Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
272
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
4
Прогнози за утре
182
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
1107
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Всички прогнози
2001
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
106
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
20
Топ Европейски
53
Европейски
533
Американски
194
Африкански
62
Азиатски
117
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
1
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
2
Примера дивисион
7
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
11
Ередивизия
12
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
5
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
3
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
13
Копа Судамерикана
15
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Синсинати
41%
Вероятност за равенство
16/05/2024 02:30
CIN - ATL,
02:30
Us1
ДС Юнайтед
36%
Вероятност за равенство
16/05/2024 02:30
DCU - NYR,
02:30
Us1
Монреал Импакт
44%
Вероятност за равенство
16/05/2024 02:30
MTL - COL,
02:30
Us1
Интер Маями КФ
56%
Вероятност за победа
16/05/2024 02:30
ORL - INM,
02:30
Us1
Ню Йорк Сити
46%
Вероятност за победа
16/05/2024 02:30
PHI - NYC,
02:30
Us1
Ст. Луис Сити
45%
Вероятност за равенство
16/05/2024 03:30
SLC - LAF,
03:30
Us1
Торонто ФК
35%
Вероятност за победа
16/05/2024 03:30
NAS - TFC,
03:30
Us1
ЛА Галакси
43%
Вероятност за равенство
16/05/2024 03:30
MIN - LAG,
03:30
Us1
Шарлът ФК
46%
Вероятност за победа
16/05/2024 03:30
CHI - CHA,
03:30
Us1
Остин
39%
Вероятност за победа
16/05/2024 03:30
AUS - HOU,
03:30
Us1
Ванкувър Уайткепс
38%
Вероятност за равенство
16/05/2024 04:30
CLR - VAN,
04:30
Us1
Реал Солт Лейк
50%
Вероятност за победа
16/05/2024 04:30
RSL - SEA,
04:30
Us1
Портланд Тимбърс
40%
Вероятност за победа
16/05/2024 05:30
POT - SJE,
05:30
Us1
Челси
37%
Вероятност за равенство
15/05/2024 21:45
BHA - CHE,
21:45
EPL
Манчестър Юнайтед
37%
Вероятност за победа
15/05/2024 22:00
MUN - NEW,
22:00
EPL
Райо Валекано
45%
Вероятност за победа
15/05/2024 20:30
RAY - GRA,
20:30
Es1
Жирона
45%
Вероятност за победа
14/05/2024 23:00
GIR - VIL,
23:00
Es1
Севиля
51%
Вероятност за победа
15/05/2024 20:30
SEV - CAD,
20:30
Es1
Атлетик Билбао
42%
Вероятност за победа
15/05/2024 23:00
CEL - ATB,
23:00
Es1
Атлетико Мадрид
49%
Вероятност за победа
15/05/2024 23:00
GET - ATM,
23:00
Es1
Пари Сен Жермен
40%
Вероятност за победа
15/05/2024 22:00
NCE - PSG,
22:00
Fr1
Олимпик Марсилия
42%
Вероятност за равенство
15/05/2024 22:00
REI - OLM,
22:00
Fr1
Селтик
57%
Вероятност за победа
15/05/2024 21:30
KIL - CEL,
21:30
Sc1
Нордселанд
41%
Вероятност за победа
15/05/2024 21:00
BIF - Нор,
21:00
Dk1
json_m
Прогноза
Браге
-
Бромапойкарна
2° - 3°C
П
Р
З
Р
З
П
29/03/2020 16:00
X
Вероятност за равенство
41%
Р
З
Р
Р
Р
П
от Алсвенскан (Швеция)
Приятелски клубни срещи
15th място от Суперетан (Швеция)
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
22
41
37
X
1
-
1
1 - 1
1.65
2°-3°
-
-
-
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
67
33
Под
1.65
1 - 1
1.65
2°-3°
-
-
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
31
37
32
X
2°-3°
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
15%
X
X
1
-
1
1 - 1
2°-3°
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
43
57
Да
1
-
1
1 - 1
1.65
2°-3°
-
-
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
78%
X2
1
-
1
1 - 1
1.65
2°-3°
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
%
Домакин
1
-
1
1 - 1
1.65
2°-3°
-
Cancl.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Браге
Бромапойкарна
29/03/2020 16:00
1
-
1
1 - 1
1.65
2°-3°
Cancl.
Мачове между двата отбора:
Всички
Суперетан
Дивизия 1 - Север
Купа на Швеция
03/08
2019
Бромапойкарна
1 - 2
(1 - 1)
Браге
Se2
13/07
2019
Браге
3 - 1
(2 - 1)
Бромапойкарна
Se2
24/02
2019
Бромапойкарна
4 - 2
( - )
Браге
SeC
16/07
2016
Бромапойкарна
3 - 1
( - )
Браге
Se3
16/05
2016
Браге
0 - 1
( - )
Бромапойкарна
Se3
19/10
2012
Бромапойкарна
4 - 1
(2 - 1)
Браге
Se2
16/06
2012
Браге
1 - 2
(0 - 2)
Бромапойкарна
Se2
03/10
2011
Браге
0 - 2
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
11/06
2011
Бромапойкарна
3 - 0
(2 - 0)
Браге
Se2
26/09
2004
Бромапойкарна
2 - 2
( - )
Браге
Se2
31/05
2004
Браге
3 - 1
( - )
Бромапойкарна
Se2
Браге
2
33%
Равенства
0
0%
Бромапойкарна
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,1,7,11],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_59":[3,1,4,8],"lg_59_6":[2,null,4,6],"lg_183":[null,null,2,2],"lg_183_6":[null,null,2,2],"lg_447":[null,null,1,1],"lg_447_6":[null,null,1,1]}
Бра
мачове
Всички
Алсвенскан
Суперетан
Купа на Швеция
08/03
2020
Браге
3 - 1
(1 - 1)
Оскаршамнс АИК
SeC
29/02
2020
Йоребру
3 - 3
(1 - 2)
Браге
SeC
22/02
2020
Елфсборг
3 - 0
(1 - 0)
Браге
SeC
10/11
2019
Калмар ФФ
2 - 2
(0 - 0)
Браге
Se1
06/11
2019
Браге
0 - 2
(0 - 1)
Калмар ФФ
Se1
03/11
2019
Браге
2 - 1
(2 - 1)
Вестерос СК
Se2
27/10
2019
Халмстадс БК
3 - 2
(2 - 2)
Браге
Se2
20/10
2019
Браге
3 - 1
(1 - 0)
Йонкьопингс Содра
Se2
06/10
2019
Трелеборг
2 - 2
(0 - 0)
Браге
Se2
30/09
2019
ИК Фрей
2 - 3
(0 - 1)
Браге
Se2
26/09
2019
Браге
1 - 2
(0 - 0)
Дегерфорс
Se2
20/09
2019
Оргрюте
3 - 2
(2 - 0)
Браге
Se2
15/09
2019
Браге
3 - 1
(1 - 1)
Далкурд
Se2
30/08
2019
Браге
1 - 1
(1 - 1)
ГАИС
Se2
26/08
2019
Норби
1 - 3
(1 - 0)
Браге
Se2
22/08
2019
Дагсбергс ИФ
0 - 12
(0 - 5)
Браге
SeC
19/08
2019
Варбергс
0 - 0
(0 - 0)
Браге
Se2
11/08
2019
Браге
5 - 1
(1 - 1)
Йостерс
Se2
03/08
2019
Бромапойкарна
1 - 2
(1 - 1)
Браге
Se2
27/07
2019
Браге
1 - 2
(0 - 1)
Мялби
Se2
20/07
2019
Сирианска
0 - 2
(0 - 0)
Браге
Se2
13/07
2019
Браге
3 - 1
(2 - 1)
Бромапойкарна
Se2
23/06
2019
Мялби
1 - 2
(1 - 0)
Браге
Se2
15/06
2019
Браге
2 - 0
(1 - 0)
Трелеборг
Se2
11/06
2019
Браге
0 - 1
(0 - 1)
Оргрюте
Se2
03/06
2019
Йостерс
2 - 2
(0 - 1)
Браге
Se2
25/05
2019
Йонкьопингс Содра
2 - 0
(0 - 0)
Браге
Se2
20/05
2019
Браге
1 - 0
(0 - 0)
Сирианска
Se2
16/05
2019
Далкурд
1 - 3
(1 - 3)
Браге
Se2
12/05
2019
Браге
0 - 0
(0 - 0)
Норби
Se2
07/05
2019
Дегерфорс
1 - 0
(0 - 0)
Браге
Se2
28/04
2019
Браге
1 - 2
(1 - 1)
Варбергс
Se2
19/04
2019
ГАИС
0 - 3
(0 - 1)
Браге
Se2
13/04
2019
Браге
2 - 0
(0 - 0)
Халмстадс БК
Se2
09/04
2019
Вестерос СК
1 - 1
(1 - 0)
Браге
Se2
01/04
2019
Браге
2 - 0
(0 - 0)
ИК Фрей
Se2
02/03
2019
Браге
4 - 2
( - )
Розенгард
SeC
24/02
2019
Бромапойкарна
4 - 2
( - )
Браге
SeC
16/02
2019
Хакен
6 - 1
( - )
Браге
SeC
23/08
2018
Вестерос СК
1 - 3
( - )
Браге
SeC
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[20,8,12,40],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_11":[null,1,1,2],"lg_11_6":[null,1,1,2],"lg_59":[16,6,8,30],"lg_59_6":[3,1,2,6],"lg_447":[4,1,3,8],"lg_447_6":[3,1,2,6]}
BRO
мачове
Всички
Суперетан
Купа на Швеция
08/03
2020
Варбергс
1 - 1
(1 - 0)
Бромапойкарна
SeC
01/03
2020
Бромапойкарна
0 - 2
(0 - 1)
Хамарби
SeC
24/02
2020
ГИФ Сундсвал
2 - 2
(2 - 1)
Бромапойкарна
SeC
03/11
2019
Йонкьопингс Содра
2 - 2
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
27/10
2019
Бромапойкарна
1 - 1
(0 - 0)
Варбергс
Se2
19/10
2019
Бромапойкарна
2 - 1
(0 - 1)
Далкурд
Se2
05/10
2019
Дегерфорс
2 - 1
(1 - 0)
Бромапойкарна
Se2
28/09
2019
Оргрюте
3 - 2
(1 - 1)
Бромапойкарна
Se2
25/09
2019
Бромапойкарна
0 - 3
(0 - 2)
ИК Фрей
Se2
22/09
2019
Мялби
0 - 2
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
16/09
2019
Вестерос СК
1 - 2
(1 - 1)
Бромапойкарна
Se2
01/09
2019
Бромапойкарна
1 - 1
(1 - 1)
Сирианска
Se2
25/08
2019
ГАИС
2 - 0
(1 - 0)
Бромапойкарна
Se2
21/08
2019
Gottne IF
2 - 4
(0 - 1)
Бромапойкарна
SeC
18/08
2019
Бромапойкарна
1 - 1
(1 - 0)
Йостерс
Se2
11/08
2019
Трелеборг
1 - 1
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
03/08
2019
Бромапойкарна
1 - 2
(1 - 1)
Браге
Se2
25/07
2019
Халмстадс БК
2 - 2
(1 - 1)
Бромапойкарна
Se2
20/07
2019
Бромапойкарна
3 - 1
(0 - 0)
Норби
Se2
13/07
2019
Браге
3 - 1
(2 - 1)
Бромапойкарна
Se2
23/06
2019
Бромапойкарна
0 - 0
(0 - 0)
Оргрюте
Se2
15/06
2019
Йостерс
2 - 2
(1 - 0)
Бромапойкарна
Se2
08/06
2019
Бромапойкарна
1 - 1
(0 - 0)
Мялби
Se2
02/06
2019
Бромапойкарна
2 - 3
(0 - 1)
Трелеборг
Se2
25/05
2019
Сирианска
1 - 0
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
20/05
2019
Бромапойкарна
0 - 2
(0 - 1)
Йонкьопингс Содра
Se2
15/05
2019
ИК Фрей
1 - 1
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
11/05
2019
Бромапойкарна
2 - 3
(1 - 0)
Дегерфорс
Se2
03/05
2019
Норби
2 - 0
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
27/04
2019
Бромапойкарна
2 - 1
(0 - 1)
Халмстадс БК
Se2
22/04
2019
Варбергс
3 - 0
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
14/04
2019
Бромапойкарна
1 - 2
(0 - 1)
ГАИС
Se2
07/04
2019
Далкурд
0 - 4
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
30/03
2019
Бромапойкарна
1 - 2
(1 - 1)
Вестерос СК
Se2
02/03
2019
Хакен
1 - 0
( - )
Бромапойкарна
SeC
24/02
2019
Бромапойкарна
4 - 2
( - )
Браге
SeC
16/02
2019
Розенгард
1 - 3
( - )
Бромапойкарна
SeC
23/08
2018
Friska Viljor
1 - 3
( - )
Бромапойкарна
SeC
Победи
1
17%
Равенства
4
67%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[10,12,16,38],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_59":[6,10,14,30],"lg_59_6":[1,2,3,6],"lg_447":[4,2,2,8],"lg_447_6":[2,2,2,6]}
Бра
домакински мачове:
Всички
Алсвенскан
Суперетан
Купа на Швеция
08/03
2020
Браге
3 - 1
(1 - 1)
Оскаршамнс АИК
SeC
06/11
2019
Браге
0 - 2
(0 - 1)
Калмар ФФ
Se1
03/11
2019
Браге
2 - 1
(2 - 1)
Вестерос СК
Se2
20/10
2019
Браге
3 - 1
(1 - 0)
Йонкьопингс Содра
Se2
26/09
2019
Браге
1 - 2
(0 - 0)
Дегерфорс
Se2
15/09
2019
Браге
3 - 1
(1 - 1)
Далкурд
Se2
30/08
2019
Браге
1 - 1
(1 - 1)
ГАИС
Se2
11/08
2019
Браге
5 - 1
(1 - 1)
Йостерс
Se2
27/07
2019
Браге
1 - 2
(0 - 1)
Мялби
Se2
13/07
2019
Браге
3 - 1
(2 - 1)
Бромапойкарна
Se2
15/06
2019
Браге
2 - 0
(1 - 0)
Трелеборг
Se2
11/06
2019
Браге
0 - 1
(0 - 1)
Оргрюте
Se2
20/05
2019
Браге
1 - 0
(0 - 0)
Сирианска
Se2
12/05
2019
Браге
0 - 0
(0 - 0)
Норби
Se2
28/04
2019
Браге
1 - 2
(1 - 1)
Варбергс
Se2
13/04
2019
Браге
2 - 0
(0 - 0)
Халмстадс БК
Se2
01/04
2019
Браге
2 - 0
(0 - 0)
ИК Фрей
Se2
02/03
2019
Браге
4 - 2
( - )
Розенгард
SeC
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[11,2,5,18],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_11":[null,null,1,1],"lg_11_6":[null,null,1,1],"lg_59":[9,2,4,15],"lg_59_6":[4,1,1,6],"lg_447":[2,null,null,2],"lg_447_6":[2,null,null,2]}
BRO
гостувания:
Всички
Суперетан
Купа на Швеция
08/03
2020
Варбергс
1 - 1
(1 - 0)
Бромапойкарна
SeC
24/02
2020
ГИФ Сундсвал
2 - 2
(2 - 1)
Бромапойкарна
SeC
03/11
2019
Йонкьопингс Содра
2 - 2
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
05/10
2019
Дегерфорс
2 - 1
(1 - 0)
Бромапойкарна
Se2
28/09
2019
Оргрюте
3 - 2
(1 - 1)
Бромапойкарна
Se2
22/09
2019
Мялби
0 - 2
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
16/09
2019
Вестерос СК
1 - 2
(1 - 1)
Бромапойкарна
Se2
25/08
2019
ГАИС
2 - 0
(1 - 0)
Бромапойкарна
Se2
21/08
2019
Gottne IF
2 - 4
(0 - 1)
Бромапойкарна
SeC
11/08
2019
Трелеборг
1 - 1
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
25/07
2019
Халмстадс БК
2 - 2
(1 - 1)
Бромапойкарна
Se2
13/07
2019
Браге
3 - 1
(2 - 1)
Бромапойкарна
Se2
15/06
2019
Йостерс
2 - 2
(1 - 0)
Бромапойкарна
Se2
25/05
2019
Сирианска
1 - 0
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
15/05
2019
ИК Фрей
1 - 1
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
03/05
2019
Норби
2 - 0
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
22/04
2019
Варбергс
3 - 0
(0 - 0)
Бромапойкарна
Se2
07/04
2019
Далкурд
0 - 4
(0 - 1)
Бромапойкарна
Se2
02/03
2019
Хакен
1 - 0
( - )
Бромапойкарна
SeC
16/02
2019
Розенгард
1 - 3
( - )
Бромапойкарна
SeC
23/08
2018
Friska Viljor
1 - 3
( - )
Бромапойкарна
SeC
Победи
1
17%
Равенства
3
50%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[6,7,8,21],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_59":[3,5,7,15],"lg_59_6":[2,1,3,6],"lg_447":[3,2,1,6],"lg_447_6":[3,2,1,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Браге
Изиграни мачове:
40
Бромапойкарна
Изиграни мачове:
38
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
84
2.1
1.43
57
55
1.45
1.61
61
Под/Над
1.5
5
35
13%
88%
3
35
8%
92%
2.5
13
27
33%
68%
15
23
39%
61%
3.5
21
19
53%
48%
24
14
63%
37%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
26
14
65%
35%
27
11
71%
29%
Сухи мрежи (Да/Не)
9
31
23%
78%
3
35
8%
92%
Отбелязан гол (Да/Не)
33
7
83%
18%
29
9
76%
24%
Бра
следващи мачове
Трудност
BRO
Лесен 1
Най-тежък 5
Бромапойкарна (Д)
Cfr
29/03/2020
Юргарденс (Г)
Cfr
02/05/2020
Йоребру (Г)
Cfr
23/05/2020
Дегерфорс (Г)
Se2
17/06/2020
ГИФ Сундсвал (Д)
Se2
22/06/2020
ГАИС (Г)
Se2
28/06/2020
Браге (Г)
Cfr
29/03/2020
ИК Фрей (Г)
Se3
14/06/2020
Сандвикен (Д)
Se3
17/06/2020
Солентюна (Г)
Se3
22/06/2020
Тийм ТГ ФФ (Д)
Se3
28/06/2020
Йоребро Сир. (Г)
Se3
01/07/2020
Халмстадс БК (Д)
Se2
04/07/2020
Юнгшиле СК (Г)
Se2
08/07/2020
АФК Ескилстюна (Г)
Se2
12/07/2020
Оргрюте (Д)
Se2
19/07/2020
Йонкьопингс Содра (Г)
Se2
25/07/2020
Акрополис (Д)
Se2
30/07/2020
Трелеборг (Д)
Se2
03/08/2020
Вестерос СК (Г)
Se2
07/08/2020
Норби (Д)
Se2
12/08/2020
Йостерс (Г)
Se2
15/08/2020
Далкурд (Д)
Se2
24/08/2020
Умеа ФК (Д)
Se2
30/08/2020
Умеа ФК (Г)
Se2
06/09/2020
Трелеборг (Г)
Se2
11/09/2020
ГАИС (Д)
Se2
16/09/2020
Далкурд (Г)
Se2
20/09/2020
Йостерс (Д)
Se2
26/09/2020
Васалундс (Г)
SeC
29/09/2020
Оргрюте (Г)
Se2
03/10/2020
Дегерфорс (Д)
Se2
10/10/2020
Халмстадс БК (Г)
Se2
17/10/2020
Юнгшиле СК (Д)
Se2
22/10/2020
Йонкьопингс Содра (Д)
Se2
26/10/2020
Норби (Г)
Se2
02/11/2020
Вестерос СК (Д)
Se2
07/11/2020
Акрополис (Г)
Se2
22/11/2020
АФК Ескилстюна (Д)
Se2
29/11/2020
ГИФ Сундсвал (Г)
Se2
05/12/2020
Юргарденс (Г)
SeC
21/02/2021
Калмар ФФ (Г)
SeC
28/02/2021
Умеа ФК (Д)
SeC
06/03/2021
Акрополис (Г)
Se2
11/04/2021
Фалкенбергс (Д)
Se2
17/04/2021
ИФК Вернамо (Г)
Se2
24/04/2021
Васалундс (Г)
Se2
02/05/2021
Хелзингборг (Д)
Se2
09/05/2021
Норби (Д)
Se2
15/05/2021
Йостерс (Г)
Se2
23/05/2021
Вестерос СК (Г)
Se2
31/05/2021
АФК Ескилстюна (Д)
Se2
05/06/2021
Ландскруна БоИС (Г)
Se2
12/06/2021
Оргрюте (Д)
Se2
19/06/2021
ГАИС (Г)
Se2
17/07/2021
Трелеборг (Д)
Se2
24/07/2021
ГИФ Сундсвал (Г)
Se2
02/08/2021
Йонкьопингс Содра (Д)
Se2
08/08/2021
Оргрюте (Г)
Se2
14/08/2021
Арамейск-Сирианска (Г)
SeC
18/08/2021
Вестерос СК (Д)
Se2
21/08/2021
АФК Ескилстюна (Г)
Se2
28/08/2021
Ландскруна БоИС (Д)
Se2
04/09/2021
Трелеборг (Г)
Se2
11/09/2021
ГАИС (Д)
Se2
18/09/2021
Йонкьопингс Содра (Г)
Se2
25/09/2021
Васалундс (Д)
Se2
30/09/2021
Йостерс (Д)
Se2
04/10/2021
Норби (Г)
Se2
17/10/2021
ГИФ Сундсвал (Д)
Se2
24/10/2021
Хелзингборг (Г)
Se2
31/10/2021
Акрополис (Д)
Se2
07/11/2021
ИФК Вернамо (Д)
Se2
20/11/2021
Фалкенбергс (Г)
Se2
27/11/2021
Юргарденс (Г)
SeC
21/02/2022
Халмстадс БК (Г)
SeC
27/02/2022
Бромапойкарна (Д)
SeC
05/03/2022
Йоребру (Д)
Se2
04/04/2022
Йостерс (Г)
Se2
10/04/2022
Йонкьопингс Содра (Д)
Se2
18/04/2022
Бромапойкарна (Д)
Se2
24/04/2022
Трелеборг (Г)
Se2
30/04/2022
Оргрюте (Д)
Se2
08/05/2022
Йостерсундс (Г)
Se2
15/05/2022
Далкурд (Д)
Se2
19/05/2022
Ландскруна БоИС (Г)
Se2
22/05/2022
Норби (Д)
Se2
28/05/2022
Ютсиктенс (Г)
Se2
26/06/2022
Вестерос СК (Г)
Se2
03/07/2022
АФК Ескилстюна (Д)
Se2
11/07/2022
Шьовде (Г)
Se2
16/07/2022
Халмстадс БК (Д)
Se2
23/07/2022
Йоребру (Г)
Se2
30/07/2022
Йостерсундс (Д)
Se2
03/08/2022
Норби (Г)
Se2
09/08/2022
Ландскруна БоИС (Д)
Se2
15/08/2022
Йостерс (Д)
Se2
21/08/2022
Далкурд (Г)
Se2
26/08/2022
Слейпнер (Г)
SeC
31/08/2022
Ютсиктенс (Д)
Se2
05/09/2022
АФК Ескилстюна (Г)
Se2
13/09/2022
Трелеборг (Д)
Se2
18/09/2022
Оргрюте (Г)
Se2
01/10/2022
Йонкьопингс Содра (Г)
Se2
11/10/2022
Шьовде (Д)
Se2
18/10/2022
Бромапойкарна (Г)
Se2
25/10/2022
Вестерос СК (Д)
Se2
29/10/2022
Халмстадс БК (Г)
Se2
05/11/2022
Хамарби (Г)
SeC
19/02/2023
ГИФ Сундсвал (Г)
SeC
25/02/2023
Норби (Д)
SeC
05/03/2023
Вестерос СК (Д)
Se2
01/04/2023
ГАИС (Г)
Se2
07/04/2023
Йоребру (Г)
Se2
15/04/2023
Хелзингборг (Д)
Se2
22/04/2023
Шьовде (Г)
Se2
30/04/2023
ГИФ Сундсвал (Д)
Se2
08/05/2023
Ютсиктенс (Г)
Se2
14/05/2023
Йефле (Д)
Se2
19/05/2023
Йонкьопингс Содра (Г)
Se2
27/05/2023
Йостерсундс (Д)
Se2
31/05/2023
Трелеборг (Г)
Se2
05/06/2023
Ландскруна БоИС (Д)
Se2
11/06/2023
Оргрюте (Д)
Se2
09/07/2023
АФК Ескилстюна (Г)
Se2
16/07/2023
Йостерс (Д)
Se2
23/07/2023
Оргрюте (Г)
Se2
29/07/2023
Йефле (Г)
Se2
05/08/2023
ГАИС (Д)
Se2
12/08/2023
Ландскруна БоИС (Г)
Se2
19/08/2023
Стокхолм Интернационал (Г)
SeC
23/08/2023
Ютсиктенс (Д)
Se2
27/08/2023
Вестерос СК (Г)
Se2
02/09/2023
Трелеборг (Д)
Se2
16/09/2023
Йоребру (Д)
Se2
22/09/2023
Йостерсундс (Г)
Se2
27/09/2023
Шьовде (Д)
Se2
02/10/2023
ГИФ Сундсвал (Г)
Se2
08/10/2023
АФК Ескилстюна (Д)
Se2
22/10/2023
Йостерс (Г)
Se2
29/10/2023
Хелзингборг (Г)
Se2
04/11/2023
Йонкьопингс Содра (Д)
Se2
11/11/2023
Норкьопинг (Г)
SeC
18/02/2024
Сириус (Д)
SeC
25/02/2024
Ютсиктенс (Г)
SeC
04/03/2024
Варбергс (Д)
Se2
01/04/2024
Хелзингборг (Г)
Se2
09/04/2024
Оргрюте (Г)
Se2
15/04/2024
Ландскруна БоИС (Д)
Se2
21/04/2024
Йоребру (Г)
Se2
28/04/2024
Сандвикен (Г)
Se2
04/05/2024
Йостерсундс (Д)
Se2
12/05/2024
Одеволд (Г)
Se2
18/05/2024
Дегерфорс (Д)
Se2
23/05/2024
Ютсиктенс (Г)
Se2
27/05/2024
Йостерс (Д)
Se2
01/06/2024
Трелеборг (Г)
Se2
17/06/2024
ГИФ Сундсвал (Д)
Se2
23/06/2024
Йефле (Д)
Se2
28/06/2024
Шьовде (Г)
Se2
21/07/2024
Йоребру (Д)
Se2
27/07/2024
Йостерс (Г)
Se2
02/08/2024
Шьовде (Д)
Se2
09/08/2024
Дегерфорс (Г)
Se2
16/08/2024
Хелзингборг (Д)
Se2
23/08/2024
Оргрюте (Д)
Se2
30/08/2024
ГИФ Сундсвал (Г)
Se2
13/09/2024
Ютсиктенс (Д)
Se2
17/09/2024
Варбергс (Г)
Se2
20/09/2024
Сандвикен (Д)
Se2
27/09/2024
Йефле (Г)
Se2
04/10/2024
Трелеборг (Д)
Se2
18/10/2024
Ландскруна БоИС (Г)
Se2
25/10/2024
Одеволд (Д)
Se2
02/11/2024
Йостерсундс (Г)
Se2
09/11/2024
Васалундс (Д)
Se3
06/07/2020
Ханинге (Г)
Se3
10/07/2020
Силвия (Д)
Se3
15/07/2020
Йефле (Д)
Se3
19/07/2020
Тебю (Г)
Se3
08/08/2020
Карлстад (Д)
Se3
12/08/2020
Карслундс (Д)
Se3
16/08/2020
Karlbergs BK (Г)
SeC
19/08/2020
Нюшьопинг (Г)
Se3
23/08/2020
ИФК Лулеа (Г)
Se3
29/08/2020
IFK Berga (Д)
Se3
02/09/2020
Карслундс (Г)
Se3
06/09/2020
Йефле (Г)
Se3
12/09/2020
ИФК Лулеа (Д)
Se3
19/09/2020
Сандвикен (Г)
Se3
23/09/2020
Солентюна (Д)
Se3
27/09/2020
Карлстад (Г)
Se3
03/10/2020
Йоребро Сир. (Д)
Se3
07/10/2020
Силвия (Г)
Se3
11/10/2020
ИК Фрей (Д)
Se3
17/10/2020
IFK Berga (Г)
Se3
24/10/2020
Тебю (Д)
Se3
01/11/2020
Ханинге (Д)
Se3
07/11/2020
Сириус (Д)
SeC
11/11/2020
Тийм ТГ ФФ (Г)
Se3
15/11/2020
Нюшьопинг (Д)
Se3
21/11/2020
Васалундс (Г)
Se3
29/11/2020
Трелеборг (Д)
Se2
09/12/2020
Трелеборг (Г)
Se2
13/12/2020
Карлстад (Д)
Se3
02/04/2021
Сандвикен (Г)
Se3
10/04/2021
Умеа ФК (Д)
Se3
17/04/2021
Солентюна (Г)
Se3
24/04/2021
Ханинге (Д)
Se3
02/05/2021
Далкурд (Г)
Se3
08/05/2021
Hudiksvalls FF (Д)
Se3
15/05/2021
Хамарби ТФФ (Г)
Se3
23/05/2021
Тебю (Д)
Se3
30/05/2021
Силвия (Г)
Se3
03/06/2021
Питео ИФ (Д)
Se3
13/06/2021
Tyresö FF (Г)
SeC
16/06/2021
Йоребро Сир. (Д)
Se3
19/06/2021
Асириска Форен (Г)
Se3
27/06/2021
Йефле (Г)
Se3
03/07/2021
ИФК Лулеа (Д)
Se3
11/07/2021
Ханинге (Г)
Se3
14/08/2021
Йостерсундс (Д)
SeC
18/08/2021
Силвия (Д)
Se3
22/08/2021
Далкурд (Д)
Se3
28/08/2021
Йоребро Сир. (Г)
Se3
04/09/2021
Hudiksvalls FF (Г)
Se3
11/09/2021
Йефле (Д)
Se3
18/09/2021
Умеа ФК (Г)
Se3
26/09/2021
Карлстад (Г)
Se3
03/10/2021
Асириска Форен (Д)
Se3
09/10/2021
ИФК Лулеа (Г)
Se3
17/10/2021
Солентюна (Д)
Se3
23/10/2021
Тебю (Г)
Se3
29/10/2021
Сандвикен (Д)
Se3
06/11/2021
Хамарби ТФФ (Д)
Se3
14/11/2021
Питео ИФ (Г)
Se3
21/11/2021
Халмстадс БК (Д)
SeC
22/02/2022
Юргарденс (Д)
SeC
27/02/2022
Браге (Г)
SeC
05/03/2022
Вестерос СК (Д)
Se2
02/04/2022
Ютсиктенс (Г)
Se2
10/04/2022
Шьовде (Д)
Se2
18/04/2022
Браге (Г)
Se2
24/04/2022
Йонкьопингс Содра (Д)
Se2
30/04/2022
Трелеборг (Д)
Se2
07/05/2022
Ландскруна БоИС (Г)
Se2
15/05/2022
Йостерсундс (Д)
Se2
19/05/2022
Халмстадс БК (Г)
Se2
23/05/2022
Йоребру (Г)
Se2
29/05/2022
Йостерс (Д)
Se2
27/06/2022
АФК Ескилстюна (Г)
Se2
03/07/2022
Далкурд (Д)
Se2
09/07/2022
Оргрюте (Г)
Se2
19/07/2022
Норби (Д)
Se2
24/07/2022
Шьовде (Г)
Se2
30/07/2022
Йоребру (Д)
Se2
03/08/2022
Вестерос СК (Г)
Se2
08/08/2022
АФК Ескилстюна (Д)
Se2
15/08/2022
Йостерсундс (Г)
Se2
20/08/2022
Халмстадс БК (Д)
Se2
27/08/2022
Ханинге (Г)
SeC
31/08/2022
Далкурд (Г)
Se2
05/09/2022
Ландскруна БоИС (Д)
Se2
10/09/2022
Йонкьопингс Содра (Г)
Se2
17/09/2022
Йостерс (Г)
Se2
04/10/2022
Ютсиктенс (Д)
Se2
09/10/2022
Норби (Г)
Se2
15/10/2022
Браге (Д)
Se2
25/10/2022
Трелеборг (Г)
Se2
30/10/2022
Оргрюте (Д)
Se2
05/11/2022
Йоребру (Д)
SeC
20/02/2023
Ландскруна БоИС (Д)
SeC
26/02/2023
Юргарденс (Г)
SeC
04/03/2023
Юргарденс (Г)
Se1
01/04/2023
Малмьо ФФ (Д)
Se1
08/04/2023
Елфсборг (Г)
Se1
15/04/2023
Мялби (Д)
Se1
24/04/2023
Халмстадс БК (Г)
Se1
29/04/2023
ИФК Вернамо (Г)
Se1
04/05/2023
ИФК Гьотеборг (Д)
Se1
08/05/2023
Калмар ФФ (Г)
Se1
14/05/2023
Варбергс (Д)
Se1
21/05/2023
Сириус (Д)
Se1
27/05/2023
Норкьопинг (Г)
Se1
03/06/2023
Хамарби (Г)
Se1
09/06/2023
АИК (Д)
Se1
01/07/2023
Дегерфорс (Д)
Se1
08/07/2023
Хакен (Г)
Se1
15/07/2023
Хамарби (Д)
Se1
21/07/2023
Дегерфорс (Г)
Se1
29/07/2023
ИФК Вернамо (Д)
Se1
05/08/2023
АИК (Г)
Se1
12/08/2023
Халмстадс БК (Д)
Se1
19/08/2023
Roslagsbro (Г)
SeC
23/08/2023
Калмар ФФ (Д)
Se1
27/08/2023
Варбергс (Г)
Se1
03/09/2023
ИФК Гьотеборг (Г)
Se1
16/09/2023
Норкьопинг (Д)
Se1
23/09/2023
Малмьо ФФ (Г)
Se1
02/10/2023
Елфсборг (Д)
Se1
08/10/2023
Сириус (Г)
Se1
21/10/2023
Юргарденс (Д)
Se1
28/10/2023
Мялби (Г)
Se1
05/11/2023
Хакен (Д)
Se1
12/11/2023
Ютсиктенс (Г)
Se1
24/11/2023
Ютсиктенс (Д)
Se1
27/11/2023
Ландскруна БоИС (Д)
SeC
17/02/2024
Йостерсундс (Д)
SeC
26/02/2024
Хакен (Г)
SeC
02/03/2024
Халмстадс БК (Д)
SeC
09/03/2024
ГАИС (Г)
Se1
31/03/2024
АИК (Д)
Se1
06/04/2024
Хакен (Г)
Se1
15/04/2024
Халмстадс БК (Г)
Se1
21/04/2024
Сириус (Д)
Se1
24/04/2024
ИФК Гьотеборг (Д)
Se1
29/04/2024
Мялби (Г)
Se1
04/05/2024
ИФК Вернамо (Г)
Se1
12/05/2024
Юргарденс (Д)
Se1
16/05/2024
Норкьопинг (Д)
Se1
19/05/2024
Вестерос СК (Г)
Se1
26/05/2024
Малмьо ФФ (Д)
Se1
01/06/2024
Елфсборг (Г)
Se1
06/07/2024
Калмар ФФ (Г)
Se1
13/07/2024
Хамарби (Д)
Se1
20/07/2024
ИФК Гьотеборг (Г)
Se1
27/07/2024
Халмстадс БК (Д)
Se1
03/08/2024
Хамарби (Г)
Se1
10/08/2024
Хакен (Д)
Se1
17/08/2024
АИК (Г)
Se1
24/08/2024
Елфсборг (Д)
Se1
31/08/2024
Сириус (Г)
Se1
14/09/2024
Мялби (Д)
Se1
21/09/2024
Юргарденс (Г)
Se1
24/09/2024
Вестерос СК (Д)
Se1
28/09/2024
ГАИС (Д)
Se1
05/10/2024
Норкьопинг (Г)
Se1
19/10/2024
Калмар ФФ (Д)
Se1
26/10/2024
ИФК Вернамо (Д)
Se1
03/11/2024
Малмьо ФФ (Г)
Se1
10/11/2024
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма