Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
52
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
20
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
209
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
558
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
14
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
95
Американски
94
Африкански
1
Азиатски
64
Австралийски
38
Интернационални
4
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Тоерпедо Минск
-
ФК Городея
12°C
З
З
З
З
З
З
26/10/2019 19:00
2
0 - 3
Awarded
П
З
П
Р
З
З
Беларус Висша Лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
22
31
47
2
0
-
2
0 - 2
1.33
12°
-
-
-
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
73
27
Под
1.33
0 - 2
1.33
12°
-
-
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
12
66
22
X
12°
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
31%
X
2
0
-
2
0 - 2
12°
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
75
25
Не
0
-
2
0 - 2
1.33
12°
-
-
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
78%
2X
0
-
2
0 - 2
1.33
12°
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
40%
Гост -1
0
-
2
0 - 2
1.33
12°
-
Aw
0 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26, Редовен сезон
By1
Тоерпедо Минск
ФК Городея
26/10/2019 19:00
24%
14%
11%
Arkhipov
Pushnyakov
Lebedev
0
-
2
0 - 2
1.33
12°
-
-
-
Aw
0 - 3
Мачове между двата отбора
Всички
14/06
2019
ФК Городея
0 - 0
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
21/07
2018
ФК Городея
0 - 0
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
07/04
2018
Тоерпедо Минск
1 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
Тоерпедо Минск
1
33%
Равенства
2
67%
ФК Городея
0
0%
{"lg_-1":[1,2,0,3],"lg_-1_6":[1,2,0,3],"lg_141":[1,2,null,3],"lg_141_6":[1,2,null,3]}
Класиране към 26/10/2019
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест
64
25
20
4
1
62
18
44
2
БАТЕ Борисов
57
24
18
3
3
49
13
36
3
Шахтьор Солигорск
54
24
17
3
4
47
16
31
4
Динамо Минск
45
24
14
3
7
35
25
10
5
Ислоч
41
25
12
5
8
35
29
6
6
Торпедо Жодино
41
25
12
5
8
34
30
4
7
ФК Городея
37
25
10
7
8
25
25
0
8
Неман Гродно
32
26
9
5
12
23
33
-10
9
Витебск
30
25
8
6
11
23
32
-9
10
Минск
29
26
7
8
11
33
42
-9
11
Слуцк
26
25
7
5
13
24
44
-20
12
Славия Мозир
26
24
7
5
12
26
32
-6
13
Днепър Могилев
23
24
6
5
13
24
31
-7
14
Eнергетик-БГУ
22
25
5
7
13
38
58
-20
15
ФК Гомел
20
25
4
8
13
34
43
-9
16
Тоерпедо Минск
6
24
1
3
20
4
45
-41
Шампионска Лига
Лига Европа
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
Тое
мачове
Всички
Висша Лига
Купа на Беларус
19/10
2019
Минск
3 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By1
05/10
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
Славия Мозир
By1
28/09
2019
Динамо Брест
3 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By1
21/09
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
БАТЕ Борисов
By1
14/09
2019
Днепър Могилев
3 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By1
31/08
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
Торпедо Жодино
By1
25/08
2019
Динамо Минск
3 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By1
17/08
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
Витебск
By1
09/08
2019
Ислоч
3 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By1
03/08
2019
БАТЕ Борисов
8 - 1
(4 - 1)
Тоерпедо Минск
ByC
28/07
2019
Клецк
2 - 7
(0 - 1)
Тоерпедо Минск
ByC
13/07
2019
Тоерпедо Минск
1 - 2
(0 - 2)
ФК Гомел
By1
07/07
2019
Слуцк
1 - 0
(1 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
28/06
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
(0 - 3)
Неман Гродно
By1
21/06
2019
Eнергетик-БГУ
2 - 1
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
14/06
2019
ФК Городея
0 - 0
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
02/06
2019
Тоерпедо Минск
0 - 0
(0 - 0)
Минск
By1
25/05
2019
Славия Мозир
2 - 0
(1 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
19/05
2019
Тоерпедо Минск
0 - 1
(0 - 0)
Динамо Брест
By1
12/05
2019
БАТЕ Борисов
1 - 0
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
04/05
2019
Тоерпедо Минск
0 - 1
(0 - 0)
Днепър Могилев
By1
25/04
2019
Торпедо Жодино
2 - 0
(2 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
20/04
2019
Тоерпедо Минск
0 - 1
(0 - 0)
Динамо Минск
By1
14/04
2019
Витебск
1 - 1
(1 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
06/04
2019
Тоерпедо Минск
1 - 0
(0 - 0)
Ислоч
By1
30/03
2019
Шахтьор Солигорск
1 - 0
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
12/08
2018
Тоерпедо Минск
0 - 2
( - )
Слуцк
ByC
29/07
2018
Смaргон
0 - 4
( - )
Тоерпедо Минск
ByC
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
6
100%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,3,22,28],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_141":[1,3,20,24],"lg_141_6":[null,null,6,6],"lg_304":[2,null,2,4],"lg_304_6":[2,null,2,4]}
Ф�
мачове
Всички
Висша Лига
Купа на Беларус
21/10
2019
ФК Городея
1 - 0
(1 - 0)
Eнергетик-БГУ
By1
04/10
2019
ФК Городея
1 - 2
(1 - 0)
Минск
By1
29/09
2019
Славия Мозир
0 - 1
(0 - 0)
ФК Городея
By1
25/09
2019
ФК Городея
0 - 0
(0 - 0)
Шахтьор Солигорск
By1
20/09
2019
ФК Городея
1 - 3
(0 - 1)
Динамо Брест
By1
14/09
2019
БАТЕ Борисов
2 - 1
(0 - 0)
ФК Городея
By1
30/08
2019
ФК Городея
3 - 2
(1 - 1)
Днепър Могилев
By1
25/08
2019
Торпедо Жодино
1 - 1
(0 - 1)
ФК Городея
By1
18/08
2019
ФК Городея
3 - 1
(2 - 0)
Динамо Минск
By1
11/08
2019
Витебск
0 - 2
(0 - 0)
ФК Городея
By1
27/07
2019
Локомотив Гомел
3 - 0
(2 - 0)
ФК Городея
ByC
20/07
2019
ФК Городея
1 - 2
(0 - 1)
Ислоч
By1
07/07
2019
ФК Гомел
0 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
29/06
2019
ФК Городея
1 - 0
(0 - 0)
Слуцк
By1
21/06
2019
Неман Гродно
1 - 3
(0 - 1)
ФК Городея
By1
14/06
2019
ФК Городея
0 - 0
(0 - 0)
Тоерпедо Минск
By1
01/06
2019
Eнергетик-БГУ
0 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
25/05
2019
Минск
0 - 3
(0 - 1)
ФК Городея
By1
17/05
2019
ФК Городея
1 - 0
(0 - 0)
Славия Мозир
By1
11/05
2019
Динамо Брест
4 - 0
(2 - 0)
ФК Городея
By1
06/05
2019
ФК Городея
1 - 0
(0 - 0)
БАТЕ Борисов
By1
27/04
2019
Днепър Могилев
0 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
20/04
2019
ФК Городея
0 - 3
(0 - 1)
Торпедо Жодино
By1
14/04
2019
Динамо Минск
1 - 0
(1 - 0)
ФК Городея
By1
05/04
2019
ФК Городея
1 - 1
(0 - 0)
Витебск
By1
30/03
2019
Ислоч
2 - 0
(1 - 0)
ФК Городея
By1
17/11
2018
БАТЕ Борисов
0 - 0
( - )
ФК Городея
ByC
28/07
2018
Слоним
1 - 2
( - )
ФК Городея
ByC
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[11,8,9,28],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_141":[10,7,8,25],"lg_141_6":[2,1,3,6],"lg_304":[1,1,1,3],"lg_304_6":[1,1,1,3]}
Тое
Домакински мачове
Всички
Висша Лига
Купа на Беларус
05/10
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
Славия Мозир
By1
21/09
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
БАТЕ Борисов
By1
31/08
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
Торпедо Жодино
By1
17/08
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
( - )
Витебск
By1
13/07
2019
Тоерпедо Минск
1 - 2
(0 - 2)
ФК Гомел
By1
28/06
2019
Тоерпедо Минск
0 - 3
(0 - 3)
Неман Гродно
By1
02/06
2019
Тоерпедо Минск
0 - 0
(0 - 0)
Минск
By1
19/05
2019
Тоерпедо Минск
0 - 1
(0 - 0)
Динамо Брест
By1
04/05
2019
Тоерпедо Минск
0 - 1
(0 - 0)
Днепър Могилев
By1
20/04
2019
Тоерпедо Минск
0 - 1
(0 - 0)
Динамо Минск
By1
06/04
2019
Тоерпедо Минск
1 - 0
(0 - 0)
Ислоч
By1
12/08
2018
Тоерпедо Минск
0 - 2
( - )
Слуцк
ByC
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
6
100%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,1,10,12],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_141":[1,1,9,11],"lg_141_6":[null,null,6,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
ФК
Гостувания
Всички
Висша Лига
Купа на Беларус
29/09
2019
Славия Мозир
0 - 1
(0 - 0)
ФК Городея
By1
14/09
2019
БАТЕ Борисов
2 - 1
(0 - 0)
ФК Городея
By1
25/08
2019
Торпедо Жодино
1 - 1
(0 - 1)
ФК Городея
By1
11/08
2019
Витебск
0 - 2
(0 - 0)
ФК Городея
By1
27/07
2019
Локомотив Гомел
3 - 0
(2 - 0)
ФК Городея
ByC
07/07
2019
ФК Гомел
0 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
21/06
2019
Неман Гродно
1 - 3
(0 - 1)
ФК Городея
By1
01/06
2019
Eнергетик-БГУ
0 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
25/05
2019
Минск
0 - 3
(0 - 1)
ФК Городея
By1
11/05
2019
Динамо Брест
4 - 0
(2 - 0)
ФК Городея
By1
27/04
2019
Днепър Могилев
0 - 0
(0 - 0)
ФК Городея
By1
14/04
2019
Динамо Минск
1 - 0
(1 - 0)
ФК Городея
By1
30/03
2019
Ислоч
2 - 0
(1 - 0)
ФК Городея
By1
17/11
2018
БАТЕ Борисов
0 - 0
( - )
ФК Городея
ByC
28/07
2018
Слоним
1 - 2
( - )
ФК Городея
ByC
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,5,5,15],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_141":[4,4,4,12],"lg_141_6":[3,2,1,6],"lg_304":[1,1,1,3],"lg_304_6":[1,1,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Тоерпедо Минск
Изиграни мачове:
28
ФК Городея
Изиграни мачове:
28
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
16
0.57
2.04
57
27
0.96
1.04
29
Под/Над
1.5
9
19
32%
68%
12
16
43%
57%
2.5
13
15
46%
54%
16
12
57%
43%
3.5
25
3
89%
11%
23
5
82%
18%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
5
23
18%
82%
10
18
36%
64%
Сухи мрежи (Да/Не)
4
24
14%
86%
13
15
46%
54%
Отбелязан гол (Да/Не)
7
21
25%
75%
17
11
61%
39%
Тое
Следващи мачове
Трудност
ФК
Лесен 1
Най-тежък 5
ФК Городея (Д)
By1
26/10/2019
2
Шахтьор Солигорск (Д)
By1
30/10/2019
5
Eнергетик-БГУ (Д)
By1
02/11/2019
2
Неман Гродно (Г)
By1
09/11/2019
2
Слуцк (Д)
By1
24/11/2019
3
ФК Гомел (Г)
By1
01/12/2019
4
Тоерпедо Минск (Г)
By1
26/10/2019
1
Неман Гродно (Д)
By1
02/11/2019
2
Слуцк (Г)
By1
09/11/2019
3
ФК Гомел (Д)
By1
24/11/2019
4
Шахтьор Солигорск (Г)
By1
01/12/2019
5
Витебск (Г)
By1
21/03/2020
2
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма