Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
131
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
19
Прогнози за утре
193
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
822
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1483
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
56
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
4
Топ Европейски
23
Европейски
358
Американски
87
Африкански
61
Азиатски
102
Австралийски
39
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
1
Серия А
10
Лига 1
Ередивизия
4
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
1
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
2
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
1
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Чарлстън Батери
42%
Вероятност за равенство
22/05/2024 02:00
CHA - ATL,
02:00
UsC
Ню Мексико Юнайтед
50%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:30
NEW - NMU,
02:30
UsC
Спортинг Канзас Сити
36%
Вероятност за равенство
22/05/2024 03:30
SKC - TUR,
03:30
UsC
Сакраменто Републик ФК
66%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:00
SAR - SJE,
05:00
UsC
ФК Лос Анджелис
44%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:30
LAF - LUN,
05:30
UsC
Мялби
54%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
GOT - MJA,
20:00
Se1
Нюелс Олд Бойс
40%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:00
VEL - NOB,
02:00
Ar1
ФК Копенхаген
55%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
АГФ - CPH,
20:00
Dk1
Макаби Тел Авив
56%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HAH - MTA,
20:30
Il1
Макаби Хайфа
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HBS - MHA,
20:30
Il1
Макаби Бней Рейне
39%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
MBR - BSA,
20:30
Il1
Лозана Спорт
35%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Лоз - Гра,
21:30
Ch1
Люцерн
64%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Люц - Лоз,
21:30
Ch1
Базел
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
BAS - Иве,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
БГУ Минск
-
Тоерпедо Минск
18°C
П
З
П
П
Р
З
06/09/2023 18:00
2
2 - 3
FT
П
З
Р
З
П
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
31
15
53
2
1
-
2
1 - 2
2.97
18°
-
-
-
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
41
59
Над
2.97
1 - 2
2.97
18°
-
-
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
30
41
29
X
18°
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
22%
X
2
1
-
2
1 - 2
18°
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
28
72
Да
1
-
2
1 - 2
2.97
18°
-
-
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
84%
21
1
-
2
1 - 2
2.97
18°
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
53%
Гост -0.75
1
-
2
1 - 2
2.97
18°
-
FT
2 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 21, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Тоерпедо Минск
06/09/2023 18:00
1
-
2
1 - 2
2.97
18°
FT
2 - 3
Мачове между двата отбора:
Всички
10/06
2023
Тоерпедо Минск
2 - 1
( - )
БГУ Минск
By3
03/09
2022
Тоерпедо Минск
2 - 0
(0 - 0)
БГУ Минск
By3
11/06
2022
БГУ Минск
0 - 3
( - )
Тоерпедо Минск
By3
БГУ Минск
0
0%
Равенства
0
0%
Тоерпедо Минск
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Класиране към 06/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Крумкачи
19
10
6
1
3
33
17
16
3
БГУ Минск
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Тоерпедо Минск
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
40
15
13
1
1
75
3
72
2
Bobovnya
29
15
8
5
2
29
18
11
3
Неман-Агро
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
Клецк
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
51
17
17
0
0
73
10
63
2
Горки
45
17
15
0
2
98
6
92
3
Klimovichy
34
17
11
1
5
54
31
23
4
FK Krasnopole
33
17
11
0
6
49
32
17
5
Niva Chavusy
19
17
5
4
8
25
29
-4
6
Sozh Krichev
18
17
5
3
9
48
48
0
7
FK Kostyukovichi
16
17
5
1
11
24
36
-12
8
Dribin
13
17
4
1
12
27
73
-46
9
Vikhra
11
17
3
2
12
26
86
-60
10
Slavgorod
8
17
2
2
13
14
87
-73
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
34
13
11
1
1
61
10
51
2
Torpeda
29
13
9
2
2
66
14
52
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Спартак Шклов
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
9
13
3
0
10
16
45
-29
8
Bykhov
3
13
1
0
12
11
77
-66
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Припят Олшани
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
48
18
16
0
2
69
10
59
2
MNPZ Mozyr
46
18
15
1
2
75
16
59
3
32
18
10
2
6
58
31
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
24
18
7
3
8
34
34
0
5
Iput DYuSSh
20
18
6
2
10
30
41
-11
6
ФК Жлобин
18
18
6
0
12
26
64
-38
7
Svetlogorsk
12
18
4
0
14
21
67
-46
8
Dnepr Rogachev
11
18
3
2
13
29
79
-50
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
15
11
2
2
55
26
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
13
7
3
3
29
29
0
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
13
3
2
8
19
33
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
Ошмяни
7
13
2
1
10
14
45
-31
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
25
13
8
1
4
44
22
22
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Чайка Зелва
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
40
15
13
1
1
54
8
46
2
FK Miory
37
15
12
1
2
64
24
40
3
Postavy
28
15
9
1
5
35
18
17
4
FK Senno
26
15
8
2
5
57
26
31
5
DYuSSh Orsha
24
15
7
3
5
47
24
23
6
Niva Tolochin
21
15
7
0
8
29
36
-7
7
Gorodok lions
16
15
5
1
9
48
48
0
8
ФК Полоцк
12
15
4
0
11
26
58
-32
9
FK Glubokoe
8
15
2
2
11
21
65
-44
10
FK Lepel
7
15
2
1
12
9
83
-74
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
Krechet Bereza
42
18
14
0
4
70
42
28
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ивацевичи
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
6
18
2
0
16
21
91
-70
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
БГУ
мачове
Всички
12/08
2023
Енергетик-БГАТУ
1 - 9
( - )
БГУ Минск
By3
28/07
2023
БГУ Минск
0 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
30/06
2023
БГУ Минск
3 - 0
( - )
Serebryanka
By3
25/06
2023
Urozhaynaya
1 - 4
( - )
БГУ Минск
By3
18/06
2023
БГУ Минск
2 - 2
( - )
Крумкачи
By3
10/06
2023
Тоерпедо Минск
2 - 1
( - )
БГУ Минск
By3
04/06
2023
БГУ Минск
2 - 0
( - )
SDJuShOR-3
By3
27/05
2023
Uni Minsk
0 - 2
( - )
БГУ Минск
By3
21/05
2023
БГУ Минск
4 - 0
( - )
Energetik
By3
21/04
2023
Traktor Minsk
4 - 1
( - )
БГУ Минск
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[6,1,3,10],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[6,1,3,10],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
Т�
мачове
Всички
12/08
2023
Тоерпедо Минск
2 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
06/08
2023
Крумкачи
9 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By3
01/07
2023
SDJuShOR-3
0 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By3
25/06
2023
Тоерпедо Минск
0 - 4
( - )
Uni Minsk
By3
16/06
2023
Energetik
0 - 1
( - )
Тоерпедо Минск
By3
10/06
2023
Тоерпедо Минск
2 - 1
( - )
БГУ Минск
By3
04/06
2023
Traktor Minsk
3 - 3
( - )
Тоерпедо Минск
By3
27/05
2023
Тоерпедо Минск
6 - 1
( - )
Serebryanka
By3
20/05
2023
Urozhaynaya
2 - 2
( - )
Тоерпедо Минск
By3
01/05
2023
Тоерпедо Минск
2 - 1
( - )
Крумкачи
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,3,2,10],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[5,3,2,10],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
БГУ
домакински мачове:
Всички
28/07
2023
БГУ Минск
0 - 4
( - )
Traktor Minsk
By3
30/06
2023
БГУ Минск
3 - 0
( - )
Serebryanka
By3
18/06
2023
БГУ Минск
2 - 2
( - )
Крумкачи
By3
04/06
2023
БГУ Минск
2 - 0
( - )
SDJuShOR-3
By3
21/05
2023
БГУ Минск
4 - 0
( - )
Energetik
By3
Победи
3
60%
Равенства
1
20%
Загуби
1
20%
{"lg_-1":[3,1,1,5],"lg_-1_6":[3,1,1,5],"lg_373":[3,1,1,5],"lg_373_6":[3,1,1,5]}
Тое
гостувания:
Всички
06/08
2023
Крумкачи
9 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By3
01/07
2023
SDJuShOR-3
0 - 0
( - )
Тоерпедо Минск
By3
16/06
2023
Energetik
0 - 1
( - )
Тоерпедо Минск
By3
04/06
2023
Traktor Minsk
3 - 3
( - )
Тоерпедо Минск
By3
20/05
2023
Urozhaynaya
2 - 2
( - )
Тоерпедо Минск
By3
Победи
1
20%
Равенства
3
60%
Загуби
1
20%
{"lg_-1":[1,3,1,5],"lg_-1_6":[1,3,1,5],"lg_373":[1,3,1,5],"lg_373_6":[1,3,1,5]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
БГУ Минск
Изиграни мачове:
10
Тоерпедо Минск
Изиграни мачове:
10
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
28
2.8
1.4
14
18
1.8
2.2
22
Под/Над
1.5
0
10
0%
100%
2
8
20%
80%
2.5
2
8
20%
80%
2
8
20%
80%
3.5
4
6
40%
60%
5
5
50%
50%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
5
5
50%
50%
6
4
60%
40%
Сухи мрежи (Да/Не)
4
6
40%
60%
2
8
20%
80%
Отбелязан гол (Да/Не)
9
1
90%
10%
7
3
70%
30%
БГУ
следващи мачове
Трудност
Тое
Лесен 1
Най-тежък 5
Тоерпедо Минск (Д)
By3
06/09/2023
1
Крумкачи (Г)
By3
10/09/2023
4
Urozhaynaya (Д)
By3
17/09/2023
БГУ Минск (Г)
By3
06/09/2023
2
Енергетик-БГАТУ (Д)
By3
09/09/2023
1
Uni Minsk (Г)
By3
16/09/2023
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма