Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
107
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
2
Прогнози за утре
91
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
304
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
736
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
28
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
113
Американски
139
Африкански
11
Азиатски
73
Австралийски
44
Интернационални
5
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
3
Копа Америка
2
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
2
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
3
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
2
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Бобруйчанка (Ж)
-
ФК Минск (Ж)
П
П
П
З
З
П
18/08/2019 01:00
-
0 - 2
П
П
П
П
П
П
Беларус Женска Премиър лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
-
-
-
0.00
-
-
-
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
100
0
Под
0.00
-
0.00
-
-
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
-
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
-
-
-
-
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
Не
-
-
0.00
-
-
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
%
-
-
0.00
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
%
Домакин
-
-
0.00
-
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг
ByW
Бобруйчанка (Ж)
ФК Минск (Ж)
18/08/2019 01:00
-
-
0.00
0 - 2
Мачове между двата отбора
Всички
21/06
2019
ФК Минск (Ж)
9 - 1
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
27/04
2019
Бобруйчанка (Ж)
0 - 4
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
13/10
2018
ФК Минск (Ж)
12 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
18/08
2018
Бобруйчанка (Ж)
1 - 8
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
27/05
2018
ФК Минск (Ж)
9 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
27/09
2017
Бобруйчанка (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
24/06
2017
ФК Минск (Ж)
8 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
29/04
2017
Бобруйчанка (Ж)
0 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
28/09
2016
Бобруйчанка (Ж)
0 - 6
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
02/09
2016
ФК Минск (Ж)
3 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
24/06
2016
Бобруйчанка (Ж)
0 - 6
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
07/05
2016
ФК Минск (Ж)
2 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
09/09
2015
ФК Минск (Ж)
5 - 1
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
20/07
2015
ФК Минск (Ж)
3 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
15/07
2015
Бобруйчанка (Ж)
1 - 4
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
26/04
2015
Бобруйчанка (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
01/11
2014
Бобруйчанка (Ж)
1 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
22/09
2014
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
21/07
2014
ФК Минск (Ж)
8 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
11/05
2014
Бобруйчанка (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
08/10
2013
Бобруйчанка (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
02/09
2013
Бобруйчанка (Ж)
0 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
28/07
2013
Бобруйчанка (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
16/05
2013
ФК Минск (Ж)
3 - 0
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
Бобруйчанка (Ж)
0
0%
Равенства
0
0%
ФК Минск (Ж)
6
100%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,0,23,24],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_404":[1,null,23,24],"lg_404_6":[null,null,6,6]}
Класиране към 18/08/2019
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
BOB
мачове
Всички
Женска Премиър лига
Купа на Беларус - жени
03/08
2019
Nadezhda M. (W)
0 - 5
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
28/07
2019
Бобруйчанка (Ж)
13 - 0
(7 - 0)
Slavyanka Minsk (W)
BCW
13/07
2019
Nadezhda M. (W)
0 - 2
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
07/07
2019
Бобруйчанка (Ж)
3 - 5
( - )
Неман Гродно (W)
ByW
03/07
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
3 - 1
( - )
Бобруйчанка (Ж)
ByW
28/06
2019
Бобруйчанка (Ж)
6 - 0
( - )
БОТСОР (W)
ByW
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_404":[3,null,2,5],"lg_404_6":[3,null,2,5],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
MIN
мачове
Всички
Женска Премиър лига
Шампионска лига - Жени
Купа на Беларус - жени
13/08
2019
Zhytlobud-1 W
0 - 2
(0 - 1)
ФК Минск (Ж)
CLW
10/08
2019
ФК Минск (Ж)
2 - 1
(1 - 1)
Split W
CLW
07/08
2019
ФК Минск (Ж)
12 - 0
(5 - 0)
Bettembourg W
CLW
31/07
2019
БОТСОР (W)
0 - 10
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
28/07
2019
Nadezhda M. (W)
0 - 2
(0 - 0)
ФК Минск (Ж)
BCW
13/07
2019
Неман Гродно (W)
0 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
Победи
6
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_404":[2,null,null,2],"lg_404_6":[2,null,null,2],"lg_691":[3,null,null,3],"lg_691_6":[3,null,null,3],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
BOB
Домакински мачове
Всички
Женска Премиър лига
Купа на Беларус - жени
28/07
2019
Бобруйчанка (Ж)
13 - 0
(7 - 0)
Slavyanka Minsk (W)
BCW
07/07
2019
Бобруйчанка (Ж)
3 - 5
( - )
Неман Гродно (W)
ByW
28/06
2019
Бобруйчанка (Ж)
6 - 0
( - )
БОТСОР (W)
ByW
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_404":[1,null,1,2],"lg_404_6":[1,null,1,2],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
MIN
Гостувания
Всички
Женска Премиър лига
Шампионска лига - Жени
Купа на Беларус - жени
13/08
2019
Zhytlobud-1 W
0 - 2
(0 - 1)
ФК Минск (Ж)
CLW
31/07
2019
БОТСОР (W)
0 - 10
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
28/07
2019
Nadezhda M. (W)
0 - 2
(0 - 0)
ФК Минск (Ж)
BCW
13/07
2019
Неман Гродно (W)
0 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
Победи
4
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_404":[2,null,null,2],"lg_404_6":[2,null,null,2],"lg_691":[1,null,null,1],"lg_691_6":[1,null,null,1],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Бобруйчанка (Ж)
Изиграни мачове:
6
ФК Минск (Ж)
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
30
5
1.33
8
31
5.17
0.17
1
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
3.5
1
5
17%
83%
4
2
67%
33%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Сухи мрежи (Да/Не)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
6
0
100%
0%
BOB
Следващи мачове
Трудност
MIN
Лесен 1
Най-тежък 5
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
18/08/2019
4
RGUOR (W) (Г)
BCW
23/08/2019
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
07/09/2019
2
RGUOR (W) (Д)
BCW
16/09/2019
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
21/09/2019
4
Slavyanka Minsk (W) (Г)
ByW
20/10/2019
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
18/08/2019
3
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
BCW
25/08/2019
4
Цюрих (Ж) (Д)
CLW
11/09/2019
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
17/09/2019
4
RGUOR (W) (Г)
ByW
21/09/2019
Цюрих (Ж) (Г)
CLW
26/09/2019
RGUOR (W) (Д)
ByW
27/10/2019
БОТСОР (W) (Г)
ByW
03/11/2019
1
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
02/05/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
10/05/2020
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
17/05/2020
2
БОТСОР (W) (Г)
ByW
23/05/2020
1
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
31/05/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
13/06/2020
5
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
20/06/2020
4
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
24/06/2020
2
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
28/06/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
05/07/2020
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
BCW
08/07/2020
2
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
12/07/2020
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
BCW
17/07/2020
5
БОТСОР (W) (Д)
ByW
21/07/2020
1
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
26/07/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
02/08/2020
5
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
05/08/2020
5
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
10/08/2020
4
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
23/08/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
09/09/2020
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
26/09/2020
2
БОТСОР (W) (Г)
ByW
04/10/2020
1
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
11/10/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
31/10/2020
5
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
08/11/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
21/03/2021
5
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
28/03/2021
4
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
03/04/2021
1
Витебск (Ж) (Д)
ByW
18/04/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
25/04/2021
2
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
30/04/2021
1
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
08/05/2021
2
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
14/05/2021
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
20/05/2021
4
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
24/05/2021
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
30/05/2021
5
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
04/06/2021
4
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
19/06/2021
1
Витебск (Ж) (Г)
ByW
27/06/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
01/07/2021
2
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
11/07/2021
1
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
17/07/2021
2
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
25/07/2021
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
01/08/2021
4
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
29/08/2021
4
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
04/09/2021
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
08/09/2021
5
Витебск (Ж) (Д)
ByW
26/09/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
03/10/2021
2
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
09/10/2021
1
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
31/10/2021
2
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
07/11/2021
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
14/11/2021
4
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
20/03/2022
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
27/03/2022
4
Витебск (Ж) (Г)
ByW
02/04/2022
1
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
17/04/2022
4
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
23/04/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
30/04/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
07/05/2022
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
BCW
15/05/2022
2
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
22/05/2022
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
29/05/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
05/06/2022
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
12/06/2022
4
Витебск (Ж) (Д)
ByW
18/06/2022
1
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
10/07/2022
4
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
16/07/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
23/07/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
31/07/2022
1
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
14/08/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
26/08/2022
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/09/2022
5
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
17/09/2022
4
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
24/09/2022
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
15/10/2022
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
30/10/2022
4
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
06/11/2022
Витебск (Ж) (Д)
ByW
12/11/2022
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
20/11/2022
2
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
26/11/2022
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
18/03/2023
4
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
25/03/2023
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
30/03/2023
2
Динамо Брест (Ж) (Д)
BCW
09/04/2023
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
15/04/2023
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
23/04/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
28/04/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
08/05/2023
5
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
12/05/2023
4
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
17/05/2023
4
Витебск (Ж) (Д)
ByW
21/05/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
27/05/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
03/06/2023
4
ДЮСШ Пинского (Ж) (Д)
ByW
09/06/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
18/06/2023
2
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
25/06/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
01/07/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
09/07/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
25/07/2023
5
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
30/07/2023
4
Витебск (Ж) (Г)
ByW
05/08/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
12/08/2023
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
20/08/2023
2
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
26/08/2023
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
01/09/2023
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
10/09/2023
1
Витебск (Ж) (Д)
ByW
01/10/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
08/10/2023
4
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
15/10/2023
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
05/11/2023
4
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
12/11/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
19/11/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
17/03/2024
5
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
23/03/2024
4
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
28/03/2024
1
RGUOR (W) (Г)
BCW
12/10/2019
Барселона (Ж) (Г)
CLW
17/10/2019
3
Nadezhda M. (W) (Д)
ByW
20/10/2019
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
23/10/2019
4
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
26/10/2019
2
Барселона (Ж) (Д)
CLW
30/10/2019
3
Slavyanka Minsk (W) (Д)
ByW
03/11/2019
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
01/05/2020
2
БОТСОР (W) (Г)
ByW
10/05/2020
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
16/05/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
24/05/2020
5
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
31/05/2020
3
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
14/06/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
19/06/2020
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
28/06/2020
2
БОТСОР (W) (Д)
ByW
05/07/2020
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
12/07/2020
4
Неман Гродно (W) (Д)
BCW
17/07/2020
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
22/07/2020
5
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
26/07/2020
3
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
02/08/2020
2
Неман Гродно (W) (Г)
BCW
05/08/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
10/08/2020
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
23/08/2020
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
31/08/2020
5
БОТСОР (W) (Г)
ByW
10/09/2020
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
26/09/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
03/10/2020
5
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
11/10/2020
3
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
31/10/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
08/11/2020
1
Влажния (Ж) (Г)
CLW
19/11/2020
LSK Kvinner W (Д)
CLW
09/12/2020
LSK Kvinner W (Г)
CLW
16/12/2020
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
21/03/2021
4
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
28/03/2021
3
Витебск (Ж) (Д)
ByW
02/04/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
17/04/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
23/04/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
29/04/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
07/05/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
14/05/2021
2
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
19/05/2021
2
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
24/05/2021
2
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
29/05/2021
4
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
04/06/2021
3
Витебск (Ж) (Г)
ByW
18/06/2021
1
Неман Гродно (W) (Г)
BCW
23/06/2021
2
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
27/06/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
02/07/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/07/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
17/07/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
23/07/2021
2
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
31/07/2021
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
BCW
06/08/2021
5
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
11/08/2021
4
Trondheims-Ørn W (Д)
CLW
18/08/2021
Celtic W (Д)
CLW
21/08/2021
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
29/08/2021
3
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/09/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
24/09/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
02/10/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/10/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
31/10/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
06/11/2021
2
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
14/11/2021
2
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
20/03/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
27/03/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
01/04/2022
1
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
17/04/2022
3
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
22/04/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
29/04/2022
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
06/05/2022
4
ФК Гомел (Ж) (Д)
BCW
16/05/2022
1
Витебск (Ж) (Г)
ByW
21/05/2022
1
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
28/05/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
04/06/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/06/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
16/06/2022
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
05/07/2022
2
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
10/07/2022
3
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
17/07/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
22/07/2022
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
06/08/2022
5
Витебск (Ж) (Д)
ByW
12/08/2022
1
Slovacko W (Д)
CLW
18/08/2022
Trondheims-Ørn W (Д)
CLW
21/08/2022
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
27/08/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
11/09/2022
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
17/09/2022
3
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
23/09/2022
4
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
01/10/2022
4
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
16/10/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
21/10/2022
2
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
29/10/2022
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
05/11/2022
5
Витебск (Ж) (Г)
ByW
20/11/2022
1
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
26/11/2022
1
Витебск (Ж) (Д)
ByW
18/03/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
26/03/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
31/03/2023
4
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
15/04/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
22/04/2023
2
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
28/04/2023
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
02/05/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
07/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
12/05/2023
3
Сморгон (Ж) (Д)
BCW
16/05/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
21/05/2023
5
Витебск (Ж) (Г)
ByW
04/06/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
09/06/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
17/06/2023
4
ДЮСШ Пинского (Ж) (Д)
ByW
23/06/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
28/06/2023
4
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
02/07/2023
2
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
07/07/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
21/07/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
25/07/2023
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
30/07/2023
3
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
05/08/2023
5
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
09/08/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
19/08/2023
5
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
23/08/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
01/09/2023
Vålerenga W (Д)
CLW
06/09/2023
Брьондби Ж (Г)
CLW
09/09/2023
3
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
15/09/2023
2
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
01/10/2023
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
08/10/2023
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
15/10/2023
1
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
05/11/2023
3
Витебск (Ж) (Г)
ByW
11/11/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
19/11/2023
4
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
16/03/2024
4
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
23/03/2024
3
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
28/03/2024
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма