Чехия
[+]
Синот Лига
2. Лига
ЧФЛ
МСФЛ
Купа на Чехия
Дивизия A
Дивизия B
Дивизия C
Дивизия D
Дивизия E
Дивизия F
Първа Лига - Жени
Лига Под19
Tipsport liga
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
35
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
64
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
278
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
677
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
15
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
110
Американски
117
Африкански
15
Азиатски
67
Австралийски
38
Интернационални
6
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
2
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
6
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
2
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Чехия Лига Под19
2023/2024
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Корнери
Картони
08.06.2024
13:30
Karvina U19
6 - 2
Slovan Liberec U19
13:00
Slovacko U19
0 - 1
Dukla Prague U19
13:00
Sparta Praha U19
1 - 4
FC Fastav Zlin U19
11:30
FK Pardubice U19
0 - 2
Ceske Budejovice U19
11:00
Frydek-Mistek U19
1 - 2
Slavia Prague U19
11:00
Plzen U19
5 - 1
Mlada Boleslav U19
11:00
Ostrava U19
3 - 1
Brno U19
07.06.2024
11:00
Sigma Olomouc U19
4 - 1
Jihlava U19
01.06.2024
13:00
Ceske Budejovice U19
0 - 3
Sigma Olomouc U19
11:15
Mlada Boleslav U19
4 - 3
Karvina U19
11:00
Jihlava U19
2 - 1
Slovacko U19
11:00
Brno U19
3 - 1
Frydek-Mistek U19
10:00
Slovan Liberec U19
4 - 2
Ostrava U19
31.05.2024
12:30
FC Fastav Zlin U19
4 - 0
FK Pardubice U19
11:30
Dukla Prague U19
3 - 1
Plzen U19
25.05.2024
13:15
Ostrava U19
2 - 3
Mlada Boleslav U19
13:00
Karvina U19
3 - 1
Dukla Prague U19
13:00
Slovacko U19
3 - 6
Ceske Budejovice U19
11:00
Frydek-Mistek U19
0 - 0
Slovan Liberec U19
11:00
Plzen U19
7 - 0
Jihlava U19
11:00
Sigma Olomouc U19
2 - 1
FC Fastav Zlin U19
11:00
Sparta Praha U19
2 - 1
FK Pardubice U19
18.05.2024
13:30
Brno U19
1 - 2
Sparta Praha U19
13:00
Jihlava U19
3 - 0
Karvina U19
11:00
Dukla Prague U19
4 - 0
Ostrava U19
11:00
FK Pardubice U19
1 - 0
Sigma Olomouc U19
11:00
FC Fastav Zlin U19
2 - 2
Slovacko U19
10:15
Ceske Budejovice U19
1 - 3
Plzen U19
10:00
Mlada Boleslav U19
1 - 1
Frydek-Mistek U19
10:00
Slovan Liberec U19
2 - 2
Slavia Prague U19
15.05.2024
13:00
Karvina U19
1 - 2
Ostrava U19
11.05.2024
14:00
Plzen U19
2 - 0
FC Fastav Zlin U19
13:30
Karvina U19
0 - 2
Ceske Budejovice U19
12:30
Sparta Praha U19
2 - 3
Sigma Olomouc U19
12:00
Ostrava U19
1 - 0
Jihlava U19
12:00
Brno U19
3 - 2
Slovan Liberec U19
11:00
Frydek-Mistek U19
1 - 0
Dukla Prague U19
11:00
Slovacko U19
3 - 0
FK Pardubice U19
11:00
Slavia Prague U19
4 - 3
Mlada Boleslav U19
08.05.2024
14:30
Frydek-Mistek U19
3 - 0
Karvina U19
04.05.2024
11:00
Jihlava U19
3 - 1
Frydek-Mistek U19
11:00
Sigma Olomouc U19
0 - 3
Slovacko U19
11:00
FC Fastav Zlin U19
4 - 1
Karvina U19
11:00
Mlada Boleslav U19
2 - 3
Brno U19
11:00
FK Pardubice U19
0 - 2
Plzen U19
10:15
Dukla Prague U19
1 - 2
Slavia Prague U19
10:00
Slovan Liberec U19
1 - 1
Sparta Praha U19
10:00
Ceske Budejovice U19
3 - 0
Ostrava U19
01.05.2024
12:00
Slavia Prague U19
1 - 3
Brno U19
27.04.2024
13:00
Sparta Praha U19
1 - 3
Slovacko U19
12:00
Karvina U19
2 - 3
FK Pardubice U19
11:30
Frydek-Mistek U19
0 - 0
Ceske Budejovice U19
11:00
Ostrava U19
1 - 1
FC Fastav Zlin U19
11:00
Slavia Prague U19
3 - 1
Jihlava U19
11:00
Brno U19
2 - 1
Dukla Prague U19
10:00
Slovan Liberec U19
2 - 1
Mlada Boleslav U19
10:00
Plzen U19
1 - 0
Sigma Olomouc U19
24.04.2024
11:00
Jihlava U19
0 - 5
Sparta Praha U19
20.04.2024
12:00
FK Pardubice U19
0 - 3
Ostrava U19
11:00
FC Fastav Zlin U19
3 - 1
Frydek-Mistek U19
11:00
Sigma Olomouc U19
7 - 0
Karvina U19
11:00
Jihlava U19
1 - 3
Brno U19
10:30
Ceske Budejovice U19
2 - 3
Slavia Prague U19
10:15
Dukla Prague U19
3 - 2
Slovan Liberec U19
10:00
Slovacko U19
2 - 1
Plzen U19
10:00
Mlada Boleslav U19
2 - 3
Sparta Praha U19
17.04.2024
12:00
Ceske Budejovice U19
1 - 0
Dukla Prague U19
11:00
Slavia Prague U19
0 - 2
Sparta Praha U19
13.04.2024
13:00
Slavia Prague U19
4 - 0
FC Fastav Zlin U19
11:00
Brno U19
1 - 3
Ceske Budejovice U19
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма