Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
107
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
2
Прогнози за утре
91
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
297
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
726
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
8
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
113
Американски
140
Африкански
11
Азиатски
73
Австралийски
44
Интернационални
5
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
3
Копа Америка
2
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
2
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
3
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
2
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
ФК Зорка-БДУ (Ж)
-
ФК Минск (Ж)
П
П
П
П
З
П
25/08/2019 16:00
-
0 - 4
FT
П
П
П
П
П
П
6th място от Женска Премиър лига
Беларус Купа на Беларус - жени
3rd място от Женска Премиър лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
-
-
-
0.00
-
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
100
0
Под
0.00
-
0.00
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
-
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
-
-
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
Не
-
-
0.00
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
%
-
-
0.00
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
%
Домакин
-
-
0.00
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
BCW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
25/08/2019 16:00
-
-
0.00
FT
0 - 4
(0 - 2)
Мачове между двата отбора
Всички
06/07
2019
ФК Минск (Ж)
2 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
19/05
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
24/08
2018
ФК Минск (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
17/06
2018
ФК Минск (Ж)
3 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
16/04
2018
ФК Зорка-БДУ (Ж)
1 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
23/09
2017
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
16/06
2017
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
23/04
2017
ФК Минск (Ж)
3 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
02/10
2016
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
07/09
2016
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
24/05
2016
ФК Минск (Ж)
0 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
17/04
2016
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
27/09
2015
ФК Зорка-БДУ (Ж)
2 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
07/08
2015
ФК Минск (Ж)
3 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
20/06
2015
ФК Зорка-БДУ (Ж)
1 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
02/05
2015
ФК Минск (Ж)
1 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
18/10
2014
ФК Минск (Ж)
2 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
28/08
2014
ФК Зорка-БДУ (Ж)
2 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
22/06
2014
ФК Минск (Ж)
1 - 3
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
19/04
2014
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 4
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
01/10
2013
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
29/08
2013
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
20/08
2013
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
30/05
2013
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
1
17%
Равенства
0
0%
ФК Минск (Ж)
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,4,17,24],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_404":[3,4,17,24],"lg_404_6":[1,null,5,6]}
ZOR
мачове
Всички
Женска Премиър лига
Купа на Беларус - жени
21/08
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
11 - 0
( - )
БОТСОР (W)
ByW
04/08
2019
Slavyanka Minsk (W)
0 - 7
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
27/07
2019
БОТСОР (W)
0 - 6
(0 - 2)
ФК Зорка-БДУ (Ж)
BCW
12/07
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
12 - 0
( - )
БОТСОР (W)
ByW
06/07
2019
ФК Минск (Ж)
2 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
03/07
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
3 - 1
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_404":[4,null,1,5],"lg_404_6":[4,null,1,5],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
MIN
мачове
Всички
Женска Премиър лига
Шампионска лига - Жени
Купа на Беларус - жени
18/08
2019
Бобруйчанка (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
13/08
2019
Zhytlobud-1 W
0 - 2
(0 - 1)
ФК Минск (Ж)
CLW
10/08
2019
ФК Минск (Ж)
2 - 1
(1 - 1)
Split W
CLW
07/08
2019
ФК Минск (Ж)
12 - 0
(5 - 0)
Bettembourg W
CLW
31/07
2019
БОТСОР (W)
0 - 10
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
28/07
2019
Nadezhda M. (W)
0 - 2
(0 - 0)
ФК Минск (Ж)
BCW
Победи
6
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_404":[2,null,null,2],"lg_404_6":[2,null,null,2],"lg_691":[3,null,null,3],"lg_691_6":[3,null,null,3],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
ZOR
Домакински мачове
Всички
21/08
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
11 - 0
( - )
БОТСОР (W)
ByW
12/07
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
12 - 0
( - )
БОТСОР (W)
ByW
03/07
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
3 - 1
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
Победи
3
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_404":[3,null,null,3],"lg_404_6":[3,null,null,3]}
MIN
Гостувания
Всички
Женска Премиър лига
Шампионска лига - Жени
Купа на Беларус - жени
18/08
2019
Бобруйчанка (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
13/08
2019
Zhytlobud-1 W
0 - 2
(0 - 1)
ФК Минск (Ж)
CLW
31/07
2019
БОТСОР (W)
0 - 10
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
28/07
2019
Nadezhda M. (W)
0 - 2
(0 - 0)
ФК Минск (Ж)
BCW
Победи
4
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_404":[2,null,null,2],"lg_404_6":[2,null,null,2],"lg_691":[1,null,null,1],"lg_691_6":[1,null,null,1],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
ФК Зорка-БДУ (Ж)
Изиграни мачове:
6
ФК Минск (Ж)
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
40
6.67
0.5
3
30
5
0.17
1
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
3.5
1
5
17%
83%
4
2
67%
33%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Сухи мрежи (Да/Не)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
6
0
100%
0%
ZOR
Следващи мачове
Трудност
MIN
Лесен 1
Най-тежък 5
ФК Минск (Ж) (Д)
BCW
25/08/2019
ФК Минск (Ж) (Г)
BCW
17/09/2019
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
21/09/2019
RGUOR (W) (Д)
ByW
20/10/2019
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
23/10/2019
Nadezhda M. (W) (Г)
ByW
26/10/2019
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
BCW
25/08/2019
Цюрих (Ж) (Д)
CLW
11/09/2019
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
17/09/2019
RGUOR (W) (Г)
ByW
21/09/2019
Цюрих (Ж) (Г)
CLW
26/09/2019
RGUOR (W) (Г)
BCW
12/10/2019
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
03/11/2019
БОТСОР (W) (Г)
ByW
02/05/2020
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
10/05/2020
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
16/05/2020
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
23/05/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
31/05/2020
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
14/06/2020
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
20/06/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
24/06/2020
БОТСОР (W) (Д)
ByW
29/06/2020
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
05/07/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
BCW
08/07/2020
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
12/07/2020
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
21/07/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
27/07/2020
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
01/08/2020
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
10/08/2020
БОТСОР (W) (Г)
ByW
23/08/2020
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
10/09/2020
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
26/09/2020
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
05/10/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/10/2020
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
31/10/2020
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
08/11/2020
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
21/03/2021
Витебск (Ж) (Г)
ByW
27/03/2021
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
03/04/2021
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
17/04/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
25/04/2021
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
29/04/2021
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
08/05/2021
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
13/05/2021
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
20/05/2021
Бобруйчанка (Ж) (Г)
BCW
24/05/2021
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
29/05/2021
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/06/2021
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
18/06/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
23/06/2021
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
27/06/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
02/07/2021
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
10/07/2021
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
16/07/2021
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
23/07/2021
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
01/08/2021
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
11/08/2021
Витебск (Ж) (Г)
ByW
29/08/2021
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
05/09/2021
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
25/09/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
02/10/2021
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
08/10/2021
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
30/10/2021
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
06/11/2021
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
14/11/2021
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
18/03/2022
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
27/03/2022
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
02/04/2022
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
17/04/2022
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
22/04/2022
Витебск (Ж) (Д)
ByW
30/04/2022
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
06/05/2022
Сморгон (Ж) (Д)
BCW
15/05/2022
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
22/05/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
29/05/2022
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
05/06/2022
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
12/06/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
19/06/2022
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
08/07/2022
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
15/07/2022
Витебск (Ж) (Г)
ByW
24/07/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
13/08/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
27/08/2022
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
10/09/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
18/09/2022
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
23/09/2022
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
01/10/2022
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
16/10/2022
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
21/10/2022
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
30/10/2022
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/11/2022
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
20/11/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
26/11/2022
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
18/03/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
26/03/2023
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
31/03/2023
Витебск (Ж) (Д)
ByW
14/04/2023
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
21/04/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Д)
ByW
02/05/2023
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
07/05/2023
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
11/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Г)
BCW
17/05/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
22/05/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
27/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
03/06/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/06/2023
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
17/06/2023
Витебск (Ж) (Г)
ByW
24/06/2023
ФК Минск (Ж) (Г)
BCW
28/06/2023
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
02/07/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
21/07/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
26/07/2023
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
31/07/2023
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
06/08/2023
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
13/08/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
20/08/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
27/08/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
02/09/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
09/09/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
16/09/2023
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
30/09/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
08/10/2023
Витебск (Ж) (Г)
ByW
13/10/2023
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
12/11/2023
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
19/11/2023
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
16/03/2024
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
23/03/2024
Барселона (Ж) (Г)
CLW
17/10/2019
Nadezhda M. (W) (Д)
ByW
20/10/2019
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
23/10/2019
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
26/10/2019
Барселона (Ж) (Д)
CLW
30/10/2019
Slavyanka Minsk (W) (Д)
ByW
03/11/2019
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
01/05/2020
БОТСОР (W) (Г)
ByW
10/05/2020
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
16/05/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
24/05/2020
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
31/05/2020
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
14/06/2020
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
19/06/2020
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
28/06/2020
БОТСОР (W) (Д)
ByW
05/07/2020
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
12/07/2020
Неман Гродно (W) (Д)
BCW
17/07/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
22/07/2020
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
26/07/2020
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
02/08/2020
Неман Гродно (W) (Г)
BCW
05/08/2020
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
10/08/2020
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
23/08/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
31/08/2020
БОТСОР (W) (Г)
ByW
10/09/2020
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
26/09/2020
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
03/10/2020
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
11/10/2020
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
31/10/2020
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
08/11/2020
Влажния (Ж) (Г)
CLW
19/11/2020
LSK Kvinner W (Д)
CLW
09/12/2020
LSK Kvinner W (Г)
CLW
16/12/2020
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
21/03/2021
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
28/03/2021
Витебск (Ж) (Д)
ByW
02/04/2021
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
17/04/2021
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
23/04/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
29/04/2021
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
07/05/2021
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
14/05/2021
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
19/05/2021
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
24/05/2021
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
29/05/2021
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
04/06/2021
Витебск (Ж) (Г)
ByW
18/06/2021
Неман Гродно (W) (Г)
BCW
23/06/2021
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
27/06/2021
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
02/07/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/07/2021
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
17/07/2021
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
23/07/2021
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
31/07/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
BCW
06/08/2021
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
11/08/2021
Trondheims-Ørn W (Д)
CLW
18/08/2021
Celtic W (Д)
CLW
21/08/2021
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
29/08/2021
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/09/2021
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
24/09/2021
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
02/10/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/10/2021
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
31/10/2021
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
06/11/2021
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
14/11/2021
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
20/03/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
27/03/2022
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
01/04/2022
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
17/04/2022
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
22/04/2022
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
29/04/2022
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
06/05/2022
ФК Гомел (Ж) (Д)
BCW
16/05/2022
Витебск (Ж) (Г)
ByW
21/05/2022
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
28/05/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
04/06/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/06/2022
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
16/06/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
05/07/2022
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
10/07/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
17/07/2022
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
22/07/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
06/08/2022
Витебск (Ж) (Д)
ByW
12/08/2022
Slovacko W (Д)
CLW
18/08/2022
Trondheims-Ørn W (Д)
CLW
21/08/2022
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
27/08/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
11/09/2022
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
17/09/2022
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
23/09/2022
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
01/10/2022
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
16/10/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
21/10/2022
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
29/10/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
05/11/2022
Витебск (Ж) (Г)
ByW
20/11/2022
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
26/11/2022
Витебск (Ж) (Д)
ByW
18/03/2023
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
26/03/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
31/03/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
15/04/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
22/04/2023
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
28/04/2023
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
02/05/2023
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
07/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
12/05/2023
Сморгон (Ж) (Д)
BCW
16/05/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
21/05/2023
Витебск (Ж) (Г)
ByW
04/06/2023
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
09/06/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
17/06/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Д)
ByW
23/06/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
28/06/2023
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
02/07/2023
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
07/07/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
21/07/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
25/07/2023
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
30/07/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
05/08/2023
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
09/08/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
19/08/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
23/08/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
01/09/2023
Vålerenga W (Д)
CLW
06/09/2023
Брьондби Ж (Г)
CLW
09/09/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
15/09/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
01/10/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
08/10/2023
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
15/10/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
05/11/2023
Витебск (Ж) (Г)
ByW
11/11/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
19/11/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
16/03/2024
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
23/03/2024
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
28/03/2024
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма