Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
121
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
53
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
234
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Всички прогнози
645
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
15
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
11
Топ Европейски
24
Европейски
197
Американски
25
Африкански
26
Азиатски
51
Австралийски
10
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
1
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
11
Ередивизия
9
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
2
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ливърпул
37%
Вероятност за равенство
13/05/2024 22:00
AVL - LIV,
22:00
EPL
Барселона
40%
Вероятност за победа
13/05/2024 22:00
FCB - RSO,
22:00
Es1
Лече
39%
Вероятност за равенство
13/05/2024 19:30
LEC - UDI,
19:30
It1
Фиорентина
45%
Вероятност за равенство
13/05/2024 21:45
FIO - MON,
21:45
It1
Малмьо ФФ
65%
Вероятност за победа
13/05/2024 20:10
GOT - MAL,
20:10
Se1
Велес Сарсфийлд
36%
Вероятност за победа
14/05/2024 01:00
GIM - VEL,
01:00
Ar1
Банфилд
40%
Вероятност за равенство
14/05/2024 03:00
USF - BAN,
03:00
Ar1
json_m
Прогноза
Спартак Шклов
-
Осиповичи
З
З
П
З
П
З
08/05/2021 17:00
2
1 - 4
FT
П
П
З
З
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
24
13
64
2
1
-
3
1 - 3
4.27
-
-
-
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
15
85
Над
4.27
1 - 3
4.27
-
-
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
21%
1
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
35
65
Да
1
-
3
1 - 3
4.27
-
-
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
88%
21
1
-
3
1 - 3
4.27
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
32%
Гост -1.5
1
-
3
1 - 3
4.27
-
FT
1 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 1, Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Осиповичи
08/05/2021 17:00
1
-
3
1 - 3
4.27
FT
1 - 4
Мачове между двата отбора:
Всички
22/08
2015
Осиповичи
2 - 2
( - )
Спартак Шклов
By3
06/06
2015
Спартак Шклов
1 - 2
( - )
Осиповичи
By3
Спартак Шклов
0
0%
Равенства
1
50%
Осиповичи
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
Класиране към 08/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Ивацевичи
3
1
1
0
0
5
0
5
3
FK Luninets
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Гранит
1
1
0
1
0
2
2
0
5
FK Ivanovo
1
1
0
1
0
2
2
0
6
Nadezhda Gorodishche
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
Припят Олшани
0
1
0
0
1
0
5
-5
8
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
5
0
5
2
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Динамо Брест Малорита
3
1
1
0
0
2
1
1
4
Krechet Bereza
1
1
0
1
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
1
1
0
1
0
0
0
0
6
BZHS Brest
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Pruzhany
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Drohichyn
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
3
1
1
0
0
6
0
6
2
МКК-Днепър
3
1
1
0
0
2
1
1
3
ФК Жлобин
1
1
0
1
0
2
2
0
4
Montazhnik
1
1
0
1
0
2
2
0
5
1
1
0
1
0
1
1
0
6
GOLHU Gomel
1
1
0
1
0
1
1
0
7
MNPZ Mozyr
0
1
0
0
1
1
2
-1
8
Химик
0
1
0
0
1
0
6
-6
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
HCS-Olympia
3
1
1
0
0
7
2
5
2
Островец ФК
3
1
1
0
0
5
0
5
3
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Чайка Зелва
3
1
1
0
0
1
0
1
5
Cementnik
3
1
1
0
0
1
0
1
6
FK Shchuchyn
1
1
0
1
0
1
1
0
7
FK Svislach
1
1
0
1
0
1
1
0
8
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Neman Mosty
0
1
0
0
1
0
1
-1
10
Smena Volkovysk
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
Ошмяни
0
1
0
0
1
0
2
-2
12
Belaya Rus
0
1
0
0
1
2
7
-5
13
FK Slonim Siti
0
1
0
0
1
0
5
-5
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Смолевичи
3
1
1
0
0
3
1
2
3
FK Kolos
3
1
1
0
0
2
1
1
4
СМИ Аутотранс
1
1
0
1
0
5
5
0
5
FK Uzda
1
1
0
1
0
5
5
0
6
ФК Молодечно
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
Livadija
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
3
1
1
0
0
6
1
5
2
Енергетик-БГАТУ
3
1
1
0
0
5
0
5
3
Виктория Марийна Горка
3
1
1
0
0
4
0
4
4
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
4
2
2
5
Клецк
3
1
1
0
0
2
0
2
6
Строител Копил
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Lyuban
0
1
0
0
1
2
4
-2
8
Неман-Агро
0
1
0
0
1
0
2
-2
9
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
4
-4
10
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
1
6
-5
11
FC Veras Nesvizh
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Осиповичи
3
1
1
0
0
5
1
4
2
Горки
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Dnepr Mogilev II
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Belshina II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Krasnopole
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
Спартак Шклов
0
1
0
0
1
0
3
-3
7
FK Kostyukovichi
0
1
0
0
1
1
5
-4
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
11
0
11
2
Dorozhnik Orsha
3
1
1
0
0
3
2
1
3
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
4
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
2
3
-1
5
Prodtsentr Vitebsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Chashniki
0
1
0
0
1
0
11
-11
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
3
1
1
0
0
3
0
3
2
FK Miory
3
1
1
0
0
3
2
1
3
FK Senno
3
1
1
0
0
2
1
1
4
FK Lepel
0
1
0
0
1
2
3
-1
5
ФК Полоцк
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
PMC Pastavy
0
1
0
0
1
0
3
-3
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Спа
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
01/05
2021
Спартак Шклов
0 - 3
( - )
Горки
By3
06/06
2020
Спартак Шклов
0 - 4
(0 - 3)
Нафтан
ByC
03/10
2015
Спартак Шклов
2 - 1
( - )
By3
26/09
2015
1 - 0
( - )
Спартак Шклов
By3
19/09
2015
Спартак Шклов
5 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
12/09
2015
Ошмяни
2 - 1
( - )
Спартак Шклов
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,3,5],"lg_373_6":[2,null,3,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
О�
мачове
Всички
01/05
2021
FK Kostyukovichi
1 - 5
( - )
Осиповичи
By3
21/11
2020
Барановичи
3 - 5
(1 - 2)
Осиповичи
By3
14/11
2020
Стэнлес Пинск
2 - 0
(1 - 0)
Осиповичи
By3
07/11
2020
Осиповичи
0 - 3
(0 - 1)
ФК Молодечно
By3
31/10
2020
Осиповичи
2 - 3
(1 - 3)
Барановичи
By3
24/10
2020
Осиповичи
2 - 1
(0 - 0)
Стэнлес Пинск
By3
Победи
3
50%
Равенства
0
0%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Спа
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
01/05
2021
Спартак Шклов
0 - 3
( - )
Горки
By3
06/06
2020
Спартак Шклов
0 - 4
(0 - 3)
Нафтан
ByC
03/10
2015
Спартак Шклов
2 - 1
( - )
By3
19/09
2015
Спартак Шклов
5 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
Победи
2
50%
Равенства
0
0%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Оси
гостувания:
Всички
01/05
2021
FK Kostyukovichi
1 - 5
( - )
Осиповичи
By3
21/11
2020
Барановичи
3 - 5
(1 - 2)
Осиповичи
By3
14/11
2020
Стэнлес Пинск
2 - 0
(1 - 0)
Осиповичи
By3
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Спартак Шклов
Изиграни мачове:
6
Осиповичи
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
8
1.33
2.17
13
14
2.33
2.17
13
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
3.5
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Спа
следващи мачове
Трудност
Оси
Лесен 1
Най-тежък 5
Осиповичи (Д)
By3
08/05/2021
3
Днепър Могилев II (Г)
By3
15/05/2021
Belshina II (Г)
By3
05/06/2021
FK Kostyukovichi (Д)
By3
12/06/2021
FK Krasnopole (Г)
By3
20/06/2021
Горки (Г)
By3
03/07/2021
3
Спартак Шклов (Г)
By3
08/05/2021
FK Krasnopole (Д)
By3
16/05/2021
ФК Молодечно (Д)
ByC
30/05/2021
3
Горки (Д)
By3
05/06/2021
1
Днепър Могилев II (Г)
By3
12/06/2021
Belshina II (Д)
By3
26/06/2021
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма