Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
287
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
23
Прогнози за утре
283
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
680
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
74
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
96
Американски
153
Африкански
6
Азиатски
61
Австралийски
6
Интернационални
12
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
3
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
-
ФК Жлобин
П
З
З
Р
З
П
19/08/2023 14:00
1
12 - 3
FT
П
П
З
З
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
60
9
31
1
3
-
0
3 - 0
3.20
-
-
-
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
36
64
Над
3.20
3 - 0
3.20
-
-
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
33
33
33
1
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
20%
1
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
51
49
Не
3
-
0
3 - 0
3.20
-
-
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
91%
12
3
-
0
3 - 0
3.20
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
27%
Домакин -2
3
-
0
3 - 0
3.20
-
FT
12 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
19/08/2023 14:00
3
-
0
3 - 0
3.20
FT
12 - 3
Мачове между двата отбора
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
01/07
2023
ФК Жлобин
1 - 3
( - )
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
10/09
2022
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
02/07
2022
ФК Жлобин
0 - 1
(0 - 1)
By3
11/09
2021
3 - 1
(1 - 1)
ФК Жлобин
By3
29/05
2021
ФК Жлобин
2 - 4
(2 - 1)
By3
12/07
2009
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
ByC
6
100%
Равенства
0
0%
ФК Жлобин
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[6,0,1,7],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[6,null,null,6],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 19/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Крумкачи
19
10
6
1
3
33
17
16
3
БГУ Минск
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Тоерпедо Минск
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
31
8
23
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
22
13
7
1
5
64
21
43
5
Livadija
19
13
6
1
6
26
22
4
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
4
13
1
1
11
17
73
-56
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
70
3
67
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Неман-Агро
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
13
4
3
6
20
26
-6
7
Клецк
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
42
14
14
0
0
55
9
46
2
Горки
36
14
12
0
2
85
4
81
3
Klimovichy
31
14
10
1
3
46
19
27
4
FK Krasnopole
27
14
9
0
5
37
30
7
5
Sozh Krichev
15
14
4
3
7
38
37
1
6
Niva Chavusy
13
14
3
4
7
19
19
0
7
FK Kostyukovichi
13
14
4
1
9
17
29
-12
8
Dribin
10
14
3
1
10
26
68
-42
9
Slavgorod
8
14
2
2
10
14
64
-50
10
Vikhra
8
14
2
2
10
17
75
-58
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Днепър Могилев II
25
10
8
1
1
50
10
40
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Спартак Шклов
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
12
6
0
6
19
23
-4
6
Kolos Kirovsk
12
10
4
0
6
23
44
-21
7
Ptich
6
10
2
0
8
10
33
-23
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
48
16
16
0
0
110
7
103
2
Припят Олшани
37
14
12
1
1
83
17
66
3
Nadezhda Gorodishche
33
17
10
3
4
54
29
25
4
Gantsevichi
30
17
8
6
3
58
35
23
5
20
16
6
2
8
27
32
-5
6
Volna Pinsk II
20
17
5
5
7
29
45
-16
7
FK Ivanovo
16
15
4
4
7
32
35
-3
8
DUSSH Stolin
13
17
3
4
10
24
54
-30
9
FK Luninets
11
16
3
2
11
26
65
-39
10
Volat Lyakhavichi
1
17
0
1
16
10
134
-124
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
39
15
13
0
2
57
10
47
2
MNPZ Mozyr
34
14
11
1
2
54
14
40
3
26
15
8
2
5
40
22
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
14
6
3
5
27
20
7
5
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
24
34
-10
6
ФК Жлобин
15
15
5
0
10
20
46
-26
7
Svetlogorsk
15
16
5
0
11
23
53
-30
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
72
-46
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
Ошмяни
7
12
2
1
9
11
40
-29
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Чайка Зелва
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
ФК Полоцк
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
47
17
15
2
0
144
6
138
2
Krechet Bereza
39
16
13
0
3
64
36
28
3
FK Vysokoe
38
17
12
2
3
73
36
37
4
Ивацевичи
34
16
11
1
4
75
23
52
5
Agro-Pelishche
26
16
8
2
6
56
37
19
6
19
17
6
1
10
40
68
-28
7
FK Drohichyn
15
16
5
0
11
36
97
-61
8
Kommunalnik Beloozersk
13
17
4
1
12
20
58
-38
9
FK Pruzhany
6
16
2
0
14
19
82
-63
10
Port SK
4
16
1
1
14
13
97
-84
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
мачове
Всички
12/08
2023
Svetlogorsk
0 - 2
( - )
By3
05/08
2023
GOLHU Gomel
2 - 0
( - )
By3
29/07
2023
2 - 4
( - )
MNPZ Mozyr
By3
22/07
2023
1 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
16/07
2023
Dnepr Rogachev
2 - 1
( - )
By3
08/07
2023
2 - 1
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
01/07
2023
ФК Жлобин
1 - 3
( - )
By3
25/06
2023
10 - 1
( - )
Svetlogorsk
By3
17/06
2023
1 - 4
( - )
GOLHU Gomel
By3
10/06
2023
MNPZ Mozyr
1 - 0
( - )
By3
03/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 4
( - )
By3
27/05
2023
7 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
20/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 1
( - )
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
By3
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,2,5,15],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[8,2,5,15],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
Ф�
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
12/08
2023
ФК Жлобин
6 - 2
( - )
Iput DYuSSh
By3
05/08
2023
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
29/07
2023
DUSSH-2 Rechitsa
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/07
2023
MNPZ Mozyr
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
15/07
2023
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
Svetlogorsk
By3
08/07
2023
GOLHU Gomel
8 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
01/07
2023
ФК Жлобин
1 - 3
( - )
By3
24/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
ФК Жлобин
By3
10/06
2023
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
03/06
2023
ФК Жлобин
0 - 1
( - )
MNPZ Mozyr
By3
27/05
2023
Svetlogorsk
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
20/05
2023
ФК Жлобин
1 - 12
( - )
GOLHU Gomel
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/04
2023
ФК Жлобин
1 - 4
( - )
Iput DYuSSh
By3
28/05
2022
Стэнлес Пинск
3 - 2
(0 - 1)
ФК Жлобин
ByC
Победи
3
50%
Равенства
0
0%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,0,11,16],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[5,null,10,15],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Домакински мачове
Всички
29/07
2023
2 - 4
( - )
MNPZ Mozyr
By3
22/07
2023
1 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
08/07
2023
2 - 1
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
25/06
2023
10 - 1
( - )
Svetlogorsk
By3
17/06
2023
1 - 4
( - )
GOLHU Gomel
By3
27/05
2023
7 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[4,1,2,7],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
ФК
Гостувания
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
29/07
2023
DUSSH-2 Rechitsa
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/07
2023
MNPZ Mozyr
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
08/07
2023
GOLHU Gomel
8 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
24/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
ФК Жлобин
By3
27/05
2023
Svetlogorsk
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
28/05
2022
Стэнлес Пинск
3 - 2
(0 - 1)
ФК Жлобин
ByC
Победи
1
17%
Равенства
0
0%
Загуби
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,0,7,8],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,6,7],"lg_373_6":[1,null,5,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Изиграни мачове:
15
ФК Жлобин
Изиграни мачове:
16
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
40
2.67
1.47
22
22
1.38
3.06
49
Под/Над
1.5
1
14
7%
93%
1
15
6%
94%
2.5
6
9
40%
60%
6
10
38%
63%
3.5
8
7
53%
47%
9
7
56%
44%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
11
4
73%
27%
7
9
44%
56%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
13
13%
87%
3
13
19%
81%
Отбелязан гол (Да/Не)
13
2
87%
13%
10
6
63%
38%
Следващи мачове
Трудност
ФК
Лесен 1
Най-тежък 5
ФК Жлобин (Д)
By3
19/08/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (Г)
By3
26/08/2023
Dnepr Rogachev (Д)
By3
02/09/2023
Iput DYuSSh (Г)
By3
09/09/2023
MNPZ Mozyr (Г)
By3
16/09/2023
GOLHU Gomel (Д)
By3
23/09/2023
(Г)
By3
19/08/2023
GOLHU Gomel (Д)
By3
26/08/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
02/09/2023
MNPZ Mozyr (Д)
By3
09/09/2023
DUSSH-2 Rechitsa (Д)
By3
16/09/2023
Dnepr Rogachev (Г)
By3
23/09/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма