Австрия
[+]
Бундеслига
6
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
7
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
7
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
6
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
6
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
6
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
5
Ландеслига Залцбург
2
Ландеслига Каринтия
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
161
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
351
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2263
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
65
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
213
Африкански
78
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
4
Копа Судамерикана
4
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Австрия Ландеслига Залцбург
2023/2024
2022/2023
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Корнери
08.05.2024
19:15
Зеекирхен
4 - 0
Кухл
19:00
Пуч
0 - 0
УФК Халайн
19:00
Аднет
0 - 4
Залцбургер АК 1914
19:00
Грьодиг
1 - 0
Бюрмос
18:00
УСК Ойгендорф
1 - 4
Талгау
17:30
Юнион Хендорф
0 - 4
СВ Щрасвалхен
05.05.2024
17:00
Брамберг
6 - 0
Юнион Хендорф
04.05.2024
17:00
Бюрмос
4 - 0
УСК Ойгендорф
17:00
СВ Щрасвалхен
2 - 2
Голинг
15:00
УСК Аниф
1 - 4
Пуч
03.05.2024
19:00
Кухл
7 - 0
Аднет
19:00
Залцбургер АК 1914
2 - 1
Зиценхайм
19:00
УФК Халайн
2 - 2
Грьодиг
18:00
Талгау
2 - 3
Зеекирхен
28.04.2024
17:00
Кухл
4 - 1
Талгау
15:00
Аднет
0 - 0
Зиценхайм
14:00
Голинг
0 - 0
Брамберг
26.04.2024
19:00
УСК Ойгендорф
2 - 0
УФК Халайн
19:00
Зеекирхен
7 - 0
Бюрмос
19:00
Пуч
7 - 1
СВ Щрасвалхен
18:30
Грьодиг
0 - 0
УСК Аниф
18:00
Юнион Хендорф
1 - 0
Залцбургер АК 1914
21.04.2024
16:00
Брамберг
1 - 0
Пуч
20.04.2024
17:30
Залцбургер АК 1914
1 - 1
Голинг
16:00
Бюрмос
1 - 1
Кухл
15:00
СВ Щрасвалхен
2 - 1
Грьодиг
15:00
УСК Аниф
1 - 0
УСК Ойгендорф
14:00
Зиценхайм
2 - 1
Юнион Хендорф
19.04.2024
19:00
УФК Халайн
3 - 2
Зеекирхен
17:45
Талгау
6 - 0
Аднет
13.04.2024
16:00
Грьодиг
0 - 3
Брамберг
14:30
Голинг
0 - 2
Зиценхайм
14:00
Талгау
1 - 0
Бюрмос
14:00
УСК Ойгендорф
3 - 0
СВ Щрасвалхен
12.04.2024
19:30
Пуч
0 - 2
Залцбургер АК 1914
19:00
Зеекирхен
2 - 0
УСК Аниф
19:00
Кухл
3 - 0
УФК Халайн
19:00
Аднет
1 - 1
Юнион Хендорф
07.04.2024
17:00
Брамберг
2 - 2
УСК Ойгендорф
06.04.2024
16:00
УСК Аниф
0 - 3
Кухл
14:00
Юнион Хендорф
2 - 0
Голинг
14:00
Зиценхайм
2 - 0
Пуч
05.04.2024
19:30
Залцбургер АК 1914
2 - 2
Грьодиг
19:00
СВ Щрасвалхен
1 - 3
Зеекирхен
19:00
УФК Халайн
4 - 0
Талгау
19:00
Бюрмос
6 - 2
Аднет
30.03.2024
14:00
Талгау
2 - 3
УСК Аниф
29.03.2024
19:30
Кухл
1 - 0
СВ Щрасвалхен
19:00
УСК Ойгендорф
3 - 0
Залцбургер АК 1914
19:00
Пуч
2 - 0
Юнион Хендорф
19:00
Аднет
3 - 1
Голинг
19:00
Бюрмос
0 - 2
УФК Халайн
18:00
Грьодиг
0 - 1
Зиценхайм
18:00
Зеекирхен
3 - 0
Брамберг
24.03.2024
15:00
Брамберг
1 - 3
Кухл
23.03.2024
15:00
Голинг
0 - 5
Пуч
15:00
Юнион Хендорф
2 - 2
Грьодиг
15:00
Зиценхайм
1 - 2
УСК Ойгендорф
14:00
УСК Аниф
1 - 1
Бюрмос
22.03.2024
19:00
УФК Халайн
5 - 1
Аднет
19:00
Залцбургер АК 1914
1 - 3
Зеекирхен
19:00
СВ Щрасвалхен
0 - 0
Талгау
16.03.2024
16:00
Голинг
1 - 1
Грьодиг
15:00
УСК Ойгендорф
2 - 1
Юнион Хендорф
15:00
Талгау
2 - 0
Брамберг
15:00
Аднет
0 - 3
Пуч
15:00
Зеекирхен
4 - 1
Зиценхайм
15:00
Кухл
1 - 0
Залцбургер АК 1914
14:00
Бюрмос
0 - 2
СВ Щрасвалхен
15.03.2024
19:00
УФК Халайн
5 - 1
УСК Аниф
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма