Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
35
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
2
Прогнози за утре
64
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
278
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
677
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
15
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
110
Американски
117
Африкански
15
Азиатски
67
Австралийски
38
Интернационални
6
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
2
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
6
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
2
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m,json_os,json_bo
Прогноза
Корнея
-
Прат
17°C
П
Р
П
П
Р
П
23/02/2020 19:00
1
0 - 0
FT
Р
П
З
Р
Р
Р
Испания Сегунда дивисион Б3
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
48
35
17
1
2
-
0
2 - 0
2.33
17°
1.61
1.61
3.42
5.35
-1
1
1
FT
0 - 0
(0 - 0)
-
-
-
-
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
53
47
Под
2.33
2 - 0
2.33
17°
1.60
1.60
2.33
FT
0 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
23
60
17
X
17°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
29%
X
1
2
-
0
2 - 0
17°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
58
42
Не
2
-
0
2 - 0
2.33
17°
1.58
2.23
1.58
FT
0 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
83%
1X
2
-
0
2 - 0
2.33
17°
1.10
FT
0 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
34%
Домакин -1
2
-
0
2 - 0
2.33
17°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 26
Es4
Корнея
Прат
23/02/2020 19:00
2
-
0
2 - 0
2.33
17°
FT
0 - 0
(0 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
06/10
2019
Прат
1 - 2
(0 - 0)
Корнея
Es4
13/04
2017
Корнея
1 - 2
( - )
Прат
Es4
20/11
2016
Прат
1 - 1
( - )
Корнея
Es4
Корнея
1
33%
Равенства
1
33%
Прат
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_207":[1,1,1,3],"lg_207_6":[1,1,1,3]}
Класиране към 23/02/2020
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Сабадел
47
25
14
5
6
34
19
15
2
Барселона Б
45
26
12
9
5
37
25
12
3
Виляреал Б
45
25
13
6
6
35
27
8
4
Кастейон
44
25
12
8
5
35
19
16
5
Корнея
44
25
12
8
5
33
25
8
6
Лейда
39
25
10
9
6
29
22
7
7
Еспаньол B
39
25
10
9
6
39
28
11
8
ФК Андора
37
25
9
10
6
29
26
3
9
Олот
37
25
9
10
6
26
17
9
10
Леванте УД B
32
25
9
5
11
27
31
-4
11
Ла Нусия
32
25
8
8
9
24
27
-3
12
Лягостера
31
25
7
10
8
24
28
-4
13
Ебро
30
25
6
12
7
25
29
-4
14
Химнастик
28
25
6
10
9
29
32
-3
15
Ехеа
26
25
6
8
11
26
32
-6
16
Валенсия B
24
25
4
12
9
25
30
-5
17
Еркулес
23
26
5
8
13
27
35
-8
18
Бадалона
22
25
5
7
13
15
30
-15
19
Прат
21
25
4
9
12
22
39
-17
20
ФК Орихуела
21
25
4
9
12
24
44
-20
Плейофи
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
Кор
мачове
Всички
Сегунда дивисион Б3
Купа на Краля
16/02
2020
Ехеа
0 - 1
(0 - 0)
Корнея
Es4
09/02
2020
Корнея
1 - 1
(0 - 1)
Химнастик
Es4
02/02
2020
Бадалона
0 - 2
(0 - 0)
Корнея
Es4
26/01
2020
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Еспаньол B
Es4
19/01
2020
Олот
1 - 1
(1 - 0)
Корнея
Es4
15/01
2020
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Ла Нусия
Es4
05/01
2020
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Валенсия B
Es4
22/12
2019
Кастейон
3 - 1
(1 - 0)
Корнея
Es4
19/12
2019
Корнея
0 - 0
(0 - 0)
ФК Орихуела
EsC
15/12
2019
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Лейда
Es4
07/12
2019
Корнея
2 - 0
(0 - 0)
Сабадел
Es4
01/12
2019
Ебро
1 - 1
(1 - 1)
Корнея
Es4
24/11
2019
Корнея
2 - 0
(1 - 0)
ФК Андора
Es4
17/11
2019
Барселона Б
3 - 3
(2 - 2)
Корнея
Es4
10/11
2019
Корнея
2 - 1
(1 - 1)
Лягостера
Es4
03/11
2019
ФК Орихуела
1 - 2
(1 - 0)
Корнея
Es4
27/10
2019
Корнея
0 - 1
(0 - 1)
Еркулес
Es4
19/10
2019
Леванте УД B
3 - 1
(2 - 1)
Корнея
Es4
13/10
2019
Корнея
1 - 2
(0 - 1)
Виляреал Б
Es4
06/10
2019
Прат
1 - 2
(0 - 0)
Корнея
Es4
29/09
2019
Корнея
1 - 1
(0 - 0)
Ехеа
Es4
22/09
2019
Химнастик
2 - 2
(1 - 2)
Корнея
Es4
15/09
2019
Корнея
1 - 0
(1 - 0)
Бадалона
Es4
08/09
2019
Еспаньол B
2 - 2
(1 - 1)
Корнея
Es4
31/08
2019
Корнея
1 - 1
(1 - 1)
Олот
Es4
25/08
2019
Ла Нусия
1 - 0
(1 - 0)
Корнея
Es4
Победи
4
67%
Равенства
2
33%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[12,9,5,26],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_207":[12,8,5,25],"lg_207_6":[4,2,null,6],"lg_209":[null,1,null,1],"lg_209_6":[null,1,null,1]}
П�
мачове
Всички
Сегунда дивисион Б3
Купа на федерацията
16/02
2020
Прат
0 - 0
(0 - 0)
Ебро
Es4
08/02
2020
ФК Андора
1 - 2
(0 - 0)
Прат
Es4
02/02
2020
Прат
1 - 2
(0 - 1)
Барселона Б
Es4
25/01
2020
Лягостера
1 - 1
(1 - 0)
Прат
Es4
19/01
2020
Прат
2 - 2
(2 - 0)
ФК Орихуела
Es4
12/01
2020
Еркулес
2 - 2
(1 - 0)
Прат
Es4
05/01
2020
Леванте УД B
2 - 0
(1 - 0)
Прат
Es4
22/12
2019
Прат
3 - 1
(2 - 0)
Виляреал Б
Es4
15/12
2019
Сабадел
3 - 0
(1 - 0)
Прат
Es4
08/12
2019
Ехеа
3 - 0
(1 - 0)
Прат
Es4
01/12
2019
Прат
1 - 3
(1 - 1)
Химнастик
Es4
24/11
2019
Бадалона
0 - 1
(0 - 0)
Прат
Es4
17/11
2019
Прат
0 - 2
(0 - 2)
Еспаньол B
Es4
10/11
2019
Олот
0 - 0
(0 - 0)
Прат
Es4
06/11
2019
Кастейон
0 - 0
(0 - 0)
Прат
EsC
03/11
2019
Прат
0 - 3
(0 - 2)
Ла Нусия
Es4
27/10
2019
Валенсия B
1 - 2
(0 - 1)
Прат
Es4
20/10
2019
Прат
0 - 1
(0 - 1)
Кастейон
Es4
16/10
2019
Побленсе
1 - 1
(0 - 1)
Прат
EsC
13/10
2019
Лейда
2 - 0
(2 - 0)
Прат
Es4
06/10
2019
Прат
1 - 2
(0 - 0)
Корнея
Es4
02/10
2019
Прат
2 - 1
(1 - 0)
Мулено
EsC
29/09
2019
Ебро
1 - 1
(1 - 1)
Прат
Es4
22/09
2019
Прат
0 - 1
(0 - 0)
ФК Андора
Es4
14/09
2019
Барселона Б
2 - 2
(1 - 1)
Прат
Es4
07/09
2019
Прат
1 - 2
(1 - 0)
Лягостера
Es4
01/09
2019
ФК Орихуела
1 - 1
(1 - 0)
Прат
Es4
24/08
2019
Прат
1 - 1
(0 - 0)
Еркулес
Es4
Победи
1
17%
Равенства
4
67%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,11,12,28],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_207":[4,9,12,25],"lg_207_6":[1,4,1,6],"lg_591":[1,2,null,3],"lg_591_6":[1,2,null,3]}
Кор
Домакински мачове
Всички
Сегунда дивисион Б3
Купа на Краля
09/02
2020
Корнея
1 - 1
(0 - 1)
Химнастик
Es4
26/01
2020
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Еспаньол B
Es4
15/01
2020
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Ла Нусия
Es4
05/01
2020
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Валенсия B
Es4
19/12
2019
Корнея
0 - 0
(0 - 0)
ФК Орихуела
EsC
15/12
2019
Корнея
1 - 0
(0 - 0)
Лейда
Es4
07/12
2019
Корнея
2 - 0
(0 - 0)
Сабадел
Es4
24/11
2019
Корнея
2 - 0
(1 - 0)
ФК Андора
Es4
10/11
2019
Корнея
2 - 1
(1 - 1)
Лягостера
Es4
27/10
2019
Корнея
0 - 1
(0 - 1)
Еркулес
Es4
13/10
2019
Корнея
1 - 2
(0 - 1)
Виляреал Б
Es4
29/09
2019
Корнея
1 - 1
(0 - 0)
Ехеа
Es4
15/09
2019
Корнея
1 - 0
(1 - 0)
Бадалона
Es4
31/08
2019
Корнея
1 - 1
(1 - 1)
Олот
Es4
Победи
4
67%
Равенства
2
33%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,4,2,14],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_207":[8,3,2,13],"lg_207_6":[5,1,null,6],"lg_209":[null,1,null,1],"lg_209_6":[null,1,null,1]}
Пра
Гостувания
Всички
Сегунда дивисион Б3
Купа на федерацията
08/02
2020
ФК Андора
1 - 2
(0 - 0)
Прат
Es4
25/01
2020
Лягостера
1 - 1
(1 - 0)
Прат
Es4
12/01
2020
Еркулес
2 - 2
(1 - 0)
Прат
Es4
05/01
2020
Леванте УД B
2 - 0
(1 - 0)
Прат
Es4
15/12
2019
Сабадел
3 - 0
(1 - 0)
Прат
Es4
08/12
2019
Ехеа
3 - 0
(1 - 0)
Прат
Es4
24/11
2019
Бадалона
0 - 1
(0 - 0)
Прат
Es4
10/11
2019
Олот
0 - 0
(0 - 0)
Прат
Es4
06/11
2019
Кастейон
0 - 0
(0 - 0)
Прат
EsC
27/10
2019
Валенсия B
1 - 2
(0 - 1)
Прат
Es4
16/10
2019
Побленсе
1 - 1
(0 - 1)
Прат
EsC
13/10
2019
Лейда
2 - 0
(2 - 0)
Прат
Es4
29/09
2019
Ебро
1 - 1
(1 - 1)
Прат
Es4
14/09
2019
Барселона Б
2 - 2
(1 - 1)
Прат
Es4
01/09
2019
ФК Орихуела
1 - 1
(1 - 0)
Прат
Es4
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,8,4,15],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_207":[3,6,4,13],"lg_207_6":[1,2,3,6],"lg_591":[null,2,null,2],"lg_591_6":[null,2,null,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Корнея
Изиграни мачове:
26
Прат
Изиграни мачове:
28
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
33
1.27
0.96
25
25
0.89
1.46
41
Под/Над
1.5
9
17
35%
65%
6
22
21%
79%
2.5
17
9
65%
35%
14
14
50%
50%
3.5
21
5
81%
19%
23
5
82%
18%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
14
12
54%
46%
16
12
57%
43%
Сухи мрежи (Да/Не)
10
16
38%
62%
4
24
14%
86%
Отбелязан гол (Да/Не)
23
3
88%
12%
17
11
61%
39%
Кор
Следващи мачове
Трудност
Пра
Лесен 1
Най-тежък 5
Прат (Д)
Es4
23/02/2020
4
Виляреал Б (Г)
Es4
29/02/2020
2
Леванте УД B (Д)
Es4
08/03/2020
4
Еркулес (Г)
Es4
15/03/2020
3
ФК Орихуела (Д)
Es4
21/03/2020
4
Лягостера (Г)
Es4
28/03/2020
2
Корнея (Г)
Es4
23/02/2020
1
Лейда (Д)
Es4
01/03/2020
3
Кастейон (Г)
Es4
08/03/2020
1
Валенсия B (Д)
Es4
15/03/2020
5
Ла Нусия (Г)
Es4
21/03/2020
1
Олот (Д)
Es4
28/03/2020
4
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма