Германия
[+]
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
9
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
8
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
8
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
8
Оберлига Хамбург
9
Оберлига Бремен
7
Оберлига Нидерзаксен
9
Оберлига Вестфален
10
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
7
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
7
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
422
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
12
Прогнози за утре
1004
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1958
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2688
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
65
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
63
Топ Европейски
63
Европейски
657
Американски
187
Африкански
77
Азиатски
145
Австралийски
46
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
7
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
1
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Германия Оберлига Байерн Юг
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Голмайстори
Хендикап
Корнери
01.05.2024
17:00
Пипинсриед
3 - 3
Sonthofen
14:30
Kirchheimer SC
0 - 2
Райн/Лех
28.04.2024
15:00
Тюркспор Аугсбург
0 - 1
Гархинг
27.04.2024
15:30
Ньордлинген
1 - 1
Sonthofen
15:00
Гунделфинген
1 - 1
Пипинсриед
14:00
Котерн-Ст. Манг
6 - 3
Швабен Аугсбург
14:00
Дизенхофен
2 - 1
Ерлбах
14:00
Ландсберг
8 - 2
Изманинг
14:00
Дахау
2 - 0
Хаймщетен
14:00
Мюнхен 1860 II
2 - 2
Райн/Лех
25.04.2024
20:00
Kirchheimer SC
0 - 1
Кирханшьоринг
21.04.2024
13:00
Гархинг
0 - 2
Ландсберг
20.04.2024
16:00
Пипинсриед
2 - 2
Котерн-Ст. Манг
15:30
Sonthofen
1 - 1
Тюркспор Аугсбург
15:00
Кирханшьоринг
0 - 2
Ньордлинген
14:30
Изманинг
2 - 2
Дахау
14:00
Райн/Лех
3 - 3
Дизенхофен
14:00
Швабен Аугсбург
2 - 2
Мюнхен 1860 II
19.04.2024
19:30
Ерлбах
1 - 0
Kirchheimer SC
19:30
Хаймщетен
3 - 0
Гунделфинген
14.04.2024
15:00
Тюркспор Аугсбург
0 - 1
Кирханшьоринг
13.04.2024
16:00
Пипинсриед
1 - 3
Хаймщетен
15:30
Ньордлинген
1 - 1
Ерлбах
15:00
Гунделфинген
0 - 1
Изманинг
14:00
Ландсберг
1 - 2
Sonthofen
14:00
Дахау
1 - 0
Гархинг
14:00
Котерн-Ст. Манг
0 - 0
Мюнхен 1860 II
14:00
Дизенхофен
0 - 1
Швабен Аугсбург
09.04.2024
17:45
Пипинсриед
0 - 2
Мюнхен 1860 II
07.04.2024
15:00
Ерлбах
1 - 0
Тюркспор Аугсбург
13:00
Гархинг
1 - 2
Гунделфинген
06.04.2024
15:00
Кирханшьоринг
1 - 0
Ландсберг
14:30
Sonthofen
4 - 0
Дахау
14:30
Изманинг
1 - 0
Пипинсриед
14:00
Хаймщетен
2 - 0
Котерн-Ст. Манг
14:00
Швабен Аугсбург
5 - 0
Kirchheimer SC
14:00
Райн/Лех
1 - 2
Ньордлинген
05.04.2024
19:30
Мюнхен 1860 II
1 - 3
Дизенхофен
30.03.2024
15:30
Ньордлинген
0 - 0
Швабен Аугсбург
15:00
Гунделфинген
2 - 3
Sonthofen
15:00
Пипинсриед
0 - 2
Гархинг
14:00
Тюркспор Аугсбург
2 - 0
Райн/Лех
14:00
Котерн-Ст. Манг
1 - 1
Дизенхофен
14:00
Ландсберг
1 - 1
Ерлбах
14:00
Дахау
0 - 4
Кирханшьоринг
28.03.2024
19:30
Kirchheimer SC
6 - 0
Мюнхен 1860 II
19:00
Хаймщетен
3 - 2
Изманинг
24.03.2024
13:00
Гархинг
0 - 2
Хаймщетен
23.03.2024
15:00
Кирханшьоринг
2 - 1
Гунделфинген
14:00
Швабен Аугсбург
0 - 2
Тюркспор Аугсбург
14:00
Изманинг
2 - 1
Котерн-Ст. Манг
14:00
Дизенхофен
4 - 0
Kirchheimer SC
14:00
Райн/Лех
1 - 3
Ландсберг
14:00
Мюнхен 1860 II
4 - 1
Ньордлинген
22.03.2024
19:00
Ерлбах
3 - 0
Дахау
20.03.2024
19:00
Котерн-Ст. Манг
1 - 1
Тюркспор Аугсбург
17.03.2024
14:00
Тюркспор Аугсбург
3 - 2
Мюнхен 1860 II
16.03.2024
15:00
Пипинсриед
4 - 1
Кирханшьоринг
15:00
Гунделфинген
0 - 1
Ерлбах
14:00
Дахау
3 - 0
Райн/Лех
14:00
Ландсберг
2 - 2
Швабен Аугсбург
14:00
Ньордлинген
0 - 4
Дизенхофен
14:00
Котерн-Ст. Манг
3 - 2
Kirchheimer SC
14:00
Изманинг
5 - 0
Гархинг
14:00
Хаймщетен
1 - 3
Sonthofen
10.03.2024
13:00
Гархинг
2 - 2
Котерн-Ст. Манг
09.03.2024
16:00
Ерлбах
0 - 0
Пипинсриед
14:30
Kirchheimer SC
3 - 7
Ньордлинген
14:00
Мюнхен 1860 II
1 - 4
Ландсберг
14:00
Дизенхофен
1 - 1
Тюркспор Аугсбург
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма