Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
183
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
5
Прогнози за утре
401
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
719
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1112
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
50
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
139
Американски
151
Африкански
66
Азиатски
87
Австралийски
41
Интернационални
20
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
2
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Прогноза
Мач център
АГФ Орхус
4'
Duncan
45+2'
Spelmann
77'
A. Pedersen
1 :
2
Full-time
Сьондерийске
Romer
41'
Poulsen
55'
Hedegaard
69'
Hedegaard
90+2'
Venue:
NRGi Park
26
Jovanovic
5
Andersen
18
Juelsgard
2
Mikanovic
6
Sverrisson
66'
11
Olsen
13
Duncan
28
Khodzhanyiazov
86'
16
Oikonomidis
70'
10
Spelmann
8
Amini
28
Fernandes
3
Pedersen
16
Mattila
14
Hedegaard
26
Kanstrup
11
Absalonsen
7
Poulsen
80'
17
Uhre
66'
8
Jakobsen
30
Romer
15
Klove Hallstrom
Substitutions
66'
Junker
86'
Gribenco
70'
A. Pedersen
Substitutes
Junker
Gribenco
A. Pedersen
Petersen
Rasmussen
Stage
Jørgensen
Substitutions
Mitrovic
80'
Madsen
66'
Substitutes
Mitrovic
Madsen
Skender
Zinckernagel
Ritter
Simonsen
Marfelt
Aleksandar Jovanovic
G
Alexander Andersen
D
Jesper Juelsgard
D
Dino Mikanovic
D
Björn Sverrisson
D
Danny Olsen
M
Duncan
M
Dzhamaldin Khodzhanyiazov
M
Christopher Oikonomidis
M
Martin Spelmann
F
Mustafa Amini
F
Stephan Petersen
Sub
Steffen Rasmussen
Sub
Jens Stage
Sub
Michael Jørgensen
Sub
Lukas Fernandes
G
Marcus Pedersen
D
Sakari Mattila
D
Mikkel Hedegaard
D
Pierre Kanstrup
D
Johan Absalonsen
M
Simon Poulsen
M
Mikkel Uhre
M
Christian Jakobsen
M
Marcel Romer
F
Troels Klove Hallstrom
F
Marin Skender
Sub
Philip Zinckernagel
Sub
Nicolaj Ritter
Sub
Jeppe Simonsen
Sub
Nicholas Marfelt
Sub
Commentary
90'+2'
Mikkel Hedegaard (Sonderjyske) Goal at 92'
86'
Nimo Gribenco (AGF Aarhus) Substitution at 86'
80'
Marko Mitrovic (Sonderjyske) Substitution at 80'
77'
Daniel A. Pedersen (AGF Aarhus) Yellow Card at 77'
70'
Daniel A. Pedersen (AGF Aarhus) Substitution at 70'
69'
Mikkel Hedegaard (Sonderjyske) Yellow Card at 69'
66'
Nicolai Madsen (Sonderjyske) Substitution at 69'
66'
Kasper Junker (AGF Aarhus) Substitution at 66'
55'
Simon Poulsen (Sonderjyske) Yellow Card at 55'
45'+2'
Martin Spelmann (AGF Aarhus) Yellow Card at 47'
41'
Marcel Romer (Sonderjyske) Goal at 41'
4'
Duncan (AGF Aarhus) Goal at 4'
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма