Χειροσφαίριση
Προβλέψεις για σήμερα
Προβλέψεις για το αύριο
Προβλέψεις για το χθες
Ασία
[+]
Asian Championship
Αυστρία
[+]
HLA
WHA Women
OHB Cup
OHB Cup Women
Αφρική
[+]
African Championship
Βέλγιο
[+]
Division 1
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
[+]
Premijer Liga
Βουλγαρία
[+]
A RHG
Βόρεια Μακεδονία
[+]
Superleague
Superleague Women
Γαλλία
[+]
Starligue
Proligue
Division 1 Women
Coupe de France Women
Coupe de France
Γερμανία
[+]
Bundesliga
2. Bundesliga
1. Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DHB Pokal Women
DHB Pokal
Δανία
[+]
Herre Handbold Ligaen
1. Division
1. Division Women
Bambusa Kvindeligaen Women
Santander Cup Women
Santander Cup
Ελβετία
[+]
NLA
Schweizer Cup Women
SPL Women
Schweizer Cup
Ελλάδα
[+]
A1
Greek Cup
Εσθονία
[+]
Meistriliiga
Ευρώπη
[+]
European Cup
Champions League
MOL Liga Women
Champions League Women
BENE-League
EHF European League
Golden League - Norway
European Cup Women
Baltic League
EHF European League Women
Golden League - Denmark
European Championship
European Championship Women
EHF Euro Cup Women
Ιαπωνία
[+]
JHL Women
JHL
Ισλανδία
[+]
Olis Deildin
Olis Deild Women
Ισπανία
[+]
Liga ASOBAL
Division de Honor Women
Division de Honor Plata
Copa de la Reina Women
Copa del Rey
Ισραήλ
[+]
Division 1
Ιταλία
[+]
Serie A
Serie A Women
Super Cup
Super Cup Women
Coppa Italia
Coppa Italia Women
Κροατία
[+]
Premijer liga
1. HRL Women
Κόσμος
[+]
Olympic Games
Pan American Games Women
World Championship
Pan American Games
Friendly International
Friendly International Women
Super Globe
Club Friendly
World Championship Women
Club Friendly Women
Olympic Games Women
Λετονία
[+]
SynotTip Virsliga
Λευκορωσία
[+]
Division 1
Λιθουανία
[+]
Lietuvos Lyga
Λουξεμβούργο
[+]
AXA League
Μάλτα
[+]
1st Division
Μαυροβούνιο
[+]
Prva liga
Νορβηγία
[+]
REMA 1000-ligaen
1. Division Women
1. Division
REMA 1000-ligaen women
NM Cup Women
NM Cup
Νότια Κορέα
[+]
1st League Women
1st League
Ολλανδία
[+]
Eredivisie
Eredivisie Women
HandbalNL League
Ουγγαρία
[+]
NB I
NB I Women
Hungarian Cup Women
Hungarian Cup
Ουκρανία
[+]
Superleague
Πολωνία
[+]
Superliga
Superliga Women
Central League
I Liga
I Liga Women
Polish Cup Women
Polish Cup
Central League Women
Πορτογαλία
[+]
Andebol 1
1a Divisao Women
Super Cup
Taca de Portugal
Ρουμανία
[+]
Liga Nationala
Liga Nationala Women
Romanian Cup Women
Romanian Cup
Ρωσία
[+]
Superleague Women
Superleague
Russian Cup Women
Russian Cup
Σερβία
[+]
Superliga
Σλοβακία
[+]
Extraliga
Σλοβενία
[+]
1. NLB Liga
1.A DRL Women
Σουηδία
[+]
Handbollsligan
SHE Women
Allsvenskan
Allsvenskan Women
Swedish Cup Women
Swedish Cup
Τουρκία
[+]
Superlig
Superlig Women
Τσεχική Δημοκρατία
[+]
Czech Cup Women
Extraliga
Czech Cup
Φινλανδία
[+]
SM-sarja Women
SM-sarja
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Αποτελέσματα - Netherlands Eredivisie
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
12/05/2024
Quintus
26
:
28
KRAS/Volendam 2
Aalsmeer 2
38
:
23
Feyenoord
Bevo HC 2
41
:
29
Hellas
11/05/2024
Emmen
33
:
16
Watersley
Hercules
31
:
22
Arnhem
BFC
41
:
20
Vrone/Berdos
Dynamico
36
:
34
PSV Handbal
Tachos
37
:
22
EHC
05/05/2024
Feyenoord
29
:
29
Tachos
KRAS/Volendam 2
33
:
22
Dynamico
04/05/2024
Hellas
24
:
24
Quintus
EHC
25
:
37
BFC
Vrone/Berdos
28
:
40
Emmen
Watersley
30
:
33
Hercules
Arnhem
26
:
21
Bevo HC 2
PSV Handbal
29
:
37
Aalsmeer 2
02/05/2024
Aalsmeer 2
28
:
23
KRAS/Volendam 2
28/04/2024
Bevo HC 2
34
:
26
Watersley
BFC
40
:
20
Feyenoord
Tachos
37
:
23
PSV Handbal
26/04/2024
Hellas
27
:
33
Arnhem
25/04/2024
Hercules
36
:
18
Vrone/Berdos
23/04/2024
Quintus
18
:
27
Aalsmeer 2
21/04/2024
KRAS/Volendam 2
34
:
31
Tachos
20/04/2024
Feyenoord
35
:
30
Emmen
EHC
22
:
46
Hercules
Vrone/Berdos
32
:
38
Bevo HC 2
PSV Handbal
25
:
39
BFC
Dynamico
33
:
24
Hellas
Watersley
21
:
38
Arnhem
14/04/2024
Bevo HC 2
43
:
27
EHC
13/04/2024
Aalsmeer 2
25
:
21
Dynamico
Arnhem
46
:
20
Vrone/Berdos
Hercules
31
:
25
Feyenoord
Tachos
32
:
30
Quintus
Emmen
31
:
26
PSV Handbal
Hellas
38
:
26
Watersley
BFC
43
:
25
KRAS/Volendam 2
07/04/2024
KRAS/Volendam 2
29
:
36
Emmen
06/04/2024
Dynamico
27
:
34
Tachos
PSV Handbal
27
:
30
Hercules
Quintus
18
:
28
BFC
Feyenoord
22
:
32
Bevo HC 2
EHC
28
:
31
Arnhem
Aalsmeer 2
29
:
28
Hellas
Watersley
37
:
33
Vrone/Berdos
30/03/2024
Emmen
30
:
26
EHC
28/03/2024
Dynamico
24
:
30
Quintus
24/03/2024
Bevo HC 2
29
:
32
PSV Handbal
23/03/2024
Emmen
42
:
30
Quintus
Arnhem
33
:
27
Feyenoord
Hercules
40
:
22
KRAS/Volendam 2
Vrone/Berdos
35
:
38
Hellas
BFC
33
:
21
Dynamico
Tachos
23
:
29
Aalsmeer 2
Watersley
40
:
25
EHC
17/03/2024
KRAS/Volendam 2
31
:
33
Bevo HC 2
16/03/2024
Hellas
31
:
31
Tachos
EHC
28
:
32
Vrone/Berdos
Arnhem
37
:
24
PSV Handbal
Quintus
21
:
28
Hercules
Feyenoord
24
:
23
Watersley
Aalsmeer 2
28
:
22
BFC
Dynamico
27
:
40
Emmen
10/03/2024
Bevo HC 2
34
:
26
Quintus
09/03/2024
Hellas
39
:
22
EHC
Emmen
34
:
27
Aalsmeer 2
Hercules
33
:
27
Dynamico
Vrone/Berdos
31
:
37
Feyenoord
Arnhem
41
:
24
KRAS/Volendam 2
BFC
34
:
25
Tachos
Watersley
33
:
22
PSV Handbal
03/03/2024
KRAS/Volendam 2
33
:
28
Watersley
02/03/2024
Dynamico
21
:
28
Bevo HC 2
Hercules
33
:
27
Aalsmeer 2
Tachos
32
:
34
Emmen
Feyenoord
39
:
18
EHC
Quintus
21
:
25
Arnhem
PSV Handbal
31
:
22
Vrone/Berdos
BFC
31
:
28
Hellas
25/02/2024
Bevo HC 2
28
:
25
Aalsmeer 2
24/02/2024
Arnhem
27
:
32
Dynamico
Hercules
21
:
22
Tachos
Watersley
23
:
32
Quintus
Hellas
25
:
21
Feyenoord
Emmen
32
:
34
BFC
EHC
25
:
28
PSV Handbal
17/02/2024
Vrone/Berdos
22
:
37
BFC
10/02/2024
Vrone/Berdos
32
:
30
KRAS/Volendam 2
04/02/2024
KRAS/Volendam 2
41
:
16
EHC
03/02/2024
Aalsmeer 2
31
:
32
Arnhem
Quintus
35
:
21
Vrone/Berdos
BFC
27
:
27
Hercules
Emmen
28
:
25
Hellas
PSV Handbal
27
:
29
Feyenoord
Tachos
41
:
28
Bevo HC 2
Dynamico
28
:
24
Watersley
28/01/2024
Bevo HC 2
30
:
31
BFC
27/01/2024
Hellas
25
:
21
PSV Handbal
Hercules
28
:
22
Emmen
Watersley
36
:
40
Aalsmeer 2
Feyenoord
30
:
30
KRAS/Volendam 2
Vrone/Berdos
33
:
33
Dynamico
EHC
14
:
37
Quintus
Arnhem
27
:
29
Tachos
21/01/2024
Aalsmeer 2
44
:
27
Vrone/Berdos
KRAS/Volendam 2
39
:
38
PSV Handbal
20/01/2024
Quintus
33
:
29
Feyenoord
Dynamico
39
:
16
EHC
Emmen
31
:
29
Bevo HC 2
Hercules
21
:
24
Hellas
BFC
33
:
30
Arnhem
Tachos
34
:
24
Watersley
14/01/2024
Bevo HC 2
30
:
33
Hercules
13/01/2024
Hellas
30
:
22
KRAS/Volendam 2
Arnhem
30
:
31
Emmen
EHC
23
:
37
Aalsmeer 2
Vrone/Berdos
22
:
38
Tachos
Feyenoord
34
:
30
Dynamico
PSV Handbal
21
:
26
Quintus
Watersley
23
:
33
BFC
17/12/2023
KRAS/Volendam 2
32
:
39
Quintus
16/12/2023
Hellas
38
:
33
Bevo HC 2
PSV Handbal
33
:
35
Dynamico
EHC
20
:
35
Tachos
Feyenoord
21
:
29
Aalsmeer 2
Arnhem
34
:
31
Hercules
Watersley
33
:
36
Emmen
13/12/2023
Bevo HC 2
35
:
29
Vrone/Berdos
10/12/2023
Bevo HC 2
33
:
37
Arnhem
09/12/2023
Quintus
29
:
26
Hellas
Hercules
32
:
22
Watersley
Emmen
49
:
33
Vrone/Berdos
Dynamico
32
:
32
KRAS/Volendam 2
Tachos
28
:
21
Feyenoord
Aalsmeer 2
40
:
26
PSV Handbal
BFC
38
:
23
EHC
03/12/2023
KRAS/Volendam 2
28
:
30
Aalsmeer 2
02/12/2023
PSV Handbal
23
:
30
Tachos
EHC
27
:
35
Emmen
Quintus
35
:
22
Dynamico
Feyenoord
23
:
34
BFC
Vrone/Berdos
32
:
37
Hercules
Watersley
27
:
29
Bevo HC 2
Arnhem
36
:
25
Hellas
26/11/2023
Aalsmeer 2
31
:
30
Quintus
25/11/2023
Hercules
28
:
22
EHC
Hellas
39
:
26
Dynamico
Emmen
33
:
23
Feyenoord
Arnhem
43
:
14
Watersley
Tachos
43
:
34
KRAS/Volendam 2
BFC
31
:
22
PSV Handbal
19/11/2023
KRAS/Volendam 2
27
:
33
BFC
18/11/2023
Quintus
24
:
27
Tachos
Watersley
23
:
31
Hellas
EHC
23
:
39
Bevo HC 2
Feyenoord
29
:
33
Hercules
Vrone/Berdos
22
:
39
Arnhem
Dynamico
19
:
29
Aalsmeer 2
PSV Handbal
34
:
37
Emmen
12/11/2023
Bevo HC 2
41
:
32
Feyenoord
11/11/2023
Hercules
33
:
24
PSV Handbal
Hellas
22
:
21
Aalsmeer 2
Arnhem
48
:
21
EHC
Vrone/Berdos
26
:
24
Watersley
Tachos
37
:
26
Dynamico
Emmen
34
:
29
KRAS/Volendam 2
BFC
31
:
25
Quintus
05/11/2023
KRAS/Volendam 2
31
:
36
Hercules
04/11/2023
Quintus
31
:
30
Emmen
Dynamico
24
:
34
BFC
EHC
32
:
36
Watersley
Feyenoord
24
:
34
Arnhem
Hellas
33
:
31
Vrone/Berdos
PSV Handbal
29
:
27
Bevo HC 2
Aalsmeer 2
34
:
26
Tachos
29/10/2023
Bevo HC 2
34
:
36
KRAS/Volendam 2
28/10/2023
Hercules
29
:
28
Quintus
Tachos
34
:
22
Hellas
Emmen
34
:
25
Dynamico
Vrone/Berdos
40
:
27
EHC
BFC
40
:
28
Aalsmeer 2
PSV Handbal
23
:
30
Arnhem
Watersley
31
:
28
Feyenoord
21/10/2023
Quintus
40
:
32
Bevo HC 2
EHC
20
:
37
Hellas
Feyenoord
34
:
25
Vrone/Berdos
15/10/2023
KRAS/Volendam 2
41
:
33
Arnhem
Aalsmeer 2
37
:
32
Emmen
14/10/2023
PSV Handbal
30
:
30
Watersley
Dynamico
33
:
31
Hercules
Tachos
26
:
32
BFC
08/10/2023
Bevo HC 2
26
:
30
Dynamico
07/10/2023
EHC
24
:
33
Feyenoord
Emmen
36
:
30
Tachos
Vrone/Berdos
40
:
37
PSV Handbal
Hellas
21
:
22
BFC
Arnhem
36
:
29
Quintus
Aalsmeer 2
30
:
30
Hercules
Watersley
27
:
40
KRAS/Volendam 2
01/10/2023
KRAS/Volendam 2
31
:
31
Vrone/Berdos
30/09/2023
Aalsmeer 2
27
:
18
Bevo HC 2
Quintus
38
:
17
Watersley
Feyenoord
29
:
31
Hellas
BFC
37
:
26
Emmen
Dynamico
24
:
34
Arnhem
PSV Handbal
33
:
19
EHC
Tachos
35
:
29
Hercules
24/09/2023
Bevo HC 2
26
:
29
Tachos
23/09/2023
Hercules
26
:
33
BFC
Watersley
31
:
23
Dynamico
Feyenoord
31
:
21
PSV Handbal
EHC
25
:
35
KRAS/Volendam 2
Hellas
27
:
27
Emmen
Vrone/Berdos
18
:
30
Quintus
Arnhem
36
:
23
Aalsmeer 2
17/09/2023
KRAS/Volendam 2
27
:
27
Feyenoord
16/09/2023
PSV Handbal
35
:
28
Hellas
Emmen
20
:
29
Hercules
Aalsmeer 2
37
:
34
Watersley
Quintus
28
:
20
EHC
BFC
37
:
32
Bevo HC 2
Dynamico
30
:
37
Vrone/Berdos
Tachos
36
:
39
Arnhem
10/09/2023
Bevo HC 2
28
:
33
Emmen
09/09/2023
Watersley
19
:
27
Tachos
Feyenoord
17
:
28
Quintus
EHC
22
:
30
Dynamico
Hellas
34
:
20
Hercules
Vrone/Berdos
30
:
28
Aalsmeer 2
PSV Handbal
29
:
35
KRAS/Volendam 2
Arnhem
29
:
28
BFC
03/09/2023
Aalsmeer 2
36
:
24
EHC
KRAS/Volendam 2
28
:
29
Hellas
02/09/2023
Hercules
35
:
27
Bevo HC 2
Quintus
33
:
21
PSV Handbal
Dynamico
20
:
27
Feyenoord
Emmen
28
:
30
Arnhem
Tachos
40
:
25
Vrone/Berdos
BFC
45
:
28
Watersley
<
Ιούνιος 2024
Χειροσφαίριση προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα