Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
74
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
1
Προβλέψεις για αύριο
77
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
412
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
959
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
119
Αμερική
98
Αφρική
41
Ασία
82
Αυστραλία
37
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
18
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
6
World Cup Qual. CAF
21
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Niger
53%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 23:00
ERI - NIG,
23:00
WCQ
Botswana
36%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 15:00
SOM - BOT,
15:00
WCQ
Equatorial Guinea
42%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 15:00
EQG - MAL,
15:00
WCQ
Burkina Faso
44%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 18:00
BFA - SIE,
18:00
WCQ
Egypt
52%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
GNB - EGY ,
18:00
WCQ
Nigeria
46%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
BEN - NGA,
18:00
WCQ
Algeria
41%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
UGA - ALG ,
18:00
WCQ
Guinea
39%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 21:00
GUI - MOZ,
21:00
WCQ
Ghana
65%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 21:00
GHA - CAR,
21:00
WCQ
Claypole
39%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 20:00
CLA - MER,
20:00
Ar4
Deportivo Espanol
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 20:00
DES - CLU,
20:00
Ar4
Centro Español
38%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 20:00
CES - ELP,
20:00
Ar4
Mogadishu City
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 14:30
ELM - MOG,
14:30
So1
Kon Tum
46%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 10:00
PVF - KON,
10:00
Vn3
Hồ Chí Minh II
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 11:00
Hồ - TIE,
11:00
Vn3
Naft Gachsaran
60%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
NAF - SHA,
18:15
Ir2
Fajr Sepasi
47%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
PAR - FAJ,
18:15
Ir2
Chadormalu SC
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 18:15
CHA - DAR,
18:15
Ir2
Naft M. Soleyman
69%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
NAF - KHO,
18:15
Ir2
Kheybar Khorramabad
66%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
SHA - KHE,
18:15
Ir2
Mes Kerman
42%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
MES - MES,
18:15
Ir2
json_m
Πρόβλεψη
FK Kobrin
-
Krechet Bereza
D
L
W
L
L
L
13/08/2023 15:00 GMT
2
2 - 5
FT
L
W
W
W
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
25
9
66
2
1
-
3
1 - 3
4.04
-
-
-
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
19
81
Πάνω
4.04
1 - 3
4.04
-
-
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
43
7
50
2
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
33%
2
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
37
63
Ναι
1
-
3
1 - 3
4.04
-
-
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
91%
21
1
-
3
1 - 3
4.04
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
66%
Φιλοξενούμενη -1.5
1
-
3
1 - 3
4.04
-
FT
2 - 5
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 17, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Krechet Bereza
13/08/2023 15:00
1
-
3
1 - 3
4.04
FT
2 - 5
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
07/08
2022
Krechet Bereza
2 - 0
(1 - 0)
FK Kobrin
By3
05/06
2022
FK Kobrin
1 - 3
(1 - 0)
Krechet Bereza
By3
15/08
2021
FK Kobrin
0 - 4
(0 - 2)
Krechet Bereza
By3
20/06
2021
Krechet Bereza
1 - 0
(0 - 0)
FK Kobrin
By3
FK Kobrin
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Krechet Bereza
5
100%
{"lg_-1":[0,0,5,5],"lg_-1_6":[0,0,5,5],"lg_373":[null,null,5,5],"lg_373_6":[null,null,5,5]}
Βαθμολογία 13/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
4
BGU Minsk
16
9
5
1
3
19
13
6
5
Torpedo Minsk
15
9
4
3
2
16
21
-5
6
SDJuShOR-3
11
9
3
2
4
15
12
3
7
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
16
22
-6
8
Serebryanka
3
9
1
0
8
9
29
-20
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
31
12
10
1
1
48
13
35
2
FK Kolos
29
12
9
2
1
31
7
24
3
Molodechno-2018 II
21
12
7
0
5
38
17
21
4
Falko Cherkassy
19
12
6
1
5
63
21
42
5
Livadija
19
12
6
1
5
25
18
7
6
Berezino
15
12
5
0
7
25
48
-23
7
Viliya Vileyka
4
12
1
1
10
16
69
-53
8
FK Krupki
3
12
1
0
11
8
61
-53
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
66
3
63
2
Bobovnya
25
13
7
4
2
27
17
10
3
Neman Stolbtsy
20
12
6
2
4
34
22
12
4
FS Respect
16
13
4
4
5
21
26
-5
5
Starye Dorogi
13
12
3
4
5
15
34
-19
6
FK Lyuban
12
12
3
3
6
14
25
-11
7
FK Slutsk-2
11
13
3
2
8
14
39
-25
8
FK Kletsk
9
13
2
3
8
14
39
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
39
13
13
0
0
53
9
44
2
Gorki
36
13
12
0
1
85
2
83
3
Klimovichy
28
13
9
1
3
43
18
25
4
FK Krasnopole
24
13
8
0
5
34
29
5
5
FK Kostyukovichi
13
13
4
1
8
16
26
-10
6
Sozh Krichev
12
13
3
3
7
33
37
-4
7
Niva Chavusy
10
13
2
4
7
16
18
-2
8
Dribin
10
13
3
1
9
25
65
-40
9
Slavgorod
8
13
2
2
9
13
61
-48
10
Vikhra
8
13
2
2
9
17
70
-53
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
22
9
7
1
1
43
8
35
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
10
6
0
4
19
18
1
5
Zarya Krugloe
15
11
5
0
6
17
22
-5
6
Kolos Kirovsk
9
9
3
0
6
21
43
-22
7
Ptich
6
9
2
0
7
9
31
-22
8
Bykhov
3
11
1
0
10
8
68
-60
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
45
15
15
0
0
106
7
99
2
Pripyat Olshany
34
13
11
1
1
72
16
56
3
Nadezhda Gorodishche
27
15
8
3
4
43
28
15
4
Gantsevichi
26
15
7
5
3
50
30
20
5
Volna Pinsk II
19
15
5
4
6
27
39
-12
6
FC Mikashevichi
17
15
5
2
8
21
31
-10
7
FK Ivanovo
16
14
4
4
6
31
32
-1
8
DUSSH Stolin
13
16
3
4
9
21
48
-27
9
FK Luninets
11
14
3
2
9
25
46
-21
10
Volat Lyakhavichi
1
16
0
1
15
9
128
-119
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
36
14
12
0
2
54
10
44
2
MNPZ Mozyr
34
13
11
1
1
54
11
43
3
Vertikal Kalinkovichi
23
14
7
2
5
38
22
16
4
DUSSH-2 Rechitsa
18
13
5
3
5
24
18
6
5
Iput DYuSSh
16
14
5
1
8
22
28
-6
6
Svetlogorsk
15
15
5
0
10
23
51
-28
7
FK Zhlobin
12
14
4
0
10
14
44
-30
8
Dnepr Rogachev
10
15
3
1
11
24
69
-45
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
33
13
11
0
2
51
22
29
2
FK Shchuchyn
21
13
7
0
6
36
17
19
3
Smorgon II
20
10
6
2
2
22
18
4
4
Fakel Novogrudok
18
11
6
0
5
23
21
2
5
FK Lida-2
10
11
3
1
7
15
24
-9
6
Ostrovets II
8
11
2
2
7
9
26
-17
7
FK Oshmyany
7
11
2
1
8
8
36
-28
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
28
12
9
1
2
41
17
24
2
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
3
Smena Volkovysk
21
11
7
0
4
38
21
17
4
Neman Mosty
21
11
6
3
2
25
16
9
5
FSK Grodnensky
13
13
4
1
8
15
28
-13
6
Chayka Zelva
12
14
4
0
10
21
36
-15
7
FK Slonim Siti
5
11
1
2
8
17
42
-25
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
44
16
14
2
0
136
5
131
2
Krechet Bereza
36
15
12
0
3
59
34
25
3
FK Vysokoe
35
16
11
2
3
70
34
36
4
Ivatsevichi
31
14
10
1
3
66
18
48
5
Agro-Pelishche
26
15
8
2
5
55
29
26
6
FK Kobrin
19
16
6
1
9
38
63
-25
7
FK Drohichyn
15
15
5
0
10
33
91
-58
8
Kommunalnik Beloozersk
10
16
3
1
12
14
55
-41
9
Port SK
4
15
1
1
13
12
94
-82
10
FK Pruzhany
3
14
1
0
13
14
74
-60
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
FK
παιχνίδια
Όλα
06/08
2023
Agro-Pelishche
1 - 1
( - )
FK Kobrin
By3
02/08
2023
FK Vysokoe
8 - 1
( - )
FK Kobrin
By3
29/07
2023
FK Kobrin
4 - 1
( - )
Port SK
By3
22/07
2023
FK Drohichyn
4 - 2
( - )
FK Kobrin
By3
18/07
2023
FK Kobrin
2 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
15/07
2023
FK Kobrin
3 - 7
( - )
FK Vysokoe
By3
08/07
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 2
( - )
FK Kobrin
By3
02/07
2023
FK Pruzhany
1 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
25/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
17/06
2023
FK Kobrin
1 - 6
( - )
Ivatsevichi
By3
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
03/06
2023
FK Kobrin
1 - 3
( - )
Agro-Pelishche
By3
27/05
2023
Port SK
2 - 7
( - )
FK Kobrin
By3
06/05
2023
FK Kobrin
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
23/04
2023
FK Kobrin
6 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,1,9,16],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[6,1,9,16],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
KRE
παιχνίδια
Όλα
06/08
2023
Ivatsevichi
9 - 0
( - )
Krechet Bereza
By3
29/07
2023
Krechet Bereza
4 - 2
( - )
Agro-Pelishche
By3
22/07
2023
Port SK
0 - 9
( - )
Krechet Bereza
By3
15/07
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
08/07
2023
FK Vysokoe
2 - 4
( - )
Krechet Bereza
By3
01/07
2023
Krechet Bereza
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
24/06
2023
FK Pruzhany
0 - 2
( - )
Krechet Bereza
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
11/06
2023
Krechet Bereza
6 - 3
( - )
FK Kobrin
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
20/05
2023
Krechet Bereza
8 - 1
( - )
Port SK
By3
06/05
2023
Krechet Bereza
3 - 5
( - )
FK Vysokoe
By3
23/04
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
15/04
2023
Krechet Bereza
4 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[12,0,3,15],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[12,null,3,15],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
29/07
2023
FK Kobrin
4 - 1
( - )
Port SK
By3
18/07
2023
FK Kobrin
2 - 3
( - )
FK Drohichyn
By3
15/07
2023
FK Kobrin
3 - 7
( - )
FK Vysokoe
By3
17/06
2023
FK Kobrin
1 - 6
( - )
Ivatsevichi
By3
03/06
2023
FK Kobrin
1 - 3
( - )
Agro-Pelishche
By3
06/05
2023
FK Kobrin
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
23/04
2023
FK Kobrin
6 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,0,5,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[3,null,5,8],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
KRE
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
06/08
2023
Ivatsevichi
9 - 0
( - )
Krechet Bereza
By3
22/07
2023
Port SK
0 - 9
( - )
Krechet Bereza
By3
08/07
2023
FK Vysokoe
2 - 4
( - )
Krechet Bereza
By3
24/06
2023
FK Pruzhany
0 - 2
( - )
Krechet Bereza
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
28/05
2023
Agro-Pelishche
3 - 5
( - )
Krechet Bereza
By3
23/04
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,0,2,7],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[5,null,2,7],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Kobrin
Αγώνες:
16
Krechet Bereza
Αγώνες:
15
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
38
2.38
3.94
63
59
3.93
2.27
34
Πάνω/κάτω
1.5
0
16
0%
100%
0
15
0%
100%
2.5
2
14
13%
88%
3
12
20%
80%
3.5
3
13
19%
81%
3
12
20%
80%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
13
3
81%
19%
10
5
67%
33%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
15
6%
94%
4
11
27%
73%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
14
2
88%
13%
14
1
93%
7%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
KRE
Ανετα 1
δύσκολος 5
Krechet Bereza (Γ)
By3
13/08/2023
Ivatsevichi (Φ)
By3
19/08/2023
2
FK Kobrin (Φ)
By3
13/08/2023
Tsentr Futbola (Γ)
By3
20/08/2023
FK Drohichyn (Φ)
By3
26/08/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα