Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
109
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
100
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
449
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1032
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
30
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
143
Американски
87
Африкански
39
Азиатски
74
Австралийски
38
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Жувентуде
45%
Вероятност за равенство
06/06/2024 01:00
JUV - ACG,
01:00
Br1
Куяба Еспорте
39%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:00
CUE - VIT,
02:00
Br1
Централноафриканска реп.
42%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
CAR - Чад,
19:00
WCQ
Тунис
52%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
TUN - EQG,
22:00
WCQ
Сиера Леоне
53%
Вероятност за победа
05/06/2024 19:00
SIE - Джи,
19:00
WCQ
Того
45%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
TOG - SOU,
19:00
WCQ
Сирия
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 03:00
SYR - Сев,
03:00
WCQ
Тринидад и Тобаго
57%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Три - Гре,
02:30
WCQ
Кюрасао
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Кюр - Бар,
02:30
WCQ
Антигуа и Барбуда
43%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
Ант - Бер,
22:00
WCQ
Варгас Торес
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GSC - VAT,
23:00
Ec2
Инд. Хуниорс
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GUA - IJU,
23:00
Ec2
json_m
Прогноза
FK Slonim Siti
-
Ostrovets II
П
З
З
З
З
П
27/08/2023 16:00
1
3 - 0
FT
З
З
П
З
З
Р
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
67
11
23
1
3
-
0
3 - 0
3.78
-
-
-
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
24
76
Над
3.78
3 - 0
3.78
-
-
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
33
33
33
1
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
22%
1
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
51
49
Не
3
-
0
3 - 0
3.78
-
-
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
90%
12
3
-
0
3 - 0
3.78
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
30%
Домакин -2
3
-
0
3 - 0
3.78
-
FT
3 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
Ostrovets II
27/08/2023 16:00
3
-
0
3 - 0
3.78
FT
3 - 0
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 27/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Крумкачи
19
10
6
1
3
33
17
16
3
БГУ Минск
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Тоерпедо Минск
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
39
14
13
0
1
75
3
72
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Неман-Агро
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
Клецк
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
45
15
15
0
0
61
9
52
2
Горки
39
15
13
0
2
90
4
86
3
Klimovichy
31
15
10
1
4
46
25
21
4
FK Krasnopole
27
15
9
0
6
37
31
6
5
Niva Chavusy
16
15
4
4
7
20
19
1
6
Sozh Krichev
15
15
4
3
8
38
42
-4
7
FK Kostyukovichi
13
15
4
1
10
17
30
-13
8
Dribin
13
15
4
1
10
27
68
-41
9
Vikhra
11
15
3
2
10
23
75
-52
10
Slavgorod
8
15
2
2
11
14
70
-56
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Torpeda
29
11
9
2
0
65
7
58
2
Днепър Могилев II
28
11
9
1
1
55
10
45
3
Drut Belynichi
22
12
7
1
4
45
18
27
4
Спартак Шклов
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
13
6
0
7
19
28
-9
6
Kolos Kirovsk
12
11
4
0
7
23
51
-28
7
Ptich
6
11
2
0
9
11
39
-28
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Припят Олшани
42
17
13
3
1
91
22
69
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
6
FK Ivanovo
20
17
5
5
7
41
38
3
7
20
17
6
2
9
28
39
-11
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
17
3
2
12
28
68
-40
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
42
16
14
0
2
60
10
50
2
MNPZ Mozyr
40
16
13
1
2
61
14
47
3
29
16
9
2
5
52
25
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
16
6
3
7
30
28
2
5
Iput DYuSSh
19
16
6
1
9
27
35
-8
6
ФК Жлобин
15
16
5
0
11
23
58
-35
7
Svetlogorsk
12
16
4
0
12
20
55
-35
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
74
-48
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
Ошмяни
7
12
2
1
9
11
40
-29
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Чайка Зелва
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
36
13
12
0
1
51
6
45
2
FK Miory
33
13
11
0
2
51
22
29
3
Postavy
25
13
8
1
4
32
17
15
4
DYuSSh Orsha
21
13
6
3
4
40
22
18
5
Niva Tolochin
21
13
7
0
6
29
26
3
6
FK Senno
20
13
6
2
5
41
26
15
7
ФК Полоцк
12
13
4
0
9
26
39
-13
8
Gorodok lions
10
13
3
1
9
43
47
-4
9
FK Lepel
7
13
2
1
10
9
74
-65
10
FK Glubokoe
5
13
1
2
10
14
57
-43
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
3
Krechet Bereza
39
17
13
0
4
65
39
26
4
Ивацевичи
37
17
12
1
4
78
23
55
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
17
5
0
12
36
104
-68
9
FK Pruzhany
6
17
2
0
15
21
88
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
FK
мачове
Всички
12/08
2023
FK Slonim Siti
3 - 0
( - )
Чайка Зелва
By3
10/08
2023
FK Slonim Siti
2 - 5
( - )
Neman Mosty
By3
05/08
2023
Smena Volkovysk
6 - 0
( - )
FK Slonim Siti
By3
30/07
2023
FK Slonim Siti
1 - 5
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
22/07
2023
FK Svislach
5 - 3
( - )
FK Slonim Siti
By3
15/07
2023
FK Slonim Siti
2 - 1
( - )
FSK Grodnensky
By3
09/07
2023
Neman Mosty
1 - 1
( - )
FK Slonim Siti
By3
01/07
2023
Neman-Belkard Grodno
8 - 2
( - )
FK Slonim Siti
By3
24/06
2023
Чайка Зелва
2 - 1
( - )
FK Slonim Siti
By3
18/06
2023
FK Slonim Siti
3 - 6
( - )
Smena Volkovysk
By3
03/06
2023
FK Slonim Siti
1 - 2
( - )
FK Svislach
By3
27/05
2023
FSK Grodnensky
1 - 1
( - )
FK Slonim Siti
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,2,8,12],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,2,8,12],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
OST
мачове
Всички
12/08
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
Fakel Novogrudok
By3
06/08
2023
Smorgon II
3 - 1
( - )
Ostrovets II
By3
30/07
2023
Ostrovets II
3 - 0
( - )
FK Lida-2
By3
22/07
2023
FSK Dyatlovo
5 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
16/07
2023
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
09/07
2023
Ошмяни
0 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
25/06
2023
Fakel Novogrudok
4 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
18/06
2023
Ostrovets II
1 - 1
( - )
Smorgon II
By3
10/06
2023
FK Lida-2
2 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
03/06
2023
Ostrovets II
1 - 6
( - )
FSK Dyatlovo
By3
28/05
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
FK Shchuchyn
By3
21/05
2023
Ostrovets II
3 - 0
( - )
Ошмяни
By3
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,2,8,12],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[2,2,8,12],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
FK
Домакински мачове
Всички
12/08
2023
FK Slonim Siti
3 - 0
( - )
Чайка Зелва
By3
10/08
2023
FK Slonim Siti
2 - 5
( - )
Neman Mosty
By3
30/07
2023
FK Slonim Siti
1 - 5
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
15/07
2023
FK Slonim Siti
2 - 1
( - )
FSK Grodnensky
By3
18/06
2023
FK Slonim Siti
3 - 6
( - )
Smena Volkovysk
By3
03/06
2023
FK Slonim Siti
1 - 2
( - )
FK Svislach
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
OST
Гостувания
Всички
06/08
2023
Smorgon II
3 - 1
( - )
Ostrovets II
By3
22/07
2023
FSK Dyatlovo
5 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
16/07
2023
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
09/07
2023
Ошмяни
0 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
25/06
2023
Fakel Novogrudok
4 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
10/06
2023
FK Lida-2
2 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
17%
Загуби
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,5,6],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Slonim Siti
Изиграни мачове:
12
Ostrovets II
Изиграни мачове:
12
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
20
1.67
3.5
42
9
0.75
2.33
28
Под/Над
1.5
0
12
0%
100%
1
11
8%
92%
2.5
2
10
17%
83%
5
7
42%
58%
3.5
6
6
50%
50%
8
4
67%
33%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
10
2
83%
17%
3
9
25%
75%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
11
8%
92%
3
9
25%
75%
Отбелязан гол (Да/Не)
11
1
92%
8%
5
7
42%
58%
FK
Следващи мачове
Трудност
OST
Лесен 1
Най-тежък 5
Ostrovets II (Д)
By3
27/08/2023
FK Slonim Siti (Г)
By3
27/08/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма