Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
88
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
1
Προβλέψεις για αύριο
177
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
611
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1026
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
140
Αμερική
127
Αφρική
60
Ασία
92
Αυστραλία
42
Διεθνές
20
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
6
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
River Plate
63%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:00
DER - RIV,
20:00
Ar1
Cruzeiro
51%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 00:00
CRZ - CUE,
00:00
Br1
Flamengo
58%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 01:00
FLA - GRE,
01:00
Br1
São Paulo
43%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 01:00
INL - SAP,
01:00
Br1
Atlético PR
57%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 01:00
APR - CRI,
01:00
Br1
Bahia
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
14/06/2024 02:30
BAH - FOR,
02:30
Br1
Palmeiras
49%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 02:30
PAL - VDG,
02:30
Br1
Espanyol
39%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 21:00
ESP - SPG,
21:00
Es2
Galway United
48%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
GAU - DRU,
20:45
Ie1
Shamrock Rovers
45%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
STD - SHR,
20:45
Ie1
Shelbourne FC
51%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
WAU - SHE,
20:45
Ie1
Derry City
43%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
BOH - DEC,
20:45
Ie1
Sligo Rovers
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
13/06/2024 20:45
DUN - SLR,
20:45
Ie1
RSB Berkane
43%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 19:00
RSB - KHE,
19:00
Ma1
json_m,json_os,json_bo
Πρόβλεψη
GRAP
-
ARC Oleiros
13°C
D
L
L
D
L
L
27/01/2021 20:30 GMT
X
0 - 3
FT
L
W
D
D
D
W
Πορτογαλία Campeonato de Portugal
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
11
45
43
X
0
-
0
0 - 0
1.50
13°
4.75
7.50
4.75
1.30
1
1
-1
FT
0 - 3
-
-
-
-
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
70
30
Κάτω
1.50
0 - 0
1.50
13°
2.25
2.25
1.62
FT
0 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
6
60
34
X
13°
-
FT
0 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
27%
X
X
0
-
0
0 - 0
13°
8.00
FT
0 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
62
38
Όχι
0
-
0
0 - 0
1.50
13°
-
-
-
FT
0 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
88%
X2
0
-
0
0 - 0
1.50
13°
-
FT
0 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
56%
Γηπεδούχος +1
0
-
0
0 - 0
1.50
13°
-
FT
0 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 13, Série E
Pt3
GRAP
ARC Oleiros
27/01/2021 20:30
0
-
0
0 - 0
1.50
13°
FT
0 - 3
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 27/01/2021
Série A
Série A
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Braga B
37
13
12
1
0
44
6
38
2
Merelinense FC
28
13
9
1
3
16
5
11
3
CDC Montalegre
24
13
7
3
3
23
14
9
4
SC Mirandela
20
12
5
5
2
15
10
5
5
Maria da Fonte
18
12
5
3
4
17
17
0
6
Vidago FC
16
13
4
4
5
21
20
1
7
SC Vianense
15
11
4
3
4
13
12
1
8
Vilaverdense FC
14
12
3
5
4
15
21
-6
9
CD Cerveira
11
11
3
2
6
7
13
-6
10
Pedras Salgadas
10
12
2
4
6
8
16
-8
11
GD Bragança
7
13
1
4
8
6
17
-11
12
Águia FC Vimioso
3
13
0
3
10
5
39
-34
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Pevidém SC
21
11
6
3
2
20
12
8
2
AD Fafe
20
10
6
2
2
15
9
6
3
FC Felgueiras
19
11
5
4
2
13
9
4
4
Rio Ave B
18
10
5
3
2
14
9
5
5
Vitória Guimarães B
17
11
4
5
2
17
10
7
6
Berco SC
15
9
4
3
2
16
12
4
7
São Martinho
15
11
4
3
4
13
14
-1
8
FC Tirsense
11
11
3
2
6
13
21
-8
9
Brito SC
9
11
2
3
6
11
18
-7
10
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
11
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Mondinense FC
0
11
0
0
11
4
22
-18
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Leça FC
20
8
6
2
0
13
4
9
2
CD Trofense
19
10
5
4
1
10
3
7
3
Gondomar SC
18
10
5
3
2
14
7
7
4
USC Paredes
12
9
3
3
3
6
6
0
5
Amarante
11
9
3
2
4
10
8
2
6
Pedras Rubras
10
9
3
1
5
6
13
-7
7
SC Salgueiros
6
7
1
3
3
4
7
-3
8
SC Coimbrões
5
9
1
2
6
7
15
-8
9
SC Vila Real
5
7
1
2
4
5
13
-8
10
Marítimo B
3
2
1
0
1
5
4
1
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CF Canelas 2010
25
12
8
1
3
20
8
12
2
Lusitânia FC
23
12
7
2
3
26
17
9
3
AD Sanjoanense
22
13
5
7
1
17
9
8
4
São João de Ver
21
13
5
6
2
18
8
10
5
Anadia FC
20
10
5
5
0
10
5
5
6
SC Beira-Mar
16
9
5
1
3
15
5
10
7
Recreio de Águeda
14
12
4
2
6
13
14
-1
8
Castro Daire
14
9
4
2
3
8
10
-2
9
Valadares Gaia
11
11
3
2
6
16
20
-4
10
SC Espinho
10
12
3
1
8
16
18
-2
11
Lusitano FCV
6
11
1
3
7
6
16
-10
12
Vila Cortês do Mondego
3
10
1
0
9
3
38
-35
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Uniao Leiria
27
12
8
3
1
19
7
12
2
AC Marinhense
17
11
5
2
4
17
12
5
3
Benfica C. Branco
16
10
4
4
2
12
6
6
4
Oliveira do Hospital
16
11
4
4
3
11
11
0
5
Vitória Sernache
14
11
3
5
3
23
17
6
6
ARC Oleiros
14
10
3
5
2
18
12
6
7
Clube Condeixa
14
10
3
5
2
13
13
0
8
Sertanense FC
13
9
3
4
2
13
10
3
9
Carapinheirense
13
11
3
4
4
13
14
-1
10
Mortágua FC
12
12
2
6
4
14
13
1
11
CD Alcains
12
13
2
6
5
8
23
-15
12
GRAP
2
10
0
2
8
5
28
-23
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
União Torreense
26
10
8
2
0
19
5
14
2
FC Alverca
24
10
8
0
2
22
4
18
3
UD Santarém
17
11
4
5
2
16
13
3
4
Caldas SC
16
9
5
1
3
14
11
3
5
Pêro Pinheiro
16
12
4
4
4
6
9
-3
6
SU Sintrense
15
11
5
0
6
17
17
0
7
Sacavenense
14
12
3
5
4
10
12
-2
8
Loures
10
11
2
4
5
9
13
-4
9
UFC Almeirim
7
8
2
1
5
7
12
-5
10
SU 1º Dezembro
7
11
1
4
6
8
18
-10
11
Lourinhanense
7
11
1
4
6
8
22
-14
12
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Lisboa B
31
13
9
4
0
19
5
14
2
Estrela Amadora
30
12
9
3
0
19
4
15
3
Oriental Dragon
20
12
6
2
4
13
7
6
4
Rabo de Peixe
17
10
4
5
1
7
2
5
5
Real SC
17
13
5
2
6
16
14
2
6
SC Praiense
15
13
3
6
4
11
14
-3
7
GD Fontinhas
14
11
4
2
5
14
15
-1
8
Belenenses B
13
13
3
4
6
9
15
-6
9
CO do Montijo
12
12
3
3
6
13
23
-10
10
SC Ideal
10
9
2
4
3
12
15
-3
11
Fabril Barreiro
7
11
1
4
6
6
15
-9
12
Clube Oriental
6
13
1
3
9
8
18
-10
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Setúbal
32
12
10
2
0
32
13
19
2
SC Olhanense
20
11
6
2
3
14
10
4
3
Amora FC
17
8
5
2
1
11
6
5
4
Lusitano de Évora
16
11
5
1
5
11
9
2
5
Louletano
15
9
4
3
2
16
8
8
6
Esperança de Lagos
14
10
4
2
4
12
10
2
7
Lusitano GC
13
10
4
1
5
15
13
2
8
CD Pinhalnovense
12
10
3
3
4
11
15
-4
9
Juventude de Évora
9
10
2
3
5
11
20
-9
10
SCM Aljustrelense
7
11
2
1
8
7
26
-19
11
Moura AC
2
10
0
2
8
7
17
-10
12
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
GRA
παιχνίδια
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
13/01
2021
CD Alcains
0 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
10/01
2021
GRAP
1 - 2
(1 - 1)
Uniao Leiria
Pt3
06/12
2020
Benfica C. Branco
3 - 0
(2 - 0)
GRAP
Pt3
29/11
2020
GRAP
2 - 2
(0 - 1)
Carapinheirense
Pt3
15/11
2020
Oliveira do Hospital
1 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
08/11
2020
GRAP
1 - 3
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
25/10
2020
GRAP
0 - 5
(0 - 2)
Mortágua FC
Pt3
18/10
2020
Sertanense FC
2 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
11/10
2020
GRAP
1 - 4
(0 - 0)
CD Cova Piedade
PtC
04/10
2020
GRAP
1 - 7
(0 - 4)
Vitória Sernache
Pt3
27/09
2020
GRAP
2 - 1
(2 - 1)
Alqueidão
PtC
20/09
2020
AC Marinhense
3 - 0
(0 - 0)
GRAP
Pt3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[1,2,9,12],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_259":[null,2,8,10],"lg_259_6":[null,2,4,6],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
ARC
παιχνίδια
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
24/01
2021
CD Alcains
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
13/12
2020
ARC Oleiros
3 - 1
(0 - 0)
Carapinheirense
Pt3
06/12
2020
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
29/11
2020
Mortágua FC
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
20/11
2020
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
Gil Vicente
PtC
08/11
2020
ARC Oleiros
2 - 1
(0 - 0)
Sertanense FC
Pt3
04/11
2020
Vitória Sernache
4 - 4
(3 - 3)
ARC Oleiros
Pt3
25/10
2020
ARC Oleiros
2 - 2
(2 - 0)
AC Marinhense
Pt3
17/10
2020
Uniao Leiria
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
11/10
2020
ARC Oleiros
3 - 2
(1 - 0)
SC Mirandela
PtC
04/10
2020
ARC Oleiros
5 - 0
(0 - 0)
CD Alcains
Pt3
27/09
2020
CD Fátima
0 - 3
( - )
ARC Oleiros
PtC
20/09
2020
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,6,2,13],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_259":[3,5,2,10],"lg_259_6":[2,3,1,6],"lg_333":[2,1,null,3],"lg_333_6":[2,1,null,3]}
GRA
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
10/01
2021
GRAP
1 - 2
(1 - 1)
Uniao Leiria
Pt3
29/11
2020
GRAP
2 - 2
(0 - 1)
Carapinheirense
Pt3
08/11
2020
GRAP
1 - 3
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
25/10
2020
GRAP
0 - 5
(0 - 2)
Mortágua FC
Pt3
11/10
2020
GRAP
1 - 4
(0 - 0)
CD Cova Piedade
PtC
04/10
2020
GRAP
1 - 7
(0 - 4)
Vitória Sernache
Pt3
27/09
2020
GRAP
2 - 1
(2 - 1)
Alqueidão
PtC
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
5
83%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[1,1,5,7],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_259":[null,1,4,5],"lg_259_6":[null,1,4,5],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
ARC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
24/01
2021
CD Alcains
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
29/11
2020
Mortágua FC
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
04/11
2020
Vitória Sernache
4 - 4
(3 - 3)
ARC Oleiros
Pt3
17/10
2020
Uniao Leiria
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
27/09
2020
CD Fátima
0 - 3
( - )
ARC Oleiros
PtC
20/09
2020
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_259":[null,3,2,5],"lg_259_6":[null,3,2,5],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
GRAP
Αγώνες:
12
ARC Oleiros
Αγώνες:
13
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
8
0.67
2.75
33
24
1.85
1.08
14
Πάνω/κάτω
1.5
2
10
17%
83%
4
9
31%
69%
2.5
3
9
25%
75%
6
7
46%
54%
3.5
7
5
58%
42%
8
5
62%
38%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
6
6
50%
50%
7
6
54%
46%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
11
8%
92%
4
9
31%
69%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
6
6
50%
50%
9
4
69%
31%
GRA
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
ARC
Ανετα 1
δύσκολος 5
ARC Oleiros (Γ)
Pt3
27/01/2021
3
Sertanense FC (Γ)
Pt3
31/01/2021
3
Mortágua FC (Φ)
Pt3
07/02/2021
4
Oliveira do Hospital (Γ)
Pt3
14/02/2021
2
Clube Condeixa (Φ)
Pt3
21/02/2021
2
Carapinheirense (Φ)
Pt3
28/02/2021
2
GRAP (Φ)
Pt3
27/01/2021
1
Uniao Leiria (Γ)
Pt3
31/01/2021
3
AC Marinhense (Φ)
Pt3
07/02/2021
4
Vitória Sernache (Γ)
Pt3
14/02/2021
3
Sertanense FC (Φ)
Pt3
20/02/2021
3
Mortágua FC (Γ)
Pt3
28/02/2021
4
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα