Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
34
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
8
Прогнози за утре
62
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
213
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
578
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
5
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
89
Американски
87
Африкански
7
Азиатски
61
Австралийски
38
Интернационални
6
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
2
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
6
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
2
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Бней Сахин
-
Кафр Касим
19°C
П
П
З
З
П
Р
18/06/2020 20:00
1
1 - 0
FT
П
П
П
З
З
П
Израел Лига Леумит
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
56
15
29
1
3
-
1
3 - 1
3.50
19°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
30
70
Над
3.50
3 - 1
3.50
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
29
53
18
X
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
30%
X
1
3
-
1
3 - 1
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
29
71
Да
3
-
1
3 - 1
3.50
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
85%
12
3
-
1
3 - 1
3.50
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
39%
Домакин -1.5
3
-
1
3 - 1
3.50
19°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 33, Кръг за промоция
Il2
Бней Сахин
Кафр Касим
18/06/2020 20:00
38%
23%
20%
Malka
Khalaila
Cohen
3
-
1
3 - 1
3.50
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
Лига Леумит
Държавна Купа
10/01
2020
Кафр Касим
0 - 3
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
16/09
2019
Бней Сахин
2 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
29/01
2014
Кафр Касим
1 - 2
( - )
Бней Сахин
IlC
Бней Сахин
3
100%
Равенства
0
0%
Кафр Касим
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_212":[2,null,null,2],"lg_212_6":[2,null,null,2],"lg_437":[1,null,null,1],"lg_437_6":[1,null,null,1]}
Класиране към 18/06/2020
Кръг за промоция
Кръг за промоция
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Макаби Петах Тиква
67
32
20
7
5
63
30
33
2
Бней Сахин
54
32
15
9
8
52
32
20
3
А. Ирони Ришон
54
32
15
9
8
44
32
12
4
Апоел Катамон
50
32
14
8
10
37
31
6
5
Кафр Касим
50
32
14
8
10
44
41
3
6
Ирони Рамат Хашарон
49
32
14
7
11
46
47
-1
7
Бейтар Тел Авив
46
32
13
7
12
45
45
0
8
Апоел Рамат Ган
45
32
12
9
11
38
32
6
Промоция
Кръг за изпадане
Кръг за изпадане
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Апоел Петах Тиква
44
32
11
11
10
46
45
1
2
А. Назарет
41
32
10
11
11
40
39
1
3
Апоел Ум Ал Фахм
40
32
10
10
12
37
41
-4
4
Апоел Ако
35
32
8
11
13
26
30
-4
5
М. Назарет
35
32
8
11
13
34
42
-8
6
Апоел Бней Лод
29
32
8
5
19
29
63
-34
7
Апоел Ашкелон
25
32
9
7
16
32
40
-8
8
Апоел Афула
24
32
4
12
16
22
45
-23
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Макаби Петах Тиква
64
30
19
7
4
62
28
34
2
А. Ирони Ришон
54
30
15
9
6
43
29
14
3
Апоел Катамон
49
30
14
7
9
37
30
7
4
Бней Сахин
48
30
13
9
8
46
30
16
5
Ирони Рамат Хашарон
46
30
13
7
10
42
43
-1
6
Апоел Рамат Ган
44
30
12
8
10
37
29
8
7
Кафр Касим
44
30
12
8
10
41
40
1
8
Бейтар Тел Авив
43
30
12
7
11
40
40
0
9
Апоел Ум Ал Фахм
39
30
10
9
11
35
38
-3
10
Апоел Петах Тиква
38
30
9
11
10
42
43
-1
11
А. Назарет
37
30
9
10
11
36
37
-1
12
Апоел Ако
34
30
8
10
12
24
27
-3
13
М. Назарет
31
30
7
10
13
31
42
-11
14
Апоел Бней Лод
26
30
7
5
18
26
59
-33
15
Апоел Ашкелон
24
30
9
6
15
31
38
-7
16
Апоел Афула
23
30
4
11
15
21
41
-20
Промоция
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
Бне
мачове
Всички
Лига Леумит
Държавна Купа
15/06
2020
Апоел Рамат Ган
1 - 3
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
11/06
2020
Бней Сахин
3 - 1
(1 - 1)
Бейтар Тел Авив
Il2
04/06
2020
Апоел Ашкелон
2 - 1
(1 - 1)
Бней Сахин
Il2
01/06
2020
Бней Сахин
1 - 2
(0 - 1)
Ирони Рамат Хашарон
Il2
09/03
2020
Апоел Афула
0 - 4
(0 - 2)
Бней Сахин
Il2
28/02
2020
Бней Сахин
1 - 1
(0 - 1)
Апоел Бней Лод
Il2
21/02
2020
Апоел Петах Тиква
0 - 0
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
18/02
2020
Бней Сахин
3 - 0
(1 - 0)
Бейтар Тел Авив
Il2
14/02
2020
Апоел Рамат Ган
1 - 5
(0 - 1)
Бней Сахин
Il2
07/02
2020
Бней Сахин
0 - 0
(0 - 0)
М. Назарет
Il2
31/01
2020
Бней Сахин
1 - 0
(1 - 0)
А. Ирони Ришон
Il2
24/01
2020
А. Назарет
0 - 3
(0 - 1)
Бней Сахин
Il2
20/01
2020
Бней Сахин
0 - 0
(0 - 0)
Апоел Ако
Il2
15/01
2020
Бней Сахин
0 - 3
(0 - 1)
Апоел Тел Авив
IlC
10/01
2020
Кафр Касим
0 - 3
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
06/01
2020
Бней Сахин
2 - 1
(0 - 1)
Макаби Петах Тиква
Il2
30/12
2019
Апоел Катамон
1 - 1
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
24/12
2019
Бней Сахин
1 - 1
(1 - 1)
Апоел Ум Ал Фахм
Il2
19/12
2019
Бней Сахин
3 - 2
(1 - 1)
Ирони Рамат Хашарон
IlC
13/12
2019
Бней Сахин
1 - 0
(0 - 0)
Апоел Ашкелон
Il2
09/12
2019
Ирони Рамат Хашарон
1 - 0
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
02/12
2019
Бней Сахин
3 - 2
(2 - 0)
Апоел Афула
Il2
08/11
2019
Апоел Бней Лод
2 - 1
(1 - 1)
Бней Сахин
Il2
04/11
2019
Бней Сахин
1 - 1
(0 - 1)
Апоел Петах Тиква
Il2
31/10
2019
Maccabi Ironi Ashdod
0 - 2
(0 - 1)
Бней Сахин
IlC
25/10
2019
Бейтар Тел Авив
1 - 1
(1 - 1)
Бней Сахин
Il2
18/10
2019
Бней Сахин
2 - 0
(0 - 0)
Апоел Рамат Ган
Il2
11/10
2019
М. Назарет
1 - 2
(1 - 1)
Бней Сахин
Il2
07/10
2019
А. Ирони Ришон
2 - 0
(1 - 0)
Бней Сахин
Il2
27/09
2019
Бней Сахин
1 - 2
(1 - 0)
А. Назарет
Il2
19/09
2019
Апоел Ако
2 - 1
(1 - 1)
Бней Сахин
Il2
16/09
2019
Бней Сахин
2 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
09/09
2019
Макаби Петах Тиква
1 - 1
(0 - 1)
Бней Сахин
Il2
02/09
2019
Бней Сахин
1 - 3
(0 - 2)
Апоел Катамон
Il2
22/08
2019
Апоел Ум Ал Фахм
2 - 3
(2 - 2)
Бней Сахин
Il2
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[17,9,9,35],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_212":[15,9,8,32],"lg_212_6":[3,1,2,6],"lg_437":[2,null,1,3],"lg_437_6":[2,null,1,3]}
К�
мачове
Всички
Лига Леумит
Държавна Купа
15/06
2020
Кафр Касим
1 - 0
(0 - 0)
Апоел Катамон
Il2
11/06
2020
А. Ирони Ришон
1 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
04/06
2020
М. Назарет
2 - 4
(2 - 2)
Кафр Касим
Il2
01/06
2020
Кафр Касим
0 - 3
(0 - 2)
Макаби Петах Тиква
Il2
06/03
2020
Апоел Катамон
3 - 1
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
28/02
2020
Кафр Касим
3 - 0
(1 - 0)
Апоел Ум Ал Фахм
Il2
21/02
2020
Апоел Ашкелон
0 - 0
(0 - 0)
Кафр Касим
Il2
18/02
2020
Кафр Касим
0 - 2
(0 - 1)
Ирони Рамат Хашарон
Il2
14/02
2020
Апоел Афула
1 - 0
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
10/02
2020
Кафр Касим
2 - 0
(1 - 0)
Апоел Бней Лод
Il2
31/01
2020
Апоел Петах Тиква
1 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
24/01
2020
Кафр Касим
1 - 0
(0 - 0)
Бейтар Тел Авив
Il2
20/01
2020
Апоел Рамат Ган
0 - 1
(0 - 0)
Кафр Касим
Il2
15/01
2020
Апоел Хайфа
1 - 0
(1 - 0)
Кафр Касим
IlC
10/01
2020
Кафр Касим
0 - 3
(0 - 0)
Бней Сахин
Il2
03/01
2020
А. Ирони Ришон
2 - 2
(2 - 1)
Кафр Касим
Il2
27/12
2019
Кафр Касим
0 - 2
(0 - 1)
А. Назарет
Il2
24/12
2019
Апоел Ако
1 - 0
(0 - 0)
Кафр Касим
Il2
19/12
2019
Кафр Касим
1 - 0
(0 - 0)
Апоел Кфар Саба
IlC
13/12
2019
Кафр Касим
2 - 1
(1 - 0)
М. Назарет
Il2
06/12
2019
Макаби Петах Тиква
4 - 2
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
29/11
2019
Апоел Катамон
1 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
11/11
2019
Апоел Ум Ал Фахм
3 - 3
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
01/11
2019
Кафр Касим
2 - 1
(2 - 1)
Апоел Ашкелон
Il2
29/10
2019
М. Назарет
1 - 2
(1 - 0)
Кафр Касим
IlC
25/10
2019
Ирони Рамат Хашарон
1 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
18/10
2019
Кафр Касим
1 - 0
(1 - 0)
Апоел Афула
Il2
10/10
2019
Апоел Бней Лод
1 - 5
(0 - 3)
Кафр Касим
Il2
04/10
2019
Кафр Касим
2 - 2
(1 - 0)
Апоел Петах Тиква
Il2
26/09
2019
Бейтар Тел Авив
1 - 2
(0 - 1)
Кафр Касим
Il2
19/09
2019
Кафр Касим
0 - 0
(0 - 0)
Апоел Рамат Ган
Il2
16/09
2019
Бней Сахин
2 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
08/09
2019
Кафр Касим
0 - 1
(0 - 1)
А. Ирони Ришон
Il2
29/08
2019
А. Назарет
2 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
22/08
2019
Кафр Касим
0 - 0
(0 - 0)
Апоел Ако
Il2
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[16,8,11,35],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_212":[14,8,10,32],"lg_212_6":[4,null,2,6],"lg_437":[2,null,1,3],"lg_437_6":[2,null,1,3]}
Бне
Домакински мачове
Всички
Лига Леумит
Държавна Купа
11/06
2020
Бней Сахин
3 - 1
(1 - 1)
Бейтар Тел Авив
Il2
01/06
2020
Бней Сахин
1 - 2
(0 - 1)
Ирони Рамат Хашарон
Il2
28/02
2020
Бней Сахин
1 - 1
(0 - 1)
Апоел Бней Лод
Il2
18/02
2020
Бней Сахин
3 - 0
(1 - 0)
Бейтар Тел Авив
Il2
07/02
2020
Бней Сахин
0 - 0
(0 - 0)
М. Назарет
Il2
31/01
2020
Бней Сахин
1 - 0
(1 - 0)
А. Ирони Ришон
Il2
20/01
2020
Бней Сахин
0 - 0
(0 - 0)
Апоел Ако
Il2
15/01
2020
Бней Сахин
0 - 3
(0 - 1)
Апоел Тел Авив
IlC
06/01
2020
Бней Сахин
2 - 1
(0 - 1)
Макаби Петах Тиква
Il2
24/12
2019
Бней Сахин
1 - 1
(1 - 1)
Апоел Ум Ал Фахм
Il2
19/12
2019
Бней Сахин
3 - 2
(1 - 1)
Ирони Рамат Хашарон
IlC
13/12
2019
Бней Сахин
1 - 0
(0 - 0)
Апоел Ашкелон
Il2
02/12
2019
Бней Сахин
3 - 2
(2 - 0)
Апоел Афула
Il2
04/11
2019
Бней Сахин
1 - 1
(0 - 1)
Апоел Петах Тиква
Il2
18/10
2019
Бней Сахин
2 - 0
(0 - 0)
Апоел Рамат Ган
Il2
27/09
2019
Бней Сахин
1 - 2
(1 - 0)
А. Назарет
Il2
16/09
2019
Бней Сахин
2 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
02/09
2019
Бней Сахин
1 - 3
(0 - 2)
Апоел Катамон
Il2
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[9,5,4,18],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_212":[8,5,3,16],"lg_212_6":[3,2,1,6],"lg_437":[1,null,1,2],"lg_437_6":[1,null,1,2]}
Каф
Гостувания
Всички
Лига Леумит
Държавна Купа
11/06
2020
А. Ирони Ришон
1 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
04/06
2020
М. Назарет
2 - 4
(2 - 2)
Кафр Касим
Il2
06/03
2020
Апоел Катамон
3 - 1
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
21/02
2020
Апоел Ашкелон
0 - 0
(0 - 0)
Кафр Касим
Il2
14/02
2020
Апоел Афула
1 - 0
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
31/01
2020
Апоел Петах Тиква
1 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
20/01
2020
Апоел Рамат Ган
0 - 1
(0 - 0)
Кафр Касим
Il2
15/01
2020
Апоел Хайфа
1 - 0
(1 - 0)
Кафр Касим
IlC
03/01
2020
А. Ирони Ришон
2 - 2
(2 - 1)
Кафр Касим
Il2
24/12
2019
Апоел Ако
1 - 0
(0 - 0)
Кафр Касим
Il2
06/12
2019
Макаби Петах Тиква
4 - 2
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
29/11
2019
Апоел Катамон
1 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
11/11
2019
Апоел Ум Ал Фахм
3 - 3
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
29/10
2019
М. Назарет
1 - 2
(1 - 0)
Кафр Касим
IlC
25/10
2019
Ирони Рамат Хашарон
1 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
10/10
2019
Апоел Бней Лод
1 - 5
(0 - 3)
Кафр Касим
Il2
26/09
2019
Бейтар Тел Авив
1 - 2
(0 - 1)
Кафр Касим
Il2
16/09
2019
Бней Сахин
2 - 1
(1 - 0)
Кафр Касим
Il2
29/08
2019
А. Назарет
2 - 2
(1 - 1)
Кафр Касим
Il2
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,5,6,19],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_212":[7,5,5,17],"lg_212_6":[3,1,2,6],"lg_437":[1,null,1,2],"lg_437_6":[1,null,1,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Бней Сахин
Изиграни мачове:
35
Кафр Касим
Изиграни мачове:
35
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
57
1.63
1.06
37
47
1.34
1.23
43
Под/Над
1.5
6
29
17%
83%
12
23
34%
66%
2.5
15
20
43%
57%
16
19
46%
54%
3.5
27
8
77%
23%
27
8
77%
23%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
21
14
60%
40%
17
18
49%
51%
Сухи мрежи (Да/Не)
11
24
31%
69%
10
25
29%
71%
Отбелязан гол (Да/Не)
29
6
83%
17%
24
11
69%
31%
Бне
Следващи мачове
Трудност
Каф
Лесен 1
Най-тежък 5
Кафр Касим (Д)
Il2
18/06/2020
2
Макаби Петах Тиква (Г)
Il2
22/06/2020
2
А. Ирони Ришон (Д)
Il2
25/06/2020
1
Апоел Катамон (Г)
Il2
29/06/2020
2
Ирони Рамат Хашарон (Д)
Il2
02/07/2020
1
Ашдод (Д)
Cfr
28/07/2020
3
Бней Сахин (Г)
Il2
18/06/2020
2
Бейтар Тел Авив (Д)
Il2
22/06/2020
2
Апоел Рамат Ган (Г)
Il2
25/06/2020
2
Ирони Рамат Хашарон (Г)
Il2
29/06/2020
3
Макаби Петах Тиква (Д)
Il2
02/07/2020
4
Ирони Рамат Хашарон (Д)
Il2
27/08/2020
3
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма