Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
287
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
24
Прогнози за утре
283
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
680
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
74
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
96
Американски
153
Африкански
6
Азиатски
61
Австралийски
6
Интернационални
12
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
3
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Dnepr Rogachev
-
З
З
Р
П
З
З
16/07/2023 15:00
2
2 - 1
FT
П
П
П
З
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
23
12
65
2
1
-
6
1 - 6
8.38
-
-
-
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
1
99
Над
8.38
1 - 6
8.38
-
-
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
45
10
45
1
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
29%
1
2
1
-
6
1 - 6
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
6
94
Да
1
-
6
1 - 6
8.38
-
-
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
88%
21
1
-
6
1 - 6
8.38
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
27%
Гост -2
1
-
6
1 - 6
8.38
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
16/07/2023 15:00
1
-
6
1 - 6
8.38
FT
2 - 1
Мачове между двата отбора
Всички
27/05
2023
7 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
04/09
2022
Dnepr Rogachev
0 - 19
(0 - 9)
By3
25/06
2022
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
Dnepr Rogachev
0
0%
Равенства
0
0%
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Класиране към 16/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
БГУ Минск
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Тоерпедо Минск
15
8
4
3
1
16
12
4
5
Крумкачи
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Kolos
20
8
6
2
0
26
3
23
2
Виктория Марийна Горка
19
8
6
1
1
37
10
27
3
Livadija
16
8
5
1
2
21
13
8
4
Molodechno-2018 II
15
8
5
0
3
27
12
15
5
Falko Cherkassy
13
8
4
1
3
38
14
24
6
Berezino
6
8
2
0
6
14
44
-30
7
Viliya Vileyka
4
8
1
1
6
10
44
-34
8
FK Krupki
0
8
0
0
8
5
38
-33
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
21
8
7
0
1
48
2
46
2
Bobovnya
20
9
6
2
1
20
8
12
3
Неман-Агро
16
8
5
1
2
29
12
17
4
FS Respect
14
9
4
2
3
18
18
0
5
FK Slutsk-2
10
9
3
1
5
10
23
-13
6
Клецк
6
9
1
3
5
8
28
-20
7
FK Lyuban
5
8
1
2
5
3
21
-18
8
Starye Dorogi
3
8
0
3
5
5
29
-24
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
27
9
9
0
0
34
8
26
2
Горки
24
9
8
0
1
66
2
64
3
Klimovichy
21
9
7
0
2
26
13
13
4
FK Krasnopole
18
9
6
0
3
29
23
6
5
FK Kostyukovichi
13
9
4
1
4
15
13
2
6
Slavgorod
8
9
2
2
5
12
30
-18
7
Niva Chavusy
7
9
2
1
6
14
13
1
8
Dribin
6
9
2
0
7
13
51
-38
9
Sozh Krichev
5
9
1
2
6
21
29
-8
10
Vikhra
3
9
1
0
8
10
58
-48
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
19
7
6
1
0
37
6
31
2
Torpeda
17
7
5
2
0
46
6
40
3
Drut Belynichi
13
7
4
1
2
29
11
18
4
Спартак Шклов
12
7
4
0
3
13
12
1
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Ptich
6
7
2
0
5
8
28
-20
7
Kolos Kirovsk
3
7
1
0
6
14
40
-26
8
Bykhov
3
7
1
0
6
6
48
-42
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
30
10
10
0
0
70
4
66
2
Припят Олшани
25
9
8
1
0
48
12
36
3
Gantsevichi
20
11
5
5
1
37
19
18
4
Volna Pinsk II
15
10
4
3
3
22
28
-6
5
Nadezhda Gorodishche
14
10
4
2
4
33
25
8
6
11
10
3
2
5
13
22
-9
7
DUSSH Stolin
10
11
2
4
5
12
29
-17
8
FK Ivanovo
9
10
2
3
5
18
22
-4
9
FK Luninets
7
9
2
1
6
19
23
-4
10
Volat Lyakhavichi
1
12
0
1
11
8
96
-88
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
MNPZ Mozyr
25
10
8
1
1
44
9
35
2
GOLHU Gomel
24
10
8
0
2
44
10
34
3
22
10
7
1
2
34
13
21
4
Iput DYuSSh
15
10
5
0
5
18
18
0
5
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
3
3
4
16
15
1
6
Svetlogorsk
6
9
2
0
7
10
33
-23
7
ФК Жлобин
6
10
2
0
8
10
39
-29
8
Dnepr Rogachev
4
9
1
1
7
15
54
-39
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
24
8
8
0
0
35
11
24
2
FK Shchuchyn
12
8
4
0
4
24
12
12
3
Fakel Novogrudok
12
7
4
0
3
16
12
4
4
Smorgon II
11
7
3
2
2
14
17
-3
5
FK Lida-2
7
7
2
1
4
11
13
-2
6
Ostrovets II
5
7
1
2
4
5
15
-10
7
Ошмяни
4
8
1
1
6
4
29
-25
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
7
6
1
0
30
8
22
2
Neman Mosty
14
7
4
2
1
14
8
6
3
FSK Grodnensky
13
10
4
1
5
13
21
-8
4
Smena Volkovysk
12
8
4
0
4
24
19
5
5
FK Svislach
12
8
4
0
4
11
14
-3
6
Чайка Зелва
9
10
3
0
7
16
27
-11
7
FK Slonim Siti
2
6
0
2
4
9
20
-11
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
24
9
8
0
1
28
5
23
2
FK Miory
24
9
8
0
1
36
16
20
3
Niva Tolochin
15
9
5
0
4
15
14
1
4
FK Senno
14
9
4
2
3
33
19
14
5
DYuSSh Orsha
14
9
4
2
3
28
14
14
6
Gorodok lions
7
9
2
1
6
40
30
10
7
ФК Полоцк
6
9
2
0
7
20
25
-5
8
FK Glubokoe
5
9
1
2
6
12
43
-31
9
FK Lepel
4
9
1
1
7
6
63
-57
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
31
11
10
1
0
84
2
82
2
Krechet Bereza
27
11
9
0
2
40
20
20
3
Ивацевичи
22
10
7
1
2
47
10
37
4
FK Vysokoe
22
10
7
1
2
42
22
20
5
Agro-Pelishche
19
10
6
1
3
38
20
18
6
15
10
5
0
5
25
39
-14
7
Kommunalnik Beloozersk
7
12
2
1
9
8
35
-27
8
FK Drohichyn
6
10
2
0
8
17
57
-40
9
Port SK
4
11
1
1
9
10
57
-47
10
FK Pruzhany
3
11
1
0
10
11
60
-49
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
DNE
мачове
Всички
08/07
2023
Iput DYuSSh
3 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
02/07
2023
Dnepr Rogachev
1 - 2
( - )
MNPZ Mozyr
By3
25/06
2023
Dnepr Rogachev
2 - 2
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
ФК Жлобин
By3
04/06
2023
Dnepr Rogachev
2 - 8
( - )
GOLHU Gomel
By3
27/05
2023
7 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
21/05
2023
Dnepr Rogachev
1 - 3
( - )
Iput DYuSSh
By3
14/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
5 - 1
(0 - 1)
Dnepr Rogachev
By3
06/05
2023
MNPZ Mozyr
21 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,1,7,9],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,7,9],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
мачове
Всички
08/07
2023
2 - 1
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
01/07
2023
ФК Жлобин
1 - 3
( - )
By3
25/06
2023
10 - 1
( - )
Svetlogorsk
By3
17/06
2023
1 - 4
( - )
GOLHU Gomel
By3
10/06
2023
MNPZ Mozyr
1 - 0
( - )
By3
03/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 4
( - )
By3
27/05
2023
7 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
20/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 1
( - )
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
By3
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[7,1,2,10],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[7,1,2,10],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
DNE
Домакински мачове
Всички
02/07
2023
Dnepr Rogachev
1 - 2
( - )
MNPZ Mozyr
By3
25/06
2023
Dnepr Rogachev
2 - 2
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
ФК Жлобин
By3
04/06
2023
Dnepr Rogachev
2 - 8
( - )
GOLHU Gomel
By3
21/05
2023
Dnepr Rogachev
1 - 3
( - )
Iput DYuSSh
By3
Победи
1
20%
Равенства
1
20%
Загуби
3
60%
{"lg_-1":[1,1,3,5],"lg_-1_6":[1,1,3,5],"lg_373":[1,1,3,5],"lg_373_6":[1,1,3,5]}
Гостувания
Всички
01/07
2023
ФК Жлобин
1 - 3
( - )
By3
10/06
2023
MNPZ Mozyr
1 - 0
( - )
By3
03/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 4
( - )
By3
20/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 1
( - )
By3
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
By3
Победи
3
60%
Равенства
1
20%
Загуби
1
20%
{"lg_-1":[3,1,1,5],"lg_-1_6":[3,1,1,5],"lg_373":[3,1,1,5],"lg_373_6":[3,1,1,5]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Dnepr Rogachev
Изиграни мачове:
9
Изиграни мачове:
10
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
15
1.67
6
54
34
3.4
1.3
13
Под/Над
1.5
0
9
0%
100%
1
9
10%
90%
2.5
0
9
0%
100%
3
7
30%
70%
3.5
1
8
11%
89%
4
6
40%
60%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
9
0
100%
0%
8
2
80%
20%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
9
0%
100%
1
9
10%
90%
Отбелязан гол (Да/Не)
9
0
100%
0%
9
1
90%
10%
DNE
Следващи мачове
Трудност
Лесен 1
Най-тежък 5
(Д)
By3
16/07/2023
GOLHU Gomel (Г)
By3
22/07/2023
Svetlogorsk (Д)
By3
30/07/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
02/08/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
02/08/2023
ФК Жлобин (Г)
By3
05/08/2023
1
Dnepr Rogachev (Г)
By3
16/07/2023
Iput DYuSSh (Д)
By3
22/07/2023
MNPZ Mozyr (Д)
By3
29/07/2023
GOLHU Gomel (Г)
By3
05/08/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
12/08/2023
ФК Жлобин (Д)
By3
19/08/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (Г)
By3
12/08/2023
MNPZ Mozyr (Г)
By3
19/08/2023
Iput DYuSSh (Д)
By3
27/08/2023
(Г)
By3
02/09/2023
GOLHU Gomel (Д)
By3
10/09/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
16/09/2023
ФК Жлобин (Д)
By3
23/09/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (Г)
By3
26/08/2023
Dnepr Rogachev (Д)
By3
02/09/2023
Iput DYuSSh (Г)
By3
09/09/2023
MNPZ Mozyr (Г)
By3
16/09/2023
GOLHU Gomel (Д)
By3
23/09/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма