Αργεντινή
[+]
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
151
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
397
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1953
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2665
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
64
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
63
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
631
Αμερική
180
Αφρική
80
Ασία
145
Αυστραλία
46
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
7
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Αργεντινή Nacional B
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
29.04.2024
02:10
Racing de Cordoba
1 - 0
Quilmes AC
00:10
All Boys
0 - 0
Chacarita Juniors
28.04.2024
21:30
Chaco For Ever
3 - 0
Defensores Unidos
21:30
Gimnasia Mendoza
0 - 0
Gimnasia y Tiro
21:30
CA Güemes
1 - 3
Ferro Carril Oeste
21:00
San Martin San Juan
2 - 1
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Jujuy
2 - 0
Deportivo Maipú
20:30
San Telmo
2 - 1
Deportivo Madryn
20:30
Alvarado Mar del Plata
1 - 0
CA San Miguel
20:30
Temperley
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
20:00
Deportivo Morón
2 - 1
CA Aldosivi
20:00
Guillermo Brown
2 - 0
Arsenal Sarandi
18:10
Brown de Adrogué
0 - 4
Colon Santa Fe
01:40
Defensores de Belgrano
2 - 0
CA Atlanta
27.04.2024
23:40
Agropecuario
0 - 1
San Martín Tucumán
23:00
Nueva Chicago
1 - 0
Mitre SdE
21:35
Patronato Paraná
1 - 1
Talleres (RdE)
20:30
Club Almagro
1 - 0
Almirante Brown
19:30
Tristán Suárez
0 - 1
Estudiantes BsAs
24.04.2024
00:00
Ferro Carril Oeste
3 - 0
Alvarado Mar del Plata
23.04.2024
02:10
Quilmes AC
2 - 2
Patronato Paraná
22.04.2024
20:00
Deportivo Maipú
1 - 1
CA Güemes
20:00
Almirante Brown
1 - 2
Brown de Adrogué
01:00
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
Deportivo Morón
21.04.2024
23:30
Atletico Rafaela
1 - 2
San Telmo
21:00
Gimnasia y Tiro
0 - 0
Gimnasia Jujuy
21:00
CA Aldosivi
0 - 0
Nueva Chicago
20:30
Chacarita Juniors
2 - 1
Agropecuario
18:00
CA San Miguel
2 - 0
Racing de Cordoba
18:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Martin San Juan
18:00
Deportivo Madryn
1 - 0
Chaco For Ever
16:30
Mitre SdE
0 - 1
Gimnasia Mendoza
01:00
Talleres (RdE)
1 - 0
Tristán Suárez
00:05
Colon Santa Fe
0 - 0
Temperley
20.04.2024
20:30
Defensores Unidos
3 - 2
Defensores de Belgrano
20:00
Estudiantes BsAs
1 - 1
All Boys
18:35
CA Atlanta
3 - 0
Club Almagro
01:10
San Martín Tucumán
0 - 0
Guillermo Brown
17.04.2024
21:40
Almirante Brown
0 - 3
Estudiantes Río Cuarto
15.04.2024
02:00
Defensores de Belgrano
2 - 3
Deportivo Madryn
14.04.2024
23:50
San Martin San Juan
0 - 0
San Martín Tucumán
23:00
CA Güemes
1 - 1
Gimnasia Jujuy
21:00
Racing de Cordoba
1 - 1
Ferro Carril Oeste
21:00
Gimnasia y Tiro
1 - 0
Mitre SdE
20:30
Guillermo Brown
0 - 3
Chacarita Juniors
20:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Telmo
19:30
Tristán Suárez
1 - 3
Quilmes AC
02:10
Deportivo Morón
0 - 2
Colon Santa Fe
00:10
All Boys
1 - 0
Talleres (RdE)
00:00
Alvarado Mar del Plata
0 - 1
Deportivo Maipú
13.04.2024
22:05
Agropecuario
0 - 0
Estudiantes BsAs
22:00
Chaco For Ever
2 - 0
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Mendoza
2 - 3
CA Aldosivi
20:30
Club Almagro
1 - 1
Defensores Unidos
20:05
Temperley
1 - 1
Almirante Brown
20:00
Brown de Adrogué
2 - 3
CA Atlanta
12.04.2024
23:00
Nueva Chicago
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
09.04.2024
02:10
CA Atlanta
0 - 2
Temperley
07.04.2024
23:10
Atletico Rafaela
0 - 1
Defensores de Belgrano
23:00
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
Gimnasia Mendoza
22:00
Deportivo Maipú
1 - 0
Racing de Cordoba
22:00
CA Aldosivi
2 - 2
Gimnasia y Tiro
22:00
Mitre SdE
2 - 0
CA Güemes
21:05
Quilmes AC
1 - 0
All Boys
21:00
Gimnasia Jujuy
1 - 0
Alvarado Mar del Plata
21:00
Deportivo Madryn
2 - 0
Club Almagro
20:30
Talleres (RdE)
1 - 5
Agropecuario
20:30
Estudiantes BsAs
2 - 1
Guillermo Brown
19:00
CA San Miguel
3 - 2
Tristán Suárez
02:10
San Martín Tucumán
3 - 0
Arsenal Sarandi
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα