Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
404
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
20
Прогнози за утре
315
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
626
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
54
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
86
Американски
120
Африкански
20
Азиатски
50
Австралийски
10
Интернационални
16
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
1
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Атланта Юнайтед
41%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
ATL - HOU,
02:30
Us1
Торонто ФК
41%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
TFC - CHI,
02:30
Us1
Интер Маями КФ
44%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
PHI - INM,
02:30
Us1
ФК Лос Анджелис
52%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
ORL - LAF,
02:30
Us1
Ню Йорк Ред Булс
43%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
NYR - NAS,
02:30
Us1
Ванкувър Уайткепс
42%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
NER - VAN,
02:30
Us1
Реал Солт Лейк
39%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
MTL - RSL,
02:30
Us1
Шарлът ФК
40%
Вероятност за победа
16/06/2024 02:30
CHA - DCU,
02:30
Us1
Далас
48%
Вероятност за равенство
16/06/2024 03:30
DAL - SLC,
03:30
Us1
Колорадо Рапидс
39%
Вероятност за победа
16/06/2024 04:30
CLR - AUS,
04:30
Us1
ЛА Галакси
55%
Вероятност за победа
16/06/2024 05:30
LAG - SKC,
05:30
Us1
Синсинати
56%
Вероятност за победа
16/06/2024 05:30
SJE - CIN,
05:30
Us1
Минесота Юнайтед
38%
Вероятност за победа
16/06/2024 05:30
SEA - MIN,
05:30
Us1
РБ Брагантино
46%
Вероятност за равенство
16/06/2024 00:30
RBB - JUV,
00:30
Br1
Флуминензе РЖ
43%
Вероятност за равенство
16/06/2024 03:00
FLU - ACG,
03:00
Br1
Насионал Монт.
46%
Вероятност за победа
15/06/2024 23:30
NAC - LIV,
23:30
Uy1
Рентистас
37%
Вероятност за победа
16/06/2024 00:00
REN - ASC,
00:00
Uy2
json_m
Прогноза
ФК Бланско
-
Зноймо
12°C
П
З
З
П
П
П
29/05/2020 18:30
1
6 - 0
FT
З
П
З
Р
З
Р
от Дивизия D (Чехия)
Приятелски клубни срещи
4th място от МСФЛ (Чехия)
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
61
14
25
1
3
-
1
3 - 1
3.33
12°
-
-
-
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
33
67
Над
3.33
3 - 1
3.33
12°
-
-
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
30
41
29
X
12°
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
25%
X
1
3
-
1
3 - 1
12°
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
32
68
Да
3
-
1
3 - 1
3.33
12°
-
-
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
86%
12
3
-
1
3 - 1
3.33
12°
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
%
Домакин
3
-
1
3 - 1
3.33
12°
-
FT
6 - 0
(4 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
ФК Бланско
Зноймо
29/05/2020 18:30
3
-
1
3 - 1
3.33
12°
FT
6 - 0
(4 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
27/10
2019
ФК Бланско
2 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
05/04
2009
Зноймо
2 - 1
( - )
ФК Бланско
Cz3
30/08
2008
ФК Бланско
2 - 4
( - )
Зноймо
Cz3
ФК Бланско
1
33%
Равенства
0
0%
Зноймо
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_265":[1,null,2,3],"lg_265_6":[1,null,2,3]}
ФК
мачове
Всички
МСФЛ
Дивизия D
Приятелски клубни срещи
26/05
2020
ФК Бланско
2 - 1
(1 - 1)
Върховина
Cfr
08/03
2020
СК Уничов
1 - 0
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz3
16/11
2019
Върховина
2 - 1
(2 - 1)
ФК Бланско
Cz3
09/11
2019
ФК Бланско
2 - 1
(1 - 0)
СК Уничов
Cz3
02/11
2019
Ухерски Брод
0 - 1
(0 - 1)
ФК Бланско
Cz3
27/10
2019
ФК Бланско
2 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
20/10
2019
Словачко B
1 - 3
(0 - 2)
ФК Бланско
Cz3
12/10
2019
ФК Бланско
1 - 0
(1 - 0)
Фридек Мистек
Cz3
05/10
2019
Петрковице
1 - 0
(1 - 0)
ФК Бланско
Cz3
29/09
2019
ФК Бланско
5 - 1
(1 - 1)
Хлучин
Cz3
21/09
2019
Слован Росице
1 - 0
(1 - 0)
ФК Бланско
Cz3
15/09
2019
ФК Бланско
3 - 1
(2 - 0)
Сигма Оломуц B
Cz3
07/09
2019
Кромериж
0 - 0
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz3
04/09
2019
ФК Бланско
4 - 0
(0 - 0)
Виктория Отроковице
Cz3
01/09
2019
ФК Бланско
5 - 0
(3 - 0)
Велке Мезиржичи
Cz3
24/08
2019
Долни Бенешов
1 - 1
(1 - 0)
ФК Бланско
Cz3
18/08
2019
ФК Бланско
1 - 0
(1 - 0)
Злин B
Cz3
11/08
2019
Баник Острава B
1 - 1
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz3
04/08
2019
ФК Бланско
3 - 1
(2 - 0)
Вишков
Cz3
07/06
2019
Страни
1 - 2
(0 - 2)
ФК Бланско
Cz4
04/06
2019
ФК Бланско
2 - 3
(0 - 1)
Нове Сади
Cz4
31/05
2019
ФК Бланско
5 - 0
(0 - 0)
Хавличкув Брод
Cz4
25/05
2019
Брецлав
1 - 4
(0 - 3)
ФК Бланско
Cz4
18/05
2019
ФК Бланско
1 - 1
(0 - 0)
Славой Полна
Cz4
12/05
2019
Татран Ждирец
2 - 3
(1 - 2)
ФК Бланско
Cz4
08/05
2019
Велка Битеш
0 - 5
(0 - 3)
ФК Бланско
Cz4
05/05
2019
ФК Бланско
2 - 1
(2 - 1)
Ждар над Сазавоу
Cz4
28/04
2019
Dosta Bystrc-Knínicky
0 - 7
(0 - 3)
ФК Бланско
Cz4
19/04
2019
ФК Бланско
6 - 1
(0 - 0)
Бзенец
Cz4
14/04
2019
Тасовице
1 - 2
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz4
06/04
2019
ФК Бланско
1 - 1
(0 - 0)
Стара Ржише
Cz4
30/03
2019
Слован Росице
1 - 3
(1 - 1)
ФК Бланско
Cz4
23/03
2019
ФК Бланско
3 - 1
(1 - 0)
Сокол Ланжхот
Cz4
17/03
2019
Хумполец
3 - 3
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz4
11/11
2018
ФК Бланско
9 - 0
(5 - 0)
Велка Битеш
Cz4
03/11
2018
Нове Сади
0 - 7
(0 - 5)
ФК Бланско
Cz4
27/10
2018
ФК Бланско
1 - 0
(1 - 0)
Страни
Cz4
21/10
2018
Хавличкув Брод
0 - 2
(0 - 2)
ФК Бланско
Cz4
13/10
2018
ФК Бланско
4 - 0
(0 - 0)
Брецлав
Cz4
07/10
2018
Славой Полна
1 - 2
(0 - 1)
ФК Бланско
Cz4
28/09
2018
ФК Бланско
5 - 0
(1 - 0)
Татран Ждирец
Cz4
23/09
2018
Ждар над Сазавоу
1 - 2
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz4
15/09
2018
ФК Бланско
3 - 1
(2 - 0)
Dosta Bystrc-Knínicky
Cz4
08/09
2018
Бзенец
0 - 2
( - )
ФК Бланско
Cz4
01/09
2018
ФК Бланско
3 - 2
( - )
Тасовице
Cz4
26/08
2018
Стара Ржише
0 - 3
( - )
ФК Бланско
Cz4
19/08
2018
ФК Бланско
4 - 0
(2 - 0)
Слован Росице
Cz4
12/08
2018
Сокол Ланжхот
0 - 1
(0 - 0)
ФК Бланско
Cz4
04/08
2018
ФК Бланско
5 - 1
(0 - 0)
Хумполец
Cz4
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[38,6,5,49],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_265":[11,3,4,18],"lg_265_6":[4,null,2,6],"lg_743":[26,3,1,30],"lg_743_6":[4,1,1,6],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
З�
мачове
Всички
07/03
2020
Зноймо
0 - 5
(0 - 3)
Баник Острава B
Cz3
16/11
2019
Зноймо
2 - 1
(1 - 1)
Злин B
Cz3
09/11
2019
Баник Острава B
4 - 0
(1 - 0)
Зноймо
Cz3
01/11
2019
Зноймо
1 - 1
(0 - 1)
Вишков
Cz3
27/10
2019
ФК Бланско
2 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
18/10
2019
Зноймо
0 - 0
(0 - 0)
Върховина
Cz3
13/10
2019
СК Уничов
3 - 1
(1 - 0)
Зноймо
Cz3
05/10
2019
Зноймо
3 - 3
(1 - 0)
Ухерски Брод
Cz3
27/09
2019
Зноймо
3 - 1
(1 - 0)
Виктория Отроковице
Cz3
22/09
2019
Словачко B
2 - 3
(2 - 0)
Зноймо
Cz3
12/09
2019
Зноймо
2 - 1
(0 - 1)
Фридек Мистек
Cz3
07/09
2019
Петрковице
1 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
04/09
2019
Долни Бенешов
0 - 1
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
30/08
2019
Зноймо
0 - 0
(0 - 0)
Хлучин
Cz3
24/08
2019
Слован Росице
1 - 1
(1 - 0)
Зноймо
Cz3
17/08
2019
Зноймо
0 - 2
(0 - 1)
Сигма Оломуц B
Cz3
09/08
2019
Кромериж
4 - 0
(2 - 0)
Зноймо
Cz3
02/08
2019
Зноймо
0 - 1
(0 - 0)
Велке Мезиржичи
Cz3
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,5,8,18],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_265":[5,5,8,18],"lg_265_6":[1,2,3,6]}
ФК
Домакински мачове
Всички
МСФЛ
Дивизия D
Приятелски клубни срещи
26/05
2020
ФК Бланско
2 - 1
(1 - 1)
Върховина
Cfr
09/11
2019
ФК Бланско
2 - 1
(1 - 0)
СК Уничов
Cz3
27/10
2019
ФК Бланско
2 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
12/10
2019
ФК Бланско
1 - 0
(1 - 0)
Фридек Мистек
Cz3
29/09
2019
ФК Бланско
5 - 1
(1 - 1)
Хлучин
Cz3
15/09
2019
ФК Бланско
3 - 1
(2 - 0)
Сигма Оломуц B
Cz3
04/09
2019
ФК Бланско
4 - 0
(0 - 0)
Виктория Отроковице
Cz3
01/09
2019
ФК Бланско
5 - 0
(3 - 0)
Велке Мезиржичи
Cz3
18/08
2019
ФК Бланско
1 - 0
(1 - 0)
Злин B
Cz3
04/08
2019
ФК Бланско
3 - 1
(2 - 0)
Вишков
Cz3
04/06
2019
ФК Бланско
2 - 3
(0 - 1)
Нове Сади
Cz4
31/05
2019
ФК Бланско
5 - 0
(0 - 0)
Хавличкув Брод
Cz4
18/05
2019
ФК Бланско
1 - 1
(0 - 0)
Славой Полна
Cz4
05/05
2019
ФК Бланско
2 - 1
(2 - 1)
Ждар над Сазавоу
Cz4
19/04
2019
ФК Бланско
6 - 1
(0 - 0)
Бзенец
Cz4
06/04
2019
ФК Бланско
1 - 1
(0 - 0)
Стара Ржише
Cz4
23/03
2019
ФК Бланско
3 - 1
(1 - 0)
Сокол Ланжхот
Cz4
11/11
2018
ФК Бланско
9 - 0
(5 - 0)
Велка Битеш
Cz4
27/10
2018
ФК Бланско
1 - 0
(1 - 0)
Страни
Cz4
13/10
2018
ФК Бланско
4 - 0
(0 - 0)
Брецлав
Cz4
28/09
2018
ФК Бланско
5 - 0
(1 - 0)
Татран Ждирец
Cz4
15/09
2018
ФК Бланско
3 - 1
(2 - 0)
Dosta Bystrc-Knínicky
Cz4
01/09
2018
ФК Бланско
3 - 2
( - )
Тасовице
Cz4
19/08
2018
ФК Бланско
4 - 0
(2 - 0)
Слован Росице
Cz4
04/08
2018
ФК Бланско
5 - 1
(0 - 0)
Хумполец
Cz4
Победи
6
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[22,2,1,25],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_265":[9,null,null,9],"lg_265_6":[6,null,null,6],"lg_743":[12,2,1,15],"lg_743_6":[3,2,1,6],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
Зно
Гостувания
Всички
09/11
2019
Баник Острава B
4 - 0
(1 - 0)
Зноймо
Cz3
27/10
2019
ФК Бланско
2 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
13/10
2019
СК Уничов
3 - 1
(1 - 0)
Зноймо
Cz3
22/09
2019
Словачко B
2 - 3
(2 - 0)
Зноймо
Cz3
07/09
2019
Петрковице
1 - 0
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
04/09
2019
Долни Бенешов
0 - 1
(0 - 0)
Зноймо
Cz3
24/08
2019
Слован Росице
1 - 1
(1 - 0)
Зноймо
Cz3
09/08
2019
Кромериж
4 - 0
(2 - 0)
Зноймо
Cz3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_265":[2,1,5,8],"lg_265_6":[2,null,4,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
ФК Бланско
Изиграни мачове:
49
Зноймо
Изиграни мачове:
18
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
137
2.8
0.73
36
17
0.94
1.78
32
Под/Над
1.5
9
40
18%
82%
5
13
28%
72%
2.5
16
33
33%
67%
9
9
50%
50%
3.5
25
24
51%
49%
11
7
61%
39%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
26
23
53%
47%
8
10
44%
56%
Сухи мрежи (Да/Не)
20
29
41%
59%
3
15
17%
83%
Отбелязан гол (Да/Не)
45
4
92%
8%
9
9
50%
50%
ФК
Следващи мачове
Трудност
Зно
Лесен 1
Най-тежък 5
Зноймо (Д)
Cfr
29/05/2020
Словачко B (Д)
Cz3
31/05/2020
Кромериж (Г)
Cfr
03/06/2020
Зноймо (Г)
Cz3
07/06/2020
Ухерски Брод (Д)
Cz3
14/06/2020
Вишков (Д)
Cfr
04/07/2020
ФК Бланско (Г)
Cfr
29/05/2020
Върховина (Г)
Cz3
31/05/2020
Брецлав (Г)
Cfr
03/06/2020
ФК Бланско (Д)
Cz3
07/06/2020
Вишков (Г)
Cz3
14/06/2020
Баник Острава B (Г)
Cz3
09/08/2020
Слован Росице (Г)
Cfr
11/07/2020
Върховина (Д)
Cfr
18/07/2020
Словачко (Г)
Cfr
22/07/2020
Сеница (Г)
Cfr
25/07/2020
Збройовка Бърно (Д)
Cfr
31/07/2020
Слован Либерец (Г)
Cfr
12/08/2020
СК Простейов (Г)
Cz2
22/08/2020
Лисен (Г)
Cz2
29/08/2020
СК Хранице (Г)
CzC
02/09/2020
Футбол Тринец (Д)
Cfr
04/09/2020
Дукла Прага (Д)
Cz2
11/09/2020
Фридек Мистек (Г)
CzC
15/09/2020
Варнсдорф (Г)
Cz2
20/09/2020
Виктория Жижков (Д)
Cz2
27/09/2020
Спарта Прага (Г)
CzC
30/09/2020
Влашим (Г)
Cz2
04/10/2020
Баник Острава (Г)
Cfr
09/10/2020
Таборско (Д)
Cz2
08/11/2020
Височина Ихлава (Г)
Cz2
20/11/2020
Храдец Кралове (Д)
Cz2
25/11/2020
Хрудим (Г)
Cz2
28/11/2020
Усти над Лабем (Д)
Cz2
02/12/2020
Вишеград (Г)
Cz2
05/12/2020
Футбол Тринец (Д)
Cz2
06/03/2021
Лисен (Д)
Cz2
13/03/2021
Варнсдорф (Д)
Cz2
03/04/2021
Виктория Жижков (Г)
Cz2
11/04/2021
Влашим (Д)
Cz2
14/04/2021
Таборско (Г)
Cz2
18/04/2021
Дукла Прага (Г)
Cz2
21/04/2021
Височина Ихлава (Д)
Cz2
24/04/2021
Храдец Кралове (Г)
Cz2
30/04/2021
Хрудим (Д)
Cz2
05/05/2021
Усти над Лабем (Г)
Cz2
08/05/2021
Вишеград (Д)
Cz2
15/05/2021
Футбол Тринец (Г)
Cz2
22/05/2021
СК Простейов (Д)
Cz2
30/05/2021
Ждар над Сазавоу (Г)
Cfr
11/07/2021
Върховина (Г)
Cfr
17/07/2021
Кромериж (Г)
Cfr
21/07/2021
Велка Битеш (Г)
CzC
24/07/2021
Вратимов (Д)
Cz3
31/07/2021
Ихлава B (Г)
Cz3
07/08/2021
Старт Бърно (Г)
CzC
11/08/2021
Долни Бенешов (Д)
Cz3
14/08/2021
Зноймо (Г)
Cz3
20/08/2021
Слован Росице (Д)
Cz3
28/08/2021
Злин (Д)
CzC
01/09/2021
Баник Острава B (Г)
Cz3
05/09/2021
Върховина (Г)
Cz3
08/09/2021
Словачко B (Д)
Cz3
11/09/2021
Виктория Отроковице (Г)
Cz3
18/09/2021
Ухерски Брод (Д)
Cz3
25/09/2021
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
03/10/2021
Фридек Мистек (Д)
Cz3
09/10/2021
Кромериж (Г)
Cz3
15/10/2021
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
23/10/2021
СК Уничов (Г)
Cz3
31/10/2021
Хлучин (Д)
Cz3
06/11/2021
Злин B (Д)
Cz3
13/11/2021
Зноймо (Д)
Cfr
27/11/2021
Ихлава B (Д)
Cz3
13/03/2022
Долни Бенешов (Г)
Cz3
19/03/2022
Зноймо (Д)
Cz3
27/03/2022
Слован Росице (Г)
Cz3
02/04/2022
Вратимов (Г)
Cz3
06/04/2022
Баник Острава B (Д)
Cz3
10/04/2022
Словачко B (Г)
Cz3
17/04/2022
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
24/04/2022
Ухерски Брод (Г)
Cz3
30/04/2022
Сигма Оломуц B (Д)
Cz3
08/05/2022
Фридек Мистек (Г)
Cz3
14/05/2022
Кромериж (Д)
Cz3
22/05/2022
Върховина (Д)
Cz3
25/05/2022
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
29/05/2022
Злин B (Г)
Cz3
01/06/2022
СК Уничов (Д)
Cz3
05/06/2022
Хлучин (Г)
Cz3
10/06/2022
Татран Богунице (Г)
CzC
02/08/2022
Кромериж (Д)
Cz3
06/08/2022
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
12/08/2022
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
20/08/2022
Злин B (Г)
Cz3
28/08/2022
Слован Росице (Г)
Cz3
31/08/2022
Хлучин (Д)
Cz3
03/09/2022
Върховина (Г)
Cz3
10/09/2022
СК Хранице (Д)
Cz3
17/09/2022
Фридек Мистек (Г)
Cz3
24/09/2022
СК Уничов (Д)
Cz3
01/10/2022
Ухерски Брод (Г)
Cz3
08/10/2022
Словачко B (Д)
Cz3
15/10/2022
Баник Острава B (Д)
Cz3
22/10/2022
Фридлант (Г)
Cz3
29/10/2022
Ходонин (Д)
Cz3
05/11/2022
Зноймо (Г)
Cz3
13/11/2022
Витковице (Д)
Cz3
19/11/2022
Кромериж (Г)
Cz3
04/03/2023
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
11/03/2023
Виктория Отроковице (Г)
Cz3
19/03/2023
Злин B (Д)
Cz3
25/03/2023
Хлучин (Г)
Cz3
31/03/2023
Върховина (Д)
Cz3
08/04/2023
Фридек Мистек (Д)
Cz3
22/04/2023
СК Уничов (Г)
Cz3
29/04/2023
Ухерски Брод (Д)
Cz3
06/05/2023
СК Хранице (Г)
Cz3
09/05/2023
Словачко B (Г)
Cz3
14/05/2023
Баник Острава B (Г)
Cz3
21/05/2023
Слован Росице (Д)
Cz3
24/05/2023
Фридлант (Д)
Cz3
27/05/2023
Ходонин (Г)
Cz3
03/06/2023
Зноймо (Д)
Cz3
10/06/2023
Витковице (Г)
Cz3
16/06/2023
Нове Сади (Г)
CzC
29/07/2023
Слован Росице (Д)
Cz3
04/08/2023
Злин B (Г)
Cz3
13/08/2023
Хлучин (Д)
Cz3
18/08/2023
Старт Бърно (Г)
Cz3
25/08/2023
Татран Богунице (Д)
Cz3
01/09/2023
СК Хранице (Г)
Cz3
08/09/2023
Словачко B (Г)
Cz3
13/09/2023
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
16/09/2023
Зноймо (Д)
Cz3
23/09/2023
Ухерски Брод (Г)
Cz3
30/09/2023
Баник Острава B (Д)
Cz3
07/10/2023
Футбол Тринец (Г)
Cz3
13/10/2023
Фридлант (Д)
Cz3
21/10/2023
Ходонин (Д)
Cz3
04/11/2023
Фридек Мистек (Г)
Cz3
08/11/2023
Карвина II (Г)
Cz3
12/11/2023
СК Уничов (Д)
Cz3
17/11/2023
Слован Росице (Г)
Cz3
09/03/2024
Злин B (Д)
Cz3
16/03/2024
Хлучин (Г)
Cz3
22/03/2024
Старт Бърно (Д)
Cz3
29/03/2024
Татран Богунице (Г)
Cz3
06/04/2024
СК Хранице (Д)
Cz3
13/04/2024
Виктория Отроковице (Г)
Cz3
19/04/2024
Зноймо (Г)
Cz3
28/04/2024
СК Уничов (Г)
Cz3
01/05/2024
Ухерски Брод (Д)
Cz3
04/05/2024
Баник Острава B (Г)
Cz3
12/05/2024
Футбол Тринец (Д)
Cz3
17/05/2024
Словачко B (Д)
Cz3
22/05/2024
Фридлант (Г)
Cz3
25/05/2024
Фридек Мистек (Д)
Cz3
31/05/2024
Ходонин (Г)
Cz3
07/06/2024
Карвина II (Д)
Cz3
14/06/2024
Вишков (Д)
Cz3
14/08/2020
Петрковице (Г)
Cz3
22/08/2020
Тасовице (Г)
CzC
25/08/2020
Долни Бенешов (Д)
Cz3
28/08/2020
Фридек Мистек (Д)
Cz3
02/09/2020
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
09/09/2020
Словачко B (Д)
Cz3
12/09/2020
СК Уничов (Г)
Cz3
20/09/2020
Ихлава B (Д)
Cz3
25/09/2020
Ухерски Брод (Г)
Cz3
03/10/2020
Кромериж (Д)
Cz3
09/10/2020
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
23/10/2020
Върховина (Г)
Cz3
28/10/2020
Злин B (Г)
Cz3
01/11/2020
Сигма Оломуц B (Д)
Cz3
06/11/2020
Хлучин (Г)
Cz3
13/11/2020
Бърно B (Г)
Cfr
12/12/2020
МФК Скалица (Г)
Cfr
06/02/2021
Слован Росице (Г)
Cz3
13/03/2021
Ходонин (Д)
Cfr
11/06/2021
Старт Бърно (Г)
Cfr
15/06/2021
Хавличкув Брод (Д)
Cfr
18/06/2021
Викторие Пршеров (Д)
Cfr
23/06/2021
Ждар над Сазавоу (Г)
Cfr
25/06/2021
Шаморин (Г)
Cfr
30/06/2021
Таборско (Д)
Cfr
07/07/2021
Велке Мезиржичи (Г)
Cfr
10/07/2021
Стара Ржише (Г)
CzC
25/07/2021
Кромериж (Г)
Cz3
31/07/2021
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
06/08/2021
Лисен (Д)
CzC
11/08/2021
СК Уничов (Г)
Cz3
15/08/2021
ФК Бланско (Д)
Cz3
20/08/2021
Злин B (Г)
Cz3
29/08/2021
Върховина (Д)
Cz3
03/09/2021
Фридек Мистек (Д)
Cz3
08/09/2021
Вратимов (Г)
Cz3
11/09/2021
Ихлава B (Д)
Cz3
19/09/2021
Долни Бенешов (Г)
Cz3
25/09/2021
Хлучин (Г)
Cz3
01/10/2021
Слован Росице (Д)
Cz3
10/10/2021
Баник Острава B (Г)
Cz3
17/10/2021
Словачко B (Д)
Cz3
24/10/2021
Виктория Отроковице (Г)
Cz3
30/10/2021
Ухерски Брод (Д)
Cz3
07/11/2021
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
13/11/2021
Словачко B (Г)
Cfr
20/11/2021
ФК Бланско (Г)
Cfr
27/11/2021
Вишков (Г)
Cfr
04/12/2021
Виктория Отроковице (Д)
Cfr
04/12/2021
Ходонин (Г)
Cfr
10/12/2021
Кромериж (Д)
Cz3
06/03/2022
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
13/03/2022
СК Уничов (Д)
Cz3
20/03/2022
ФК Бланско (Г)
Cz3
27/03/2022
Злин B (Д)
Cz3
01/04/2022
Върховина (Г)
Cz3
09/04/2022
Вратимов (Д)
Cz3
15/04/2022
Ихлава B (Г)
Cz3
24/04/2022
Сигма Оломуц B (Д)
Cz3
27/04/2022
Долни Бенешов (Д)
Cz3
01/05/2022
Хлучин (Д)
Cz3
08/05/2022
Слован Росице (Г)
Cz3
14/05/2022
Баник Острава B (Д)
Cz3
20/05/2022
Фридек Мистек (Г)
Cz3
25/05/2022
Словачко B (Г)
Cz3
29/05/2022
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
03/06/2022
Ухерски Брод (Г)
Cz3
11/06/2022
Вишков (Г)
Cfr
23/07/2022
Ходонин (Г)
Cz3
06/08/2022
Словачко B (Г)
Cz3
14/08/2022
Витковице (Д)
Cz3
20/08/2022
Слован Росице (Г)
Cz3
27/08/2022
Фридлант (Д)
Cz3
31/08/2022
Кромериж (Д)
Cz3
04/09/2022
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
09/09/2022
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
16/09/2022
Злин B (Г)
Cz3
25/09/2022
Хлучин (Д)
Cz3
02/10/2022
Върховина (Г)
Cz3
08/10/2022
СК Хранице (Д)
Cz3
16/10/2022
Фридек Мистек (Г)
Cz3
22/10/2022
СК Уничов (Д)
Cz3
28/10/2022
Ухерски Брод (Г)
Cz3
05/11/2022
ФК Бланско (Д)
Cz3
13/11/2022
Баник Острава B (Г)
Cz3
20/11/2022
Ходонин (Д)
Cz3
04/03/2023
Словачко B (Д)
Cz3
11/03/2023
Витковице (Г)
Cz3
19/03/2023
Слован Росице (Д)
Cz3
25/03/2023
Кромериж (Г)
Cz3
01/04/2023
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
07/04/2023
Злин B (Д)
Cz3
21/04/2023
Хлучин (Г)
Cz3
28/04/2023
Върховина (Д)
Cz3
05/05/2023
СК Хранице (Г)
Cz3
12/05/2023
Фридек Мистек (Д)
Cz3
19/05/2023
Фридлант (Г)
Cz3
24/05/2023
СК Уничов (Г)
Cz3
28/05/2023
Ухерски Брод (Д)
Cz3
02/06/2023
Виктория Отроковице (Г)
Cz3
06/06/2023
ФК Бланско (Г)
Cz3
10/06/2023
Баник Острава B (Д)
Cz3
16/06/2023
Словачко B (Д)
Cz3
06/08/2023
Слован Росице (Г)
Cz3
12/08/2023
Ждар над Сазавоу (Г)
CzC
16/08/2023
Злин B (Д)
Cz3
19/08/2023
Хлучин (Г)
Cz3
25/08/2023
Старт Бърно (Д)
Cz3
01/09/2023
СК Простейов (Д)
CzC
05/09/2023
Татран Богунице (Г)
Cz3
09/09/2023
СК Уничов (Г)
Cz3
13/09/2023
СК Хранице (Д)
Cz3
17/09/2023
ФК Бланско (Г)
Cz3
23/09/2023
Виктория Отроковице (Д)
Cz3
29/09/2023
Ухерски Брод (Д)
Cz3
08/10/2023
Баник Острава B (Г)
Cz3
15/10/2023
Футбол Тринец (Д)
Cz3
20/10/2023
Фридлант (Г)
Cz3
28/10/2023
Фридек Мистек (Д)
Cz3
03/11/2023
Ходонин (Г)
Cz3
11/11/2023
Карвина II (Д)
Cz3
19/11/2023
Словачко B (Г)
Cz3
10/03/2024
Слован Росице (Д)
Cz3
17/03/2024
Злин B (Г)
Cz3
24/03/2024
Хлучин (Д)
Cz3
31/03/2024
Старт Бърно (Г)
Cz3
06/04/2024
Татран Богунице (Д)
Cz3
14/04/2024
СК Хранице (Г)
Cz3
19/04/2024
ФК Бланско (Д)
Cz3
28/04/2024
Карвина II (Г)
Cz3
01/05/2024
Виктория Отроковице (Г)
Cz3
05/05/2024
Ухерски Брод (Г)
Cz3
11/05/2024
Баник Острава B (Д)
Cz3
18/05/2024
СК Уничов (Д)
Cz3
22/05/2024
Футбол Тринец (Г)
Cz3
25/05/2024
Фридлант (Д)
Cz3
01/06/2024
Фридек Мистек (Г)
Cz3
08/06/2024
Ходонин (Д)
Cz3
14/06/2024
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма