Боливия
[+]
Професионална дивизия
8
Насионал Б
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
272
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
4
Прогнози за утре
182
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
1107
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Всички прогнози
2001
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
106
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
20
Топ Европейски
53
Европейски
533
Американски
194
Африкански
62
Азиатски
117
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
1
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
2
Примера дивисион
7
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
11
Ередивизия
12
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
5
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
3
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
13
Копа Судамерикана
15
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Боливия Насионал Б
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Grupo 1 - Beni
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Университет Бени
14
6
4
2
0
11
3
8
2
Сан Лоренцо дел Бени
9
6
2
3
1
6
8
-2
3
Alianza Beni FC
6
6
1
3
2
4
4
0
4
CD Los Almendros
2
6
0
2
4
5
11
-6
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 2 - Chuquisaca
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Алеман Сукре
13
6
4
1
1
11
3
8
2
Фансеса
12
6
3
3
0
10
4
6
3
Национал Сукре
10
7
2
4
1
8
8
0
4
Atlético Sucre
8
7
2
2
3
12
14
-2
5
Independiente Camargo
0
6
0
0
6
5
17
-12
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 3 - Cochabamba
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
CD Сан Антонио
14
6
4
2
0
14
2
12
2
Реал Миск
12
7
3
3
1
6
5
1
3
Пасион Селесте
9
6
2
3
1
8
4
4
4
Enrique Happ
7
6
1
4
1
5
5
0
5
Universitario Cochabamba
0
7
0
0
7
4
21
-17
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 4 - La Paz
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФАТИК
17
7
5
2
0
23
6
17
2
ABB Ла Пас
9
6
2
3
1
11
6
5
3
Хиска Национал
9
7
2
3
2
9
10
-1
4
Chaco Petrolero
8
6
2
2
2
11
13
-2
5
Huayna Potosí
0
6
0
0
6
7
26
-19
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 5 - Oruro
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Г.В. Сан Хосе
20
8
6
2
0
23
7
16
2
Сюр-Кар
13
8
4
1
3
17
15
2
3
CDT Реал Оруро
12
8
3
3
2
20
9
11
4
EM Huanuni
8
8
2
2
4
15
12
3
5
Coop. Minera Poopó
3
8
1
0
7
4
36
-32
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 6 - Pando
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Университарио Кобия
6
2
2
0
0
7
2
5
2
Moto Club
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Real Vaca Díez
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Реал Мападжо
0
2
0
0
2
2
7
-5
Следваща фаза
Grupo 7 - Potosí
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стормърс Сан Лоренцо
11
5
3
2
0
12
1
11
2
Реал Потоси
9
5
3
0
2
6
3
3
3
Rosario Central (BOL)
4
5
1
1
3
3
8
-5
4
Huracán Tupiza
4
5
1
1
3
1
10
-9
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 8 - Santa Cruz
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Торе Фуерте
15
7
5
0
2
14
4
10
2
Нуева Санта Круз
13
7
4
1
2
17
9
8
3
24 де Септиембре
11
5
3
2
0
12
5
7
4
CD River 66
4
5
1
1
3
6
13
-7
5
Universidad Crucena
2
8
0
2
6
4
22
-18
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Grupo 9 - Tarija
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Municipalidad Yacuíba
14
8
4
2
2
14
13
1
2
Атлетико Бермехо
13
7
4
1
2
12
6
6
3
Общинска Тариха
9
5
3
0
2
12
7
5
4
Сиклон
7
8
1
4
3
4
8
-4
5
García Agreda
3
6
0
3
3
3
11
-8
Следваща фаза
Възможна следваща фаза
Група A
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Реал Потоси
9
4
3
0
1
7
1
6
2
Национал Сукре
6
5
2
0
3
5
10
-5
3
Хиска Национал
3
4
1
0
3
3
6
-3
Плейофи
Група B
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Реал Миск
7
4
2
1
1
8
6
2
2
Университарио Кобия
7
5
2
1
2
5
8
-3
3
Стормърс Сан Лоренцо
3
4
1
0
3
6
6
0
Плейофи
Grupo C
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
CDT Реал Оруро
10
5
3
1
1
6
4
2
2
Г.В. Сан Хосе
9
4
3
0
1
7
3
4
3
Municipalidad Yacuíba
1
4
0
1
3
2
7
-5
Плейофи
Grupo D
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Пасион Селесте
9
5
3
0
2
8
8
0
2
Торе Фуерте
7
5
2
1
2
5
5
0
3
Фансеса
4
4
1
1
2
8
8
0
Плейофи
Grupo E
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Атлетико Бермехо
12
5
4
0
1
10
5
5
2
CD Сан Антонио
9
4
3
0
1
20
2
18
3
Сан Лоренцо дел Бени
0
4
0
0
4
3
25
-22
Плейофи
Grupo F
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Общинска Тариха
10
4
3
1
0
10
4
6
2
ФАТИК
9
5
3
0
2
8
3
5
3
Сюр-Кар
1
4
0
1
3
5
14
-9
Плейофи
Grupo G
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Университет Бени
10
5
3
1
1
8
7
1
2
24 де Септиембре
7
5
2
1
2
9
7
2
3
Реал Мападжо
2
4
0
2
2
3
6
-3
Плейофи
Grupo H
КЛАСИРАНЕ
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Нуева Санта Круз
13
5
4
1
0
12
2
10
2
Алеман Сукре
5
5
1
2
2
9
11
-2
3
ABB Ла Пас
1
4
0
1
3
4
12
-8
Плейофи
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма