Ръгби
Прогнози за днес
Прогнози за утре
Прогнози от вчера
Австралия
[+]
Супер W жени
Шуте Шийлд
Англия
[+]
Премиършип Ръгби Къп
Чемпиъншип
Премиършип - Жени
Премиършип Ръгби
Аржентина
[+]
Топ 12
Германия
[+]
1. Бундеслига
Грузия
[+]
Диди 10
Европа
[+]
Ръгби Трофей - Европа
Европейска суперкупа
Европейска ръгби купа на шампионите
Чалъндж Къп
Шест Нации
Шест нации П20
Европейско първенство по ръгби
Шест нации - жени
Испания
[+]
Дивисион де Онор
Италия
[+]
Топ 10
Нидерландия
[+]
Ерекласе
Нова Зеландия
[+]
Бънингс НПК
Полша
[+]
Екстралига
Португалия
[+]
СН Онра
Румъния
[+]
СуперЛига
Русия
[+]
Висша лига
САЩ
[+]
Мейджър Лийг Ръгби
Свят
[+]
Световна Купа
Обединено първенство по ръгби
Международни приятелски мачове
Световни серии на Ръгби Седем за жени - Дубай
Световни серии на Ръгби Седем - Австралия
Световни серии на Ръгби Седем за жени - Австралия
Супер Ръгби
Световни серии на Ръгби Седем - жени - Канада
Световни серии на Ръгби Седем - Хонконг
Уелс
[+]
Премиършип
Франция
[+]
Насионал
Про Д2
Топ 14
Чехия
[+]
Първа лига
Шотландия
[+]
Супер 6
Премиършип Тенънт
Южна Африка
[+]
Суперлига Американа
Япония
[+]
Топ лига
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Прогнози за ръгби за Полша
Прогнози
Класиране
Програма
Резултати
Домакин - Гост
Вер. %
1
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой точки
Коеф.
P1
P2
OT
OT2
Рез.
Кръг 17
EKS
Arka Gdynia
Ogniwo Sopot
11/05/2024 15:00
33
66
2
23
-
29
23
29
53.8
-
-
-
EKS
Juvenia Krakow
Orkan Sochaczew
11/05/2024 15:00
42
57
2
21
-
28
21
28
50.8
-
-
-
EKS
Lechia Gdansk
Budowlani Lublin
11/05/2024 15:00
42
57
2
30
-
35
30
35
55.3
-
-
-
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Budo 2011 AL
11/05/2024 15:00
58
41
1
29
-
24
29
24
48.9
-
-
-
Кръг 16
EKS
Budo 2011 AL
Arka Gdynia
05/05/2024 16:30
66
33
1
29
-
20
29
20
48.7
-
-
-
AW
0
25
EKS
Orkan Sochaczew
Lechia Gdansk
05/05/2024 16:30
78
22
1
30
-
20
30
20
51.1
-
-
-
FT
61
0
EKS
Ogniwo Sopot
Juvenia Krakow
04/05/2024 17:00
70
30
1
44
-
17
44
17
58.9
-
-
-
17
5
7
3
FT
24
8
EKS
Budowlani Lodz
Pogon Awenta Siedlce
04/05/2024 14:00
22
76
2
12
-
45
12
45
57.5
-
-
-
9
28
0
25
FT
9
53
Кръг 15
EKS
Juvenia Krakow
Budo 2011 AL
21/04/2024 15:00
63
37
1
21
-
18
21
18
46.3
-
-
-
AW
25
0
EKS
Lechia Gdansk
Ogniwo Sopot
20/04/2024 20:00
36
64
2
20
-
27
20
27
51.2
-
-
-
5
19
7
17
FT
12
36
EKS
Arka Gdynia
Budowlani Lodz
20/04/2024 18:00
69
31
1
71
-
7
71
7
74.3
-
-
-
FT
55
0
EKS
Budowlani Lublin
Orkan Sochaczew
20/04/2024 15:00
44
56
2
22
-
29
22
29
51.8
-
-
-
3
0
7
28
FT
10
28
Кръг 14
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Arka Gdynia
13/04/2024 17:00
67
31
1
28
-
10
28
10
45.5
-
-
-
21
6
21
0
FT
42
6
EKS
Budo 2011 AL
Lechia Gdansk
13/04/2024 15:00
65
33
1
24
-
20
24
20
48.3
-
-
-
AW
0
25
EKS
Budowlani Lodz
Juvenia Krakow
13/04/2024 14:00
24
75
2
7
-
45
7
45
59.2
-
-
-
FT
23
42
EKS
Ogniwo Sopot
Budowlani Lublin
13/04/2024 13:00
72
26
1
42
-
17
42
17
56.1
-
-
-
FT
38
24
Кръг 12
EKS
Budo 2011 AL
Orkan Sochaczew
07/04/2024 15:00
40
59
2
23
-
38
23
38
56.8
-
-
-
AW
0
25
Кръг 13
EKS
Orkan Sochaczew
Ogniwo Sopot
30/03/2024 17:30
62
36
1
21
-
15
21
15
42.4
-
-
-
12
13
22
8
FT
34
21
EKS
Budowlani Lublin
Budo 2011 AL
30/03/2024
68
31
1
28
-
21
28
21
47.8
-
-
-
Postp.
EKS
Juvenia Krakow
Pogon Awenta Siedlce
30/03/2024 16:00
69
30
1
43
-
17
43
17
55.5
-
-
-
12
7
5
14
FT
17
21
EKS
Lechia Gdansk
Budowlani Lodz
30/03/2024 15:00
81
17
1
71
-
7
71
7
69.7
-
-
-
13
13
0
10
FT
13
23
Кръг 12
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Lechia Gdansk
24/03/2024 15:00
57
42
1
25
-
17
25
17
46.5
-
-
-
17
7
8
16
FT
25
23
EKS
Arka Gdynia
Juvenia Krakow
23/03/2024 17:00
32
67
2
22
-
33
22
33
57.6
-
-
-
22
0
12
26
FT
34
26
EKS
Budowlani Lodz
Budowlani Lublin
23/03/2024 15:00
18
82
2
5
-
48
5
48
52.1
-
-
-
3
8
5
23
FT
8
31
Кръг 11
EKS
Orkan Sochaczew
Budowlani Lodz
05/11/2023 16:30
89
11
1
71
-
5
71
5
75.1
-
-
-
21
5
21
0
FT
42
5
EKS
Lechia Gdansk
Arka Gdynia
05/11/2023 14:00
67
31
1
45
-
10
45
10
56.2
-
-
-
10
3
17
7
FT
27
10
EKS
Ogniwo Sopot
Budo 2011 AL
04/11/2023 17:00
72
26
1
32
-
20
32
20
50.4
-
-
-
FT
54
19
EKS
Budowlani Lublin
Pogon Awenta Siedlce
04/11/2023 15:00
78
20
1
47
-
10
47
10
53.3
-
-
-
0
14
7
24
FT
7
38
Кръг 10
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Orkan Sochaczew
29/10/2023 14:00
25
74
2
20
-
38
20
38
57.3
-
-
-
FT
22
19
EKS
Arka Gdynia
Budowlani Lublin
28/10/2023 17:00
40
59
2
27
-
30
27
30
55.9
-
-
-
15
15
7
14
FT
22
29
EKS
Juvenia Krakow
Lechia Gdansk
28/10/2023 13:00
76
23
1
26
-
18
26
18
46.2
-
-
-
17
13
19
14
FT
36
27
EKS
Budowlani Lodz
Ogniwo Sopot
28/10/2023 13:00
17
83
2
5
-
51
5
51
65.1
-
-
-
0
24
0
21
FT
0
45
Кръг 9
EKS
Juvenia Krakow
Budowlani Lublin
22/10/2023 15:30
66
34
1
39
-
18
39
18
53.4
-
-
-
7
0
14
5
FT
21
5
EKS
Budowlani Lodz
Budo 2011 AL
22/10/2023 14:00
25
73
2
5
-
51
5
51
62.3
-
-
-
0
29
0
15
FT
0
44
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Ogniwo Sopot
22/10/2023 13:00
35
63
2
23
-
31
23
31
53.6
-
-
-
FT
18
27
EKS
Arka Gdynia
Orkan Sochaczew
21/10/2023 17:00
33
66
2
21
-
43
21
43
63.6
-
-
-
14
24
10
14
FT
24
38
Кръг 8
EKS
Orkan Sochaczew
Juvenia Krakow
08/10/2023 20:00
67
31
1
28
-
19
28
19
53.3
-
-
-
FT
19
22
EKS
Budo 2011 AL
Pogon Awenta Siedlce
08/10/2023 15:30
46
53
2
18
-
24
18
24
52.9
-
-
-
13
0
13
10
FT
26
10
EKS
Budowlani Lublin
Lechia Gdansk
08/10/2023 14:00
79
21
1
38
-
22
38
22
55.6
-
-
-
FT
32
19
EKS
Ogniwo Sopot
Arka Gdynia
07/10/2023 17:00
75
25
1
43
-
17
43
17
60.1
-
-
-
26
19
26
0
FT
52
19
Кръг 7
EKS
Juvenia Krakow
Ogniwo Sopot
01/10/2023 14:00
57
41
1
28
-
19
28
19
51.7
-
-
-
8
0
31
0
FT
39
0
EKS
Lechia Gdansk
Orkan Sochaczew
30/09/2023 21:00
44
55
2
22
-
25
22
25
56.4
-
-
-
FT
20
24
EKS
Arka Gdynia
Budo 2011 AL
30/09/2023 17:00
38
62
2
14
-
25
14
25
47.7
-
-
-
15
3
15
8
FT
30
11
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Budowlani Lodz
30/09/2023 13:00
71
27
1
79
-
7
79
7
78.2
-
-
-
FT
71
0
Кръг 6
EKS
Orkan Sochaczew
Budowlani Lublin
24/09/2023 16:30
60
39
1
28
-
19
28
19
52.5
-
-
-
24
0
14
26
FT
38
26
EKS
Ogniwo Sopot
Lechia Gdansk
24/09/2023 14:00
75
24
1
30
-
17
30
17
52.2
-
-
-
FT
44
17
EKS
Budo 2011 AL
Juvenia Krakow
23/09/2023 16:00
43
57
2
15
-
25
15
25
48.9
-
-
-
FT
18
33
EKS
Budowlani Lodz
Arka Gdynia
23/09/2023 14:00
45
55
2
12
-
38
12
38
62.5
-
-
-
0
55
0
47
FT
0
102
Кръг 5
EKS
Juvenia Krakow
Budowlani Lodz
17/09/2023 16:00
79
21
1
69
-
7
69
7
76.8
-
-
-
47
3
43
5
FT
90
8
EKS
Arka Gdynia
Pogon Awenta Siedlce
17/09/2023 14:00
47
53
2
17
-
36
17
36
56.4
-
-
-
7
26
7
12
FT
14
38
EKS
Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot
16/09/2023 15:00
41
57
2
19
-
23
19
23
43.5
-
-
-
FT
38
29
EKS
Lechia Gdansk
Budo 2011 AL
16/09/2023 14:00
38
61
2
17
-
30
17
30
50.2
-
-
-
FT
69
17
Кръг 4
EKS
Budo 2011 AL
Budowlani Lublin
03/09/2023 15:30
39
59
2
23
-
25
23
25
46.8
-
-
-
7
10
0
20
FT
7
30
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Juvenia Krakow
03/09/2023 14:00
37
62
2
17
-
35
17
35
54.1
-
-
-
3
17
7
15
FT
10
32
EKS
Ogniwo Sopot
Orkan Sochaczew
02/09/2023 18:00
63
36
1
25
-
21
25
21
56
-
-
-
FT
21
15
EKS
Budowlani Lodz
Lechia Gdansk
02/09/2023 14:00
43
56
2
29
-
40
29
40
70.3
-
-
-
FT
12
48
Кръг 3
EKS
Juvenia Krakow
Arka Gdynia
27/08/2023 14:00
61
39
1
43
-
14
43
14
58.9
-
-
-
28
19
26
7
FT
54
26
EKS
Orkan Sochaczew
Budo 2011 AL
27/08/2023 14:00
56
42
1
27
-
24
27
24
54.3
-
-
-
18
10
14
0
FT
32
10
EKS
Lechia Gdansk
Pogon Awenta Siedlce
26/08/2023 21:00
60
40
1
43
-
14
43
14
60.8
-
-
-
17
10
6
12
FT
23
22
EKS
Budowlani Lublin
Budowlani Lodz
26/08/2023 13:00
83
16
1
69
-
7
69
7
74.3
-
-
-
FT
42
7
Кръг 2
EKS
Budo 2011 AL
Ogniwo Sopot
20/08/2023 14:00
56
42
1
25
-
21
25
21
46.2
-
-
-
FT
15
25
EKS
Arka Gdynia
Lechia Gdansk
19/08/2023 17:00
38
62
2
17
-
36
17
36
55.4
-
-
-
14
21
17
0
FT
31
21
EKS
Pogon Awenta Siedlce
Budowlani Lublin
19/08/2023 17:00
14
84
2
10
-
45
10
45
53.9
-
-
-
14
6
27
7
FT
41
13
EKS
Budowlani Lodz
Orkan Sochaczew
19/08/2023 14:00
28
71
2
10
-
47
10
47
70.6
-
-
-
FT
7
85
Кръг 1
EKS
Orkan Sochaczew
Pogon Awenta Siedlce
13/08/2023 16:30
82
16
1
71
-
7
71
7
67
-
-
-
40
7
7
19
FT
47
26
EKS
Lechia Gdansk
Juvenia Krakow
13/08/2023 14:00
63
36
1
34
-
19
34
19
54.5
-
-
-
0
21
14
14
FT
14
35
EKS
Ogniwo Sopot
Budowlani Lodz
12/08/2023 17:00
83
16
1
27
-
25
27
25
54
-
-
-
FT
79
21
EKS
Budowlani Lublin
Arka Gdynia
12/08/2023 15:00
85
13
1
45
-
7
45
7
52.1
-
-
-
17
21
11
0
FT
28
21
<
Май 2024
Ръгби прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма