Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
161
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
5
Прогнози за утре
351
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2263
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
65
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
213
Африкански
78
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
4
Копа Судамерикана
4
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ал Таавон
43%
Вероятност за победа
09/05/2024 18:00
ALR - Ал ,
18:00
Sa1
json_m
Прогноза
FK Senno
-
Veles 2020
З
П
Р
З
З
З
07/08/2022 13:00
2
0 - 1
FT
П
П
П
П
П
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
9
5
85
2
1
-
6
1 - 6
5.33
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
1
99
Над
5.33
1 - 6
5.33
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
8
32
60
2
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
51%
2
2
1
-
6
1 - 6
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
12
88
Да
1
-
6
1 - 6
5.33
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
94%
21
1
-
6
1 - 6
5.33
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
19%
Гост -2
1
-
6
1 - 6
5.33
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Veles 2020
07/08/2022 13:00
1
-
6
1 - 6
5.33
FT
0 - 1
(0 - 1)
Мачове между двата отбора:
Всички
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
0
0%
Равенства
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 07/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Uni Minsk
21
10
7
0
3
24
13
11
3
Тоерпедо Минск
18
9
5
3
1
15
7
8
4
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
5
Енергетик-БГАТУ
15
10
4
3
3
21
20
1
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
БГУ Минск
7
9
2
1
6
9
15
-6
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
4
9
1
1
7
11
36
-25
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Виктория Марийна Горка
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
30
11
10
0
1
41
5
36
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Неман-Агро
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
18
10
5
3
2
23
20
3
5
Клецк
11
11
3
2
6
18
28
-10
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
10
1
2
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Спартак Шклов
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Горки
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Припят Олшани
25
11
8
1
2
49
19
30
3
Nadezhda Gorodishche
19
10
6
1
3
19
16
3
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
10
3
2
5
15
33
-18
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Гранит
0
11
0
0
11
8
60
-52
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
43
3
40
2
Ивацевичи
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
8
30
-22
6
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
27
10
9
0
1
81
5
76
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
GOLHU Gomel
21
10
7
0
3
49
8
41
4
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
5
19
10
6
1
3
25
15
10
6
ФК Жлобин
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
16
10
4
4
2
23
16
7
5
FK Shchuchyn
15
10
4
3
3
14
10
4
6
FK Slonim Siti
14
10
4
2
4
18
14
4
7
Neman Mosty
11
10
3
2
5
17
23
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Чайка Зелва
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
33
12
11
0
1
69
13
56
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
23
11
7
2
2
37
19
18
4
Gorodok lions
22
11
7
1
3
41
22
19
5
DYuSSh Orsha
14
11
4
2
5
11
19
-8
6
ФК Полоцк
12
11
3
3
5
28
33
-5
7
Postavy
12
12
3
3
6
17
38
-21
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
6
12
1
3
8
17
41
-24
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
FK
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
30/07
2022
FK Lepel
4 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
23/07
2022
FK Senno
3 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
16/07
2022
Gazovik Vitebsk
0 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
09/07
2022
FK Senno
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
03/07
2022
Postavy
3 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
26/06
2022
FK Senno
0 - 6
( - )
FK Miory
By3
18/06
2022
ФК Полоцк
5 - 2
( - )
FK Senno
By3
11/06
2022
DYuSSh Orsha
2 - 0
( - )
FK Senno
By3
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
29/05
2022
FK Senno
2 - 4
( - )
FK Lepel
By3
21/05
2022
Niva Tolochin
4 - 4
( - )
FK Senno
By3
07/05
2022
FK Senno
2 - 6
(1 - 3)
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2021
FK Senno
1 - 6
(1 - 1)
Локомотив Гомел
ByC
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,2,10,13],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,2,9,12],"lg_373_6":[1,1,4,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
VEL
мачове
Всички
31/07
2022
Veles 2020
6 - 0
(3 - 0)
Postavy
By3
24/07
2022
FK Miory
2 - 5
(0 - 1)
Veles 2020
By3
17/07
2022
Veles 2020
4 - 0
(0 - 0)
ФК Полоцк
By3
10/07
2022
Veles 2020
4 - 0
(1 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
02/07
2022
Gorodok lions
2 - 7
(2 - 2)
Veles 2020
By3
25/06
2022
FK Lepel
1 - 5
( - )
Veles 2020
By3
19/06
2022
Veles 2020
10 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
11/06
2022
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
Veles 2020
By3
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
29/05
2022
Postavy
0 - 12
( - )
Veles 2020
By3
22/05
2022
Veles 2020
6 - 2
( - )
FK Miory
By3
08/05
2022
ФК Полоцк
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
Победи
6
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[11,0,1,12],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[11,null,1,12],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
FK
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
23/07
2022
FK Senno
3 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
09/07
2022
FK Senno
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
26/06
2022
FK Senno
0 - 6
( - )
FK Miory
By3
29/05
2022
FK Senno
2 - 4
( - )
FK Lepel
By3
07/05
2022
FK Senno
2 - 6
(1 - 3)
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2021
FK Senno
1 - 6
(1 - 1)
Локомотив Гомел
ByC
Победи
1
17%
Равенства
0
0%
Загуби
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
VEL
гостувания:
Всички
24/07
2022
FK Miory
2 - 5
(0 - 1)
Veles 2020
By3
02/07
2022
Gorodok lions
2 - 7
(2 - 2)
Veles 2020
By3
25/06
2022
FK Lepel
1 - 5
( - )
Veles 2020
By3
11/06
2022
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
Veles 2020
By3
29/05
2022
Postavy
0 - 12
( - )
Veles 2020
By3
08/05
2022
ФК Полоцк
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Senno
Изиграни мачове:
13
Veles 2020
Изиграни мачове:
12
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
15
1.15
3.62
47
69
5.75
1.08
13
Под/Над
1.5
2
11
15%
85%
0
12
0%
100%
2.5
3
10
23%
77%
0
12
0%
100%
3.5
5
8
38%
62%
1
11
8%
92%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
6
7
46%
54%
6
6
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
11
15%
85%
5
7
42%
58%
Отбелязан гол (Да/Не)
7
6
54%
46%
11
1
92%
8%
FK
следващи мачове
Трудност
VEL
Лесен 1
Най-тежък 5
Veles 2020 (Д)
By3
07/08/2022
DYuSSh Orsha (Д)
By3
27/08/2022
ФК Полоцк (Д)
By3
04/09/2022
1
FK Miory (Г)
By3
11/09/2022
Postavy (Д)
By3
18/09/2022
Gorodok lions (Г)
By3
24/09/2022
FK Senno (Г)
By3
07/08/2022
Gazovik Vitebsk (Д)
By3
28/08/2022
Niva Tolochin (Г)
By3
03/09/2022
FK Lepel (Д)
By3
11/09/2022
Gorodok lions (Д)
By3
17/09/2022
DYuSSh Orsha (Г)
By3
25/09/2022
Стэнлес Пинск (Д)
By3
01/10/2022
1
Стэнлес Пинск (Г)
By3
08/10/2022
1
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма