Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
111
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
101
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
452
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1040
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
30
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
143
Американски
87
Африкански
39
Азиатски
74
Австралийски
38
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Жувентуде
45%
Вероятност за равенство
06/06/2024 01:00
JUV - ACG,
01:00
Br1
Куяба Еспорте
39%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:00
CUE - VIT,
02:00
Br1
Централноафриканска реп.
42%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
CAR - Чад,
19:00
WCQ
Тунис
52%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
TUN - EQG,
22:00
WCQ
Сиера Леоне
53%
Вероятност за победа
05/06/2024 19:00
SIE - Джи,
19:00
WCQ
Того
45%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
TOG - SOU,
19:00
WCQ
Сирия
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 03:00
SYR - Сев,
03:00
WCQ
Тринидад и Тобаго
57%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Три - Гре,
02:30
WCQ
Кюрасао
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Кюр - Бар,
02:30
WCQ
Антигуа и Барбуда
43%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
Ант - Бер,
22:00
WCQ
Варгас Торес
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GSC - VAT,
23:00
Ec2
Инд. Хуниорс
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GUA - IJU,
23:00
Ec2
json_m
Прогноза
Bobovnya
-
Клецк
П
Р
З
П
Р
П
08/07/2023 15:00
1
2 - 0
FT
Р
П
З
Р
Р
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
59
24
17
1
4
-
1
4 - 1
4.33
-
-
-
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
13
87
Над
4.33
4 - 1
4.33
-
-
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
51
30
19
1
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
30%
1
1
4
-
1
4 - 1
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
18
82
Да
4
-
1
4 - 1
4.33
-
-
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
83%
1X
4
-
1
4 - 1
4.33
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
48%
Домакин -1.75
4
-
1
4 - 1
4.33
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 12, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Клецк
08/07/2023 15:00
4
-
1
4 - 1
4.33
FT
2 - 0
Мачове между двата отбора
Всички
20/05
2023
Клецк
0 - 3
( - )
Bobovnya
By3
09/07
2022
Клецк
0 - 1
( - )
Bobovnya
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
Клецк
By3
Bobovnya
3
100%
Равенства
0
0%
Клецк
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Класиране към 08/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
БГУ Минск
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Тоерпедо Минск
15
8
4
3
1
16
12
4
5
Крумкачи
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Kolos
17
7
5
2
0
21
2
19
2
Виктория Марийна Горка
16
7
5
1
1
30
10
20
3
Falko Cherkassy
13
7
4
1
2
36
11
25
4
Livadija
13
7
4
1
2
18
11
7
5
Molodechno-2018 II
12
7
4
0
3
21
12
9
6
Berezino
6
7
2
0
5
14
38
-24
7
Viliya Vileyka
4
7
1
1
5
9
39
-30
8
FK Krupki
0
7
0
0
7
5
31
-26
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
18
7
6
0
1
42
2
40
2
Bobovnya
17
8
5
2
1
18
8
10
3
Неман-Агро
13
7
4
1
2
23
12
11
4
FS Respect
11
8
3
2
3
15
18
-3
5
FK Slutsk-2
10
8
3
1
4
10
20
-10
6
Клецк
6
8
1
3
4
8
26
-18
7
FK Lyuban
5
7
1
2
4
3
15
-12
8
Starye Dorogi
3
7
0
3
4
5
23
-18
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
24
8
8
0
0
28
6
22
2
Горки
21
8
7
0
1
63
2
61
3
Klimovichy
18
8
6
0
2
23
12
11
4
FK Krasnopole
15
8
5
0
3
25
22
3
5
FK Kostyukovichi
12
8
4
0
4
14
12
2
6
Niva Chavusy
7
8
2
1
5
14
10
4
7
Slavgorod
7
8
2
1
5
11
29
-18
8
Dribin
6
8
2
0
6
12
48
-36
9
Sozh Krichev
5
8
1
2
5
20
25
-5
10
Vikhra
3
8
1
0
7
8
52
-44
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
18
6
6
0
0
36
5
31
2
Torpeda
16
6
5
1
0
45
5
40
3
Drut Belynichi
13
7
4
1
2
29
11
18
4
Спартак Шклов
9
6
3
0
3
10
10
0
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Ptich
3
6
1
0
5
5
27
-22
7
Kolos Kirovsk
3
6
1
0
5
12
37
-25
8
Bykhov
3
6
1
0
5
5
45
-40
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
27
9
9
0
0
67
3
64
2
Припят Олшани
22
8
7
1
0
39
10
29
3
Gantsevichi
19
10
5
4
1
36
18
18
4
Volna Pinsk II
15
9
4
3
2
20
19
1
5
Nadezhda Gorodishche
14
9
4
2
3
32
22
10
6
11
9
3
2
4
13
21
-8
7
FK Ivanovo
8
9
2
2
5
17
21
-4
8
DUSSH Stolin
7
10
1
4
5
11
29
-18
9
FK Luninets
4
8
1
1
6
17
23
-6
10
Volat Lyakhavichi
1
11
0
1
10
8
94
-86
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
MNPZ Mozyr
22
9
7
1
1
37
8
29
2
GOLHU Gomel
21
9
7
0
2
36
10
26
3
19
9
6
1
2
32
12
20
4
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
3
3
3
15
13
2
5
Iput DYuSSh
12
9
4
0
5
15
17
-2
6
Svetlogorsk
6
8
2
0
6
9
26
-17
7
ФК Жлобин
6
9
2
0
7
10
31
-21
8
Dnepr Rogachev
4
8
1
1
6
14
51
-37
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
21
7
7
0
0
29
8
21
2
Fakel Novogrudok
12
6
4
0
2
15
8
7
3
Smorgon II
11
6
3
2
1
11
11
0
4
FK Shchuchyn
9
7
3
0
4
20
11
9
5
FK Lida-2
7
7
2
1
4
11
13
-2
6
Ostrovets II
4
6
1
1
4
5
15
-10
7
Ошмяни
3
7
1
0
6
4
29
-25
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
7
6
1
0
30
8
22
2
Neman Mosty
13
6
4
1
1
13
7
6
3
Smena Volkovysk
12
7
4
0
3
23
16
7
4
FK Svislach
9
7
3
0
4
8
13
-5
5
Чайка Зелва
9
7
3
0
4
10
18
-8
6
FSK Grodnensky
4
7
1
1
5
4
15
-11
7
FK Slonim Siti
1
5
0
1
4
8
19
-11
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
8
7
0
1
26
5
21
2
FK Miory
21
8
7
0
1
34
15
19
3
Niva Tolochin
15
8
5
0
3
15
13
2
4
DYuSSh Orsha
14
8
4
2
2
28
12
16
5
FK Senno
14
8
4
2
2
32
17
15
6
Gorodok lions
7
8
2
1
5
40
27
13
7
FK Glubokoe
4
8
1
1
6
10
41
-31
8
ФК Полоцк
3
8
1
0
7
17
25
-8
9
FK Lepel
3
8
1
0
7
4
61
-57
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
28
10
9
1
0
72
2
70
2
Krechet Bereza
24
10
8
0
2
36
18
18
3
FK Vysokoe
22
9
7
1
1
40
18
22
4
Ивацевичи
19
9
6
1
2
40
9
31
5
Agro-Pelishche
16
9
5
1
3
32
17
15
6
12
9
4
0
5
23
38
-15
7
Kommunalnik Beloozersk
7
11
2
1
8
7
33
-26
8
FK Drohichyn
6
9
2
0
7
14
51
-37
9
Port SK
4
10
1
1
8
9
50
-41
10
FK Pruzhany
3
10
1
0
9
11
48
-37
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
BOB
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
01/07
2023
FK Lyuban
0 - 2
( - )
Bobovnya
By3
24/06
2023
Starye Dorogi
1 - 1
( - )
Bobovnya
By3
18/06
2023
Bobovnya
0 - 3
( - )
Partizan Salihorsk
By3
11/06
2023
Bobovnya
3 - 2
(3 - 0)
Неман-Агро
By3
04/06
2023
FS Respect
1 - 1
( - )
Bobovnya
By3
27/05
2023
Bobovnya
2 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
20/05
2023
Клецк
0 - 3
( - )
Bobovnya
By3
06/05
2023
Bobovnya
6 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
28/05
2022
Bobovnya
2 - 3
(1 - 1)
Локомотив Гомел
ByC
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,2,2,9],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[5,2,1,8],"lg_373_6":[3,2,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
К�
мачове
Всички
01/07
2023
Клецк
2 - 2
( - )
FS Respect
By3
24/06
2023
Клецк
3 - 0
( - )
FK Slutsk-2
By3
17/06
2023
Неман-Агро
7 - 1
( - )
Клецк
By3
10/06
2023
FK Lyuban
0 - 0
( - )
Клецк
By3
03/06
2023
Клецк
1 - 1
( - )
Starye Dorogi
By3
28/05
2023
Partizan Salihorsk
11 - 0
( - )
Клецк
By3
20/05
2023
Клецк
0 - 3
( - )
Bobovnya
By3
06/05
2023
FS Respect
2 - 1
( - )
Клецк
By3
Победи
1
17%
Равенства
3
50%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,3,4,8],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_373":[1,3,4,8],"lg_373_6":[1,3,2,6]}
BOB
Домакински мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
18/06
2023
Bobovnya
0 - 3
( - )
Partizan Salihorsk
By3
11/06
2023
Bobovnya
3 - 2
(3 - 0)
Неман-Агро
By3
27/05
2023
Bobovnya
2 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
06/05
2023
Bobovnya
6 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
28/05
2022
Bobovnya
2 - 3
(1 - 1)
Локомотив Гомел
ByC
Победи
3
60%
Равенства
0
0%
Загуби
2
40%
{"lg_-1":[3,0,2,5],"lg_-1_6":[3,0,2,5],"lg_373":[3,null,1,4],"lg_373_6":[3,null,1,4],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Кле
Гостувания
Всички
17/06
2023
Неман-Агро
7 - 1
( - )
Клецк
By3
10/06
2023
FK Lyuban
0 - 0
( - )
Клецк
By3
28/05
2023
Partizan Salihorsk
11 - 0
( - )
Клецк
By3
06/05
2023
FS Respect
2 - 1
( - )
Клецк
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
25%
Загуби
3
75%
{"lg_-1":[0,1,3,4],"lg_-1_6":[0,1,3,4],"lg_373":[null,1,3,4],"lg_373_6":[null,1,3,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Bobovnya
Изиграни мачове:
9
Клецк
Изиграни мачове:
8
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
20
2.22
1.22
11
8
1
3.25
26
Под/Над
1.5
0
9
0%
100%
1
7
13%
88%
2.5
3
6
33%
67%
2
6
25%
75%
3.5
6
3
67%
33%
5
3
63%
38%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
5
4
56%
44%
4
4
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
6
33%
67%
2
6
25%
75%
Отбелязан гол (Да/Не)
8
1
89%
11%
5
3
63%
38%
BOB
Следващи мачове
Трудност
Кле
Лесен 1
Най-тежък 5
Клецк (Д)
By3
08/07/2023
FK Slutsk-2 (Г)
By3
16/07/2023
FS Respect (Д)
By3
22/07/2023
Неман-Агро (Г)
By3
29/07/2023
1
Partizan Salihorsk (Г)
By3
06/08/2023
Starye Dorogi (Д)
By3
12/08/2023
Bobovnya (Г)
By3
08/07/2023
Partizan Salihorsk (Д)
By3
15/07/2023
Starye Dorogi (Г)
By3
22/07/2023
FK Lyuban (Д)
By3
30/07/2023
Неман-Агро (Д)
By3
05/08/2023
1
FK Slutsk-2 (Г)
By3
13/08/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма