Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
166
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
36
Прогнози за утре
346
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
1408
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
2057
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
53
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
30
Топ Европейски
57
Европейски
523
Американски
189
Африкански
52
Азиатски
120
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
3
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
12
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
8
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
1
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
5
Копа Судамерикана
5
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Лийдс Юнайтед
45%
Вероятност за равенство
16/05/2024 22:00
LEE - NOR,
22:00
CH
Реал Бетис
48%
Вероятност за победа
16/05/2024 20:30
LPA - BET,
20:30
Es1
Барселона
64%
Вероятност за победа
16/05/2024 22:30
UDA - FCB,
22:30
Es1
Реал Сосиедад
39%
Вероятност за победа
16/05/2024 23:00
RSO - VAL,
23:00
Es1
Бари
39%
Вероятност за равенство
16/05/2024 21:30
BAR - Тер,
21:30
It2
АГФ Орхус
47%
Вероятност за победа
16/05/2024 19:00
АГФ - Сил,
19:00
Dk1
ФК Копенхаген
44%
Вероятност за победа
16/05/2024 21:00
CPH - Мид,
21:00
Dk1
БСК Йънг Бойс
42%
Вероятност за победа
16/05/2024 21:30
БСК - Сан,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
Динамо Брест Малорита
-
Krechet Bereza
П
П
Р
З
П
З
21/05/2022 16:00
1
5 - 2
FT
З
З
З
П
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
63
16
21
1
3
-
0
3 - 0
4.25
-
-
-
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
15
85
Над
4.25
3 - 0
4.25
-
-
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
20
55
25
X
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
35%
X
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
51
49
Не
3
-
0
3 - 0
4.25
-
-
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
84%
12
3
-
0
3 - 0
4.25
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
32%
Домакин -2
3
-
0
3 - 0
4.25
-
FT
5 - 2
(3 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 4, Group Brest Region West
By3
Динамо Брест Малорита
Krechet Bereza
21/05/2022 16:00
3
-
0
3 - 0
4.25
FT
5 - 2
(3 - 1)
Мачове между двата отбора:
Всички
21/08
2021
Krechet Bereza
0 - 5
(0 - 2)
Динамо Брест Малорита
By3
26/06
2021
Динамо Брест Малорита
4 - 0
(3 - 0)
Krechet Bereza
By3
Динамо Брест Малорита
2
100%
Равенства
0
0%
Krechet Bereza
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Класиране към 21/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Енергетик-БГАТУ
12
4
4
0
0
12
2
10
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Тоерпедо Минск
6
2
2
0
0
5
2
3
4
Крумкачи
6
2
2
0
0
3
0
3
5
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
6
Urozhaynaya
3
3
1
0
2
2
6
-4
7
Serebryanka
3
3
1
0
2
4
9
-5
8
БГУ Минск
0
3
0
0
3
3
8
-5
9
SDJuShOR-3
0
4
0
0
4
3
11
-8
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Kolos
3
1
1
0
0
8
4
4
2
Zhodino Yuzhnoe
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Виктория Марийна Горка
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Berezino
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Viliya Vileyka
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Livadija
0
1
0
0
1
1
3
-2
7
Falko Cherkassy
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
4
8
-4
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bobovnya
3
1
1
0
0
9
1
8
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Starye Dorogi
3
1
1
0
0
2
0
2
4
FK Slutsk-2
3
1
1
0
0
2
0
2
5
FK Uzda
0
1
0
0
1
0
2
-2
6
FS Respect
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
Неман-Агро
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
Клецк
0
1
0
0
1
1
9
-8
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Krasnopole
3
1
1
0
0
9
0
9
2
Servolyuks
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Горки
3
1
1
0
0
4
1
3
4
Спартак Шклов
1
1
0
1
0
1
1
0
5
Niva Chavusy
1
1
0
1
0
1
1
0
6
Zarya Krugloe
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Sozh Krichev
0
1
0
0
1
1
5
-4
8
Kirovsk
0
1
0
0
1
0
9
-9
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Припят Олшани
6
3
2
0
1
11
7
4
3
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
3
3
4
FK Luninets
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
1
2
0
1
1
4
8
-4
7
Гранит
0
3
0
0
3
1
13
-12
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ивацевичи
6
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Vysokoe
6
3
2
0
1
7
6
1
3
FK Drohichyn
6
3
2
0
1
6
10
-4
4
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
5
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
2
0
0
2
2
8
-6
7
Krechet Bereza
0
3
0
0
3
2
9
-7
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Жлобин
3
1
1
0
0
8
0
8
2
MNPZ Mozyr
3
1
1
0
0
6
0
6
3
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Бумпром
3
1
1
0
0
3
1
2
5
Svetlogorsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DUSSH-2 Rechitsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
GOLHU Gomel
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
Iput DYuSSh
0
1
0
0
1
1
5
-4
9
Vetka DYuSSh
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Dnepr Rogachev
0
1
0
0
1
0
8
-8
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
6
3
3
2
Smena Volkovysk
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FK Shchuchyn
4
2
1
1
0
3
2
1
4
FK Svislach
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Neman-Belkard Grodno
3
2
1
0
1
6
5
1
6
Чайка Зелва
3
2
1
0
1
4
4
0
7
FSK Dyatlovo
3
2
1
0
1
4
4
0
8
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
Neman Mosty
1
2
0
1
1
2
4
-2
10
Fakel Novogrudok
0
2
0
0
2
4
10
-6
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Veles 2020
3
1
1
0
0
4
2
2
3
Postavy
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DYuSSh Orsha
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
ФК Полоцк
0
1
0
0
1
2
4
-2
9
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
FK Senno
0
1
0
0
1
2
6
-4
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Припят Олшани
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ивацевичи
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Дин
мачове
Всички
08/05
2022
2 - 4
(2 - 1)
Динамо Брест Малорита
By3
13/11
2021
Днепър Могилев II
1 - 2
(1 - 0)
Динамо Брест Малорита
By3
06/11
2021
Стэнлес Пинск
2 - 2
( - )
Динамо Брест Малорита
By3
30/10
2021
Динамо Брест Малорита
1 - 2
(1 - 1)
Стэнлес Пинск
By3
24/10
2021
Динамо Брест Малорита
3 - 2
(0 - 1)
Островец ФК
By3
16/10
2021
Островец ФК
2 - 1
(0 - 0)
Динамо Брест Малорита
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
KRE
мачове
Всички
07/05
2022
Krechet Bereza
0 - 2
( - )
FK Vysokoe
By3
23/04
2022
FK Drohichyn
3 - 2
( - )
Krechet Bereza
By3
16/04
2022
Ивацевичи
4 - 0
( - )
Krechet Bereza
By3
11/09
2021
Krechet Bereza
5 - 2
(1 - 2)
FK Ivanovo
By3
21/08
2021
Krechet Bereza
0 - 5
(0 - 2)
Динамо Брест Малорита
By3
15/08
2021
0 - 4
(0 - 2)
Krechet Bereza
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
Дин
домакински мачове:
Всички
30/10
2021
Динамо Брест Малорита
1 - 2
(1 - 1)
Стэнлес Пинск
By3
24/10
2021
Динамо Брест Малорита
3 - 2
(0 - 1)
Островец ФК
By3
Победи
1
50%
Равенства
0
0%
Загуби
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
KRE
гостувания:
Всички
23/04
2022
FK Drohichyn
3 - 2
( - )
Krechet Bereza
By3
16/04
2022
Ивацевичи
4 - 0
( - )
Krechet Bereza
By3
15/08
2021
0 - 4
(0 - 2)
Krechet Bereza
By3
Победи
1
33%
Равенства
0
0%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Динамо Брест Малорита
Изиграни мачове:
6
Krechet Bereza
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
13
2.17
1.83
11
11
1.83
2.67
16
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
3.5
3
3
50%
50%
1
5
17%
83%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
2
4
33%
67%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
3
3
50%
50%
Дин
следващи мачове
Трудност
KRE
Лесен 1
Най-тежък 5
Krechet Bereza (Д)
By3
21/05/2022
Островец ФК (Д)
ByC
28/05/2022
2
FK Drohichyn (Д)
By3
04/06/2022
FK Vysokoe (Г)
By3
12/06/2022
Niva Dolbizno (Г)
By3
26/06/2022
Ивацевичи (Г)
By3
09/07/2022
2
Динамо Брест Малорита (Г)
By3
21/05/2022
3
(Г)
By3
05/06/2022
Ивацевичи (Д)
By3
18/06/2022
2
FK Drohichyn (Д)
By3
25/06/2022
Niva Dolbizno (Д)
By3
09/07/2022
FK Vysokoe (Г)
By3
16/07/2022
(Д)
By3
17/07/2022
Krechet Bereza (Г)
By3
24/07/2022
Ивацевичи (Д)
By3
30/07/2022
2
FK Drohichyn (Г)
By3
06/08/2022
FK Vysokoe (Д)
By3
14/08/2022
Динамо Брест Малорита (Д)
By3
24/07/2022
3
Niva Dolbizno (Г)
By3
31/07/2022
(Д)
By3
07/08/2022
FK Ivanovo (Г)
By3
20/08/2022
FK Ivanovo (Д)
By3
27/08/2022
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма