Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
109
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
100
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
449
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1032
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
30
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
143
Американски
87
Африкански
39
Азиатски
74
Австралийски
38
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Жувентуде
45%
Вероятност за равенство
06/06/2024 01:00
JUV - ACG,
01:00
Br1
Куяба Еспорте
39%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:00
CUE - VIT,
02:00
Br1
Централноафриканска реп.
42%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
CAR - Чад,
19:00
WCQ
Тунис
52%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
TUN - EQG,
22:00
WCQ
Сиера Леоне
53%
Вероятност за победа
05/06/2024 19:00
SIE - Джи,
19:00
WCQ
Того
45%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
TOG - SOU,
19:00
WCQ
Сирия
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 03:00
SYR - Сев,
03:00
WCQ
Тринидад и Тобаго
57%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Три - Гре,
02:30
WCQ
Кюрасао
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Кюр - Бар,
02:30
WCQ
Антигуа и Барбуда
43%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
Ант - Бер,
22:00
WCQ
Варгас Торес
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GSC - VAT,
23:00
Ec2
Инд. Хуниорс
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GUA - IJU,
23:00
Ec2
json_m
Прогноза
Енергетик-БГАТУ
-
Строител Копил
П
Р
З
П
П
З
24/07/2021 13:00
1
5 - 3
FT
З
П
Р
З
П
Р
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
46
15
39
1
3
-
2
3 - 2
3.75
-
-
-
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
25
75
Над
3.75
3 - 2
3.75
-
-
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
34
51
15
X
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
23%
X
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
16
84
Да
3
-
2
3 - 2
3.75
-
-
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
85%
12
3
-
2
3 - 2
3.75
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
46%
Домакин -0.5
3
-
2
3 - 2
3.75
-
FT
5 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Minsk Region South
By3
Енергетик-БГАТУ
Строител Копил
24/07/2021 13:00
3
-
2
3 - 2
3.75
FT
5 - 3
(1 - 1)
Мачове между двата отбора
Всички
15/05
2021
Строител Копил
2 - 0
(0 - 0)
Енергетик-БГАТУ
By3
0
0%
Равенства
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 24/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ивацевичи
25
9
8
1
0
41
5
36
2
Стэнлес Пинск
22
8
7
1
0
49
4
45
3
FK Luninets
21
9
7
0
2
20
11
9
4
FK Ivanovo
13
9
4
1
4
20
30
-10
5
Припят Олшани
9
8
3
0
5
19
26
-7
6
Nadezhda Gorodishche
7
9
2
1
6
12
23
-11
7
Гранит
4
9
1
1
7
13
37
-24
8
DUSSH Stolin
1
9
0
1
8
7
45
-38
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
24
9
8
0
1
54
6
48
2
Niva Dolbizno
22
9
7
1
1
51
8
43
3
BZHS Brest
17
9
5
2
2
44
13
31
4
Krechet Bereza
14
9
4
2
3
14
20
-6
5
10
8
3
1
4
17
19
-2
6
FK Vysokoe
6
9
1
3
5
10
43
-33
7
FK Drohichyn
4
9
1
1
7
12
47
-35
8
FK Pruzhany
3
8
1
0
7
9
55
-46
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Бумпром
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
ФК Жлобин
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Химик
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
31
11
10
1
0
83
5
78
2
HCS-Olympia
22
11
6
4
1
37
19
18
3
FK Slonim Siti
20
11
6
2
3
33
19
14
4
FK Lida-2
18
11
5
3
3
22
27
-5
5
FK Shchuchyn
17
11
4
5
2
24
27
-3
6
Cementnik
16
11
4
4
3
21
15
6
7
Smena Volkovysk
16
11
4
4
3
28
25
3
8
FSK Grodnensky
16
11
5
1
5
17
41
-24
9
Чайка Зелва
15
11
5
0
6
19
22
-3
10
FK Svislach
15
11
4
3
4
19
31
-12
11
Neman Mosty
10
11
3
1
7
11
23
-12
12
Ошмяни
6
12
2
0
10
13
48
-35
13
Belaya Rus
0
11
0
0
11
7
32
-25
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Молодечно
30
11
10
0
1
55
8
47
2
FK Kolos
28
11
9
1
1
33
7
26
3
СМИ Аутотранс
23
12
7
2
3
51
29
22
4
FK Uzda
23
11
7
2
2
38
20
18
5
Falko Cherkassy
22
12
7
1
4
29
24
5
6
Смолевичи
15
12
5
0
7
37
23
14
7
Livadija
11
12
3
2
7
21
46
-25
8
Viliya Vileyka
7
12
2
1
9
24
27
-3
9
FK Krupki
7
12
2
1
9
19
55
-36
10
Berezino
3
11
1
0
10
10
78
-68
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
29
11
9
2
0
45
5
40
2
Partizan Salihorsk
24
11
7
3
1
33
7
26
3
Неман-Агро
21
11
7
0
4
37
16
21
4
Виктория Марийна Горка
20
11
6
2
3
33
20
13
5
Клецк
18
11
5
3
3
15
19
-4
6
Енергетик-БГАТУ
17
11
5
2
4
28
25
3
7
Строител Копил
11
10
3
2
5
16
20
-4
8
Starye Dorogi
10
11
2
4
5
15
25
-10
9
FK Lyuban
7
11
2
1
8
18
36
-18
10
FK Slutsk-2
7
11
1
4
6
19
44
-25
11
FC Veras Nesvizh
4
11
1
1
9
9
51
-42
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
24
8
8
0
0
28
5
23
2
Осиповичи
21
9
7
0
2
36
11
25
3
Горки
15
9
5
0
4
19
12
7
4
Belshina II
12
9
4
0
5
17
15
2
5
FK Krasnopole
10
9
3
1
5
11
23
-12
6
Спартак Шклов
6
9
2
0
7
11
26
-15
7
FK Kostyukovichi
4
9
1
1
7
5
35
-30
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
27
9
9
0
0
50
4
46
2
Gorodok lions
19
9
6
1
2
10
12
-2
3
Dorozhnik Orsha
16
9
5
1
3
18
17
1
4
Prodtsentr Vitebsk
8
9
2
2
5
20
20
0
5
Niva Tolochin
4
9
1
1
7
12
25
-13
6
FK Chashniki
4
9
1
1
7
6
38
-32
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Senno
17
9
5
2
2
17
12
5
2
FK Miory
16
9
5
1
3
15
18
-3
3
ФК Полоцк
13
9
4
1
4
17
15
2
4
Postavy
12
9
3
3
3
17
13
4
5
FK Glubokoe
11
9
3
2
4
16
18
-2
6
FK Lepel
7
9
2
1
6
13
19
-6
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Ене
мачове
Всички
18/07
2021
FC Veras Nesvizh
2 - 6
(1 - 1)
Енергетик-БГАТУ
By3
11/07
2021
FK Slutsk-2
0 - 0
(0 - 0)
Енергетик-БГАТУ
By3
03/07
2021
Енергетик-БГАТУ
2 - 4
(1 - 3)
Виктория Марийна Горка
By3
26/06
2021
FK Lyuban
1 - 3
(0 - 1)
Енергетик-БГАТУ
By3
19/06
2021
Енергетик-БГАТУ
6 - 2
(3 - 0)
Клецк
By3
15/06
2021
Неман-Агро
5 - 0
( - )
Енергетик-БГАТУ
By3
13/06
2021
Енергетик-БГАТУ
1 - 0
(1 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
05/06
2021
Starye Dorogi
4 - 4
(1 - 3)
Енергетик-БГАТУ
By3
29/05
2021
БГУ Минск
5 - 1
(3 - 0)
Енергетик-БГАТУ
By3
15/05
2021
Строител Копил
2 - 0
(0 - 0)
Енергетик-БГАТУ
By3
01/05
2021
Енергетик-БГАТУ
5 - 0
( - )
FC Veras Nesvizh
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,2,4,11],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[5,2,4,11],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
С�
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
11/07
2021
FC Veras Nesvizh
3 - 2
(1 - 0)
Строител Копил
By3
03/07
2021
Строител Копил
6 - 1
(3 - 0)
FK Slutsk-2
By3
30/06
2021
Строител Копил
1 - 1
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
27/06
2021
Строител Копил
0 - 2
(0 - 0)
Виктория Марийна Горка
By3
19/06
2021
Строител Копил
3 - 2
(1 - 1)
FK Lyuban
By3
15/06
2021
Клецк
0 - 0
(0 - 0)
Строител Копил
By3
12/06
2021
Строител Копил
2 - 3
(0 - 0)
Неман-Агро
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Строител Копил
By3
02/06
2021
БГУ Минск
6 - 0
(3 - 0)
Строител Копил
By3
30/05
2021
Строител Копил
0 - 4
(0 - 1)
Орша
ByC
15/05
2021
Строител Копил
2 - 0
(0 - 0)
Енергетик-БГАТУ
By3
06/06
2020
Строител Копил
1 - 3
(0 - 0)
Орша
ByC
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,2,7,12],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[3,2,5,10],"lg_373_6":[2,2,2,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
Ене
Домакински мачове
Всички
03/07
2021
Енергетик-БГАТУ
2 - 4
(1 - 3)
Виктория Марийна Горка
By3
19/06
2021
Енергетик-БГАТУ
6 - 2
(3 - 0)
Клецк
By3
13/06
2021
Енергетик-БГАТУ
1 - 0
(1 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
01/05
2021
Енергетик-БГАТУ
5 - 0
( - )
FC Veras Nesvizh
By3
Победи
3
75%
Равенства
0
0%
Загуби
1
25%
{"lg_-1":[3,0,1,4],"lg_-1_6":[3,0,1,4],"lg_373":[3,null,1,4],"lg_373_6":[3,null,1,4]}
Стр
Гостувания
Всички
11/07
2021
FC Veras Nesvizh
3 - 2
(1 - 0)
Строител Копил
By3
15/06
2021
Клецк
0 - 0
(0 - 0)
Строител Копил
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Строител Копил
By3
02/06
2021
БГУ Минск
6 - 0
(3 - 0)
Строител Копил
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
25%
Загуби
3
75%
{"lg_-1":[0,1,3,4],"lg_-1_6":[0,1,3,4],"lg_373":[null,1,3,4],"lg_373_6":[null,1,3,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Енергетик-БГАТУ
Изиграни мачове:
11
Строител Копил
Изиграни мачове:
12
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
28
2.55
2.27
25
17
1.42
2.25
27
Под/Над
1.5
2
9
18%
82%
1
11
8%
92%
2.5
3
8
27%
73%
5
7
42%
58%
3.5
3
8
27%
73%
5
7
42%
58%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
6
5
55%
45%
6
6
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
8
27%
73%
2
10
17%
83%
Отбелязан гол (Да/Не)
8
3
73%
27%
7
5
58%
42%
Ене
Следващи мачове
Трудност
Стр
Лесен 1
Най-тежък 5
Строител Копил (Д)
By3
24/07/2021
БГУ Минск (Д)
By3
07/08/2021
2
Starye Dorogi (Д)
By3
14/08/2021
Partizan Salihorsk (Г)
By3
18/08/2021
Неман-Агро (Д)
By3
21/08/2021
1
Клецк (Г)
By3
25/08/2021
Енергетик-БГАТУ (Г)
By3
24/07/2021
1
БГУ Минск (Д)
By3
31/07/2021
2
Starye Dorogi (Г)
By3
08/08/2021
Partizan Salihorsk (Д)
By3
15/08/2021
Неман-Агро (Г)
By3
18/08/2021
1
Клецк (Д)
By3
21/08/2021
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма