Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
161
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
351
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2263
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
65
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
213
Африкански
78
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
4
Копа Судамерикана
4
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ал Таавон
43%
Вероятност за победа
09/05/2024 18:00
ALR - Ал ,
18:00
Sa1
json_m
Прогноза
FK Kostyukovichi
-
Осиповичи
01/05/2021 15:00
2
1 - 5
FT
П
З
З
З
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
25
5
70
2
1
-
5
1 - 5
5.27
-
-
-
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
1
99
Над
5.27
1 - 5
5.27
-
-
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
23%
1
2
1
-
5
1 - 5
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
27
73
Да
1
-
5
1 - 5
5.27
-
-
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
95%
21
1
-
5
1 - 5
5.27
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
35%
Гост -2
1
-
5
1 - 5
5.27
-
FT
1 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
FK Kostyukovichi
Осиповичи
01/05/2021 15:00
1
-
5
1 - 5
5.27
FT
1 - 5
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 01/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Гранит
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Стэнлес Пинск
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Припят Олшани
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DUSSH Stolin
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Nadezhda Gorodishche
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Ivanovo
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
3
BZHS Brest
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Pruzhany
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Drohichyn
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Krechet Bereza
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Dolbizno
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Vysokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Химик
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
ФК Жлобин
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Бумпром
0
0
0
0
0
0
0
0
5
МКК-Днепър
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Montazhnik
0
0
0
0
0
0
0
0
7
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ошмяни
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Neman Mosty
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FSK Grodnensky
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Островец ФК
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Чайка Зелва
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Cementnik
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Shchuchyn
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HCS-Olympia
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Smena Volkovysk
0
0
0
0
0
0
0
0
11
FK Svislach
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Belaya Rus
0
0
0
0
0
0
0
0
13
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Молодечно
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Смолевичи
0
0
0
0
0
0
0
0
3
СМИ Аутотранс
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Uzda
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Неман-Агро
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Veras Nesvizh
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Енергетик-БГАТУ
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Клецк
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Виктория Марийна Горка
0
0
0
0
0
0
0
0
6
БГУ Минск
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Строител Копил
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
9
FK Lyuban
0
0
0
0
0
0
0
0
10
FK Slutsk-2
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Осиповичи
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Спартак Шклов
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Горки
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Belshina II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Dnepr Mogilev II
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kostyukovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Krasnopole
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Prodtsentr Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Chashniki
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Полоцк
0
0
0
0
0
0
0
0
2
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Glubokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
FK
мачове
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
О�
мачове
Всички
21/11
2020
Барановичи
3 - 5
(1 - 2)
Осиповичи
By3
14/11
2020
Стэнлес Пинск
2 - 0
(1 - 0)
Осиповичи
By3
07/11
2020
Осиповичи
0 - 3
(0 - 1)
ФК Молодечно
By3
31/10
2020
Осиповичи
2 - 3
(1 - 3)
Барановичи
By3
24/10
2020
Осиповичи
2 - 1
(0 - 0)
Стэнлес Пинск
By3
17/10
2020
ФК Молодечно
5 - 3
(3 - 1)
Осиповичи
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
FK
домакински мачове:
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Оси
гостувания:
Всички
21/11
2020
Барановичи
3 - 5
(1 - 2)
Осиповичи
By3
14/11
2020
Стэнлес Пинск
2 - 0
(1 - 0)
Осиповичи
By3
17/10
2020
ФК Молодечно
5 - 3
(3 - 1)
Осиповичи
By3
Победи
1
33%
Равенства
0
0%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Kostyukovichi
Изиграни мачове:
0
Осиповичи
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
0
0
0
0
12
2
2.83
17
Под/Над
1.5
0
0
0%
0%
0
6
0%
100%
2.5
0
0
0%
0%
1
5
17%
83%
3.5
0
0
0%
0%
3
3
50%
50%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
0
0
0%
0%
4
2
67%
33%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
0
0%
0%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
0
0
0%
0%
4
2
67%
33%
FK
следващи мачове
Трудност
Оси
Лесен 1
Най-тежък 5
Осиповичи (Д)
By3
01/05/2021
3
Belshina II (Г)
By3
15/05/2021
Динамо Брест Малорита (Г)
ByC
29/05/2021
3
FK Krasnopole (Д)
By3
05/06/2021
Спартак Шклов (Г)
By3
12/06/2021
Горки (Д)
By3
19/06/2021
3
FK Kostyukovichi (Г)
By3
01/05/2021
Спартак Шклов (Г)
By3
08/05/2021
FK Krasnopole (Д)
By3
16/05/2021
ФК Молодечно (Д)
ByC
30/05/2021
3
Горки (Д)
By3
05/06/2021
1
Днепър Могилев II (Г)
By3
12/06/2021
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма