Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
160
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
5
Прогнози за утре
352
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2262
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
65
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
213
Африкански
77
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
4
Копа Судамерикана
4
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ал Таавон
43%
Вероятност за победа
09/05/2024 18:00
ALR - Ал ,
18:00
Sa1
json_m
Прогноза
Йени Ордуспор
-
Тюрк Метал
П
З
З
З
П
П
20/09/2020 01:00
1
4 - 2
З
П
П
З
Турция ТФФ Трета Лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
53
30
17
1
4
-
2
4 - 2
3.71
-
-
-
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
26
74
Над
3.71
4 - 2
3.71
-
-
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
33
33
33
1
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
17%
1
1
4
-
2
4 - 2
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
22
78
Да
4
-
2
4 - 2
3.71
-
-
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
83%
1X
4
-
2
4 - 2
3.71
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
5%
Домакин -1.5
4
-
2
4 - 2
3.71
-
4 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Group 4
Tr4
Йени Ордуспор
Тюрк Метал
20/09/2020 01:00
4
-
2
4 - 2
3.71
4 - 2
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 20/09/2020
Група 1
Група 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Манисаспор
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Офспор
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Фатса Беледийерспор
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Къзълчаболюкспор
0
0
0
0
0
0
0
0
5
1877 Алемдагспор
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Невшехир Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Бука ФК
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Артвин Хопаспор
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Чанкаяа ФК
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Диарбекирспор
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Малатия Йесилирт Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Паясспор
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Беледийе Деринчеспор
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Кемерспор 2003
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Одринспор
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Арнавуткьой Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Плейофи
Отпадане
Група 2
Група 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Йозгатспор
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Фетиеспор
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Назилиспор
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Тепечик
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Токатспор
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Дарича Генчлербирлиги
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Джейханспор
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Йомраспор
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Ерзинспор
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Агръспор
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Халиде Едип Адивар
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Караман
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Кютахияспор
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Текирдагспор
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Мардин ББ
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Кахта
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Ченгелкьой СК
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Плейофи
Отпадане
Група 3
Група 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Кършияка
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Батман Петролспор
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Яловаспор
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Чаталджаспор
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Сомаспор
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Ерокспор
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Ербааспор СК
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Джизреспор
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Елязъг Беледийеспор
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Алтъндаг Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Силе Йълдизспор
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Гьолджюкспор
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Архависпор
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Ичел Идман
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Карсамбаспор
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Испарта 32 Спор
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Османиеспор
-3
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Плейофи
Отпадане
Group 4
Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Байрампаша
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Адъяманспор
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Силивриспор
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Дюзджеспор
0
0
0
0
0
0
0
0
5
1954 Келкит Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
6
68 Аскарай Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Султанбейли Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Йени Ордуспор
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Каракьопрьо Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Модафенспор
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Мугласпор
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Козанспор
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Бергама Блд.
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Бурса Илдиримспор
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Тюрк Метал
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Кестелспор
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Сиирт Йозел
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Плейофи
Отпадане
Йен
мачове
Всички
15/03
2020
Йени Ордуспор
3 - 0
(2 - 0)
Каракьопрьо Блд.
Tr4
11/03
2020
Къзълчаболюкспор
2 - 1
(1 - 0)
Йени Ордуспор
Tr4
08/03
2020
Серик Беледиеспор
2 - 0
(1 - 0)
Йени Ордуспор
Tr4
01/03
2020
Йени Ордуспор
0 - 1
(0 - 1)
Дюзджеспор
Tr4
23/02
2020
Йени Ордуспор
1 - 0
(1 - 0)
Султанбейли Блд.
Tr4
19/02
2020
Токатспор
0 - 2
(0 - 1)
Йени Ордуспор
Tr4
Победи
3
50%
Равенства
0
0%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_346":[3,null,3,6],"lg_346_6":[3,null,3,6]}
Т�
мачове
Всички
26/09
2019
Тюрк Метал
0 - 4
(0 - 1)
Газиантеп ББ
TrC
11/09
2019
Чанкаяа ФК
1 - 4
(0 - 1)
Тюрк Метал
TrC
29/08
2019
Çubukspor
1 - 3
(1 - 1)
Тюрк Метал
TrC
29/08
2018
Yeni Amasyaspor
3 - 1
( - )
Тюрк Метал
TrC
Победи
2
50%
Равенства
0
0%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_439":[2,null,2,4],"lg_439_6":[2,null,2,4]}
Йен
домакински мачове:
Всички
15/03
2020
Йени Ордуспор
3 - 0
(2 - 0)
Каракьопрьо Блд.
Tr4
01/03
2020
Йени Ордуспор
0 - 1
(0 - 1)
Дюзджеспор
Tr4
23/02
2020
Йени Ордуспор
1 - 0
(1 - 0)
Султанбейли Блд.
Tr4
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_346":[2,null,1,3],"lg_346_6":[2,null,1,3]}
Тюр
гостувания:
Всички
11/09
2019
Чанкаяа ФК
1 - 4
(0 - 1)
Тюрк Метал
TrC
29/08
2019
Çubukspor
1 - 3
(1 - 1)
Тюрк Метал
TrC
29/08
2018
Yeni Amasyaspor
3 - 1
( - )
Тюрк Метал
TrC
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_439":[2,null,1,3],"lg_439_6":[2,null,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Йени Ордуспор
Изиграни мачове:
6
Тюрк Метал
Изиграни мачове:
4
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
7
1.17
0.83
5
8
2
2.25
9
Под/Над
1.5
2
4
33%
67%
0
4
0%
100%
2.5
4
2
67%
33%
0
4
0%
100%
3.5
6
0
100%
0%
0
4
0%
100%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
1
5
17%
83%
3
1
75%
25%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
3
50%
50%
0
4
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
3
1
75%
25%
Йен
следващи мачове
Трудност
Тюр
Лесен 1
Най-тежък 5
Тюрк Метал (Д)
Tr4
20/09/2020
3
Мугласпор (Г)
Tr4
26/09/2020
1
Козанспор (Д)
Tr4
04/10/2020
1
Адъяманспор (Г)
Tr4
11/10/2020
2
Архависпор (Д)
TrC
15/10/2020
2
Силивриспор (Д)
Tr4
18/10/2020
1
Йени Ордуспор (Г)
Tr4
20/09/2020
5
Султанбейли Блд. (Д)
Tr4
26/09/2020
1
1954 Келкит Блд. (Г)
Tr4
04/10/2020
2
68 Аскарай Блд. (Д)
Tr4
11/10/2020
4
Гьолджюкспор (Д)
TrC
14/10/2020
2
Бергама Блд. (Г)
Tr4
17/10/2020
2
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма