Γαλλία
[+]
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
233
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
116
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1468
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2284
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
70
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
31
Τοπ Ευρώπη
67
Ευρώπη
582
Αμερική
179
Αφρική
32
Ασία
147
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Γαλλία National 2
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
04.05.2024
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
2 - 0
Avoine OCC
27.04.2024
19:00
Chamalières FC
0 - 2
Olympique Ales
19:00
Blois Foot 41
2 - 0
SO Romorantin
18:30
Avoine OCC
1 - 1
Gobelins FC
18:00
Sporting Toulon
2 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
Libourne-Saint-Seurin
0 - 3
Bergerac Périgord
18:00
RC Grasse
1 - 0
Évian Thonon Gaillard
18:00
V. Châteaubriant
2 - 2
FC Lorient B
18:00
Dinan-Léhon FC
2 - 0
US Saint-Malo
18:00
Guingamp B
2 - 2
Vire
18:00
Trelissac FC
1 - 1
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
18:00
FC Chambly
5 - 2
FCM Aubervilliers
18:00
US Boulogne
3 - 1
RC France Colombes
18:00
AS Cannes
0 - 0
Le Puy Foot
18:00
US Créteil-Lusitanos
0 - 0
Feignies Aulnoye
18:00
Besancon RC
3 - 4
FR Haguenau
18:00
Bourges Foot 18
2 - 1
Angers B
18:00
FC Fleury 91
3 - 1
Saint-Quentin
18:00
AF Bobigny
2 - 2
Macon
18:00
SR Colmar
2 - 1
ASC Biesheim
18:00
AS Furiani-Agliani
2 - 0
AJ Auxerre B
18:00
Aubagne FC
1 - 0
Hyeres FC
14:30
Toulouse B
0 - 4
Jura Sud
26.04.2024
20:00
Bourgoin Jallieu
0 - 2
ASF Andrézieux
19:30
Olympique Saumur
2 - 2
Les Herbiers VF
19:30
Angouleme CFC
1 - 0
La Roche VF
19:00
US Granville
0 - 3
Stade Briochin
19:00
CA Bastia
1 - 0
AS Beauvais Oise
19:00
Bourg-Peronnas
3 - 0
ES Wasquehal
20.04.2024
19:00
AS Cannes
2 - 1
Sporting Toulon
19:00
Stade Briochin
2 - 0
FCM Aubervilliers
18:30
FC Lorient B
3 - 2
US Granville
18:00
RC France Colombes
0 - 2
Dinan-Léhon FC
18:00
US Saint-Malo
2 - 0
V. Châteaubriant
18:00
AS Beauvais Oise
0 - 3
Guingamp B
18:00
AJ Auxerre B
5 - 0
Saint-Quentin
18:00
ASC Biesheim
0 - 2
Bourg-Peronnas
18:00
AF Bobigny
1 - 4
FC Fleury 91
18:00
Vire
1 - 0
US Boulogne
18:00
Angers B
2 - 2
Trelissac FC
18:00
Le Puy Foot
1 - 2
Aubagne FC
18:00
Olympique Ales
1 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
Macon
0 - 0
Besancon RC
18:00
SO Romorantin
0 - 1
Avoine OCC
18:00
La Roche VF
2 - 1
Blois Foot 41
18:00
Jura Sud
2 - 2
Chamalières FC
18:00
Hyeres FC
2 - 2
RC Grasse
18:00
Bourges Foot 18
2 - 3
Olympique Saumur
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
0 - 1
Angouleme CFC
17:00
Feignies Aulnoye
3 - 3
SR Colmar
16:00
FR Haguenau
1 - 4
US Créteil-Lusitanos
15:00
Gobelins FC
3 - 0
Libourne-Saint-Seurin
19.04.2024
19:30
Bergerac Périgord
1 - 0
Les Herbiers VF
19:30
ASF Andrézieux
0 - 0
Toulouse B
19:00
Évian Thonon Gaillard
4 - 2
Bourgoin Jallieu
19:00
ES Wasquehal
2 - 2
AS Furiani-Agliani
19:00
CA Bastia
0 - 3
FC Chambly
13.04.2024
19:00
Chamalières FC
1 - 2
ASF Andrézieux
18:30
Avoine OCC
0 - 1
La Roche VF
18:00
Besancon RC
0 - 1
AF Bobigny
18:00
Bourg-Peronnas
3 - 0
Feignies Aulnoye
18:00
Les Herbiers VF
0 - 2
Gobelins FC
18:00
Trelissac FC
2 - 3
Bourges Foot 18
18:00
Olympique Saumur
2 - 1
Bergerac Périgord
18:00
Libourne-Saint-Seurin
2 - 0
SO Romorantin
18:00
Saint-Quentin
2 - 0
ES Wasquehal
18:00
Angouleme CFC
1 - 0
Angers B
18:00
Sporting Toulon
0 - 1
Olympique Ales
18:00
RC Grasse
1 - 2
Le Puy Foot
18:00
FCM Aubervilliers
1 - 1
FC Lorient B
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα