Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
95
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
4
Прогнози за утре
276
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
559
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
818
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
51
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
112
Американски
157
Африкански
11
Азиатски
82
Австралийски
33
Интернационални
14
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
6
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
6
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
6
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
FK Slutsk-2
-
Клецк
Р
З
З
П
П
З
18/06/2022 16:00
2
0 - 1
FT
З
З
П
З
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
37
20
43
2
1
-
3
1 - 3
3.75
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
25
75
Над
3.75
1 - 3
3.75
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
39
23
38
1
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
17%
1
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
28
72
Да
1
-
3
1 - 3
3.75
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
80%
21
1
-
3
1 - 3
3.75
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
40%
Гост -1
1
-
3
1 - 3
3.75
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Group Minsk Region South
By3
FK Slutsk-2
Клецк
18/06/2022 16:00
1
-
3
1 - 3
3.75
FT
0 - 1
(0 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
14/08
2021
FK Slutsk-2
2 - 3
(0 - 0)
Клецк
By3
05/06
2021
Клецк
2 - 2
(1 - 0)
FK Slutsk-2
By3
FK Slutsk-2
0
0%
Равенства
1
50%
Клецк
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
Класиране към 18/06/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
13
5
4
1
0
10
1
9
2
Енергетик-БГАТУ
12
5
4
0
1
15
6
9
3
Uni Minsk
12
5
4
0
1
12
6
6
4
Тоерпедо Минск
11
6
3
2
1
9
4
5
5
Traktor Minsk
10
6
3
1
2
16
10
6
6
Urozhaynaya
7
6
2
1
3
7
8
-1
7
SDJuShOR-3
3
5
1
0
4
5
12
-7
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
6
24
-18
9
БГУ Минск
1
6
0
1
5
5
14
-9
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
12
4
4
0
0
30
2
28
2
Виктория Марийна Горка
9
4
3
0
1
14
3
11
3
FK Kolos
7
4
2
1
1
18
9
9
4
Falko Cherkassy
7
4
2
1
1
11
3
8
5
Livadija
6
4
2
0
2
17
7
10
6
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
14
-6
7
Berezino
1
4
0
1
3
0
28
-28
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
7
39
-32
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
12
4
4
0
0
12
1
11
2
Bobovnya
10
4
3
1
0
18
1
17
3
Starye Dorogi
10
4
3
1
0
10
1
9
4
Неман-Агро
6
4
2
0
2
6
8
-2
5
FK Slutsk-2
4
4
1
1
2
3
6
-3
6
Клецк
3
4
1
0
3
10
14
-4
7
FS Respect
1
4
0
1
3
0
11
-11
8
FK Uzda
0
4
0
0
4
2
19
-17
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Krasnopole
13
5
4
1
0
15
2
13
2
Спартак Шклов
10
5
3
1
1
12
9
3
3
Servolyuks
9
5
3
0
2
19
8
11
4
Горки
9
4
3
0
1
13
3
10
5
Sozh Krichev
7
5
2
1
2
9
11
-2
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
7
10
-3
7
Kirovsk
3
4
1
0
3
2
20
-18
8
Zarya Krugloe
0
5
0
0
5
2
16
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
15
5
5
0
0
26
3
23
2
Припят Олшани
13
6
4
1
1
19
8
11
3
FK Luninets
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Nadezhda Gorodishche
7
6
2
1
3
6
12
-6
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
9
20
-11
6
DUSSH Stolin
4
5
1
1
3
8
16
-8
7
Гранит
0
6
0
0
6
3
24
-21
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
12
4
4
0
0
14
1
13
2
FK Vysokoe
12
5
4
0
1
16
9
7
3
Ивацевичи
9
5
3
0
2
15
6
9
4
FK Drohichyn
6
5
2
0
3
7
18
-11
5
Krechet Bereza
3
4
1
0
3
5
10
-5
6
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
5
0
0
5
4
17
-13
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
12
4
4
0
0
26
2
24
2
Svetlogorsk
12
4
4
0
0
22
1
21
3
GOLHU Gomel
9
4
3
0
1
31
5
26
4
DUSSH-2 Rechitsa
6
4
2
0
2
10
5
5
5
MNPZ Mozyr
6
4
2
0
2
11
9
2
6
6
4
2
0
2
7
7
0
7
ФК Жлобин
4
4
1
1
2
11
8
3
8
Iput DYuSSh
3
4
1
0
3
3
24
-21
9
Vetka DYuSSh
1
4
0
1
3
2
15
-13
10
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
0
47
-47
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
12
5
4
0
1
17
9
8
2
FK Svislach
10
5
3
1
1
16
5
11
3
FK Shchuchyn
10
5
3
1
1
10
5
5
4
FSK Grodnensky
10
5
3
1
1
12
9
3
5
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
11
12
-1
6
FSK Dyatlovo
6
5
2
0
3
9
11
-2
7
FK Slonim Siti
5
5
1
2
2
7
7
0
8
Neman Mosty
4
5
1
1
3
7
14
-7
9
Чайка Зелва
4
5
1
1
3
6
15
-9
10
Fakel Novogrudok
2
5
0
2
3
5
13
-8
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
12
5
4
0
1
28
8
20
2
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
2
11
3
Gorodok lions
7
4
2
1
1
10
7
3
4
DYuSSh Orsha
7
4
2
1
1
6
4
2
5
FK Miory
7
4
2
1
1
11
12
-1
6
Postavy
7
5
2
1
2
7
17
-10
7
FK Lepel
6
5
2
0
3
8
8
0
8
ФК Полоцк
2
4
0
2
2
8
12
-4
9
Niva Tolochin
1
4
0
1
3
6
14
-8
10
FK Senno
1
5
0
1
4
9
22
-13
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Припят Олшани
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ивацевичи
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
FK
мачове
Всички
11/06
2022
FS Respect
0 - 0
(0 - 0)
FK Slutsk-2
By3
05/06
2022
Partizan Salihorsk
3 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
21/05
2022
FK Slutsk-2
0 - 3
(0 - 2)
Неман-Агро
By3
07/05
2022
FK Uzda
0 - 2
(0 - 1)
FK Slutsk-2
By3
18/09
2021
Berezino
1 - 3
( - )
FK Slutsk-2
By3
12/09
2021
Енергетик-БГАТУ
7 - 0
(5 - 0)
FK Slutsk-2
By3
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
К�
мачове
Всички
11/06
2022
Клецк
0 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
04/06
2022
Клецк
1 - 2
(0 - 1)
Неман-Агро
By3
21/05
2022
Клецк
8 - 2
(2 - 1)
FK Uzda
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
Клецк
By3
12/09
2021
Partizan Salihorsk
7 - 0
(3 - 0)
Клецк
By3
04/09
2021
Клецк
2 - 1
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
FK
Домакински мачове
Всички
21/05
2022
FK Slutsk-2
0 - 3
(0 - 2)
Неман-Агро
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Кле
Гостувания
Всички
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
Клецк
By3
12/09
2021
Partizan Salihorsk
7 - 0
(3 - 0)
Клецк
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Slutsk-2
Изиграни мачове:
6
Клецк
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
6
1
2.33
14
12
2
3.67
22
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
3.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
4
33%
67%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
FK
Следващи мачове
Трудност
Кле
Лесен 1
Най-тежък 5
Клецк (Д)
By3
18/06/2022
Starye Dorogi (Г)
By3
25/06/2022
Bobovnya (Д)
By3
02/07/2022
FK Uzda (Д)
By3
09/07/2022
Неман-Агро (Г)
By3
16/07/2022
1
Partizan Salihorsk (Д)
By3
23/07/2022
FK Slutsk-2 (Г)
By3
18/06/2022
FS Respect (Г)
By3
25/06/2022
Starye Dorogi (Д)
By3
02/07/2022
Bobovnya (Д)
By3
09/07/2022
FK Uzda (Г)
By3
16/07/2022
Неман-Агро (Г)
By3
23/07/2022
1
FS Respect (Д)
By3
30/07/2022
Клецк (Г)
By3
06/08/2022
Starye Dorogi (Д)
By3
27/08/2022
Bobovnya (Г)
By3
03/09/2022
Berezino (Г)
By3
10/09/2022
Berezino (Д)
By3
17/09/2022
Partizan Salihorsk (Г)
By3
31/07/2022
FK Slutsk-2 (Д)
By3
06/08/2022
FS Respect (Д)
By3
27/08/2022
Starye Dorogi (Г)
By3
03/09/2022
Falko Cherkassy (Д)
By3
10/09/2022
Falko Cherkassy (Г)
By3
17/09/2022
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма