1
Dodoma Jiji
Tanzania Prisons
10/05/2024 19:15
64
36
Κάτω
6
-
3
6 - 3
7.75
22°
-
FT
5 - 2
Es5
Soneja
Elche Ilicitano
10/05/2024 19:15
71
29
Κάτω
4
-
4
4 - 4
7.13
21°
-
FT
De5
Concordia Hamburg
Türkiye
10/05/2024 19:15
43
57
Πάνω
8
-
2
8 - 2
10.92
18°
-
FT
7 - 2
Za1
SuperSport United
Ajax Cape Town
10/05/2024 19:30
49
51
Πάνω
4
-
6
4 - 6
9.60
21°
-
FT
6 - 2
Ro1
Sepsi OSK
Rapid Bucuresti
10/05/2024 19:30
58
42
Κάτω
3
-
3
3 - 3
7.73
12°
-
FT
7 - 2
Es5
CD Rincon
Motril CF
10/05/2024 19:30
81
19
Κάτω
2
-
4
2 - 4
4.45
21°
-
FT
5 - 5
De4
Velbert
Wiedenbrück 2000
10/05/2024 19:30
43
57
Πάνω
6
-
4
6 - 4
10.34
20°
-
FT
5 - 6
De4
RW Oberhausen
FC Wegberg-Beeck
10/05/2024 19:30
55
45
Κάτω
6
-
3
6 - 3
7.60
18°
-
FT
5 - 3
De5
Süderelbe
ETSV Hamburg
10/05/2024 19:30
52
48
Κάτω
3
-
6
3 - 6
8.90
18°
-
FT
4 - 2
De5
A. Waldalgesheim
Baumholder
10/05/2024 19:30
83
17
Κάτω
3
-
1
3 - 1
2.77
21°
-
FT
1 - 6
De5
Kirchheimer SC
VfR Garching
10/05/2024 19:30
81
19
Κάτω
2
-
3
2 - 3
5.60
-
FT
5 - 3
De5
Bonner SC
Borussia Freialdenhoven
10/05/2024 19:30
73
27
Κάτω
6
-
1
6 - 1
5.18
22°
-
FT
8 - 4
AtE
FCM Traiskirchen
Kremser SC
10/05/2024 19:30
52
48
Κάτω
5
-
4
5 - 4
9.18
20°
-
FT
1 - 3
AtE
Wiener SK
Team Wiener Linien
10/05/2024 19:30
56
44
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.30
20°
-
FT
AtE
Rapid Wien II
FC Mauerwerk
10/05/2024 19:30
53
47
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.65
20°
-
FT
AtE
Austria Wien II
ASV Drassburg
10/05/2024 19:30
58
42
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.94
20°
-
FT
1 - 8
AtE
Ardagger
SR Donaufeld Wien
10/05/2024 19:30
44
56
Πάνω
2
-
9
2 - 9
10.56
-
FT
AtL
Schattendorf
St. Margarethen
10/05/2024 19:30
97
3
Κάτω
3
-
0
3 - 0
0.39
19°
-
FT
AtL
Marz
ASV Siegendorf
10/05/2024 19:30
78
22
Κάτω
0
-
6
0 - 6
5.99
19°
-
FT
AtL
SC Bad Sauerbrunn
Leithaprodersdorf
10/05/2024 19:30
80
20
Κάτω
1
-
3
1 - 3
2.98
20°
-
FT
3 - 4
AtL
Waidhofen/Thaya
SV Gloggnitz
10/05/2024 19:30
91
9
Κάτω
2
-
1
2 - 1
1.56
18°
-
FT
AtL
Kottingbrunn
Korneuburg
10/05/2024 19:30
91
9
Κάτω
1
-
3
1 - 3
1.32
20°
-
FT
AtL
Zwettl
Ortmann
10/05/2024 19:30
94
6
Κάτω
2
-
1
2 - 1
0.67
16°
-
FT
3 - 4
AtL
TSV St. Johann
Fügen
10/05/2024 19:30
92
8
Κάτω
2
-
1
2 - 1
0.80
15°
-
FT
JO1
Faisaly Amman
Moghayer Al Sarhan
10/05/2024 19:45
48
52
Πάνω
7
-
3
7 - 3
9.52
29°
-
FT
3 - 9
Nl2
MVV Maastricht
VVV Venlo
10/05/2024 20:00
49
51
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.06
21°
-
FT
5 - 3
Nl2
Jong Ajax
Jong AZ Alkmaar
10/05/2024 20:00
53
47
Κάτω
3
-
5
3 - 5
8.81
19°
-
FT
2 - 6
Nl2
Groningen
Roda Kerkrade
10/05/2024 20:00
52
48
Κάτω
5
-
4
5 - 4
9.12
17°
-
FT
4 - 2
Nl2
Emmen
De Graafschap
10/05/2024 20:00
39
61
Πάνω
4
-
6
4 - 6
12.30
18°
-
FT
4 - 5
Nl2
ADO Den Haag
Jong PSV
10/05/2024 20:00
40
60
Πάνω
6
-
4
6 - 4
11.78
19°
-
FT
8 - 6
Nl2
FC Eindhoven
FC Den Bosch
10/05/2024 20:00
40
60
Πάνω
6
-
5
6 - 5
11.48
22°
-
FT
13 - 4
Nl2
Jong Utrecht
FC Dordrecht
10/05/2024 20:00
39
61
Πάνω
4
-
7
4 - 7
11.08
20°
-
FT
5 - 12
Nl2
TOP Oss
NAC Breda
10/05/2024 20:00
57
43
Κάτω
4
-
4
4 - 4
8.58
21°
-
FT
4 - 7
Nl2
Willem II Tilburg
SC Telstar
10/05/2024 20:00
32
68
Πάνω
7
-
5
7 - 5
12.98
21°
-
FT
6 - 4
Nl2
Cambuur
Helmond Sport
10/05/2024 20:00
43
57
Πάνω
6
-
4
6 - 4
11.00
16°
-
FT
5 - 11
Ba1
FK Sarajevo
Zvijezda 09
10/05/2024 20:00
58
42
Κάτω
7
-
2
7 - 2
8.50
16°
-
FT
7 - 1
By1
Dnepr Mogilev
FK Minsk
10/05/2024 20:00
81
19
Κάτω
1
-
1
1 - 1
3.97
9°
-
FT
Sa1
Al Khaleej Club
Al Wahda Mecca
10/05/2024 20:00
55
45
Κάτω
4
-
3
4 - 3
8.28
28°
-
FT
2 - 3
Sa1
Ittihad Jeddah
Ettifaq FC
10/05/2024 20:00
51
49
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.88
33°
-
FT
4 - 0
Is2
IBV Vestmannaeyjar
Trottur Reykjavik
10/05/2024 20:00
42
58
Πάνω
5
-
6
5 - 6
9.66
9°
-
FT
5 - 8
Is2
Fjölnir
Leiknir Reykjavik
10/05/2024 20:00
46
54
Πάνω
5
-
6
5 - 6
10.59
10°
-
FT
6 - 8
Uy2
Juventud LP
CA Rentistas
10/05/2024 20:00
49
51
Πάνω
6
-
5
6 - 5
9.85
14°
-
FT
3 - 9
Es5
CD Algar
CD Plus Ultra
10/05/2024 20:00
86
14
Κάτω
3
-
3
3 - 3
3.65
23°
-
FT
1 - 7
Es5
Atlético Pueblonuevo
CD Don Álvaro
10/05/2024 20:00
80
20
Κάτω
2
-
4
2 - 4
3.36
31°
-
FT
Es5
CD Tarancón
Albacete B
10/05/2024 20:00
79
21
Κάτω
3
-
3
3 - 3
4.40
23°
-
FT
2 - 4
PLC
Peterborough United U23
Sunderland U23s
10/05/2024 20:00
60
40
Κάτω
3
-
6
3 - 6
8.10
21°
-
FT
BrP
Aguai U20
Brasilis FC U20
10/05/2024 20:00
44
56
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.43
-
FT
6 - 2
BrP
Itapirense U20
Guaçuano U20
10/05/2024 20:00
58
42
Κάτω
3
-
6
3 - 6
7.90
31°
-
FT
6 - 3
BrP
Porto Ferreira U20
Ponte Preta U20
10/05/2024 20:00
52
48
Κάτω
5
-
4
5 - 4
9.22
-
FT
3 - 3
BrP
União São João U20
Rio Branco EC U20
10/05/2024 20:00
87
13
Κάτω
3
-
2
3 - 2
4.22
-
FT
8 - 2
BrP
Independente SP U20
XV de Piracicaba U20
10/05/2024 20:00
64
36
Κάτω
3
-
5
3 - 5
7.67
32°
-
FT
2 - 4
BrP
Cosmopolitano U20
Inter Limeira U20
10/05/2024 20:00
71
29
Κάτω
2
-
4
2 - 4
5.33
-
FT
BrP
Taquaritinga U20
Rio Claro SP U20
10/05/2024 20:00
68
32
Κάτω
1
-
7
1 - 7
5.38
32°
-
FT
BrP
São Carlos U20
XV de Jaú U20
10/05/2024 20:00
80
20
Κάτω
2
-
2
2 - 2
5.58
30°
-
FT
1 - 5
BrP
Sfera U20
Desportivo Brasil U20
10/05/2024 20:00
60
40
Κάτω
6
-
3
6 - 3
7.93
28°
-
FT
2 - 13
BrP
São Bento U20
Comercial de Tietê U20
10/05/2024 20:00
67
33
Κάτω
2
-
5
2 - 5
7.15
31°
-
FT
5 - 3
BrP
Elosport U20
Ituano U20
10/05/2024 20:00
74
26
Κάτω
1
-
6
1 - 6
4.86
-
FT
BrP
Presidente Prudente U20
VOCEM U20
10/05/2024 20:00
78
22
Κάτω
0
-
5
0 - 5
3.31
-
FT
BrP
Tupã U20
Grêmio Prudente U20
10/05/2024 20:00
59
41
Κάτω
2
-
5
2 - 5
7.22
32°
-
FT
BrP
Marília U20
Novorizontino U20
10/05/2024 20:00
62
38
Κάτω
6
-
3
6 - 3
7.64
30°
-
FT
4 - 5
BrP
Metropolitano FC U20
Guarani U20
10/05/2024 20:00
52
48
Κάτω
5
-
2
5 - 2
8.71
28°
-
FT
BrP
SKA Brasil U20
Capivariano U20
10/05/2024 20:00
35
65
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.89
30°
-
FT
7 - 3
BrP
Pinda Ferroviária U20
Sao Jose EC U20
10/05/2024 20:00
58
42
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.15
-
FT
BrP
União Mogi U20
União Suzano U20
10/05/2024 20:00
57
43
Κάτω
4
-
2
4 - 2
7.79
27°
-
FT
BrP
Joseense U20
Taubaté U20
10/05/2024 20:00
52
48
Κάτω
2
-
7
2 - 7
9.21
29°
-
FT
2 - 6
BrP
Velo Clube U20
Ferroviária U20
10/05/2024 20:00
55
45
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.92
31°
-
FT
1 - 8
BrP
Sertãozinho U20
Inter de Bebedouro U20
10/05/2024 20:00
55
45
Κάτω
4
-
2
4 - 2
9.47
-
FT
BrP
Comercial U20
Francana U20
10/05/2024 20:00
54
46
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.28
32°
-
FT
BrP
Fernandópolis U20
Mirassol U20
10/05/2024 20:00
85
15
Κάτω
0
-
4
0 - 4
2.62
31°
-
FT
BrP
Tanabi SP U20
Rio Preto U20
10/05/2024 20:00
59
41
Κάτω
1
-
3
1 - 3
8.22
31°
-
FT
0 - 6
BrP
Olímpia U20
José Bonifácio U20
10/05/2024 20:00
67
33
Κάτω
4
-
4
4 - 4
6.09
32°
-
FT
BrP
Vital Ibiúna U20
Osasco Audax U20
10/05/2024 20:00
48
52
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.82
-
FT
4 - 4
BrP
Grêmio Osasco U20
Oeste U20
10/05/2024 20:00
36
64
Πάνω
3
-
7
3 - 7
11.03
30°
-
FT
2 - 8
BrP
Portuguesa U20
Ibrachina U20
10/05/2024 20:00
37
63
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.70
29°
-
FT
2 - 5
BrP
Nacional SP U20
Flamengo SP U20
10/05/2024 20:00
62
38
Κάτω
5
-
2
5 - 2
8.31
29°
-
FT
6 - 5
BrP
Juventus U20
São Caetano U20
10/05/2024 20:00
51
49
Κάτω
2
-
6
2 - 6
9.30
29°
-
FT
7 - 5
BrP
Bandeirante U20
Botafogo SP U20
10/05/2024 20:00
54
46
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.68
-
FT
5 - 6
BrP
Grêmio Prudente U20
Novorizontino U20
10/05/2024
83
17
Κάτω
2
-
3
2 - 3
4.16
-
Postp.
BrP
Tupã U20
VOCEM U20
10/05/2024
45
55
Πάνω
2
-
8
2 - 8
9.66
32°
-
Postp.
BrP
Mauaense U20
Jabaquara U20
10/05/2024 20:00
63
37
Κάτω
2
-
4
2 - 4
6.31
-
FT
5 - 9
BrP
Portuguesa Santista U20
Mauá U20
10/05/2024 20:00
60
40
Κάτω
5
-
1
5 - 1
8.11
28°
-
FT
5 - 2
BrP
Aster Brasil SP U20
Água Santa U20
10/05/2024 20:00
38
62
Πάνω
6
-
7
6 - 7
11.00
29°
-
FT
De5
Union Nettetal
VfB 03 Hilden
10/05/2024 20:00
78
22
Κάτω
5
-
3
5 - 3
5.50
21°
-
FT
5 - 1
ArR
Gimnasia Esgrima Res.
Barracas Central Res.
10/05/2024 20:00
47
53
Πάνω
9
-
1
9 - 1
9.90
16°
-
FT
8 - 4
ArR
Instituto Res.
Independiente Riva. Res.
10/05/2024 20:00
48
52
Πάνω
7
-
3
7 - 3
9.99
18°
-
FT
4 - 5
ArR
Argentinos Juniors Res.
Atlético Tucumán Res.
10/05/2024 20:00
65
35
Κάτω
4
-
3
4 - 3
7.14
15°
-
FT
4 - 4
ArR
Tigre Res.
Newell's Old Boys Res.
10/05/2024 20:00
60
40
Κάτω
4
-
5
4 - 5
7.94
16°
-
FT
5 - 12
ArR
Boca Juniors Res.
Defensa y Justicia Res.
10/05/2024 20:00
60
40
Κάτω
4
-
4
4 - 4
8.92
16°
-
FT
5 - 4
AtL
Wiener Neustadt
Haitzendorf
10/05/2024 20:00
81
19
Κάτω
2
-
4
2 - 4
5.73
20°
-
FT
AtL
Vortuna Bad Leonfelden
Ostermiething
10/05/2024 20:00
100
0
Κάτω
1
-
1
1 - 1
0.13
17°
-
FT
Hu1
Ujpest FC
Kecskemeti TE
10/05/2024 20:15
51
49
Κάτω
3
-
4
3 - 4
9.36
22°
-
FT
8 - 4
De1
Augsburg
Stuttgart
10/05/2024 20:30
51
49
Κάτω
5
-
4
5 - 4
9.01
19°
-
FT
5 - 5
It2
Cremonese
Cittadella
10/05/2024 20:30
46
54
Πάνω
4
-
6
4 - 6
10.34
23°
-
FT
3 - 6
It2
FeralpiSalò
Ternana Calcio
10/05/2024 20:30
43
57
Πάνω
8
-
4
8 - 4
10.74
23°
-
FT
8 - 6
It2
Reggiana
Parma FC
10/05/2024 20:30
51
49
Κάτω
3
-
6
3 - 6
8.96
21°
-
FT
4 - 4
It2
FC Südtirol
Palermo
10/05/2024 20:30
48
52
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.58
23°
-
FT
2 - 9
It2
Calcio Lecco
Modena FC
10/05/2024 20:30
49
51
Πάνω
4
-
6
4 - 6
11.11
22°
-
FT
6 - 0
It2
AS Bari
Brescia Calcio
10/05/2024 20:30
52
48
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.94
21°
-
FT
12 - 1
It2
Calcio Como
Cosenza Calcio
10/05/2024 20:30
43
57
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.10
23°
-
FT
11 - 1
It2
Catanzaro
Sampdoria
10/05/2024 20:30
45
55
Πάνω
7
-
3
7 - 3
10.33
17°
-
FT
3 - 6
It2
Ascoli
AC Pisa
10/05/2024 20:30
61
39
Κάτω
4
-
3
4 - 3
6.59
20°
-
FT
3 - 3
It2
Spezia
Venezia FC
10/05/2024 20:30
46
54
Πάνω
6
-
4
6 - 4
10.51
22°
-
FT
11 - 2
Es2
Burgos CF
CD Eldense
10/05/2024 20:30
46
54
Πάνω
8
-
2
8 - 2
11.21
24°
-
FT
7 - 4
Pl1
Slask Wroclaw
Cracovia
10/05/2024 20:30
53
47
Κάτω
7
-
2
7 - 2
9.49
20°
-
FT
4 - 3
Ch1
FC Luzern
Grasshoppers
10/05/2024 20:30
52
48
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.42
19°
-
FT
5 - 5
Ch1
Lausanne-Sport
FC Basel
10/05/2024 20:30
41
59
Πάνω
6
-
5
6 - 5
10.05
22°
-
FT
9 - 2
At2
St Polten
SV Ried
10/05/2024 20:30
41
59
Πάνω
6
-
4
6 - 4
11.16
20°
-
FT
6 - 3
Pl2
GKS Tychy
GKS Katowice
10/05/2024 20:30
58
42
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.66
18°
-
FT
3 - 6
Pl3
Stal Stalowa Wola
Skra Czestochowa
10/05/2024 20:30
65
35
Κάτω
3
-
4
3 - 4
6.41
13°
-
FT
4 - 3
Ml1
USFAS Bamako
Afrique Football Élite
10/05/2024 20:30
72
28
Κάτω
3
-
5
3 - 5
5.81
43°
-
FT
0 - 2
EsW
Barcelona W
Athletic Club W
10/05/2024 20:30
46
54
Πάνω
10
-
2
10 - 2
10.07
23°
-
FT
11 - 0
Ad2
FC Rànger's
FS La Massana
10/05/2024 20:30
99
1
Κάτω
0
-
0
0 - 0
0.22
19°
-
FT
Be3
Charleroi-Marchienne
Sint-Eloois-Winkel Sport
10/05/2024 20:30
60
40
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.36
20°
-
FT
5 - 4
Ar4
Claypole
El Porvenir
10/05/2024 20:35
49
51
Πάνω
6
-
5
6 - 5
9.57
15°
-
FT
6 - 2
It1
Frosinone
Inter
10/05/2024 20:45
49
51
Πάνω
7
-
5
7 - 5
10.36
18°
-
FT
8 - 4
Fr2
USL Dunkerque
SM Caen
10/05/2024 20:45
49
51
Πάνω
3
-
7
3 - 7
9.61
16°
-
FT
7 - 5
Fr2
Paris FC
Guingamp
10/05/2024 20:45
57
43
Κάτω
4
-
4
4 - 4
7.89
21°
-
FT
7 - 3
Fr2
Stade Laval
Troyes
10/05/2024 20:45
48
52
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.95
20°
-
FT
10 - 2
Fr2
Valenciennes FC
US Quevilly
10/05/2024 20:45
66
34
Κάτω
3
-
4
3 - 4
7.38
18°
-
FT
2 - 8
Fr2
AS Saint-Etienne
Rodez AF
10/05/2024 20:45
37
63
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.98
19°
-
FT
8 - 6
Fr2
Pau FC
SC Bastia
10/05/2024 20:45
49
51
Πάνω
8
-
2
8 - 2
10.19
24°
-
FT
6 - 6
Fr2
Annecy FC
Angers
10/05/2024 20:45
49
51
Πάνω
5
-
7
5 - 7
9.59
21°
-
FT
3 - 2
Fr2
Ajaccio
Grenoble
10/05/2024 20:45
66
34
Κάτω
3
-
5
3 - 5
6.93
19°
-
FT
9 - 4
Fr2
Amiens SC
Auxerre
10/05/2024 20:45
49
51
Πάνω
3
-
7
3 - 7
9.66
19°
-
FT
4 - 4
Fr2
US Concarneau
Girondins Bordeaux
10/05/2024 20:45
44
56
Πάνω
4
-
7
4 - 7
11.29
22°
-
FT
5 - 4
Sc1
Partick Thistle
Airdrieonians FC
10/05/2024 20:45
54
46
Κάτω
4
-
4
4 - 4
9.30
17°
-
FT
0 - 12
Be1
Standard Liège
Westerlo
10/05/2024
46
54
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.75
18°
-
Postp.
Ie1
Derry City
Bohemians FC
10/05/2024 20:45
60
40
Κάτω
5
-
3
5 - 3
7.12
15°
-
FT
11 - 5
Ie1
Shamrock Rovers
St Patricks Dublin
10/05/2024 20:45
38
62
Πάνω
8
-
7
8 - 7
10.64
18°
-
FT
6 - 2
Ie1
Waterford United
Dundalk FC
10/05/2024 20:45
53
47
Κάτω
4
-
5
4 - 5
7.65
15°
-
FT
4 - 5
Ie1
Shelbourne FC
Drogheda Utd
10/05/2024 20:45
53
47
Κάτω
4
-
4
4 - 4
8.59
18°
-
FT
8 - 5
Ie1
Galway United
Sligo Rovers
10/05/2024 20:45
53
47
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.05
15°
-
FT
5 - 3
Wl1
Caernarfon Town
Cardiff Met
10/05/2024 20:45
52
48
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.90
17°
-
FT
7 - 2
Ie2
Athlone Town
Bray Wanderers
10/05/2024 20:45
68
32
Κάτω
4
-
5
4 - 5
6.56
16°
-
FT
7 - 4
Ie2
Kerry
UCD Dublin
10/05/2024 20:45
48
52
Πάνω
5
-
5
5 - 5
9.51
19°
-
FT
1 - 3
Ie2
Treaty United
Wexford Youths
10/05/2024 20:45
55
45
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.34
19°
-
FT
5 - 7
Ie2
Finn Harps
Longford Town
10/05/2024 20:45
54
46
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.31
16°
-
FT
9 - 3
Ie2
Cobh Ramblers
Cork City
10/05/2024 20:45
53
47
Κάτω
2
-
7
2 - 7
8.72
15°
-
FT
3 - 5
NIW
Larne W
Lisburn Rangers W
10/05/2024 20:45
84
16
Κάτω
0
-
0
0 - 0
5.00
18°
-
FT
NIW
Cliftonville W
Derry City W
10/05/2024 20:45
58
42
Κάτω
0
-
0
0 - 0
7.00
18°
-
FT
L2
Doncaster Rovers
Crewe Alexandra
10/05/2024 21:00
49
51
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.88
20°
-
Pen.
FT
10 - 6
Es1
Deportivo Alavés
Girona
10/05/2024 21:00
60
40
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.58
23°
-
FT
5 - 3
Fr1
Nice
Le Havre
10/05/2024 21:00
49
51
Πάνω
7
-
3
7 - 3
9.54
21°
-
FT
6 - 1
Fr1
Brest
Reims
10/05/2024 21:00
38
62
Πάνω
6
-
6
6 - 6
11.67
20°
-
FT
3 - 4
Fr3
US Orléans
Red Star FC93
10/05/2024 21:00
49
51
Πάνω
5
-
6
5 - 6
9.93
20°
-
FT
4 - 5
Fr3
Nîmes Olympique
FC Sochaux
10/05/2024 21:00
55
45
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.47
21°
-
FT
1 - 7
Fr3
SO Cholet
US Avranches
10/05/2024 21:00
55
45
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.00
18°
-
FT
9 - 2
Fr3
SAS Épinal
Villefranche
10/05/2024 21:00
63
37
Κάτω
2
-
5
2 - 5
7.41
18°
-
FT
4 - 3
Fr3
Marignane Gignac CB
FC Rouen
10/05/2024 21:00
64
36
Κάτω
4
-
5
4 - 5
6.18
22°
-
FT
8 - 4
Fr3
Versailles 78
Monts d'Or Azergues
10/05/2024 21:00
54
46
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.78
21°
-
FT
3 - 3
Fr3
Dijon FCO
Martigues
10/05/2024 21:00
57
43
Κάτω
5
-
2
5 - 2
7.73
20°
-
FT
5 - 8
Fr3
Chamois Niortais
Le Mans FC
10/05/2024 21:00
53
47
Κάτω
4
-
5
4 - 5
9.44
19°
-
FT
7 - 10
Fr3
AS Nancy
LB Châteauroux
10/05/2024 21:00
53
47
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.86
18°
-
FT
5 - 4
TT1
Phoenix
Cunupia FC
10/05/2024 21:00
81
19
Κάτω
3
-
2
3 - 2
2.63
26°
-
FT
Gi1
St Joseph's (GIB)
Lincoln Red Imps
10/05/2024 21:00
83
17
Κάτω
3
-
4
3 - 4
5.13
18°
-
FT
NIW
Crusaders Strikers W
Mid-Ulster W
10/05/2024 21:00
23
77
Πάνω
10
-
0
10 - 0
15.00
18°
-
FT
11 - 0
NIW
Lisburn W
Linfield W
10/05/2024 21:00
75
25
Κάτω
0
-
0
0 - 0
5.00
18°
-
FT
2 - 8
Pt1
GD Chaves
FC Famalicão
10/05/2024 21:15
45
55
Πάνω
4
-
6
4 - 6
10.47
-
FT
3 - 3
Is1
Stjarnan FC
Fram Reykjavik
10/05/2024 21:15
32
68
Πάνω
9
-
6
9 - 6
12.33
9°
-
FT
8 - 2
Is2
UMF Grindavik
IR Reykjavik
10/05/2024 21:15
38
62
Πάνω
5
-
6
5 - 6
10.22
9°
-
FT
Is2
Grotta
Keflavik IF
10/05/2024 21:15
30
70
Πάνω
5
-
5
5 - 5
12.68
10°
-
FT
3 - 3
Pe1
Unión Comercio
ADT
10/05/2024 21:30
61
39
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.62
21°
-
FT
8 - 5
Mr1
Garde Nationale
AS Douanes (MTN)
10/05/2024 21:50
63
37
Κάτω
3
-
3
3 - 3
7.74
26°
-
FT
3 - 6
Es5
Villa de S. Brígida
UD Tamaraceite
10/05/2024 22:00
84
16
Κάτω
3
-
5
3 - 5
3.43
20°
-
FT
Ar3
Atlético Camioneros
Gutiérrez SC
10/05/2024 23:00
57
43
Κάτω
3
-
5
3 - 5
9.17
15°
-
FT
5 - 9
BrR
GAS/RR
Roraima RR
10/05/2024 23:00
63
37
Κάτω
6
-
2
6 - 2
6.60
-
FT
2 - 0
Py2
Guaireña FC
Martín Ledesma
10/05/2024 23:15
57
43
Κάτω
2
-
4
2 - 4
8.56
25°
-
FT
5 - 3
Ar1
Sarmiento Junín
Instituto Córdoba
11/05/2024 00:00
53
47
Κάτω
3
-
6
3 - 6
8.90
12°
-
FT
7 - 3
Kz1
FK Atyrau
Aksu Stepnogorsk
11/05/2024 00:00
75
25
Κάτω
5
-
0
5 - 0
4.33
18°
-
Cancl.
Br2
Novorizontino/SP
Ceará SC
11/05/2024 00:00
36
64
Πάνω
4
-
7
4 - 7
11.73
27°
-
FT
8 - 2
Py1
2 de Mayo
Tacuary FBC
11/05/2024 00:00
47
53
Πάνω
4
-
6
4 - 6
9.98
23°
-
FT
4 - 6
Uy2
Plaza Colonia
Atenas San Carlos
11/05/2024 00:00
69
31
Κάτω
5
-
3
5 - 3
4.67
15°
-
FT
5 - 1
BrM
Democrata FC-SL/MG
Tupi
11/05/2024 00:30
39
61
Πάνω
3
-
7
3 - 7
10.95
24°
-
FT
5 - 3
Ar2
Temperley
Mitre SdE
11/05/2024 01:00
61
39
Κάτω
7
-
2
7 - 2
7.72
14°
-
FT
3 - 1
Uy1
Nacional (URU)
Atlético Fénix
11/05/2024 01:00
39
61
Πάνω
7
-
6
7 - 6
11.63
13°
-
FT
10 - 4
Cl2
Unión San Felipe
Santiago Morning
11/05/2024 01:00
42
58
Πάνω
8
-
3
8 - 3
11.62
12°
-
FT
2 - 9
Us2
Loudoun United
El Paso Locomotive
11/05/2024 01:00
48
52
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.60
12°
-
FT
5 - 4
Ru4
Kuban Holding
Stroitel Kamensk-Shakht.
11/05/2024 01:00
94
6
Κάτω
2
-
1
2 - 1
1.90
-
FT
Ca1
York 9 FC
Valour FC
11/05/2024 01:00
37
63
Πάνω
9
-
4
9 - 4
11.61
14°
-
FT
7 - 4
BrR
Real São Luiz RR
Rio Negro RR
11/05/2024 01:00
62
38
Κάτω
1
-
5
1 - 5
7.10
24°
-
FT
8 - 2
Ar3
Excursionistas BsAs
Cañuelas FC
11/05/2024 01:05
63
37
Κάτω
4
-
3
4 - 3
7.12
14°
-
FT
5 - 3
Py2
Club Rubio Ñu
Fernando de la Mora
11/05/2024 01:30
62
38
Κάτω
2
-
3
2 - 3
7.69
23°
-
FT
5 - 7
Bo1
Real Tomayapo
GV San José
11/05/2024 02:00
43
57
Πάνω
6
-
4
6 - 4
10.43
19°
-
FT
7 - 6
Ec1
Deportivo Cuenca
Cumbayá FC
11/05/2024 02:00
59
41
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.35
16°
-
FT
10 - 1
Aw1
River Plate
RCA
11/05/2024 02:00
72
28
Κάτω
3
-
3
3 - 3
5.11
32°
-
FT
Ke2
Gusii
Vihiga United
11/05/2024 02:00
53
47
Κάτω
7
-
2
7 - 2
9.12
16°
-
FT
BrC
Internacional
Juventude
11/05/2024
59
41
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.43
19°
-
Postp.
Ar3
Sarmiento Resistencia
Boca Unidos
11/05/2024 02:00
41
59
Πάνω
6
-
5
6 - 5
10.04
18°
-
FT
4 - 2
Ar1
Argentinos Juniors
Rosario Central
11/05/2024 02:15
45
55
Πάνω
7
-
4
7 - 4
9.81
14°
-
FT
6 - 0
Ar1
Newell's Old Boys
CA Platense
11/05/2024 02:15
66
34
Κάτω
5
-
4
5 - 4
7.32
15°
-
FT
1 - 5
Br2
CRB/AL
Chapecoense SC
11/05/2024 02:30
43
57
Πάνω
6
-
4
6 - 4
10.57
26°
-
FT
8 - 3
Br2
Goiás
Ituano/SP
11/05/2024 02:30
53
47
Κάτω
5
-
3
5 - 3
9.42
23°
-
FT
4 - 4
Py1
Libertad
Sol de América
11/05/2024 02:30
58
42
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.45
23°
-
FT
8 - 1
Nz2
Stop Out
Wellington Phoenix (R)
11/05/2024 04:30
28
72
Πάνω
5
-
8
5 - 8
12.90
12°
-
FT
2 - 7
Nz2
Waterside Karori
Island Bay United
11/05/2024 04:30
26
74
Πάνω
6
-
5
6 - 5
13.99
11°
-
FT
9 - 5
Nz2
Auckland United
East Coast Bays
11/05/2024 05:00
39
61
Πάνω
6
-
6
6 - 6
11.01
15°
-
FT
5 - 7
Nz2
Tauranga City United
Manurewa
11/05/2024 05:00
56
44
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.61
4°
-
FT
Nz2
Wellington Olympic
Miramar
11/05/2024 05:45
49
51
Πάνω
6
-
4
6 - 4
9.80
11°
-
FT
8 - 4
Kr3
Pocheon FC
Paju Citizen
11/05/2024
63
37
Κάτω
5
-
2
5 - 2
8.30
11°
-
Postp.
Nz2
North Wellington
Western Suburbs
11/05/2024 06:00
43
57
Πάνω
4
-
7
4 - 7
10.53
11°
-
FT
5 - 12
AuT
Devonport City
Glenorchy Knights
11/05/2024 06:30
36
64
Πάνω
7
-
8
7 - 8
10.68
17°
-
FT
5 - 7
AuN
Edgeworth Eagles
Maitland FC
11/05/2024
59
41
Κάτω
6
-
3
6 - 3
8.79
16°
-
Postp.
AuN
Lambton Jaffas
Adamstown FC
11/05/2024 06:30
57
43
Κάτω
4
-
5
4 - 5
8.36
17°
-
FT
7 - 8
Jp1
Kyoto Sanga
Avispa Fukuoka
11/05/2024 07:00
30
70
Πάνω
6
-
5
6 - 5
12.24
24°
-
FT
11 - 1
Jp1
Albirex Niigata
Urawa Red Diamonds
11/05/2024 07:00
42
58
Πάνω
5
-
5
5 - 5
10.74
22°
-
FT
6 - 1
Jp1
Jubilo Iwata
Sagan Tosu
11/05/2024 07:00
34
66
Πάνω
6
-
4
6 - 4
12.39
22°
-
FT
8 - 5
Jp2
Shimizu S-Pulse
Kagoshima United
11/05/2024 07:00
45
55
Πάνω
7
-
5
7 - 5
10.34
18°
-
FT
5 - 5
Jp2
Vegalta Sendai
Thespakusatsu
11/05/2024 07:00
56
44
Κάτω
5
-
4
5 - 4
8.74
23°
-
FT
3 - 0
AuV
Manningham United Blues
Altona Magic SC
11/05/2024 07:00
34
66
Πάνω
5
-
8
5 - 8
11.35
19°
-
FT
2 - 5
AuV
Moreland City
Thunder SC
11/05/2024 07:00
45
55
Πάνω
4
-
6
4 - 6
10.15
19°
-
FT
4 - 3
AuV
Avondale FC
Port Melbourne SC
11/05/2024 07:00
39
61
Πάνω
4
-
6
4 - 6
10.90
19°
-
FT
6 - 5
Kr3
Chuncheon FC
Gyeongju KHNP
11/05/2024 07:00
67
33
Κάτω
5
-
4
5 - 4
6.90
20°
-
FT
6 - 8
Kr3
Siheung Citizen
Gangneung City
11/05/2024 07:00
59
41
Κάτω
4
-
5
4 - 5
7.89
19°
-
FT
8 - 2
AuA
Canberra Olympic
Canberra FC
11/05/2024 07:00
42
58
Πάνω
3
-
7
3 - 7
10.19
12°
-
FT
1 - 13
Nz2
Melville United
Western Springs
11/05/2024 07:00
37
63
Πάνω
2
-
8
2 - 8
11.18
12°
-
FT
5 - 11
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα